Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość takakala
uwazam ze to raczej nuie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki a ja
A ja?Bylam u gina mam powiekszony jajnik, miesiaczke mialam normalna, brzuch powiekszony sennosc,apetyt.Czy mozliwe bym byla w ciazy a dr. nie zauwazyl?Odpowiedzcie bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
oczywiscie ze mogl nie zauwazyc wszyscy jestesmy tylko ludzmi, aczkolwiek jako ginekolog powinien widziec na usg takie rzeczy, jezeli masz watpliwosci to zmien lekarza PzD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerekk
Jestem aktualnie 9 DPO (stosowałam testy owulacyjne) i zrobiłam dziś test ciążowy (10 ml) i zobaczyłam na teście delikatną bladziutką kreseczkę!! Moje objawy to: -bol piersi, a 1 dzień po owu swędzenie sutków, -ból podbrzusza juz 4 dni po owulacji (mam go do dziś) - ból jajnika lewego (do dziś boli i ciągnie) - dzien po owu bolały na przemian lewy i prawy) - 6 DPO śluz jak śmietana (gęsty i biały) - ból pleców To tyle na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) Chcialabym dowiedziec sie co myslicie o moim przypadku: Mam cykle 30-40 dni, a wiec miesiaczki nieregularne, owulacja zazwyczaj 15-19 dc. W tym cyklu ostatni raz bylo przytulanie w 11 dc. Bylam pewna ze to bezpieczny czas. Na drugi dzien, a wiec w 12dc pojawil sie sluz plodny. Po pierwsze: czy to mozliwe zeby przy tak dlugich cyklach owulacja sie przesunela do 12 dc? Dodam ze odziwo nie mialam wtedy podwyzszonej tempki w pochwie. A po drugie czy moge byc w ciazy?? Bola mnie piersi, temp. w pochwie rano to 37, pod pacha w poludnie 37,1 , często chodze siusiu poza tym nic, ale to jeszcze w sumie za wczesnie bo dzis mam 22 dc. Odpiszcie prosze co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
z tego co wiem jest taka opcja ciazy, poniewaz zdaza sie ze kobieta czasami podczas 1 cyklu ma 2 razy jajeczkowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze ja nie czulam zebym miala dwa razy :) Ale poczekamy, zobaczymy. Nie planuje dziecka choc jetsem dwa lata po slubie, ale wszystko kreci sie wokol pieniedzy, nie byloby nas stac na dziecko. Choc jakby bylo to nie ukrywam ze przyjelabym je z radoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_wesola
brak miesiączki w oczekiwanym terminie, nietypowe plamienie, nudności i wymioty, metaliczny posmak w ustach, częstsze oddawanie moczu, przebarwienia skórne, bolesność piersi, zmęczenie i senność, zmiany nastrojów, podwyższona temperatura. Źródło http://testy-ciazowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_wesola
brak miesiączki w oczekiwanym terminie, nietypowe plamienie, nudności i wymioty, metaliczny posmak w ustach, częstsze oddawanie moczu, przebarwienia skórne, bolesność piersi, zmęczenie i senność, zmiany nastrojów, podwyższona temperatura. Źródło http://testy-ciazowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustAsk
Witam, jestem tutaj po raz pierwszy i piszę, ponieważ mam pytanie. Ostatnio odczułam bardzo silny ból w podbrzuszu, który trwał około godzinę. Musiałam wziąć Nospe ponieważ ból nie pozwolił mi nawet na wstanie z łóżka. Czuje sie ogólnie dobrze, tylko mam bardzo wrażliwe piersi. Mój okres od trzech miesięcy występuje tego samego dnia-25 każdego miesiąca. Nigdy nie brałam tabletek. Nie zabezpieczamy się z chłopakiem i chcielibyśmy mieć małego Szkraba koło siebie :) Może ktoś mi powie, o czym móglby świadczyć taki skurcz albo ogólnie te objawy... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaburza
witam, ostatni okres mialam 12.10, ale caly czas czuje skurcze podbrzusza takie ciagniecie brzucha jak na miesiaczke, ostatnio zemdlalam, schudlam, bola mnie jajniki od paru dni ale mysle ze moze to na owulacje, bo chyba to nie ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Czarownica*
Mam takie pytanie, mozliwe ze jestem w 1-2 tyg ciazy jakos mniej wiecej ten przedzial okres powinnam dostac 30 a nie mam objawow do miesiaczki takich ktore mialam zwykle, no wiec nie boli mnie brzuch nie mam bardziej wrazliwych piersi itd ale zauwazylam ze tak gdzies od wczoraj bardzo mam uplawy tzn duzo mam sluzu bialego i gestego nigdy tyle nie mialam, naprawdę jest go duzo ,czy tak jest w pierwszych tyg ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustAsk
Powiem szczerze, ze byłam w bardzo podobnej sytuacji. bardzo mnie to dziwiło, bo taki stan pojawił sie pierwszy raz. Oczywiście, że wcześniej miałam upławy ale nie tak wielkie... Potem pojawiły się plamienia przed okresem, który w tej chwili sie spóźnia 4 dzień . Nie wiem, cyz to jest ciąża, ale jeśli okres się nie pojawi zrobie test- dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abeczkaaa
A ja miałam tak złe się czułam cały miesiąc wymioty mdłości duże piersi Wszystko wskazywało na ciążę logicznie potem 3 dni opóźnienia dostałam okres Czyli mogło odbyć naturalne poronienie Z owulacja Byłam u lekarza by podłączyć moje hormony Bo mam 30 lat Dał mi duphason dostałam okres w terminie Obfity ale tylko 2 dni a w trzecim troszeczkę Dziwne zapewniał mnie ze po tym leku powinno Byc długi okres Mija już kilka dni chyba niecały tydzień Zaczyna się znowu złe się czuje mam ogromne Piersi chęć do wymiotow bóle pod brzuchem I białe uplawy od 3 dni hmmm bez zapachu nic mnie Nie szczypie ani Swedzi lekarz nie stwierdzał u mnie Infekcji Mówił ze ok N Ja już sama niewiem co mi jest Czy jest możliwe ze to są zaburzenia hormonalne Z moim partnerem kochamy się naturalnie Więc możliwe Jak się nasila uplawy i dolegliwośći spróbuje z testem W poniedziałek Ale jak możliwe po duphason. Miałam okres obfity tylko 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pewien problem otóż tak... Może zacznę od początku 3. października wystąpiło brązowe plamienie później 4. do 7. wystąpiła @ i następnie od 8. do 12. nadal brązowe plamienie. 24. i 25. też wystąpiło takie plamienie dodam że @ nie była za obfita... Od jakiegoś czasu zauważyłam że przytyłam 3 kg mimo iż nie mam skłonności do tycia ponadto mam podwyższoną temperaturę, nudności i co jakiś czas zanik apetytu. Do tej pory nie miałam @ chociaż miała wystąpić końcem października a test wyszedł negatywny. Czy jest to możliwe że jestem w ciąży? Proszę o pomoc. Dodamże z chłopakiem staramy sie o maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchna
Witam rok temu w tym samym czasie poroniłam w 7-8 t.c. teraz dziwnie się czuję tzn ostatnią miesiączkę miałam 27,11 no i w sumie cykl regularne...28-30 dni przez ostatnie dni chodze nerwowa, od tak 4 dni mam kłucia w podbrzuszu, śluzu od cholerki (normalnei wrażenie jakbym okres dostała)od wczoraj mam drażliwe piersi no niby przed okresem też tak mam ale to zaczyna się tydzień przed że bolą. a teraz choćbym miała miec cykl 30 dniowy czy nawet 32 dniowy to okres już powinnam dostać... Nie wiem sama czekam do jutra i robie test, Chciałabym mieć dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny a ja mam taki malutki problemik z którym muszę czekac az do czwartku 13.12.12. otórz w mikołajki zrobiłam test bo okres spóźnia mi się juz ponad 3 tygodnie i wyszedł pozytywnie praktycznie odraazu potem go powtórzyłam i drugi też jest pozytywny :) ale boje sie cieszyc bo staramy się z męzem juz od ponad 4 lat i miałam podobną sytuacje tyle że w tedy były torbiele na jajnikach ale i kreseczki były blade a tu wszystko takie wyraziste no i troche inne objawy ale ja i tak sie boje. A lekarka zapisując mnie na wizyte ochrzaniła mnie ze powinnam sie cieszyc z ciąży a nie insynuowac że to torbiel - jak sie cieszyc kiedy 2-krotnie był fałszywy alarm ?? dopóki mi 13-go nie potwierdzi to nie uwierzę do końca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as123456
Głód, to był pierwszy objaw, jeszcze na trzy przed terminem spodziewanej miesiączki któregoś dnia wieczorem poczułam że jestem strasznie głodna. Mąż zrobił mi zapiekanki o 10 wieczorem!!!! na drugi dzień w pracy nie mogłam doczekać sie śniadania, nagle zrobiłam się strasznie głodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary9013
Hej. mam pytanie, czy ciąża musi przebiegać jakoś objawowo? Kochałam się ze swoim TŻ w środku dni płodnych. Wiem, że na pewno miałam jajeczkowanie, bo odczuwam wtedy taki dziwny ból podbrzusza i trwa on zazwyczaj tylko jeden góra dwa dni. Potem następny raz zaraz pod koniec dni plodnych. Po tym pierwszym wystapiło u mnie dziwne plamienie jakoś 3-4 dni po stosunku a brzuch bolał mnie jak na okres. Nigdy wcześniej po stosunku mi się to nie przytrafiło, żadne plamienia, w trakcie trwania dni płodnych także. Okres powinnam dostać 2 dni temu, ale nie mam. Brzuch mnie zazwyczaj bolał strasznie przed okresem i zawsze był regularnie albo dzień wcześniej. Tym razem nie bolał, tylko lekkie ukłucia w podbrzuszu i tylko takie pobolewanie troche podobne do tego zwiastującego okres, tylko 5 razy mniej bolesne. Nie robiłam testu i na razie nie mam zamiaru. Moje pytanie, czy to może byc ciąża? Poza brakiem okresu brak innych objawów, może tylko to, że nie miałam dzikiego apetytu jak przed okresem i zazwyczaj troche przybieram na wadze a tym razem bez istotnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary9013
Hej. mam pytanie, czy ciąża musi przebiegać jakoś objawowo? Kochałam się ze swoim TŻ w środku dni płodnych. Wiem, że na pewno miałam jajeczkowanie, bo odczuwam wtedy taki dziwny ból podbrzusza i trwa on zazwyczaj tylko jeden góra dwa dni. Potem następny raz zaraz pod koniec dni plodnych. Po tym pierwszym wystapiło u mnie dziwne plamienie jakoś 3-4 dni po stosunku a brzuch bolał mnie jak na okres. Nigdy wcześniej po stosunku mi się to nie przytrafiło, żadne plamienia, w trakcie trwania dni płodnych także. Okres powinnam dostać 2 dni temu, ale nie mam. Brzuch mnie zazwyczaj bolał strasznie przed okresem i zawsze był regularnie albo dzień wcześniej. Tym razem nie bolał, tylko lekkie ukłucia w podbrzuszu i tylko takie pobolewanie troche podobne do tego zwiastującego okres, tylko 5 razy mniej bolesne. Nie robiłam testu i na razie nie mam zamiaru. Moje pytanie, czy to może byc ciąża? Poza brakiem okresu brak innych objawów, może tylko to, że nie miałam dzikiego apetytu jak przed okresem i zazwyczaj troche przybieram na wadze a tym razem bez istotnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary9013
Hej. mam pytanie, czy ciąża musi przebiegać jakoś objawowo? Kochałam się ze swoim TŻ w środku dni płodnych. Wiem, że na pewno miałam jajeczkowanie, bo odczuwam wtedy taki dziwny ból podbrzusza i trwa on zazwyczaj tylko jeden góra dwa dni. Potem następny raz zaraz pod koniec dni plodnych. Po tym pierwszym wystapiło u mnie dziwne plamienie jakoś 3-4 dni po stosunku a brzuch bolał mnie jak na okres. Nigdy wcześniej po stosunku mi się to nie przytrafiło, żadne plamienia, w trakcie trwania dni płodnych także. Okres powinnam dostać 2 dni temu, ale nie mam. Brzuch mnie zazwyczaj bolał strasznie przed okresem i zawsze był regularnie albo dzień wcześniej. Tym razem nie bolał, tylko lekkie ukłucia w podbrzuszu i tylko takie pobolewanie troche podobne do tego zwiastującego okres, tylko 5 razy mniej bolesne. Nie robiłam testu i na razie nie mam zamiaru. Moje pytanie, czy to może byc ciąża? Poza brakiem okresu brak innych objawów, może tylko to, że nie miałam dzikiego apetytu jak przed okresem i zazwyczaj troche przybieram na wadze a tym razem bez istotnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa1
A ja jeszcze jestem w spokojnym okresie, 15 dzień cyklu - okres starań. Zaczne pewnie jak zwykle świrowac pod koniec cyklu. tak bardzo bym chciała, żeby to bylo łatwiejsze a nie tyle cykli i tylko ciągle rozczarowania i rozczarowania, wypatrywanie objawów itp. Trafiłam ostatnio na fajna stronę, dziewczyna ma podobną historię na blogu jakzajscwciaze.pl :) Ja w tym cyklu jestem na Clo..mam nadzieję, że przyniesie upragniony efekt!Czytałam, że efekt najczęściej bywa w 2-3 cyklu ale i tak mam nadzieję że u mnie będzie w 1szym.. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO Moze byc przyczyna
POMOCYYYY !!! Nie wiem co się dzieje ale w ciągu ok. 3 tygodni schudłam 5-6 kilogramów w ogóle nie mam apetytu wręcz mnie odpycha od jedzenia, odruchy wymiotne i czasem dziwny ból brzucha i co dziwne bardzo bolą mnie piersi co zdarza się tylko pare dni przed okresem co prawda okres mam ostatnio w 3 swiaty ale to jest tylko jakieś 2-3 dni różnicy (albo się spóźnia albo dostaje wcześniej ) ale przecież do mojego okresu zostało co najmniej 15 dni jak nie więcej dodam ze ostatni mój okres był bardzo dziwny ciemna krew a wręcz czarna raz była raz zanikała jedynie w 2 dniu krwawiłam mocniej ale również ciemną krwią...prowadze dosyć stresujący tryb zycia mój dzień zaczynam od papierosa na pusty żołądek i już sama nie wiem jaka może być tego przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w czerwcu okres dostałam 25, w lipcu niestety nie dostałam, dopiero 5 sierpnia raczył się pojawić, nie był aż tak obfity ja zawsze. Z pierwszym jego dniem zaczęłam brać yasmin (już wcześniej go brałam i nie miałam żadnych problemów, ale chciałam odpocząć i odstawiłam na kilka miesięcy). Okres trwał 5 dni, ale nadal mam plamienia, do tego strasznie bolą mnie piersi, nie mogę się nawet dotknąć, zrobiły się takie ciężkie i duże, czuję się senna od 3-4 dni, mam biegunkę i czasami jest mi delikatnie niedobrze, no i boli mnie podbrzusze. Test robiłam 3 sierpnia wieczorem, czyli przed okresem, ale wyszedł negatywny (2 kreska była taka niewidoczna bardziej, jakby lekki zarys) nie wiem czy robić 2 test, czy to po prostu Yasmin ma taki wpływ na mój organizm. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbadoska
Jak już chcecie skutecznie pozbyć się kilogramów to zamówcie sobie tabletki na odchudzanie Thermacuts, po tym wogóle nie chce się jeść i ma się niezłego powera, zrzuciłam przed studniówką ładnych pare kilogramów. Tu wiecej info - pilloledimagranti.pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×