Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość plumkam sobie ot tak
powinnam juz spac, jutro rano wstaje, pewnie zaśpie jak zwykle i od rana spiszę dzień na stracy, jak codzien. siedze i łaże po kafeterii wchodząc na glupie topicki zeby sie posmiac z glupoty ludzkiej, bo to mnie najbradzeiej cieszy, ze jest ktos glupszy ode mnie. tak na marginesie jestem pierdolnieta, potrzebuje na gwalt pomocy psychologa zeby ulozyc sobie zycie i nie zniszczyc zwiazku z ukochana osoba. ale oczywiscie nie mam pieniedzy i co drugi dzien placze z byle powodu. tak jest od paru lat. uwazam siebie za madra bo duzo wiem o ludziach i ich zachowaniach, ale jestem rowniez leniem bo nie umiem sama wziac dupy w troki i zaczac sie zmieniac na lepsze. problemem moim jest niska samoocena. czasem mam ochote sie zabic. pustka zupełna. dodam jeszcze ze mam najwspanialszego faceta pod sloncem, jest naprawde przystojny, madry, doswiadczony, seksowny, zabawny, wysportowany, dojrzaly, czuly, i kocha mnie, NAPRAWDE mnie kocha TAKA JAKA JESTEM, nawet jak co drugi dzien placze i go odtrącam i mowie o sobie najgorsze rzeczy, on nadal ze mna jest i chce mi pomoc. i szczerze powiedziawszy ze nie moge sie doczekac naszego "pierwszego" razu, bo jest w tych sprawach cudowny. nie ma on wad. no chyba ze po kilku latach nie bedzie mogl, albo przestanie sie starac, albo bedzie chcial siedziec w domu cale dnie przed tv. a i bardzo chce zrobic prawko i miec wlasny samochod. bede zajebista laska w zajebistej furze z zajebistym facetem z zajebista praca i mieszkaniem i pierdoli mnie wszystko inne bo spelnie swoje marzenia :P kurwa, ja jutro nie wstane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sisia ---> żeby ludzie Cię zaakceptowali wcale nie musisz się im podlizywać, jak to nazwałaś. Wystarczy, że będziesz sobą i polubisz siebie. W oczach innych zawsze będziesz taka, jakie Twoje czyny, a nie napisane czy wypowiedziane słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> do Sisia......ja tez sie boje ze nowo poznana osoba mnie nie zaakceptuje, nie polubi mnie ale zawsze wtedy mysle sobie ze gdy bede udawala to tym bardziej nie bede zaakceptowana ----> do Nika....fajny jest chlopak ale......ja mam pecha i zawsze cos zjebie :( wiec watpie ze bedzie cos wiecej....szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumkam sobie ot tak
sisi - chiałam napisac tylko ze jestem identyczna, jak czytam Twoje wypowiedzi to jakbym patrzyla na siebie :O i to jest zalosne :O bo tez sie tak czuje i postepuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sie czarna bo spodobał mi sie ten nick. przyznaje racje komus wyzej, najlepsze sa makrele w pomidorach, ale u mnei w domu rzadko bywaja bo matula nei ma pieniedzy na taka rozpuste, w koncu z tych makreli to wychodza dwie kanapaki, a sa takie dobre, ze zjadam takich kanapek z piec, poza tym mam rodzenstwo, a kazdy w domu je lubi, wiec trudno sie podzielic :( jeszcze tylko troche i na pewno sie uda. kiedys bede szczesliwa. wy tez. trzeba tylko wziac sprawy w swoje rece i zaczac pisac scenariusz wlasnego zycia i pokochac ryzyko. a i kocham mojego faceta za to ze nauczyl mnie lubic ryzyko. kocham go jak glupia. glupia, naiwna niedojrzala miloscia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA
mam wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam wszystkiego w............ bo jeszcze lubie herbate z cytryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ni tylko ja mam takie problemy tylko ze mi sie wydawalo ze siebie lubie nawet siebie zaakceptowalam, a potem zaczełam o sobie myślec o tym co robie i widze ze wcale tak nie jest, jak sobie wyobrazalam, ze jestem bardzo daleko od tego idealu osoby (chcialam sie stac idealna, w moim mniemaniu, osoba albo przynajmniej dobrym człowiekiem)ehh szkoda gadac chyba musze sie znowu zaczac modlic o to by stac sie lepszym czlowiekiem...jak juz nic innego nie moge zrobic tzn moge ale jakos mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa
a ja jestem w pracy, wyobraźcie sobie i spać mi się chce strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie herbate mate i zwykla bez cukru, albo z cukrem i z cytrynka tylko, ze cytrynka musi byc ze skorka, bo inaczej bez tej goryczki juz mi nie smakuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->plumkam sobie ot tak hehe zupelnie niezamierzenie odpowiedzialam na twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna nie chce mi sie spac jak nigdy ale brat mnie z pokoju wygania, matula z drugiego zrzędzi i zrzędzi o tym zebym kladla sie juz spac, jakbym miala 10 lat, przeciez kurna dobrze wie ze jutro wstane do pracy nawet z 30 litrowymi worami pod oczami. rodzice potrafia tylko zrzędzić, do uprzykrzenia. ktos trafnie spostrzełg: rodzice sa jak nietoperze, niedowidza, niedosłysza a wszystkiego sie czepiaja . fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez mama zawraca glowe ze mam isc spac, naszczescie braci nie ma w domu wiec moge siedziec do oporu...no dobra zanim mamuska na mnie nie nawrzeszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie niezbyt mile ;) ide juz spac dobrej nocy wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
aha! nie powstawało się jeszcze,co??? ;) O dziwo-nie mam kaca,a przygotowałam sobie-nauczona doświadczeniem-słoik z kompotem truskawkowym,który stał całą noc przy łóżku.Hm,dalej stoi... A zaraz film o pandzie :D małej czy wielkiej-nie pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda...
albo mi sie wydaje, albo niedziela to najnudniejszy dzien tygodnia!!! 100 razy bardziej wole soboty. anetka pozdrawia WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja sobota jest chyba najciekawszym dniem tygodnia...chociaz jak zawsze wszystko zalezy od punktu widzenia, tydzien temu gdy nie musialam w poniedzialaek isc do szkoly niedziela podobala mi sie nawet bardziej niz sobota;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie zapach swiezej poscieli i goraca herbate i uwielbiam czytac ksiazki w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimeraza
a ja znowu tutaj!!!!!!!!! powinni mi tego zabronic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
wkurwia to ze jestem taka beznadziejna, zazdrosna i uparta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w końcu wolny dzień, mogłabym leniuchowaci błogo nic nie robić... ale zapowiedzieli się goście na obiad i muszę spędzić większość niedzielnego czasu w kuchni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam niedziele tez moga byc fajne.ja własnie wybieram sie ze swoim siostrzeńcem na film :INIEMAMOCNI no ciekawe czy zeczywiscie taki dobry!!!:):) Aha tak ja lubie tez herbatke po góralsku czyli z rumem,herbatka w jednej rece dooooobra ksiązka w drugiej i jesień mi nie strasznaaa hheheh:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjj
kurcze szkoda ze sie nie przespalam z Tym super facetam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×