Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klara5353

Jesli masz fajny cytat, mysl, ktotki wierszyk na zycie, podziel sie nim

Polecane posty

FIZYKA Zryta jest moja psychika, kiedy nadejść ma fizyka. I niestraszne mi potwory, gorsze od nich dla mnie wzory. Gorzko płaczę, lamentuję, bo dostanę znowu dwóję… Po domu się smętnie snuję gdy na fizę ostro kuję. Me cierpienie nie zna granic, bo wypruwam żyły na nic, tak w rozpaczy pogrążona, nieszczęściem uciemiężona, nad losem swym ubolewam, rzewnym płaczem się zalewam. Myśli plączą mi się w głowie, tak, że słowa nie wypowiem i pomimo szczerych chęci ciężki zanik mam pamięci! Czuć na karku oddech śmierci, stres w umyśle dziurę wierci, z czoła zimny pot się zlewa, a wnętrzności krew zalewa. By zawisnąć szukam drzewa, gdyż fizyka strach rozsiewa. Klasa fizyczna niczym loch- dobiega stamtąd głośny szloch. Obłąkańcem wnet zostanę bo już głową w ścianę walę. Chociaż się zanoszę wrzaskiem, sprawdzian będzie dla mnie fiaskiem. Mocno ściska mi się serce, któż pomoże w tej udręce?! Wzrok zamglony, drżące dłonie, krew gorąca w żyłach płonie. Padam niczym nędzny trup u fizyki strasznych stóp. Widzę mego życia kres nim wydam ostatni dech... to z kolei ja wymyśliłam, ale to jest żałosne, więc nie komentujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaki miły wieczór tyle wódki tyle piwa a potem plątanina w kulisach tego raju między pluszową kotarą a kuchnią za kratą czułem jak wyzwalam się od zbędnego nadmiaru energii w którą wyposażyła mnie młodość możliwe że mógłbym użyć jej inaczej np. napisać 4 reportaże o perspektywacz rozwoju małych miasteczek ale mam w dupie małe miasteczka mam w dupie małe miasteczka mam w dupie małe miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulka
Ludziom nie wiedzie się nie z powodu głupoty, lecz z braku entuzjazmu. Nie wystarczy mówić do rzeczy , trzeba mówić do ludzi. Dla szlachetnych umysłów uznanie jest podnietą. Nie wystarczy tylko posiadać dobry umysł. Najważniejsze jest, by go dobrze używać. Jesteśmy tym, co o sobie myślimy. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat. Ci, którzy nie mogą podjąć decyzji, aby uczynić jeden krok, spędzają życie stojąc na jednej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 7
Człowiek rodzi się mądry a potem idzie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa 9 po 30-tce
"Przypadek jest być może pseudonimem Boga, kiedy On sam nie chce się podpisać." Anatol France

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązanie
jesli zycie ci zbrzydlo i stalo sie pieklem wsadz głowe do kibla i walnij sie deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Alice-
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne" /F. Mauriac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupup PODNIOSE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie szkoda że zasem tak krótko się to sprawdza .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawdziwy przyjaciel to ktos kto ci pomoze w momencie gdy reszta sie od Ciebie odwroci" Moja babcia mi kiedys to powiedziala i zapadlo mi to w pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...mozna w miesiąc zrobić więcej niż w przeciagu roku i nie jest to wyczyn
 gdy przez rok rozkminiasz kroki i liczysz 
Dodajesz mnozysz dzielisz by zgadzal się wynik
Później odhaczasz punkt za punktem
Jest przyczyna i skutek,
Dla jednych twoja praca 
może być niczym
Dla innych jest dzielem sztuki,
Jedni gotowi za nią zapłacić słono,
A ktoś i tak stwierdzi ze tylko głupi to kupi
Sędzią jest i tak tylko czas i historia
I pieprzyć co mówią ci ludzie,
Grunt to czuć się spełnionym
Kazdy chce żyć w zdrowiu 100 lat
I te 100 lat być szczęśliwym..."
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×