Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Aga ja również będę trzymać kciuki, mam nadzieje że z nadejściem nowego roku przyjdzie do Was fasoleczka :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
No i po wizycie, teraz zaczynają się badanka różne i zobaczymy, wcale mnie nie pocieszył, ale doliny nie łapię, bo co ma być to i będzie, usiłował mnie pocieszyć dziwacznie, mówiąc, że naprawdę nie mam się o co martwić, bo są kobiety bez macicy, a u mnie wszystko gra, mam zrobić badania prolaktyny, a ukochany nasienia, ten miesiąc to miesiąc ostatniej szansy, żeby nie ingerować w naturę, bo prolaktynę to mam badać w czasie @,a mój ukochany to ma mieć tydzień wstrzemięźliwości, hihi, no więc dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki, chociaż tak naprawdę nastawiłam się na robienie różńych badań i ingerencje współczesnej medycyny w mój organizm, czy któras musiała robić takie badania, ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23
Witam Was !!!! U lekarza byłam dopiero wczoraj i oczywiście potwierdził moją ciążę!!! HURA!!! To już 8 tydzień!!! Maleństwo ma 1 cm. długości i widziałam jak bije mu serduszko!!! To przecudowne uczucie. Aż się popłakałam ze szczęścia! Co chwilę patrzę na to zdjęcie które mi wydrukował lekarz. Termin mam na 7.08.2005. Niepokoi mnie tylko że boli mnie brzuszek, a lekarz powiedział że nie powinien i przepisał mi leki a gdyby ból nie ustępował mam się do niego natychmiast zgłosić. Pozatym wogóle nie mam apetytu. I mnie strasznie mdli. Ale wszystko da się znieść gdyż myśl że nosze w sobie taki skarb powoduje ze o wszystkim zapominam. Dziękuję Kochane za gratulacje i życzę Wam wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!! No i owocnych przytulanek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna jeszcze raz gratulacje, napewno to cudne uczucie móc usłyszeć bicie serduszka, ech jak ja Ci zazdroszczę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna23 serdeczne gratulacje :D 35 tydzien pytalas czy tamten tez chce miec dzidziusia... mysle ze jeszcze troszke za wczesnie zeby o tym myslec ale mam nadzieje ze chce (tylko pytanie czy ze mna :P):) On mnie zabije jak to przeczyta :P:P:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wiem co czujesz... Ale i tak jestes w lepszej sytuacji jak ja bo Twoj maz bedzie w domku ten raz w tygodniu i wyjezdza TYLKO na szkolenie... A co ja mam powiedziec jak moj ukochany mieszka prawie 500 km odemnie?? Mysza glowa do gory !!!!!!!!!!!!!!! Bedziemy sie razem pocieszac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORKA29
Czy przyjmiecie nową do swojego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka29
Czytałam poprzednie wypowiedzi - fajnie tu. Jestem z Lodzi i to chyba najwazniejsze w 27 tygodniu ciązy. Jestem na zwolnieniu i powoli wariuje, termin mam na 19 marca. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.11.........28-32..................27.12 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............29.11..........30-31.................28.12 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie Dorka, kurcze a po jakim czasie udało Ci się mieć fasolkę?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie Dorka, kurcze a po jakim czasie udało Ci się mieć fasolkę?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny !! -----> witam Darke w naszym klubie gratuluje mam nadzieje ze jeszcze troszke i my wszystkie bedziemy mogly sie pochwalis tygodniami ----->kilka dni opuscilam a tu tyle do nadrobienia w czytaniu -----> do malwy30 bede dzis na gg jak mozesz to napisz prosze Dziewczyny u mnie @ przyszla ogolnie jestem zla i jakos ostatnio nie moge dac sobie z wszystkim rady nawet nerwy mi puszczaja ma co chwila dolki psychiczne caly zcas myslalam ze @ mi odpusci i ze bede mogla Marcinkowi powiedziec ze bedziemy rodzicami a tu nic no ale moze w nastepnym miesciacu bedzie lepiej Pozdrawiam pa p.s mam pytanie moze to glupie ale czy slyszalyscie o tym ze nalezy podkladac poduszke pod posladki jak sie ........ zeby lepiej plemniczki sie dostawaly do jajeczka ?? Jezeli cos wiecie to napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny !! -----> witam Darke w naszym klubie gratuluje mam nadzieje ze jeszcze troszke i my wszystkie bedziemy mogly sie pochwalis tygodniami ----->kilka dni opuscilam a tu tyle do nadrobienia w czytaniu -----> do malwy30 bede dzis na gg jak mozesz to napisz prosze Dziewczyny u mnie @ przyszla ogolnie jestem zla i jakos ostatnio nie moge dac sobie z wszystkim rady nawet nerwy mi puszczaja ma co chwila dolki psychiczne caly zcas myslalam ze @ mi odpusci i ze bede mogla Marcinkowi powiedziec ze bedziemy rodzicami a tu nic no ale moze w nastepnym miesciacu bedzie lepiej Pozdrawiam pa p.s mam pytanie moze to glupie ale czy slyszalyscie o tym ze nalezy podkladac poduszke pod posladki jak sie ........ zeby lepiej plemniczki sie dostawaly do jajeczka ?? Jezeli cos wiecie to napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulakp szkoda że @ przyszedl...z tą poduszką to sporo racji, raz że wygodniej sie tak kochac dwa że lepiej pod kątem dla plemników:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula24
Hej Dziewczyny.Ja mam troszke dziwna sytuacje..Z moim obecnym mezem jestem od 8 lat (a po slubie rok).Bardzo go kocham, ale czuje ze jeszcze nie jestem gotowa na to by miec dziecko.Moze dlatego, ze po skonczeniu studiów w lipcu br.nie moge znalezc pracy (ostatnio babka w urzedzie pracy zaproponowała mi kurs slusarz tokarz), i wszyscy moi znajomi uwazaja, nie to złe słowo! oni mi radza zebym urodziła dziecko:no a co ty masz teraz robic?teraz to najlepiej, potem odchowasz i jakos bedzie, ródź,bo zaraz stara bedziesz (mam 24 lata)...a ja poprostu chce jeszcze czegos dka siebie...wyjsc z domu, tak normalnie do ludzi...to nie jest tak ze ja nie chce dziecka - chce, ale nie teraz.Ale juz mam dosyc wszystkiego a swzczególnie :"dobrych rad"....a moze ja jestem jakas nienormalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula24
Hej Dziewczyny.Ja mam troszke dziwna sytuacje..Z moim obecnym mezem jestem od 8 lat (a po slubie rok).Bardzo go kocham, ale czuje ze jeszcze nie jestem gotowa na to by miec dziecko.Moze dlatego, ze po skonczeniu studiów w lipcu br.nie moge znalezc pracy (ostatnio babka w urzedzie pracy zaproponowała mi kurs slusarz tokarz), i wszyscy moi znajomi uwazaja, nie to złe słowo! oni mi radza zebym urodziła dziecko:no a co ty masz teraz robic?teraz to najlepiej, potem odchowasz i jakos bedzie, ródź,bo zaraz stara bedziesz (mam 24 lata)...a ja poprostu chce jeszcze czegos dka siebie...wyjsc z domu, tak normalnie do ludzi...to nie jest tak ze ja nie chce dziecka - chce, ale nie teraz.Ale juz mam dosyc wszystkiego a swzczególnie :"dobrych rad"....a moze ja jestem jakas nienormalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
paula24 Sama podejmij dezyzję lub pozwól by życie za Ciebie ją podjęło, żyj chwilą, bo inaczej od ciągłych planów zwariujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czyżbym była znowu dzisiaj pierwsza! Poczytałam sobie co sie działo wczoraj po moim wyjściu. Pozdrowienia i gratulacje dla Dorki!!!!!! Paula24 decyja o dziecku nie jest taka łatwa - to jest decyzja na całe życie. Jeżeli nie jestes nja to gotowa to nie słuchaj dobrych rad koleżanek tylko posłuchaj siebie!!! To nie one będą wychowywać tylko ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula :) co tam u Ciebie dzisiaj słychać :) ja znowu w pracy buuu i znowu nie wyspana Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Kasiu! Ja niestety tez w pracy nie mogę się juz doczekac piątku - sylwester- zabawa, a po drugie odbieram wyniki na prolaktynę. denerwuje sie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz bym piątek chciała :) a Ty sie nie denerwuj, dobrze będzie a i tak juz teraz nic nie zrobisz także głowa do góry :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
cześć dziewczynki gratulacje dla nowych mamuś :)) ja coś czuję że nic z tego w tym miesiącu , już nastawiłam się psychicznie a z tą poduszką to może być prawda ja ostatnio praktykuję leżonko na brzuszku zobaczymy co to da ta szara paskudna pododa nie nastraja mnie optymistycznie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym że juz nic nie zrobię ale sama ta świadomość mnie dołuje a jak będzie cos nie tak? A szkoda gadać. Mam dzisiaj strasznego lenia nie chce mi się pracować i najchetniej poszłabym do domku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja też posiedziałabym w domku , a wczoraj moja 10 letnia córka sama upiekła ciasto jogurtowe / z drobną pomocą / ale ja zamiast się cieszyć że taka samodzielna poczułam się strasznie stara ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg33 - Ale i tak uważam że szczęściara z ciebie ponieważ masz już córkę a teraz starasz sie o drugie. Życzę ci żeby twoje marzenia się spełniły w nadchodzącym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
dzięki , ale ja tak bardzo chciałabym mieć takie maleństwo, choć jak pobuszuję po sieci i czytam jakie problemy są o których ja już zapomniałam to zaczynam się zastanawiać czy narażać się znów na taki stres :( za pierwszym razem cały miesiąc nie spałam po nocach i płakałam że napewno umrę i nie dam rady urodzić a raptem zajeło mi to 2 godziny , teraz mam wątpliwości czy "uda się " zdrowe i czy damy radę ? co tu dziś tak pusto ??? już wszystkie w balowych kreacjach na imprezach ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×