Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Do 33 latki - wizyta kosztuje 50 zł (ale siedziałam godzinę u niego!) Również na miejscu są robione badania hormonów, itd Ale przyjmuje jak są jakieś problemy nawet w niedzielę i jak jest potrzeba to i w nocy, naprawdę:) estella, rozglądamy się za autkiem, ale to od kilku dni i na razie nic nie znaleźliśmy:( tym bardziej, że szukamy niedrogiego. A PCO to zespół policystycznych jajników. Mysza, dostałam twoje zdjęcia. Są fajne. Szczególnie maluszek. Słodziutki:) Młoda mamusiu prześlę Ci zdjęcia popołudniu, bo ich nie mam w pracy. Twoje otrzy,małam. dziekuję. Naprawde same supper blonydyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawstydzacie mnie...:) Dzisiaj jestem nieprzytomna, ale mam zamiar zapakowac malego i wyruszyc na spacer bo nie bylismy na dworze od jakiegos tygodnia, jak nie wiecej... A ja nie mam fotek Mii, Soul I Sylwii! Ok...narazie uciekam...zglosze sie pozniej :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawstydzacie mnie...:) Dzisiaj jestem nieprzytomna, ale mam zamiar zapakowac malego i wyruszyc na spacer bo nie bylismy na dworze od jakiegos tygodnia, jak nie wiecej... A ja nie mam fotek Mii, Soul I Sylwii! Ok...narazie uciekam...zglosze sie pozniej :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona to ja Ci wyśle fotki dziewczyn :) Dorotko ja też w tłusty czwartek nie bede gorsza :) ale pączki nie są dla mnie czyms super wiec pewnie zjem jednego, góra dwa i koniec.... wole faworki za to :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona własnie przesłałam Ci jeszcze raz fotki swoje i Mii, mam nadzieje, ze tym razem dojdą. Czekam na Twoje:) :) i Twojego Kubcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorotka ja też chce zrzucic pare kilo ale w ten tłusty czwartek to też sobie pączusia nie odmówie mmmmm no najwyżej zjem jednego no:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona własnie przesłałam Ci jeszcze raz fotki swoje i Mii, mam nadzieje, ze tym razem dojdą. Czekam na Twoje:) :) i Twojego Kubcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniammmmmm faworki to strzał w dziesiatke:) też wole od pączków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze już o tłustym czwartku rozmawiacie:), a swoją drogą kiedy on jest?? Ja dzisiaj jakoś dziwnie sie czuję głowa mnie boli, jak wstaję to mam zawroty głowy i jestem okropnie leniwa, chyba muszę kupic jakieś witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia a te kąpiele jakieś musisz brać rano też?to wcześnie musisz chyba wstawać?tylko uważaj na termometr:):)wiesz zeby ci sie nie stało to co mi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a co ci sie stało z termometrem- pękł? Ja też uwielbiam faworki, ale troche jest przy nich roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety wiesz już dziewczynom opowiadałam na gg ale w sobote komóra mnie ładnie obudziła i wsadziłam termometr z zamiarem na 5 minut i zasnęłąm na amen na 3 godziny !!! potem wyjęłam i było 42stopnie hi hi!!!!!!:):)to było niebezpieczne więc lepiej sobie kupić ten elektroniczny Tweety kiedy mi wyślesz zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nauczyłam robic faworki :) ale troche za długo je smarzyłam a teraz juz ok :) a pączki najbardziej z advokatem lubie mniam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza no to ładnie śpiochu jeden:P hi hi hi, ale z tymi termometrami trzeba uważać:). Zdjęcia prześle wam dzis wieczorkiem tylko zeskanuje jakieś ludzkie:P Wiecie tylko nie prześle wam ślubnego, bo nie jestem jeszcze mężatką:O, chyba ja jedna z was wszystkich. Ale to też nadrobię hahahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, rano nie biore kąpieli tylko 2 godziny muszę trzymać butelkę z gorącą wodą przy brzuchu. Budzę się o 5.:) A co do termometru to mierzę zaraz przed wstaniem , ale nie wiem jak to będzie w weekend, bo to o tej samej porzez trzeba mierzyc, nie? A co jeżeli ja np wstawałam siku jakieś 2 godzi ny wczesniej. to też mam mierzyć o stałej porze? Dorotka, dZięki za przesłanie zdjęć dziewczętom:D JAKI TŁUSTY CZWARTEK??? to juz teraz??? Chmmmm poączusie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety nie tylko Ty jestes jeszcze panną :) ja juz niedługo :) ale to tajemnica hihihihi No widze że temat jedzenia nigdy nie ucieka :) teraz to mi sie pączusia zachcialo :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia wydaje mi sie że możesz, najwazniejsze aby najpierw nie wstac a za 5 min temp mierzyć:) Mia ciekawi mnie czy jesteś z maja czy czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety, jestem z 10 czerwca, a Ty? Ja nie mam Twoicjh zdjęć !!!! Przyślij mi natychmiast :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no to ty panienka jeszcze?? Ja myślałam że nie, a ty kłamczuszku hihihi:P. To kiedy zdradzisz tajemnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety ale ja nie klamczuszek :) czasem mówie \"moje kochanie\" \"mężus\" bo tak go nazywam :) z resztą niedługo tak bedzie naprawde :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa teraz to jasne:), fajniutko, pozostaje zyczyć szcześcia przyszłej młodej parze:):):):)🌻 ja to troche boje sie mówic do mojego kochanie mąż, bo jak nie zostane jego żoną..., ale ja mam głupie pomysły czasami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje :) choć jeszcze za wczesnie :) a co do nazywania to mój zaczał pierszy żonko, żoneczko i to takie słodkie bylo :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety ja Ci tez wysłałam swoje fotki, dotarły? Ja od ciebie tez nic nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota dotarły zdjęcia, bardzo ładne zresztą:). Ja wszystkim kobitkom wyśle wieczorkiem zdjęcia, napewno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Hej Wam! Dzis juz na dobre wyszlam ze szpitala. Kto mi powie co to znaczy EDC- czy jest to termin porodu? takie cos mam w karcie informacyjnej, a także mam napisane "widoczny pęcherzyk żółtkowy 6,5 mm." Czy pęcherzyk ten to cały zarodek czy jego cześć? Opomiarowali tez mojego miesniaka -42 na 56 mm.No i puscili do domu z douphastonem. Znowu oglądnęł;am nieszczesliwych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- podaj mi swoj adres bo nie mam :) Wiecie co- ja mam jakas manie- jak ogladam zdjecia to wszystkim ogladam manicure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Co tak zamilkłyście? Ja zrobiłam pare pozytecznych rzeczy (m.in. odebrałam nowe prawo jazdy) i mam chwilę dla siebie. przed chwila wtryniłam dwa kawałki pysznego ciasta z bita smietaną (kolegi urodzinowe). Słodko mi jest jak nie wiem.Wysłałam kolejne zdjątko do niektórych. Trudno mi się połapać do kogo wysyłam do kogo nie, jest nas tak dużo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, jestem,ale już zbieram się do domku. ty za to chyba jeszcze musisz siedzieć? :( Miłego popołudnia zyczę Wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×