Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Czesc! Nie martw sie ja tez sama baraszkuje przy komputerze... Heh, bo moj mezus spi... Chcialabym sie dolaczyc do Waszego topiku, poniewaz tydzien temu poronilam...:( A widze, ze to wesoly topik:) Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane proszę Was bardzo przyślijcie mi swoje fotki, mój adres jest, jak się kliknie na mój nick, mam problem z kompem i nie mogę wysyłać, ale w tym tygodniu już będzie ok i też Wam moje wyślę, pozdrawiam :):):) Bardzo chcę Was zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć młoda mamusiu:) cieszę się, że do nas dołączasz:) Zawsze to raźniej, jak można z kimś pogadać. Widzę, że akurat jesteś po cieżkich chwilach. Bardzo Ci współczuję i życzę aby szybciutko udał się kolejny raz i zebyś miała cudownego dzidziusia:) napisz o sobie coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Wreszcie mogłam usiąść do kompa, ale widzę,że nie ma tu żywej duszy...Nie mogę doczekać się zdjęć od Was i myślę,że jutro zastanę je w pracy. Nic ciekawego nie opowiem bo nic się nie wydarzyło, poza tym że weekend spędziła u mnie Mama. jestem r\\tak zmęćzona,że zaraz lecę do łóżeczka. Zatem do jutra Kobietki!!!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Wszystkim:) Soul, Mysza ja czekam na Wasze podobizny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo:) :) Co za smętny, ponury poranek nie? Poczytałam zaległa lekture i tak sobie pomyślałam, ze może faktycznie zbyt szybko osadziłysmy joasię vel monice, jesli tak sie stało, to bardzo przepraszam:) Z drugiej strony co sie dziwić jak ktoś w tym samym czasie podszywał sie pod nasze nicki i wypisywał bzdury. Pozwstał być moze niemiły zbieg okolicznosci, w kazdym bądź razie na pewno nie tworzymy zamknietego kregu i zapraszamy wszytskie Kobitki chcące zostać mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotka :) u mnie też poniedziałek jest nienajpiękniejszym dniem. Ale pocieszam sie wiadomoscią, którą dzis wyczytałam, że w kwietniu ma być już 25 st. C a maj to już nawet po30. także byle do wiosny:) Dziewczyny, czy wiecie czy mozna iść normalnie na drugi dzień do gina po przytulankach? Przyznam, że ja mam jakoś zawsze z tym wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z ta wizyta po przytulanku:( Z tego co kiedyś słyszałam, to lepiej nie robic cytologii po przytulanku, najlepiej dac sobie 2 dni odpoczynku:) Ja właśnie tez przeczytałam o tych upałach i sie nawet ucieszyłam, ze jesienią nie udało mi sie zajśc w ciąże, bo końcówka ciazy by wypadała w sam najgorętszym okresie, a dla kobiety to chyba męka:( ale czego sie nie robi zeby spojrzec w oczy swojemu maleństwu?? Wczoraj bylismy u kolezanki zobaczyć jej małego synka, ma 3 tygodnie i jest po prostu sliczny, taki idealnie proporcjonalny:) małe cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dorotka i Mia! Przepraszam,że nie dosłałam Wam innych zdjęć,ale w finale wysyłania ciągle okazuje się,że są za duże. Próbowałam wysłac pojedyncze ale i to na nic:( Może macie jakis pomysł jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia??? Co do wizyty u gina po przytulanku to też się zastanawiałam ostatnio no i dzień przed powstrzymałam sie od przytulania, bo stwierdziłam że przy cytologii może być trochę \"nieczytelny\" wynik... Sama nie wiem. najlepiej dopytać gina już na przyszłość. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka z naszej Myszki fajna laska :) Same super kobitki na tym forum;) ;) i wszytskie taaakie ładne;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Estella za późno sie na wyprzedaż wybrałaś, teraz to juz resztki są :) Ja tez sobie nic nie kupiłam a byłam w weekend w GM więc sie nioe przejmuj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA JESTEM W CIĄŻY
IIIIIIII BARZDZO BYM SIE Z TEGO POWODU CIESZYŁA..............ALE TROCHE SIE BOJE JAK TO BEDZIE TO BYŁOBY MOJE DRUGIE DZIECKO.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):) już wysłałam wam moje zdjęcia nie wiem ale chyba niezbyt wyraźne :(jeszcze mam pare to potem moge posłać jak będziecie chciały... I już po wekendzie i znów mi smutno bo musze czekać następne 2 tygodnie na ukochanego buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszka, Kasia! Myszko fajna z Ciebie kobietka. Pozostałe zdjęcia też przyslij. Jutro wezmę płytkę z fotkami do pracy i może stąd uda mi się coś wysłać, bo mam szybsze łącze.Dziś zamierzam sie obijać w robocie i mam nadzieję,że znajdę towarzyszki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ty to niezła laska jesteś :D Moje wyobrazenia myliły sie głównie pod kątem włosków :) No to brunetki nadganiają :D(podobasz się mojemu mężusiowi, bo sobie Ciebie właśnie pooglądał :) ) Do wypowiedzi powyżej: nie denerwuj się ze względu na drugiego dZidziusia. na pewno będzie dobrze. Urodzisz drugiego ślicznego maluszka i będziesz szczęśliwa. A pierwszy dziudziuś nie będzie sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, właśnie pytam mojego prywatnego informatyka:) jak można zmniejszyć te Twoje fotki. jak będę wiedziała, to powiem:) Mysza, dawaj resztę zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komplemenciki hi hi :):) Wiecie co nie umiem sie przyzwyczaić do tego nowego nicku ale trudno A wy jak po wekendzie, ja żałuje ze nam sie nie udało pojechać na narty:( a mieliśmy troche problemów z autem a w ogóle to ostatno jakieś fatum mnie prześladuje ciągle jakieś problemy masakra, już mnie to męczy. Kiedy bedzie wiosna hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komplemenciki hi hi :):) Wiecie co nie umiem sie przyzwyczaić do tego nowego nicku ale trudno A wy jak po wekendzie, ja żałuje ze nam sie nie udało pojechać na narty:( a mieliśmy troche problemów z autem a w ogóle to ostatno jakieś fatum mnie prześladuje ciągle jakieś problemy masakra, już mnie to męczy. Kiedy bedzie wiosna hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój weekend to pewnie wiecie jak zleciał. Przyznam, że dość szybko. Wczoraj ok 14 już miałam mężusia już przy sobie:) Właśnie musimy kupić nowe autko, bo jakoś muszę dojeżdżać do pracy a do tej pory mąż jeździł autkiem mojego taty, a ja naszym. No ale musieliśmy wkońcu oddac. No i oczywiscie teraz ja nie mam czym dojeżdżać. Także popołudniu ide do gina, a potem w poszukiwaniu czterech kółek:) A, mój mężus zarobił dzisiaj 100 zł mandatu i 5 pkt karnych, bo wjechał pod zakaz bo chciał sobie skrócić drogę do pracy. Takze dziewczyny, nie martwcie się że tylko Wy pracujecie na mandaty:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam styl pisania :) Mam nadzieje, że coś zrozumiałyście:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki razie ja dostałam nieduży mandat za ostatnia stłuczkę. Za spowodowanie kolizji drogowej poprzez wymuszenie pierwszeńsstwa zarobiłam 200 zł i 6 pkt karnych. Panowie policjanci ulitowali się nad bezbronna blondyneczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, nie ma to jak blond włosy. Zawsze wyratują nas z opresji :D:D:D Brunetki! Zmieniać się na blondynki, hihihihi ! :) Mysza, odebrałam reszte zdjęć. Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to doczytałam co przez weekend nasrobałyście :) Dziekuje za fotki Aga*, Mysza i Kamol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze Mia że jak twojego mężusia nie ma to mój jest:) ale przeczytałam właśnie ze ci było smutno samej w łóżku no a mnie też już jest smutno samej w łóżku:( nie cierpie tego jego cholernego kursu) a w dodatku jego kumpel miał samochód i jeździli do tego poznania samochodem ale teraz sie coś popsuło i teraz jechali już pociągiem, no mówie wam ciągle jakoś tak pod górke. Ale wiecie co sobie pomyślałam że może nie możemy mieć wszystkiego bo jednak jesteśmy b.szczęśliwe w związkach (tak wnioskuje z tego co piszecie) więc dzidzi będzie ale nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×