Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość gosia25
to ja bugsy jak zmienić nick na czarny,bo jacyś frajerzy próbują zniszczyć nasz topik.Odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka27
Ja staram się o dzidziusia i nic. Wczoraj moja koleżanka urodziła.. a mnie chyba serce pęknie buu,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od teraz nie będę już bugsy tylko Gosia25,bo jakiś frajer wszystko zepsuł!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od teraz nie będę już bugsy tylko Gosia25,bo jakiś frajer wszystko zepsuł!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od teraz nie będę już bugsy tylko Gosia25,bo jakiś frajer wszystko zepsuł!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oleczka:) Gosia klikasz na preferencje i tam według wskazówek wysyłam Ci fotki, ale strasznie długo to trwa. Masz nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Gosia25......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?... thefly ............?..............?...............?..............?..........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój numer gg to 2834288,ale od razu z góry uprzedzam,że ciemna masa ze mnie jeśli chodzi o komputer,więc chyba lepiej na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka zmieniaj szybko w preferencjach,bo pod Ciebie też się podszyje,a co do staranek to napewno Wam wszystkim się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25 może dodamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) jakoś tak tu dziś pustawo... Mnie od wczoraj boli głowa. Nie wiem czy to nie przypadkiem od tej chemii, którą w siebie przez ostatni tydzień ładuję... Mam nadzieje, ze wkońcu przestanie...I jakoś tak nic mi się nie chce dzisiaj robić:( Gosieńko, bardzo chętnie znalazłabym się w tej tabelce:D Moze już za miesiąc? :D Mówiłaś swojemu gin że tak wymiotujesz? Może coś Ci poradzi na te wymioty? Meg, Ty szybko zrób się na czarno, bo chyba znów to \"błyskotliwe\" dziecko się nam tu pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,Jagoda, napisz czy dostałaś moje foty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzymam za Was wszystkie kciuki,żebyście znalazły się w tabelce nr1.Ginekolog przepisywał mi czopki,ale one na mnie nie działają,a zresztą już się przyzwyczaiłam i czasem mam 2 dni przerwy,więc jakoś wytrzymam.W weekend tu zawsze pusto dziewczyny sprzątają, robią zakupy i tym podobne pewnie rzeczy,a ze mnie taki obibok,że szok:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik, ze mnie to też ostatnio taki obobok:D Słyszałam, ze na mdłosci i wymioty to dobrze przed wstaniem zjesć suchara i napić się goracej herbaty. Próbowałaś ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, właśnie wysyłam do Ciebie:) A Twoich to ja też nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety dziewczyny dostałam dzisiaj rano @!!!!!!!!!!! jestem wściekła, smutna, mam doła, źle sie czuję brzuch mi peka no i serce ze mojej fasolki znowu nie ma :(.............tak mi smutno...........juz nie wiem co mam robić żeby ta dzidzia była........wkoncu lecze sie juz prawie 2 lata bez efektu.......trace nadzieje i chec do dalszej walki i staran.........moze przestane walczyc i jak bedzie miała przyjsc do mnie moja fasolka to przyjdzie..........chyba tak zrobie przestane chodzic do gina i sie leczyc.......juz nie wytrzymuje psychicznie............mia tweety olala odezwie sie na gg dopiero chyba jutro wieczorem.......nie mam ochoty i czasu na gg pozdrawiam i trzymam kciuki zeby chociaż wam sie powiodło ps. mam nadzieje ze wy macie lepsze humorki ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda30
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, poszedł już mail ode mnie. Możesz wysłać na ten adres z którego Ci wysłałam. Malwinka, nie martw sie (łatwo mówic...) Moze się uda w przyszłym cyklu. Bardzo mi przykro z powodu@. Może nad nami trzeba jakieś czary odprawic??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia26 chyba tak co do tych czarów........juz mi troszke przeszło i humorek lepszy pa do jutra na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczniie wszystkie Panie! Nie było mnie jakiś czas bo byłam na wyjeździe firmowym, ale już wróciłam na własne śmieci:) Dzis jestem w 26 dc i jak to zwykle przed spodziewana @ zaczynam intensywnie myslec o dziecku. Dziewczyny kiedy nam się uda? Ja już chcę być w ciąży....Dziś przed snem będę tylko o tym marzyć.... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie wiszę na necie i czytam sobie o PCO, leczeniu, hormonach, lekach, itd... Boję się, że może to wszystko trochę ze mną potrwać. Mam nadzieję, że się mylę. Trochę przez to złapałam doła, więc nie będę Was zanudzać swoim kiepskim nastrojem... Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Soul78, chyba jesteśmy w tym samym wieku, a co jeszcze lepsze mamy ten sam dzień cyklu, mój dziś 27 d.c. od 1,5tygodnia kłują jajniki i podbrzusze, od 12 dni temp. na poziomie 37oC i parę kreseczek, od 3 dni boli mnie głowa, piersi obrzmiałe i bolą od tygodnia - najbardziej sutki, aż w którymś momencie musiałam zdjąć stanik, bo nie mogłam wytrzymać. we wtorek mam dostać @, ale marzę by być w ciąży, bo już od 7 cykli się staramy. od owulacji non stop chce mi sie pić jak nigdy w życiu i chyba więcej jem. Na początku miałam podwyższoną prolaktynę(i to była przyczyna nie zachodzenia w ciążę), ale od 2 miesięcy jest w normie i mam nadzieję, że juz zostanę mamą- marzę o tym co dnia:-)Trzymam kciuki za nas wszystkie, trzymajcie za mnie- choć może nie będę w ciaży bo tydzień miałam stresu na Uczelni- egzaminy. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emika:) Mimo iż jestem w 27 dc to dopiero od wczoraj ppobolewa mnie brzunio, tradycyjnie krzyż i lekko piersi, ale takie objawy mam niestety przed każdą @. Co do temp to nie mam pojęcia, nigdy nie mierzyłam. Okres ma przyjść wtorek, środa i też mam nadzieję,że zabłądzi i do mnie nie przyjdzie, ale psychicznie sie nie nastawiam. Intuicja nic mi nie podpowiada. Trzymam za Ciebie kciuki, będziemy się informowały co i jak:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witwm:) ja juz nareszcie w domku, weekend na uczelni skończony, sesja też i wiecej bede miała czasu dla Was:):):D Malwinko bardzo mi przykro z powodu małpy:(, a juz myslałam ze sie uda, rozymiem twoj zawód, smutek, ale zobaczysz ze jeszcze bedzie ok:), no i stosuj sie do tego co pisałaś, czyli luzu to może zafasolkujesz, napewno. Ja nie wiem co sie dzieje ostatnio nie ma weekendy aby miedzy mną a moim M nie było zgrzytów buuu;O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że na forum niedzielne leniuchowanie...a może pracujecie nad potomstwem? Ja w tym m-cu przegapilam wlasciwy moment. A wszystko przez prace... Olala: dostalam fotki, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dotychczas tylko czytalam co tu piszecie i starałam się zajśc w ciążę. Właśnie się udało. :D Okres mi się spóźnia tydzień i test wyszedł pozytywnie. Wiem , ze jestem w ciąży. Zastanawiam się czy gdybym teraz poszla do ginekologa ( jeszcze nie byłam) to wykrył by już ciążę? Czy jeszcze się wstrzymać? Co radzicie? Pozdrawiam Was kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×