Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Witam , witam ! Nie było mnie przez parę dni - jakoś nie miałam nastroju - to chyba przez pogodę. Nie cierpię zimy i czuje sie dosłownie chora jak jest brzydko jak w zeszłym tygodniu. Od dzisiaj zaczynam staranka - może luty to będzie mój szcześliwy miesiąc - ja tez zostałam fasolką właśnie w lutym - hi hi hi. Piję ziółka - nie sa nawet najgorsze w smaku. Czekam na wieści od Was Kobietki. Mam nadzieję, że nie przeniosłyście się wszytskie na GG bo coś pustawo tu ostatnio :-( I witam nowe forumowiczki - gratulacje dla Eli :-) Aha - nadal nie wiem jak wyglada Olala i Malwinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ja jestem troszke w smutku (chociąz staram sie z całego serca nie być) i nie mam ochoty na nic.......dołek totalny ale z kończącym sie okresem odejdzie tak jak zwykle i znowu bedzie promyk nadziei ze moze w tym cyklu sie uda........chociaż ja z każdym następnym bezowocnym cyklem trace cząstkę nadziei. Wiem dziewczyny napiszecie ze tak nie wolno......ale wy staracie sie krócej ode mnie ja juz 3 lata...........trzy cieżkie bezowocne lata.......dodam ze mam słabą psychikę i często sie dołuje.........teraz postanowiłam chodzić do lekarza leczyc sie nadal ale nie mysleć o tym tak intensywnie, tzn. myśleć ze jeśli bedzie miała być fasolka to przyjdzie a ja sie lecze na to co musze.........zajmę sie pracą (chce zmienic)......musze zmienic swoje zycie, poniewaz od 3 ostatnich lat nic nie robie tylko mysle o dziecku ciąży ginie @ itd........a to mnie dobija......musze zacząć życ inaczej...... pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę \"szybkiego zaciążenia\" ps. eli cieszę sie razem z tobą i gratuluje!!!!!!!! a co do twojego pytania to z tego co wiem to gin moze wykryć ciąże dopiero w 5 tyg. ale mozesz iść, ja jak byłam to poszłam i zrobiłam test z krwi jest wiarygodny w 99,9% wiec najpierw gin żąda tego a w 5 tyg bada. Bynajmniej u mnie tak było.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Malwina kilka stron wcześniej jest moja historia , też długo czekałam na dzidziusia , w sumie sześć lat - mały urodził się kilka miesięcy przed naszą 7 rocznicą ślubu - dzisiaj ma prawie trzy latka i jest wesołym urwisem , który wszystkim włazi na głowę , bądź dobrej myśli , a właściwie to przestań myśleć obsesyjnie o kolejnej próbie ( wiem , że to bardzo trudne ) , zajmij swoją psychikę czymś innym : idź na jakiś kurs , zmień pracę , zacznij realizować jakieś swoje niebanalne marzenia - wszystko jest dobre co pozwoli ci zapomnieć , że dzisiaj znowu jest ten dzień , że trzeba próbować , nie przegapić , jeśli jesteś wierząca poleć swoje problemy Bogu - też bedzie ci lżej ja wiem , że to trudne , ale nie wypisuję ci książkowych banałów , sama przez to przeszłam i wiem , że może się udać - dzisiaj to wiem , ale 4 lata temu byłam jak ty , w dołku i sama musiałam się z niego wygrzebać trzymam kciuki i czekam , aż na forum napiszesz : udało się . Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) Malwinka, wiesz, tak myślę że chyba nie ma co porównywać czasu starań nas wszystkich. Owszem, nasze długomiesięczne starania podbijają tabele statystyk, ale wydaje mi się, że każda z nas dokładnie tak samo co miesiąc przeżywa rozczarowanie, kiedy wiadomy gość nadchodzi. Każda z nas czuję taką samą rozpacz i smutek z tego powodu:( Chcę, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama w swoich starankach i usilnie wierzę i będę wierzyć, że wkońcu każdej z nas uda sie zaznać to wspaniałe matczyne uczucie:) Witaj La Bambas, dawno Cię nie było. Eli, serdeczne gratulacje:D Och, chyba tutaj się uwolnię z odczucia zazdrości, na usłyszaną wiadomość o kolejnych zafasolkowanych:D Zaczynam już odczuwać tylko ogromną radość :D Aga:) No to nie trać czasu, tylko sruuuu do łóżka z mężusiem i macie się dotąd przutulac, dopóki nie będzie efektów;D kobietki, kupiłam dzisiaj autko. Moje pierwsze i tylko moje:D Jeszcze kilka spraw formalnych i będę mogła niedługo zajeżdżac mojego furacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana mroznego:):) Ale dzisiaj mam dobry humorek:D, w koncu dalej ruszył sie remoncik i juz niedługo .....:D, no i w moim związku sie układa, no i juz po zajeciach w weekend. Co tam u Was?:) Miłego dzionka zycze:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki. POMOCY!!!!!!!!!! mam problem! jest szansa 50% że udało mi sie zafasolkować ale najgorsze jest to że jestem teraz strasznie chora i musiałam zacząć brac antybiotyki. i teraz nie wiem co mam zrobić. trzy z czterech leków które biorę są nie wskazane dla kobiet w ciąży. na początku chciałam zrobić test ale stwierdziłam że jest jeszcze za wcześnie na to i nie zrobilam. a teraz biorę leki i boję się że jak rzeczywiście teraz mi sie udało to z dzidziusiem bedzie cos nie tak po tych lekach :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - czołem! ;-) Eli, gratulacje! ja też tak chcę! niestety, im bliżej @, tym wzrasta we mnie pesymizm. Pewnie znów sie nie udało, kurcze! A na dodatek w sobotę miałam małą imprezę rodzinną, przyjechały dwie kuzynki męża (mają po dwie córki), no i zaczęły się wypytywać kiedy będziemy mieć dzieci, że to już najwyższy czas. No i ja biedna siedziałam jak na szpilkach :-( co miałam im powiedzieć. Nie znamy się zbyt dobrze, żebym mogła im opowiadać, że nasze staranka są nieskuteczne :-( potem zeszło na temat uczestnictwa męża w porodzie, no i wyobraźcie sobie :-( Generalnie było miło i sympatycznie. Gdyby tylko nie był poruszany temet dzieci, ale co zrobić. To narmalne, że starsze siostry pytają brata, kiedy coś zdziała, aby powiększyć rodzinę. Mężulek też się nie przyznał, że na razie nie wychodzi! A poza tym postanowiłam w niedzielę przenieść ławę, nie wiedziałam, że jest taka ciężka :-( I rąbnęło mi coś w kręgosłupie, teraz boli i czuję się jak kaleka...buuu, ale zaczął mi się tydzień :-( jedyny pozytyw, to taki, że autko jeździ super i mechanik powiedział, że jest w rewelacyyjnym stanie :-) Mia, jakie autko dla siebie nabyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ja gdzies wyczytałam, że przez dwa tygodnie po zapłodnieniu, na dzidziusia jeszcze nie oddziałuje to co jemy czy pijemy. Ale nie wiem jak to jest z antybiotykami. Może zrób sobie test z krwi, albo zapytaj jakiegoś ginekologa, np na www.nasz-bocian.pl, można zapytać specjalistę-ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula najlepiej jak powiesz lekarzowi ze starasz sie o dzidzie i ze mozesz byc w ciązy ale jeszcze zawczesnie na testy, on napewno przepisze cos innego albo coś wymyśli, możesz zadzwonic tez do swojego gina:), ja bym tak zrobiła bo nie mam pojecia o lekach. No i powrotu do zdrówka:) Estella Ja w sobote tez miałam taki spedzik, dzieci małych naszczescie nie było, ale chc nie jestesmy jeszcze małzenstwem jest zawsze gadka ze juz czas no i chcą jau byc dziadkami, na początku to mnie cieszyło ale teraz wyprowadza z rownowagi:O, dobrze ze babci nie było bo juz bym padła. Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Ależ dzisiaj potwornie zimno, brrrrr. Ubrana jestem tak grubo, że czuję sie jak bałwanek:) Estella, kupiliśmy takiego trochę już starszego (ciemnozielonego) Renault Clio, ale też i nie mielismy z czym za bardzo szaleć:D Najważniejsze, że jest i powinny być też małe opłaty:) Ale to się jeszcze okaże. Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli do niego dokładać. Przynajmniej na razie. Powiedz mi jak z wizją bankructwa u Ciebie? Czy Wasz opelek juz dał się we znaki z pożeraniem paliwa? :D Mnie dzisiaj się nic kompletnie nie chce. Najchętniej to wskoczyłabym do łóżeczka:) Tweety, daj receptę na tak wyśmienite samopoczucie:D Jagoda, pisałam do Ciebie, ze wróciły mi zdjecia do ciebie. Nie mam pojęcia dlaczego. Do Impersony też mi wróciły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kuzynki męża, mają już takie dwudziesto paro-letnie córki i dawno w rodzinie nie było bobaska (najmłodszy \"bobasek\" ma teraz 16 lat). Więc nie mogą się doczekać dzieciaczka malutkiego, a tylko mój mąż jest z tej strony rodziny, na \"placu boju\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, na razie opelkiem jeździmy \"wokół bloku\" ;-) on jest sprowadzony ze Szwecji i dziś mąż idzie go przerejestrować i opłacić jakieś akcyzy, zwolnienie z VAT i inne cuda wianki :-o i później będziemy bankrutować :-( mam nadzieję, że Twoje Renaut spisze się świetnie!!! Za tydzień ma przyjść @, w Walentynki, kurcze jak ja bym chciała że by zbłądziła na 9 miesięcy...ale jak na razie objawów brak, jakichkolwiek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam bardzo za pomoc troche mnie pocieszyłyście. Ale niestety na mnie żadne inne leki nie działają jak juz jestem chora. Żeby dojść do siebie i nie dostać zapalenia płuc to muszę brać antybiotyki. Niestety w zeszłym roku okazało się że mam problemy z płucami i są osłabione przez torbiele i każde zwykłe przeziębienie u mnie może doprowadzić do zapalenia płuc. A teraz to niestety jestem mocno przeziębiona i boję się żeby nie położyli mnie do szpitala. A powiem wam że ja z moim kochaniem też jeszcze nie ammy ślubu, a moja mama niby z jednej strony mówi że najpierw muszę skończyć studia, ale potem w różnych podtekstach, że ona juz by chciała mieć i to najlepiej wnuczkę. Więc mamy sie starać żeby była córeczka. mi jest bez różnuicy - byle byłoby zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ale zima nas złapała :) juz zaczynam sie powoli rozpędzać coby poczytać co żeście napisały :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Paula bardzo Ci współczuję, ale naprawde nie mam pojęcia co Ci doradzić. Jedyny najlepszy pomysł to telefon lub wizyta u ginekologa(najlepiej telefon, żebyś z domu nie musiała wychodzić. Duzo zdrówka Ci zyczę!!!!:) A ja wyczekuję @ i nie czuję,żeby w tym miesiącu miał się zdarzyć cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, Ty chyba najwcześniej z \"tabelkowieczek\" dowiesz się, czy się udało - za jakieś dwa, trzy dni. Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko bardzo Ci dziękuję, ale naprawdę jakoś nie czuję tego...W ogóle zajście w ciążę jest mi tak obce i dalekie,że nie wyobrażam sobie, abym na dniach mogła ogłosić Wam radosna nowinę. Pragne tego a jednocześnie mam wrażenie,że jeszcze mnie to nie dotyczy...Nie mam nadziei....Ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve napewno znajdziesz więcej czasu na pogawędki, witam Smutaska :) i misie11 :) A czemu ja fotek nie dostałam nowych?? Gosia25 od Ciebie nie mam malwina współczuje @, nie smuć się jednak bo to tylko źle na Ciebie wpłynie Eli gratuluje :) :) kolejna szczęsliwa przyszła mamusia :) :) :) Soul, Estella, Mia, Paula23 witajcie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Gosia25......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?... thefly ............?..............?...............?..............?..........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mroźno :-( ja przez tą pogodę zachowuję się jak niedźwiedź - nic mi się nie chce i ciągle śpię. Wczoraj nie mogłam się wygrzebać z wyrka, a poszłam spać o 19.00 :-o chciałam poczytać książkę, ale oczy mi się szybko zamknęły :-( ja chcę wiosnę!!! a jutro ma być podobno -20 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce wiosne, a najlepiej lato, nienawidze w tym roku zimy, chodzę zmarznięta ciągle brrr Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odliczam, kiedy wkońcu będZie marzec. Bo tak jakoś ten miesiąc zazwyczaj zwiastuje już promyki wiosny. Jak na razie musimy znieść te upiorne mrozy i cierpliwie czekać:) Oj, jak bardzo nic mi sie nie chce:( Czy Wam też? Ja nawet podsypiam sobie dziś w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula uważam, że oczywiscie powinnas sie udac do gin (natychmiast - ewentualnie prywatnie, albo chociaz do lekarza rodzinnego). Ja tez zachorowalam mniej wiecej w 3 tyg. ciazy na zapalenie gardla i ucha, dostalam od lekarza antybiotyk w sprayu Bioparox, na ktorym pisalo, ze mozna go przyjmowac w czasie ciazy i karmienia. Niestety 20 I poroniłam w 6 tyg. Wydaje mi sie, ze to przez ta infekcje!!! Najlepiej zrob test z krwi i musisz caly czas lezec w lozeczku. Wiem co mowie, bo to przezyłam. Pozdrawiam wszystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaaaaa, buzia nie może mi sie zamknąć od ciagłego ziewania. Na dodatek nikogo tutaj nie ma i nie można z nikim pogadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Mia dostałam fotki, słodziutki tewn Twój Misio:D gratuluję autka:D Eli gratulacje🌻 Aga* ja nie mam Twojego maila, mój jest pod nickiem, wyślij mi swoje, to Ci odeślę:D Paula dzwoń do lekarza, jeśli podejrzewasz, że możesz byc w ciąży, to nie ryzykuj, są antybiotyki z grupy penicylin chyba, które można brać w ciąży, więc skonsultuj się, powodzenia :) Malwina- musimy się jakoś trzymać imieć nadzieję, ze w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Mia, ale nikt sie nie odzywa ani tu ani na gg wiec siedze cicho i pracuje :) ja tez ziewam, bo sie strasznie nie wyspałam buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) ale tak mnie boli kręgosłup, że ledwo siedzę buuu, zachciało mi się ławę przenosić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×