Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Jagoda, ja też bym chciała Twoje zdjęcie :-) hahhaha, akcja wmawiania sobie objawów ciąży, rozpoczęta u mnie. Po pierwsze zaczynają boleć piersi, po drugie trochę mi niedobrze :-) ale to jest w sumie smieszne. Co miesiąc to samo ;-) \"ciąża urojona \" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - może akurat nadeszła Twoja kolej na dzidzie i moeże właśnie teraz Ci sie udało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, spokojnie :) jeszcze 5 dni do poniedziałku :) ja to sie zastanawiam czy w ogole testować, mogę się spodziewac @ od 12 juz więc zobaczę :) A te szpilki to Ty schowaj i juz :) będę trzymać mocno kciuki :)( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! to znowu ja!:)Kasia podaj maila to Ci prześlę foty i czekam na Wasze:).Kurde muszę przyznać,że niezłe z Was laski:).Kurcze ładne mamusie z Was będą.Co do Soul: ja przez pierwsze 2 miesiące nie miałam żadnych objawów ciąży oprócz huśtawki nastrojów,która trwa do dziś:).Od kilku dni bolą mnie sutki na maxa i zastanawiam się czy to normalne.Może Wy coś wiecie na ten temat?Mam nadzieję,że nie będzie mi ciekło mleko?????Nie wiem o co chodzi,jeszcze do tego takie gorące są,że szok.Pozdrawiam Was.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pamieta mnie ktos jeszcze??? Mialam sie odezwac kolo soboty ale Marcelinka mnie nie chciala puscic do kompa ;) a pozatym jakos nie bylo czasu... :) Chcialam najpierw nadrobic to co naprodukowalyscie ale duuuzo tego wiec nie czytalam tylko odrazu pisze :) Witam nowe kolezanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gosię i Sylwię!!! Gosiu ja wiem,że to nie jest objaw ciąży tylko zmartwiłam się tym trochę. Podejrzewam,że to skok cisnienia. Gosiu ja też chce twoję zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nic mi sie dzisiaj nie chce:( Estella, Soul - trzymam kciuki za was, mam nadzieje, ze powiekszycie w tym miesiacu grono zafasolkowanych:) Mia bardzo mnie rozbawiły filmiki z pingwinem i misiem, ja prawie tak samo sie zachowuje w poniedziałki i piatki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nic mi sie dzisiaj nie chce:( Estella, Soul - trzymam kciuki za was, mam nadzieje, ze powiekszycie w tym miesiacu grono zafasolkowanych:) Mia bardzo mnie rozbawiły filmiki z pingwinem i misiem, ja prawie tak samo sie zachowuje w poniedziałki i piatki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dostałam dziś @, wprawdzie termin miał być na wczoraj, jescze dziś skąpa ale niestety :-( wczoraj temp. na poziomie 37,02 oC, a dziś rano spadła do 36,75 oC i wiedziałam wtedy że już nie jestem w ciąży, a miałam przez chwilę jeszcze taką nadzieję :-( Kupiłam ziółka i witaminki więc zaczynamy od dziś :-) może tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dorotka! Emika bardzo mi przykro, by my idziemy w łeb w łeb . ja jeszcze nie dostałam @ ale to jest kwestia godzin, minut. Serio., bo czuję. A tak z innej beczki to zapragnęłam zwierzątka. Czy znacie kogoś kto ma do oddania lub do sprzedania szczeniaki. Najważniejsze aby była to rasa maych psów. Np. bernardyn źle czułby się w bloku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancyk
ja bardzo bym chiaął zajsc w ciaze ale mam problemy mam zbyt wysoki pozim prolaktyny 1557 o boze teraz biore bromergon ale jak strasznie zle sie czuje po nim biore 2 tabletki dziennie ale po wzieciu tabletki czuje sie jak nacpana nie kontaktuje normlanie i chce mi sie spac usnełabym na stoiąco czy to minie juz biore tydzien to ale czego nie robi sie zeby meic maluszka mam juz synka ale chcialąbym jeszcze jedno pozdrawiam wszystkich ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancyk
ja bardzo bym chiała zajsc w ciaze ale mam problemy mam zbyt wysoki pozim prolaktyny 1557 o boze teraz biore bromergon ale jak strasznie zle sie czuje po nim biore 2 tabletki dziennie ale po wzieciu tabletki czuje sie jak nacpana nie kontaktuje normlanie i chce mi sie spac usnełabym na stoiąco czy to minie juz biore tydzien to ale czego nie robi sie zeby meic maluszka mam juz synka ale chcialąbym jeszcze jedno pozdrawiam wszystkich ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancyk
ja bardzo bym chiała zajsc w ciaze ale mam problemy mam zbyt wysoki pozim prolaktyny 1557 o boze teraz biore bromergon ale jak strasznie zle sie czuje po nim biore 2 tabletki dziennie ale po wzieciu tabletki czuje sie jak nacpana nie kontaktuje normlanie i chce mi sie spac usnełabym na stoiąco czy to minie juz biore tydzien to ale czego nie robi sie zeby meic maluszka mam juz synka ale chcialąbym jeszcze jedno pozdrawiam wszystkich ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul tez mialam takie objawy na poczatku. Co do pieska - ja mam kroliczka i nie wiem co z nim teraz zrobic, bo od niego sie strasznie kurzy. Strasznie zal mi go oddac, ale coz musze to zrobic. Po drugie zal pieska ktory ma siedziec sam w domu, a po trzecie to slyszalam ze niekorzystnie oddzialowywuja na zachodzenie w ciaze i jej utrzymanie ( nie chodzi mi tu o toksoplazmoze). Mam pytanie do zafasolkowanych i jeszcze nie: Czy zamierzacie chodzic do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DB1977
Do Ancyk Mam podobny problem z prolaktyną,leki biore już 10 miesiecy. PRL jest już prawie w normie. Od jakiej dawki zaczełas bromergon(ja 0,5 tabletki przez miesiąć,potem już po całej na noc.) Też sie żle czółam ale z czasem organizm sie przyzwyczaji,a może masz za dużą dawke bo zwieksza sie ją stopniowo. Ja teraz zmieniłam lekarza i on zrobił USG dopochwowe,i wiem że już jajeczkuje. Myśle że bedzie dobrze,nie martw sie bo ze stresu prolaktyna sie podnosi,bierz leki i spokojnie czekaj wszystko wróci do normy. A z jakiej przyczyny masz podwyższoną PRL ja ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego Soul,ale nie mogę otworzyć Twojego zdjęcia.Może prześlesz mi jakieś inne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego Soul,ale nie mogę otworzyć Twojego zdjęcia.Może prześlesz mi jakieś inne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, a z jakiego miasta jesteś? Bo za dwa tygodnie szczeni się suczka moich rodziców :-) mały kundelek, bardzo fajny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to prawie niemozliwe. Żadna z dziewczyn nie miała z tym kłopotu. Spróbuj jeszcze raz. W pracy nie mam innych. Prześlę Ci z domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella! Jestem z Warszawy. Chciałam też kotka ale odpada bo mam juz szczurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella a masz może jakieś zdjątka pieska? Chętnie bym obejrzała ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul udalo mi sie:).Może w koncu nauczę się robić coś na tym komputerze:).Nie słyszałam nic nigdyo tym,że posiadanie pieska może źle wpływać na zajście w ciążę.Sama mam śliczną suczkę i jakoś jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczka jest bardzo ciemno -brązowa, podpalana ;-) troszkę do jamnika podobna ale na troszkę dłuższych łapkach. Ładna i przemiła :-) Na razie zaklepane są 3 szczeniaczki,ale jak będzie więcej i będziesz zainteresowana, to pewnie i dla Ciebie się znajdzie :-) będę u rodziców w sobotę (mieszkają za Warszawą) to pstryknę, gubej już ,suni zdjęcia. Ale słabej jakości będą, bo nie mam dobrej cyfrówki , tylko aparat w komórce. A jaki jest tatuś szczeniaczków, to nie wiadomo, bo zwiała na pół godziny rodzicą, aby zrobić sobie dzieciaczki :-) jak tata przyniósł do niej pięknego jamnika, to go nie chciała :-( i zębem potraktowała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):)jak tam humorki? Soul mam nadzieje że ci sie udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było estella. Chciałabym zwierzaka i troche się boje odpowiedzialności, ale dałabym radę:) Zdjęcia chętnie obejrzę:) Myszko to raczej nie to. Dzis mam dostać A@ i czuję jak siedzi nad przeręblą aby zaraz wypaść z niej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×