Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

hmmm...moze jak sie bidulki wyleza to im przyjdzie energia... od niechcenia ogladalam sobie kandydatki na miss swiata (w sobote final) i znow wpadam w depresje...Kiedy ja bede miala taki brzuch??? Czy wogole kiedykolwiek bede taki miala...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piekne sloneczko ale co z tego jak i tak z łóżka nie wychodze i leze i ziewam i nic mi sie nie chce buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Impersona, przpraszam z góry jeżeli coś pomylę ale wydawało mi się że napisałaś że masz 19 lat, a jeżeli tak to nie masz się co martwić o figurę-po ciąży zaraz schudniesz, może nawet będziesz miss? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- no w sumie 19, ale czy to ma jakis wplyw na figure? Przez ciaze przytylam 12 kg! No w sumie teraz 2 kg schudlam i brzuch mam wielki...i boje sie ze juz bede miala flaka...zwlaszcza ze do 16 roku zycia bylam pulpet...wiem wiem..ludzie maja wieksze problemy, ale przez ciaze to ja nie czuje sie kobieca tylko taka poprostu toczaca sie kula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaa
Ponawiam pytanie, bo naprawdę jestem ciekawa ( i planuję dzidziusia) : Dziewczyny, na stronie www.bajbus.pl znalazłam tabelkę"Chińska metoda planowania płci". Powiedzcie, czy Wam się sprawdziło? (pytanie szczególnie do tych, które już znają płeć dzidziusia...) PS 31 Tydzień- dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Weźmiesz się "za siebie" i będzie dobrze, zobaczysz. Jesteś młoda i dlatego postrzegasz siebie jako kulę zamiast cieszyć się dzidziusiem w twoim brzuszku :) Ja bym mogła być taką kulą... Ciąża to stan przejściowy, później trochę wysiłku i będziesz laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja też już jestem :)) dziś nie marudzę mam masę roboty z prezentami świątecznymi , robimy kalendarz z fotkami naszej rodziny , każdy sobie powiesi taki kalendarzyk w domeczku i będzie miał wszystkich na oku :) i robię też naszyjniki z różnych szlachetnych kamieni na takich cieniutkich srebrnych drutach , wychodzi dużo taniej niż u jubilera a ja będę mam ciekawy prezent dla wszystkich ciotek bo każdy postanowiłam zrobić inny niestety nie czuję się ciążowo więc trochę mi smutno :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Na wstępie gratuluję wszystkim przyszłym Mamusiom (tym co maja fasolkę w brzuszku), pozdrawiam serdecznie wciąż starające się i życzę zdrówka prawdziwym Brzuchatkom:) Jestem z Wami przez cały czas i śledzę Wasze wypowiedzi bardzo dokładanie (aczkolwiek cięzko wszystko spamiętać tyle tego), juz kiedys pisałam o sobie, ale przestałam bo jakoś mam dużo roboty, poza tym jestem w ciągłej chandrze i tak naprrawdę nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Testów nie robię, czekam spokojnie na @, a ta zawsze przychodzi jak w zegarku. Teraz jestem w 21 dc i mam nadzieję,że może ten miesiąc będzie owocny. Fajnie by było na święta ogłosic Rodzinie miłą wiadomość. Wiem, że kiedys padło te pytanie ale nie znam odpowiedzi: jakie tabletki przeciwbólowe moge brać (będąc ewentualnie w ciązy ale o tym nie wiedząc:). np. dziś strasznie boli mnie głowa. Musze chyba wybrać się do lekarza na badania i powiedziec,że planuję ciąże. Jeszcze nie byłam z tą sprawą. Narazie kończę i postanawiam poprawę. Będę pisac chociazby raz dziennie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Na wstępie gratuluję wszystkim przyszłym Mamusiom (tym co maja fasolkę w brzuszku), pozdrawiam serdecznie wciąż starające się i życzę zdrówka prawdziwym Brzuchatkom:) Jestem z Wami przez cały czas i śledzę Wasze wypowiedzi bardzo dokładanie (aczkolwiek cięzko wszystko spamiętać tyle tego), juz kiedys pisałam o sobie, ale przestałam bo jakoś mam dużo roboty, poza tym jestem w ciągłej chandrze i tak naprrawdę nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Testów nie robię, czekam spokojnie na @, a ta zawsze przychodzi jak w zegarku. Teraz jestem w 21 dc i mam nadzieję,że może ten miesiąc będzie owocny. Fajnie by było na święta ogłosic Rodzinie miłą wiadomość. Wiem, że kiedys padło te pytanie ale nie znam odpowiedzi: jakie tabletki przeciwbólowe moge brać (będąc ewentualnie w ciązy ale o tym nie wiedząc:). np. dziś strasznie boli mnie głowa. Musze chyba wybrać się do lekarza na badania i powiedziec,że planuję ciąże. Jeszcze nie byłam z tą sprawą. Narazie kończę i postanawiam poprawę. Będę pisac chociazby raz dziennie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za dubla, ale zapomniałam jak cudowanie chodzi kafeteria:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki...ja naprawde sie ciesze i podniecam kazdym ruchem malego...poprostu wlasnie dlatego ze jestem mloda to tak sobie mysle ze nie chce wygladac jak moja siostra...dopiero po 9 latach od porodu doszla do siebie . Moja mama to samo. Ciekawaa- ja robilam to na innej stronie dla mam nie na bejbusiu, ale mi nie wyszlo!!! Tzn wyszlo ze dziewczynka...chociaz jak byly pytania takie typu o kolor moczu, ksztalt brzucha, nosa itd to wychodzil chlopiec...a jak jakies wahadelka, pokazywanie dloni itd to dziewczynka...ale nie sprawdzilo mi sie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki...ja naprawde sie ciesze i podniecam kazdym ruchem malego...poprostu wlasnie dlatego ze jestem mloda to tak sobie mysle ze nie chce wygladac jak moja siostra...dopiero po 9 latach od porodu doszla do siebie . Moja mama to samo. Ciekawaa- ja robilam to na innej stronie dla mam nie na bejbusiu, ale mi nie wyszlo!!! Tzn wyszlo ze dziewczynka...chociaz jak byly pytania takie typu o kolor moczu, ksztalt brzucha, nosa itd to wychodzil chlopiec...a jak jakies wahadelka, pokazywanie dloni itd to dziewczynka...ale nie sprawdzilo mi sie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Impersona, wiem że się cieszysz, może głupio zabrzmiało to co napisałam, ale chciałam cię tylko pocieszyć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Nika:D Moj maz dostal glupawki: obudzil sie i sie ciagle cieszy! Faceci sa dziwni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi sie dzisiaj nudzi strasznie, Impersona co porabiasz zeby czas szybciej Ci leciał?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih..Kasia...mooje biedactwo...ja siedze albo przed komputerem, albo przed tv(to bardziej nudzi niz przyspiesza czas), albo czytam...i nic wiecej. W dodatku wszyscy w dzien pracuja, albo studiuja tak wiec siedze sama do 14 do przyjscia Tomka... ale im dluzej wysiedzisz zeby sie wykurowac, tym szybciej bedziesz mogla juz brykac...ja od 9 zaczne tez brykac!!! Tak chcialabym zobaczyc galerie dominikanska ozdobiona tymi swiatecznymi rzeczami...bo ja jak ostatni raz bylam na miescie, to jeszcze zaden sklep nie byl ozdobiony:( a teraz ponoc wszedzie czuc swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih..Kasia...mooje biedactwo...ja siedze albo przed komputerem, albo przed tv(to bardziej nudzi niz przyspiesza czas), albo czytam...i nic wiecej. W dodatku wszyscy w dzien pracuja, albo studiuja tak wiec siedze sama do 14 do przyjscia Tomka... ale im dluzej wysiedzisz zeby sie wykurowac, tym szybciej bedziesz mogla juz brykac...ja od 9 zaczne tez brykac!!! Tak chcialabym zobaczyc galerie dominikanska ozdobiona tymi swiatecznymi rzeczami...bo ja jak ostatni raz bylam na miescie, to jeszcze zaden sklep nie byl ozdobiony:( a teraz ponoc wszedzie czuc swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Czesc dziewczynki!! Macie racje, jakis dzisiaj ciezki dzien:( Czuje sie jakos podle, nic mi sie nie chce:( Rankiem mialam straszna ochote na zakupy,ale po wizycie w sklepie ostudzily sie moje zapedy.Doszlam do wniosku, ze jestem.....niewymiarowa:( Zalamalam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefly
Witam, mam pytanie o kwas foliowy. Lekarz zalecił brać przez 3 m-ce przed planowanym zajściem i mi i mężowi. No i mija już 3 m-c naszych starań a więc 6 m-c przyjmowania folijki, a ja się zastanawiam czy jest sens brać go dalej, czy raczej dopiero jak nam się uda zajśc :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona wlasnie to robie, tv i komputer....juz wszystkie Bary i inne ciekawe programy :) obejrzalam ze 100 razy...od kompa oczka mnie bolą wiec staram sie mniej siedziec....no i jakas siazka by sie przydala ale nic ciekaweg9 nie trafilam ostatnio :) cos pokombinuje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki! Widze ze humorki juz duzo lepsze jak rano :D i tak trzymac !!!!!!!!!! Ja jestem chyba najszczesliwsza osoba na swiecie... Bylam u mojej gin i od srody jak mi sie skonczy @ moge zaczac starania :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Powiedziala ze pisza o tym ze nalezy odczekac itp. itd., ale prawda jest taka ze juz 7 dnia po odstawieniu pigulek w organizmie nie ma juz sladu po hormonach (badania na poziom hormonow wykazuja zerowe ilosci w organizmie) i nie ma to zadnego wplywu na zdrowie moje bezpieczenstwo ciazy i na ZDROWIE DZIDZI !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... standard... jak ja jestem to wszystkie gdzies wywialo :( Agusia* wrocilas juz od gin?? Co ciekawego sie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Sylwia, ze mozesz od razu!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki to juz drugi dzien spoznienia @, dzis rano temp. 36.7. Cały czas mam ciemno brazowe upławy?!(sorki, ze tak kolorowo opisuje).W srode popoludniu test negatywny, zobaczymy co pokaze jutro rano w koncu to 03.12. dzien z ktory powiedzialam, ze bede testowac. Napisze Wam rano co wyszlo. Zyczcie powodzenia :) :) :) Czy ktoras z brzuchatek miala takie uplawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tulipanku :D Co u ciebie slychac? Ja jak juz pisalam jestem szczesliwa! Ciekawa jestem tylko jak dlugo bedziemy sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to bede trzymać kciuki za Wasze staranka :) teraz juz nie musisz sie martwić tylko myślec o fasolce :) tulipan czekamy w takim razie na wynik testowania jutro :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu byle bym tylko fasolka nie stala sie moja obsesja... Ale naprawde bardzo sie ciesze i mam wielka nadzieje ze nam sie uda! Tak jak wszystkim nam tu na forum!!!! Wkoncu doczekamy sie naszych upragnionych fasolek!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
no to czekamy z niecierpliwością na następną zafasolkowaną , ja chyba odpadam :(( czy jest jeszcze śnieg w górach ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg snieg jest! Niby u mnie w Nowym Targu nie ma ale w Zakopanym na stokach sa warunki na narty!A co do kwater to w Zakopcu sa pokoje do wynajecia w co drugim domu to juz musicie sami sie zdecydowac noi oczywiscie uzgodnic ceny a napewno wam pojda na reke bo tam sie prwie bija o gosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezygnuje z bycia w tabeli... nie nadazam za waszym tempem pisania, a poza tym juz po raz 3 tego samego pytania zadawac nie bede. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Asienko !Ja tez zauwazylam,ze wiekszosc wypowiedzi jest po prostu zbywanych:( Dziewczyny pisza tylko do tych osob, do ktorych maja ochote:( Tez jest mi czasem przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×