Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość malwa30
Sylwia 102, widocznie tak miało być, nie martw się, trzeba sobie chyba tłumaczyć, że to co się dzieje, to na pewno nie na gorzej, tylko dla nas dobrze, pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Dziękuję za powitanie Malwa30 tak jak powiedziałaś - dopisuję się do trzeciej tabelki mam nadzieję, że nic nie zepsuję albo pokręcę. TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.11.........28-32..................27.12 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............29.11..........30-31.................28.12 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja po świętach w kiepskim nastroju, ten czas sprzyjał przypominaniu sobie tego, co było.To byłby już koniec 5 miesiąca, a teraz jest pustka, staranie i czekanie. Już dawno nie płakałam z powodu dzidziusia, ale w Wigilię taki dół mnie dopadł, że do teraz trzyma. Cykl mi się rozregulował, dostałam okres w 34 dc, już miałam nadzieję, że jestem w ciąży, zrobiłam test dzień przed Wigilią, był negatywny, złamało mnie to zupełnie, jeszcze nigdy w życiu chyba tak się nie bałam jak czekając na wynik, a tu dupa...😭 😭 😭 Myszko, przykro mi z powodu wyjazdu męża, ale chciałabym Ci coś powiedzieć. Otóż moja mama zaszła w ciążę z moim bratem w czasie gdy ojciec był w sanatorium i przyjechał tylko na przepustkę, było to 2 dni przed terminem spodziewanej miesiączki...Po prostu wystąpiło dodatkowe jajeczkowanie- jest to podobno możliwe- i stało się!!! A wcale tego wtedy nie chcieli, bo mięli już małe dziecko... Wiec może u Ciebie też stanie się cud??? Trzeba mieć nadzieję... Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej olala i wszystkie kobitki, trochę optymizmu, sobie i Wam życzę w tym roku, niedługo już tytuł formu się zmieni na babeczki ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, troche dziś długo w pracy siedziałam, taki jakiś kocioł że czasu nie miałam zajrzeć, dopiero teraz :) Witam nową koleżankę Sylwie102 :) co do Twoich pytań to najprościej zrób test :) zrót test rano, wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny.....Witam również Danę25 :) olala przykro mi :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Olala, nie myśl tak, moje dzieciątko już by do mnie się od dwóch miesięcy uśmiechało, ale nie miało być to teraz, nie można tak myśleć, bo inazej sie zwariuje, ja chcę wierzyć, że się uda, a nie wracać do przeszłości, bo 2005 rok jest nasz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki po Świetach! Ja nadal urlopuje i dopiero dzis wróciłam z wojaży po Polsce. Przykro mi,że od \"starych\" forumowiczek nie usłyszalam dobrych wieści:( Gratuluję świezo upieczonym Mamusiom 🌻 Ja sama jestem w okresie dni płodnych. Zobaczymy w styczniu co z tego wyjdzie;) Dzisiaj podźwigałam parę toreb po przyjeździe a potem strasznie kłuł mnie dół brzucha i coś mnie ciągnęło. Ja też jestem ostatnio przemęczona, ale to na pewno wina pory roku, ale tez świątecznej żarłocznej atmosfery, i nieczęsto mam ochote na przytulanko ale dajemy radę;) W świeta byłam w odwiedzinach u dwóch malutkich dzieciaczków: jedno ma 1,5 miesiąca. Fajny chłopaczek. Powiem Wam,że pragnę dzidziusia ale nie mam ciśnienia. Jest mi smutno jak przychodzi @ ale na codzień o tym nie myślę. Tzn myślę, ale rozsądnie, że fajnie by było, że już czas, że cudownie mieć kruszynkę która pokochasz i będziesz sie o nia troszczyć:) jeszcze zalicze imprezę w Sylwestra a potem chyba zastosuje abstynencję alkoholową na wszelki wypade. W świeta było pare okazji ale trzeba o siebie dbać,bo niewiadomo kiedy zdarzy sie cud.... Myszko! Dzieczyny maja rację. Mąż Cie odwiedzi i z tęsknoty jak Cie dopadnie a te plemniki - agresory na pewno będą walczyc między soba i któryś wygra wyścig! Sylwuś nie wiem czy powinnam tak pisać,ale lepiej że teraz nie masz dzidzi. Będzie łatwiej podjąć Ci decyzję co do przyszłości i wyboru faceta a tak to sugerowałabys się dzidzią:) Los dał Ci szansę na poukładanie życia, żebys mniej stresów miała a potem ześle Ci niespodziankę cudną:) Dobra Dzieczynki jutro sie odezwę. Narazie lecę spać! Dobrej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo tego, że nie jestem w ciąży będę śledziła Wasz topik. Dziękuję za ciepłe słowa. Chciałam poinformować, że zrobiłam ten test, wynik negatywny no i że mam męża, bo moja poprzednia rozmówczyni chyba niedoczytała. Czasem wydaje mi się, że dla mnie najlepsza będzie niespodzianka (chociaż nie staramy sie z mężem teraz), bo sama pewnie się zdecyduje za jakieś 100 lat może. Pozdrawiam :) No i nie wiem, ale i tak jeszcze nie mam okresu :( to juz jakiś 4-5 dzień spóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z rana, a ja znowu w pracy i znowu niewyspana. Mam nadzieje że się wyśpię przed Sylwestrem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzień dobry dziewczyny:) dzieki Olala za pocieszenie:) takie historie mnie naprawde pocieszają hmm jest w nich nadziejaa tego mi trzeba:) Olala nie wracaj do przeszłości bo za bardzo boli jak widze a to za dobrze nie wpływa na ciebie a przecież jako przyszła mama musisz być w formie także psychicznej:):) Soul tobie także dziękuje za "plemniki agresory":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej Kasiu troche lepszy ale jakieś nerwowe dni mam ostatnio.Wczoraj mieliśmy iść z mężem do ulubionej pizzeri na pizze która jest najlepsza na świecie wcześniej jeszcze mieliśmy pozałatwiać mnóstwo spraw i z językiem na wierzchu wpadamy do pizzerii głodni jak wilki a tu.....nie ma miejsca wrrr już mieliśmy dość głodni zbiegani i znerwowani.I poszliśmy gdzie indziej było tak sobie no trudno na drugi raz zarezwrwuje stolik hmmm.A w dodatku wczoraj dałąm sie w pracy namówić przez agentke z banku na zamówienie jakiejś karty kredytowej i mój mąż jak usłyszal że ja sie dałąm na to nabrać poopowiadał jak to u niego w pracy znajomi wzięli tą karte i już 2 lata nie mogą sie od nich odpędzić i rachunki coraz większe dostają wrrrrr o ja naiwna:( dziś zadzwoniłam do tej agentki i szybko to odkręcałąm mama nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu a co u ciebie jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
a ja w pełni wyluzawana siedzę sobie w pracce też , i sama się sobie dziwię w poprzednich miesiącach to oglądałam się z każdej strony a teraz jakoś tak nic , mam przeczucie że w tym cylku nic z tego i wiecie że psychicznie lepiej się czuję , nie czekam jak na wyrok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza no to się cisze :) mam nadzieje że w Sylwestra będziecie się super bawić :) a ui mnie jak to u mnie humor całkiem dobry tylko za malo czasu na spanie jak zawsze :) mam nadzieje że dzisiaj w pracy troche luzu będzie to sobie odsapnę troche :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Witam wszytskich, szczególne dzien dobry dla nowych twarzy:) Wczoraj wyrwałam sie na jeden dzień urlopu, ale dziś i jutro musze być w pracy:( 2005 ogłaszam rokiem Wielkich Starań, co prawda narazie musze wyjść z kolejki po dzidzię, ale miejsce mam zaklepane:) :) :) Przynajmniej ten miesiac nie bede sie ogladała z każdej strony i szukała wszelkich objawów ciąży:) troche luzu psychicznego sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Meg33 to dobrze ze sie nie nastawiasz tak lepiej a najlepiej by było w ogóle nie myśleć choć to raczej niemożliwe.A najgorsze że im barzdiej sie zbliża człowiek do testowania to mocniej i więcej myśli potem znów słabiej i tak w kółko...przynajmniej tak jest u mnie nie wiem czy sie to kiedys zmieni... Kasiu ja też niewyspana jestem a w dodatku boli mnie głowa ale jutro mam wolne i sie wyśpie w końcu ufffff Więc zajrze do was dopiero po nowym roku juz to bedzie 3.01 oj oj i ja starsza wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
chyba jestem na etapie powolnego "olewania " tej kwesti tak bardzo chciałam i denerwowałam się a teraz nic nie liczone no może poza śluzem więc nie ma co , wymyśliłam sobie kilka zajęć , zrobiłam plany na niedaleką przyszłość i dzidzia trochę skomplikowała by je , oczywiście mogę z nich zrezygnować ale już nie mogę żyć od @ do @ nerwowo nie wyrabiam :(( mam taką nadzieję że w nowym roku jak zaczniemy zajmować się czym innym to zmienimy tabelkę i będziemy wpisywać tylko zwiększający się obwód brzuszków :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sylwio102 moja wypowiedź poprzednia była skierowana do Sylwii(bez 102) - \"starej forumowiczki\";) Twoja historię doczytałam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam troche luzu dzisiaj w pracy :) do końca dnia mogę się nastrajać do Sylwestra :) a Wy gdzie się wybieracie na zabawę?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
My idziemy na prywatkę do znajomych, to pierwsza impreza w ich nowym domku, bedzie chyba około 15 osób, mielismy troszke problem z ustaleniem menu, ale juz wszytsko gra:) Ale tak naprawde to marzy mi sie zaszyć w chatce górskiej i spedzić sylwestra tylko we dwoje gdzies w górach, na sniegu..... ehh pomarzyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki na koniec roku mam taki nawal pracy że nawet nie miałam czasu żeby sie odezwać od rana dopiero teraz chwila wolna. Jutro odbieram wyniki i zobaczymy co z nich wyniknie. Od wtorku zapomniałam w sumie o tym ponieważ tyle miałam na głowie i dopiero dzisiaj rano sobie uświadomiłam że to juz jutro!!!! Szok! ale szczerze mówiąc nie denerwuję sie jakoś. Mam jakieś takie dziwne przeczucie że wszystko bedzie ok i od nowego roku będziemy sie od nowa starać o malutką fasoleczkę, która jest bardzo wyczekiwana i upragniona przez nas! I nie martwcie się dziewczyny - zobaczycie że rok 2005 będzie rokiem przyrostu naturalnego i to dzięki nasze zasłudze. W przyszłym roku będziemy opisywać jak rosną nasze maleństwa pod serduszkami jak się zmienia odwód brzusia itp. potem kupowanie ciuszków wzeczków łóżeczek wyobraźcie sobie jaki to będzie piękny okres w naszym życiu!!!!! :) :) :) :) :) :) Jestem szczęśliwa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim kochaniem idę na prywatke do kumpla będzie ok 20 osób. dzisiaj własnie jedziemy na zakupy i będziemy wszystko szykować. juz mam nastrój sylwestrowy i dlatego starm sie mysleć pozytywnie i dlatego czuję sie szczęśliwa!!!!! Spróbujcie - wiecie jakie to fajne uczucie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupy Sylwestrowe będę robiła dzisiaj, po pracy jedziemy i kupimy jakieś dobre jedzonko :) humor też mam iście sylwestrowy i wolałabym żeby juz było jutro :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza co, wszystkie balowac poszłyście dzień wczesniej czy jak :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Czesc, obserwuje wasze poczynania od pewnego czasu. Wraz z mezem staramy sie o malenstwo, ale wlasnie odkad sie staramy mam bardzo nieregularne cykle (45)co oczywiscie nie ulatwia nam zadania.Wczesniej bylo wszystko ok. Czy to jaks zlosliwosc? Znowu czekamy na, a wlasciwie nie czekamy @, ale juz z przyzwyczajenia bez wiekszych nadziei. Bede tu czasem zagladac.Aby nastepny rok byl lepszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Czesc, obserwuje wasze poczynania od pewnego czasu. Wraz z mezem staramy sie o malenstwo, ale wlasnie odkad sie staramy mam bardzo nieregularne cykle (45)co oczywiscie nie ulatwia nam zadania.Wczesniej bylo wszystko ok. Czy to jaks zlosliwosc? Znowu czekamy na, a wlasciwie nie czekamy @, ale juz z przyzwyczajenia bez wiekszych nadziei. Bede tu czasem zagladac.Aby nastepny rok byl lepszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska witaj :) jak to natura płata figle, jak juz się chce dzidzie i się ludzie o to starają to sie niedaje, ech co za życie, równiez mam nadzieje że nowy rok bedzie owocniejszy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Witam wszytskich cieplutko w ten ostatni dzień roku:) Macie jakies postanowienia na nowy rok?? Ja w tym roku nie postanawiam schudnąc ( i tak sie nie uda), nie bede sie starała być lepsza, bo nie jestem taka zła, chce tylko bardziej cieszyc sie zwykła codziennością, małymi szczęsciami których czesto nie dostrzegam:) I mam tylko jedno marzenie, ale nie wypowiem go głosno bo sie nie spełni, ale mam przeczucie, ze w 2005r. zostane mamą:) Ja to wiem i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×