Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Impersona, jak fajowo, że jesteś. Pisz jak najwięcej co u Ciebie i u Kubusia i udzielnego mężusia(Tomusia) słychać:D Ja jestem chora, buuu. Ale humorek mam dobry:D Kasiu jak dobrze, że jesteś:D Lepiej sie juz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Kasia - a na czym polega wpisanie sie do tabelki? Nie bardzo rozumiem... mozesz mi wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Kasia - a na czym polega wpisanie sie do tabelki? Nie bardzo rozumiem... mozesz mi wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witaj Kasiu:) Nie, nie jem juz cukierkow:) Przerzucilam sie na jablka i jem wszystko co jablkowe, bo od cukierkow tylek by mi urosl na dluzsza mete. Wrocilam godzine temu od lekarza...juz jest ok, jeszcze tylko tydzien musze lezec w lozku, a potem moge zaczac lazic normalnie na uczelnie...oczywiscie nie przeciazajac sie zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko fatalnie sie czuje, wszystko mnie boli, dobrze że kropelki do nosa dostalam to nie bede miec takiego otartego od husteczek hihiih no i musze lezeć bo antybiotyk dostalam...początek anginy mam asienka mamy dwie tabele - przyszłch mam i starających sie,pytała czy chcesz sie wpisac do tej drugiej?? :) jak chcesz to Cie wpisze tylko dane podaj :) Impersona a ja dzisiaj nie mam apetytu na nic, nawet slodkosci leżą nie ruszone :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko fatalnie sie czuje, wszystko mnie boli, dobrze że kropelki do nosa dostalam to nie bede miec takiego otartego od husteczek hihiih no i musze lezeć bo antybiotyk dostalam...początek anginy mam asienka mamy dwie tabele - przyszłch mam i starających sie,pytała czy chcesz sie wpisac do tej drugiej?? :) jak chcesz to Cie wpisze tylko dane podaj :) Impersona a ja dzisiaj nie mam apetytu na nic, nawet slodkosci leżą nie ruszone :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona. No to dobrze,że już dobrze u Was. Tylko już się nie forsuj. Hej Asieńka. Co do tabelki to podaj swój ostatni okres, ilość dni cyklu, i kiedy ewentualnie robisz test. Hejka Olala - ja podobne myśli do Ciebie łapię jeszcze po 6 latach, więc doskonale Cię rozumiem. Ja biorę Duphaston- wydaję mi się, że to po nim właśnie zaczęłam tyć, ale nie jestem pewna. Później rzuciłam palenie , do tego doszły inne hormony, tak więc nie na 100%. Ale z tego pamiętam to zaczęłam tyć jeszcze przed rzuceniem palenia - tak więc może i Duphaston. Ale się tym nie przejmuję - jak urodzę to się weźmę za swoje kilogramy. Ale najlepiej poczekaj na opinię Imonki - to jest spec w tej sprawie. Dioda - gdzie się podziewasz? Jagódki też jakoś nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
na CZERWONY NOSEK jak u reniferka Rudolfa polecam krem do pupci dla bobasków penaten lub własnoręcznie zrobioną maść - mieszkankę maść z nagietka 2/3 i 1/3 maści propolisowej pomaga na katar i goi czerwoną skóreczkę , sama wypróbował ten sposób wiele razy bo mam katar sienny i wygladam wtedy jak 7 nieszczęść :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ale się tu zrobiło chorobowo- zarazkowo - hi hi hi Ja na szczęście się jakoś trzymam i odpukać nie zapowiada sie na nic złego - ale licho nie spi ... Dzisiaj mam rewelacyjny humor bo mam już do końca wyjaśniona sprawę z mieszkankiem i jest już do końca tylko moje i mojego męża - z radosci pozwolę sobie na winko. Wolno mi - bo niestety @ mam ale to juz mnie nie załamuje :-)) Jako zdrowa kobietka wysyłam fluidki zdrowia do wszytskich \"zasmarkanych\" koleżanek - :D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co was tak wzielo na przeziebienie? Nie wolno...grudzien nadchodzi:D Kasiu- rozumiem tez bym nie tknela nic jakbym byla chora. Malinko, Asiu -dzieki za mile slowa:D Chyba na tamtym poscie trzeba zostawic taka duza informacje dla reszty ze jestesmy tutaj bo moga nie zauwazyc ( niektore czytaja pobieznie zalegle wypowiedzi, bo jest ich taaaak duzo):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co was tak wzielo na przeziebienie? Nie wolno...grudzien nadchodzi:D Kasiu- rozumiem tez bym nie tknela nic jakbym byla chora. Malinko, Asiu -dzieki za mile slowa:D Chyba na tamtym poscie trzeba zostawic taka duza informacje dla reszty ze jestesmy tutaj bo moga nie zauwazyc ( niektore czytaja pobieznie zalegle wypowiedzi, bo jest ich taaaak duzo):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ni rozumiem Cię , myślisz o ciąży a myślisz o przytyciu po leku, który ma Ci pomóc zajść i utrzymać ciążę! Tym bardziej że chyba już miałaś jakiś kłopot. Może troszkę przytyjesz, ale to nie ma żadnego znaczenia !!!! Pozdrawiam Co robicie dziweczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ gratuluje mieszkanka :) macie co świętować :) Imolka ja leże pod kołdrą i zdycham, precz z katarem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ gratuluje mieszkanka :) macie co świętować :) Imolka ja leże pod kołdrą i zdycham, precz z katarem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no to się kuruj, chyba najlepiej będzie jak pójdziesz spać, może jutro będzie duuuuużo lepiej! Nie to żebym Cię wyganiała, bo z kim będę gadać, ale myślę że to najlepsze w takim momencie. Ja chyba będę oglądać film pt Życie jako nieuleczalna choroba....... na 2-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no to się kuruj, chyba najlepiej będzie jak pójdziesz spać, może jutro będzie duuuuużo lepiej! Nie to żebym Cię wyganiała, bo z kim będę gadać, ale myślę że to najlepsze w takim momencie. Ja chyba będę oglądać film pt Życie jako nieuleczalna choroba....... na 2-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tydzien ja jestem wrazenia dopiero zaczynaja ze mnie schodzic ale juz jest ok! Wlasnie wzielam ostatnia tabletke :D Meg?? jestes pewna ze chcesz w najblizszym czasie odwiedzic Tatry po dzisiejszym \"wydarzeniu\"? Boze dziewczyny co ja przezylam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czy to znaczy ze od jutra starnka sie zaczynaja??? Jeżeli tak to powodzenia :) bugsy gratulcje!!!!!! no to listopad sie skonczył i teraz powinno zaciązyć znowu tyle samo kobietek tylko ze w grudniu :) Wszystkim kobietkom zycze owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze staranka ie zaczna po @ a to dopiero przyszly tydzien... dziewczyny ja jeszcze jestem w szoku... i mowia ze to trzesienie sie moze powtorzyc... troche sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za podpowiedzi - ja w takim razie wpisuje sie do tabelki II - ale wlasnie poki co czekam na @ - przyjdzie lada dzien, wiec dane podam wtedy :) Mam pytanie - co to jest Duphaston, o ktorym tu tyle piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... jak ja sie juz pojawilam to wszystkie sie zmylyscie :( Milych snow drogie kolezanki! Ja mam tylko nadzieje ze ta noc bedzie spokojna nie tak jak dzisiejszy wieczor :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu Was znalazłam........super ze jestescie...... Impersona- no widzisz Twój synek jest duzo większy niz moja Emilka :(( Wiem ze chłopcy bywają więksi, ale przeraza mnie ze nie bedzie co do becika włozyc :)) :)) odpoczywaj, i uwazaj na WAS oboje!! Bugsy- ciesze sie ze widziałas serduszko maluszka :)) Zazdroszcze Ci, bo u mnie ciaża sie juz praktycznie konczy, a jest to najwspanialsze co mnie w zyciu spotkało. Ciesz sie kazdym dniem, bo masz najwspanialszy cud swiata w brzusiu :)) Moje Panie starające się- duzo usmiechu na Waszych buziach zycze z całego serca, Wasze dzidzie juz na pewno wiedza ze na nie tak bardzo czekacie i wkrótce sie pojawią!! Jestem tego pewna!! Metus, Claptola, Mateczko, Katarinko, 1102, Dzidzius, Trudi, 30tydzien, Adrianko, Malgos, Joganna, Marcelinka, Tiamka, Małaczarna, Domi- jak Wasze brzuszki???? DZiewczyny dzisiaj po pracy jedziemy po wózek, łóżeczko, posciel, baldachim, rozki, becik, wanienke. Wreszczie sie zebrałam i mam zamiar kupic wszystko. Najwyzszy czas!! Bede spokojniejsza o malenstwo, ze nawet gdyby sie jej pospieszyło na swiat, nie bedzie bieganiny za wózkiem!! Poza tym musze Wam powiedziec, ze tegoroczne bony swiąteczne- niewiele tego bo 250 zł- mam zamiar przeznaczyc tylko na ubranka dla Emilki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym miesiącu! Sylwia- ja dopiero teraz przeczytałam co wczoraj przeżyłaś- z tego co pamiętem to mieszkasz w Nowym Targu a tam podobno były dość silnie odczuwane wstrząsy. Biedactwo :-(( Wszytskie chore koleżanki pozdrawiam i przesyłam zarazki zdrowia jako jedna z nielicznych zdrowa na tym forum - hi hi hi. Oczywiście zdrowe Kobietki też pozdrawiam a dla Wszystkich z okazji nowego miesiąca starań 🌼 🌼 🌼 Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk.....puk......witam kobietki, no wreszcie mamy jedną ciężarówkę ..... gratulacje :):):):):) wielkie gratulacje!!!!!!! ...... Przed świętami to pozytywny bodziec do działania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chorowitki!!!!!!!!!!!! Mam nadziej, ze czujecie sie juz lepiej. A ja znowu do pracy ale tylko do 12.00, wiec wreszcie wpadne tu w ciagu dnia. Dzis dzien @ ale jakas leniwa (dziwne zawsze jak w zegarku) nie nadchodzi. Temperaturka nadal wysoka, wiec raczej dzis @ nie bedzie, ciekawe................ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Witam Was wszystkie! Przedstawialam sie mniej wiecej 10 listopada,bo wtedy zaczelam pierwsza probe zajscia w ciaze.Po trzy dniowej "akcji" modlilam sie,zeby wszystko sie udalo.Jednak nie przezywalam tego bardzo mocno,gdyz to pierwsza proba i przygotowalam sie na to,ze malo komu udaje sie za pierwszym razem.Mimo,ze malo o tym myslalam mialam sny,ze dostaje okres i raz przysnilo mi sie,ze bylam na spacerze z moim dzidziusiem (ale dzieci podobno snia sie na ploty). @ nie pojawila sie w spodziewanym dniu,ale mialam w ostatnim tygoniu ogromny stres,wiec spodziewalam sie malych odchylen.Mina kolejny dzien i kolejny,az w trzecim dniu od spodziewanej @ zaczely mnie okropnie bolec piersi,zawsze mnie bola przed @,ale bol byl wrecz nie do zniesienia.Byl tak okropny,ze w sobotnia noc prawie wcale nie spalam z bolu.Czulam,ze zostane mama! Minal weekend,a@ nie ma-to juz 5 dzien spoznienia.Nigdy wczesniej nie mialam takich odchylen! Zdecydowalam ze kupie test.Kupilam taki z dzidziusiem za 13zl,mozna go robic o kazdej porze dnia,wiec zrobilam go od razu.Po 3min jest wynik,moj jednak pojawil sie w ciagu 2sekund.........piekna rozowa kreseczka!!!!!!!!!! Jakos na poczatku to do mnie nie dotarlo.Moj misiu bardzo sie ucieszyl,ale powiedzial,ze tak do konca uwierzy jak potwierdzi to lekarz.Pobieglam we wtorek do lekarza i on potwierdzil wczesna ciaze!!!!!!!!! Przepisal elevit-tabletki dla kobiet ciezarnych i kazal brac co drugi dzien.Powiedzial ze mam sie zglosic za miesiac i wtedy zrobimy wszystkie badania.to lekarz publiczny i w sumie nie sprawdzony,wiec tuz po swietach pojde do sprawdzonego prywatnego(znajoma miala problemy w ciazy i on naprawde bardzo wykazal sie wiedza).Poza tym jest ordynatorem szpitala (rydygiera w lodzi),wiec to dobrze.Tak bardzo sie ciesze!!!!!!!! Wczoraj moj misio wreczyl mi ogromny bukiet bialych kwiatow,piekny zreszta! To najpiekniejszy dzien w moim zyciu!! Teraz modle sie zeby bylo wszystko dobrze,a wiem,ze bedzie. Za pare dni odwiedze rodzicow i przekaze im ta nowine,a dzis jade do przyszlej tesciowej(wizyta byla zaklepana juz wczesniej,stad to pierwszenstwo). Od dzis mam urlop,wiec moge skupic cala uwage na mojej "plameczce",bo fasolka chyba jeszcze nie jest. Zycze wam z calego serca takiego szczescia jak mi sie przytrafilo.To naprawde jest Cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak sie czujecie?? Ja wlasnie sie obudziłam bo mnie kaszel męczy, chyba sie w nocy wygrzałam bo przynajmniej dreszczy nie mam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×