Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Już Was znalazłam dziewczyny. Bugsy - gratuluję!!!!! A mnie ta cholerna grypa \"rozbiera\" coraz bardziej. Jeszcze jutro muszę się pomęczyć w pracy, ale chyba już w skróconym dniu. u nas wypłaty są 1-ego , a jeszcze teraz bony świąteczne i to wszystko na mojej obolałej głowie. Ja już nie wyrabiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
Boże dziewczyny,ale Wy jesteście kochane dzięki wielkie za gratulacje,a jak przeczytałam wasze wypowiedzi to oczywiście się popłakałam:).Teraz życzę Wam tego z całych dwóch serduszek,a nie tylko z jednego także mam nadzieję,że to wystarczy aby Wasze marzenia się spełniły.Nie wiem czy nie będę sama wychowywać tego dzidziusia,ale sądzę,że dam sobie radę,w końcu muszę być silna dla mojego słoneczka.kOŃCZĘ NA DZISIAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imolka a Ty gdzie pracujesz? Jesli pisalas wczesniej to przepraszam ale juz mi sie nie chce cofac. Bugsy jak to sama? Kasiu gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
GRATUUUULACJE !!!!!****** no w grudniu tylko takich wiadomości radosnych życzmy sobie , do Sylwi 19 wielkie dzięki , mam nadzieje że pojeżdżę ale jak zafasolkuję to też może przyjadę popatrzeć i powdychać czyste powietrze .bo w tej zasmrodzonej wa-wce już mi się trochę nudzi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabele
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho sie zrobiło jakoś:( Ja czekam na swoje kochanie w Szczytnie jeszcze jest buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam, jeszcze w pracy:( Jak mnie wykorzystac to na maksa:( ale to nic, jutro juz mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam, jeszcze w pracy:( Jak mnie wykorzystac to na maksa:( ale to nic, jutro juz mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
chyba zostałam tu sama ale mam pytanie w których dniach cylku przed @ odczuwacie bóle piersi ? czy też wcale nie macie takich dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takich dolegliwosci co mnie dziwi, ale jak brałam pigulki to bolały tydzien przed okresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane kobitki 🌻 Tak się zastanawiam, czy zacząć staranka już w tym cyklu, bo właśnie @ mi się skończyła, czy czekać do stycznia, żeby być z czystym sumieniem 3 m- ce po zabiegu? No i nie wiem, bo chciałabym jak najszybciej, i można próbować szybciej, ale mój mężuś mówi, że w nowym roku będzie lepiej... Tak sobie ostatnio wspomniałam, że gdyby wszystko było dobrze, to już kończyłabym 4 miesiąc... ale mam nadzieję, że tym razem wszystko będzielepiej...:D Zaczyna się kolejny cykl, kolejne mierzenie temperatury, powolutku do przodu Mam pytanie czy któraś z Was bierze duphaston, czy po nim się tyje, bo ja mam brać od tego cyklu i czy on rzeczywiście pomaga w zajściu w ciążę?? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane kobitki 🌻 Tak się zastanawiam, czy zacząć staranka już w tym cyklu, bo właśnie @ mi się skończyła, czy czekać do stycznia, żeby być z czystym sumieniem 3 m- ce po zabiegu? No i nie wiem, bo chciałabym jak najszybciej, i można próbować szybciej, ale mój mężuś mówi, że w nowym roku będzie lepiej... Tak sobie ostatnio wspomniałam, że gdyby wszystko było dobrze, to już kończyłabym 4 miesiąc... ale mam nadzieję, że tym razem wszystko będzielepiej...:D Zaczyna się kolejny cykl, kolejne mierzenie temperatury, powolutku do przodu Mam pytanie czy któraś z Was bierze duphaston, czy po nim się tyje, bo ja mam brać od tego cyklu i czy on rzeczywiście pomaga w zajściu w ciążę?? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
biuścik boli mnie potwornie , jak idę to go nawet czuję :)) poprostu czuję się jak bomba zaraz przed eksplozją , kiedyś owszem troszkę mnie bolały ale nie tak , i znów zaczynam się gubić w domysłach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chetnie sie odmelduje sie w tym temacie :) Jetsem mezatka od sierpnia, oboje mamy 27 lat i baaaardzo juz chcemy dzidziusia :) W pazdzierniku mialam laparoskopowo usuwany pecherzyk zolciowy i lekarze (i chirurg i gin) kazali odczekac ze staraniami 3 miesiace. No i odliczamy dni do bezstreswoego kochania ;) Palnujemy wiec pierwsze starania na styczen, mniej wiecej jego polowe. Mam troche problemow hormonlanych, ale mam nadzieje, ze z dzieciatkiem sie uda :) Pozdrawiam wszystjkie przyszle Mamusie i Tatusiow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Ja także nie mam nic przeciwko :) wlasnie leże w łóżeczku pod kolderką i odpoczywam :) bugsy fajnie że sie znalazlas w tabeli I :) gratuluje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie bylo mnie tylko 3 dni (czego nikt nie zauwazyl:P), a tu sie tyle pozmienialo... przede wszystkim witam nowe forumowiczki: imolka, tulipan, tygrysio, bugsy i wszystkie te, ktore pominelam:D Do lusi: Nie martw sie!!! moj KUba wazy 2100, ale jest chlopcem, pozatym jest klockiem i przez to grozi mi przedwczesny porod... a to ze teraz rodza sie dzieci po 4 kilo, nie oznacza, ze prawie 3 to malo! Na dziewczynke to dobrze...i powinnas miec lepszy porod:D Nie pasuje kompletnie do rozdzialu ,,Grudzien miesiacem owocnych przytulanek\", tak wiec pozostaje mi zyczyc wam wszystkie starajace szczescia przy owych przytulankach:D Buziaki! papapap! Trzymajcie kciuki za moj porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie bylo mnie tylko 3 dni (czego nikt nie zauwazyl:P), a tu sie tyle pozmienialo... przede wszystkim witam nowe forumowiczki: imolka, tulipan, tygrysio, bugsy i wszystkie te, ktore pominelam:D Do lusi: Nie martw sie!!! moj KUba wazy 2100, ale jest chlopcem, pozatym jest klockiem i przez to grozi mi przedwczesny porod... a to ze teraz rodza sie dzieci po 4 kilo, nie oznacza, ze prawie 3 to malo! Na dziewczynke to dobrze...i powinnas miec lepszy porod:D Nie pasuje kompletnie do rozdzialu ,,Grudzien miesiacem owocnych przytulanek\", tak wiec pozostaje mi zyczyc wam wszystkie starajace szczescia przy owych przytulankach:D Buziaki! papapap! Trzymajcie kciuki za moj porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężuś właśnie poszedł kupić mi miodzik do herbatki i do mleczka i kupi mi jeszcze mandarynki, mam taką ochotę,że hoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężuś właśnie poszedł kupić mi miodzik do herbatki i do mleczka i kupi mi jeszcze mandarynki, mam taką ochotę,że hoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona :) myślałam że krówkami się zakleiłas hiihhiiihih jak sie czujesz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona :) myślałam że krówkami się zakleiłas hiihhiiihih jak sie czujesz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, jak fajowo, że jesteś. Pisz jak najwięcej co u Ciebie i u Kubusia i udzielnego mężusia(Tomusia) słychać:D Ja jestem chora, buuu. Ale humorek mam dobry:D Kasiu jak dobrze, że jesteś:D Lepiej sie juz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×