Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

A no nagmatwalo sie! A jak bede w ciazy... Moje slonce wie ze jest taka mozliwosc i sie nie wycofal... nie zmienil zdania (mam nadzieje) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia Cie bardzo kochac skoro chce walczyć o Ciebir:). U mnie sytuacja byłaby jasna zarówno z jego strony jak i z mojej, chociaż życie pisze różne scenariusze:( nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia nigdy nic nie wiadomo!!! Ja tez myslalam ze Szczepan to ten jeden z ktorym chce spedzic cale zycie ale chyba tak nie jest!! mam tylko nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok i ze mi sie ulozy bo jak nie to sie zalamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ułoży sie zobaczysz:)Trzeba tylko trochę czasu. Jezeli jesteś szczesliwa ze Szczepanem to po co wszystko przekreślac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia... bylo by to wszystko duzo latwiejsze gdyby.... gdyby Szczepan mnie nie straszyl tym ze sie zabije jak mnie straci a wiem ze jest do tego zdolny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze jestem z nim szczesliwa ale przekonalam sie ze nie do konca!!! boje sie bo nie wiem jak to bedzie jak odejde od Szczepana jak przetrwamy z Marcinem ta odleglosc i jak to wszystko bedzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam weekend :) mam nadzieje że humorki dobre :) soul no co Ty, ja ostatnio to ciągle zmęczona, nawet nie chce mi się kochać, wole się jedynie przytulic i pogadac. Chyba to taka pogoda, dzisiaj tez pol dnia spałam a teraz znowu zalegam w łóżku hej Sylwia, a co sie stalo w weekend u CIebie?? a czemu wyjechal?? cos sie stalo?? no to sie porobilo, Sylwia to moze Ty narazie poczekaj ze staraniami bo to chyba moment nienajlepszy :) a ten nowy to dobrze go znasz?? Agusia ma rację, czas pokaze wiec cierpliwości :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam weekend :) mam nadzieje że humorki dobre :) soul no co Ty, ja ostatnio to ciągle zmęczona, nawet nie chce mi się kochać, wole się jedynie przytulic i pogadac. Chyba to taka pogoda, dzisiaj tez pol dnia spałam a teraz znowu zalegam w łóżku hej Sylwia, a co sie stalo w weekend u CIebie?? a czemu wyjechal?? cos sie stalo?? no to sie porobilo, Sylwia to moze Ty narazie poczekaj ze staraniami bo to chyba moment nienajlepszy :) a ten nowy to dobrze go znasz?? Agusia ma rację, czas pokaze wiec cierpliwości :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo no to pojechał po całości, porobiło sie, nie może Cie szantazowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasieńka ja jakos mam nie najlepszy humore i zmęczona jestem bo weekend miałam do d****, był zjazd nieszczesny. Ale Tobie chyba dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Agusiu!!! Kasiu tamten wyjechal bo pojechal do domu 😭 A mieszka niestety bardzo daleko jak juz pisalam. Pytalas czy dobrze go znam... Mysle ze tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale wiesz czym może skonczyc sie związek na odległość? Choc nie jest to regułą. No i czego nie zyczyłabym Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest, ten Marcin bo chyba tak ma na imie, meszkal w tym samym miescie co i Ty i co, spotykalas sie z nim 4 miesiace i jeszcze bylas ze Szczepanem?? Powiedz bo cos chyba niekumata jestem dzisiaj :) no i czemu tamten wyjechal do domu?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia on mieszka 400-500 km od Sylwi i był na weekend, a poznała go 4 mies temu:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu... Do tej ory bylam ze Szczepanem a Marcina poznalam jakis czas temu.... ale pech chce ze on mieszka daleko odemnie!!!!!!!!! Byl teraz u mie na weekend i dzis pojechal juz do domu! A ja tak strasznie tesknie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na jakas godzinke uciekam! Ide wziasc goraca kapiel moze lepiej sie poczuje! trzymajcie sie cieplo! Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia postąpisz jak bedziesz uważać, niestety sama musisz sie z tym uporać, daj temu trochę czasu, a wszystko sie ułoży, a ja życzę Ci aby twoje decyzje były słuszne i zebyś nie żałowała no i głowa do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć Dziewuszki! Dzisiaj jestem chyba pierwsza orędowniczką złych wiadomości. Niestety przyszła wczoraj wieczorkiem wredna @, ale jakos to dziwnie wygladało. Ja mam raczej mało bolesne miesiaczki, a wczoraj przez cztery godziny zwijałam sie z bólu, a jeszcze nie miałam @. Przeszło dopiero po dwóch Ibupromach i 2 No-Spa, ale pomyslałam, ze to tak boli, bo mój organizm razem z miesiaczka wydala zarodka. Głupie ale tak to wygladało, juz wiedziałam, że nie ma szans na dzidzię , wziełam goraca kąpiel zeby juz ostatczenie puściło:( I pusciło faktycznie.... tak wiec cudu Bożonarodzeniowego nie będzie:( Sylwia troszkę sie namotało w Twoim życiu, musisz sobie dac czas i wsłuchac sie w siebie, ja tez mam tak jakos dystans do zwiazków na odległość, ale jeśli jesteś pewna swoich uczuc to idź za głosem serca:) Agusia przykro mi, ze Tobie tez sie nie udało:( W nastepnym miesiacu kolejna szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia......Kalisz......nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........25.11........26- 28.................. 20.12 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................01.01 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........23.11..........26-30.............21.12-23.12.... Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........22.11.........28-29.................19-20.12 meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 Dorota27.........19.12..........26-27..........sama nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny? Jest juz ktoś? Dopiero dojechałam do pracy, bo w Poznaniu snieżyca, korki a na dodatek to jeszcze mój busik wypadł :((. Agusia żal mi ciebie ale główka do góry- juz niedługo kolejna szansa. Sylwia trzymaj sie posłuchaj swojego serduszka co ci podpowida i wybierz co będzie dla ciebie najlepsze. A ja jeszcze nie dostałam @, powinnam dostać wczraj albo dzisiaj - tylko, że ja przeważnie dostaję rano, ale narazie nic. Mam nadzieję,że zniknął na 9 miesięcy :)). Z teścikiem się jeszcze wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny ze jestescie! Dzis rano wstalam i pierwsza moja mysl byla taka ze jest nowy dzien i nowe watpliwosci :( Ja zostalam tu juz calkiem sama i nie mam juz na kogo liczyc... Wszyscy znajomi sa zli na mnie bo Szczepan to i tamto... Bo on jest w takim stanie ze juz wyglada jak szkielet i wogole! zostalam zupelnie sama z moimi przoblemami 😭. lece teraz do szkoly! Odezwe sie kolo poludnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula i Dorota dzięki:) wam Dorota ale masz wstretne mysli z okresem nie myśl tak nie wolno, może jak zaczęłas staranka to troche sie cykl zmienił, bóle jak pisały dziewczyny:)- ale bedzie kolejna szansa:D Paula u mnie jest tyle śniegu i wszedzie tak ślicznie:) dzisiaj ide na zakupy dla poprawy humorku, chociaz złego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie zamartwiaj sie , tylko szkoda ze przyjeciele nie mogo Cie zrozumiec i nie probują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
No wstrętne te mysli:( ale nie mogłam ich odgonić. A u mnie tylko namiastka śniegu:( Też bym poszła na zakupy ale juz wszytsko wydałam na prezenty:) Wymyśliłam sobie, ze zrobie gwiazki i serduszka z masy solnej na choinkę:) Moze to oderwie mnie od złych mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja się czuje od wczorajszego wieczora lekko okresowo, nie zatestowałam dzisiaj bo chyba za wczesnie, a poza tym chyba troche się bałam wyniku zobaczyć. Może jutro rano się odważę, pod warunkiem że @ nie przyjdzie. Sylwia a nie da sie tak żebyscie mieszkali blizej siebie albo w ogole razem?? Skoro cos powaznego z tego miałoby być to moze trzeba sie zastanowić nad tym?? Agusiu masz rację, miałam całkiem fajny weekend :) chyba to jeżdzenie za prezentami tak na mnie wpłynęło :) Dorota przykro mi że dostałaś @ :( może w nowym roku będzie lepiej :) Paula23 a do kiedy się wstrzymasz z testem?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a ja wymysliłam ze zrobie z masy solnej tabliczke z sentencja to pod spodem i dom Tomkowi i cos jeszcze do tego, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na pewno ja tez uwielbiam latac za prezętami, szczególnie ze wszedzie jest taki miły nastruj:) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×