Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość dzia
no ja też mam taką nadzieję. trzymam kciuki daj znać jak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzia wg tej tabelki mi sie nie zgadza ale wg podanej wyrzej, tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzia
Hej dziewczyny no ico tam u Was słychać? bo u mnie bez zmian znowu się nie udało. Chyba się poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka27
Nie jestem przekonana że płeć można zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Ta tabela jest dobra moja pierwsza dwujka dzieci to synowie i wedluk niej zgadz sie wszystko. Obecnie jestez poraz trzeci w ciazy i dziecko bylo robiony wedlug przepisu na dziewczynke czyli stosunek mialam 3-4 dni przed onwulacja wiem kiedy byla poniewasz stosowalam testy onwulacyjne wraz z metoda pomiaru temp. i obserwacji sluzu.Iwedlug tego testu wychodzi mi ze teraz czas na corke. do zaplodnienia doszlo w listopadzie a mam obecnie 26 lat i tam jest C. Ciekawe czy sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
przy drugiej tez mi sie co do pierwszej dwujki zgadza a trzecie to dziewuszka w/g tabeli zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delcia
Hej Dziewczyny, kupiłam testy owulacyjne - trochę musiałam czekać bo apteka sprowadzała z hurtowni cena od 30 do 70 zł - od 5 do 7 szt. ostatnio próbowalismy z mężem wycelować w dziewczynke dzień przed dodatnim testem owulacyjnym ale nic nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniaa83
Hej Dziewczyny! A mi ta strona z tą tabelką nie dziala :/ Jeśli mozecie to prześlijcie mi tabelke na maila gosia-d@o2.pl . Z góry dzięki :-) A co do skutecznści - kiedyś ogladałam to u koleżanki i prawie we wszystkich znanych przypadkach sie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo_27
Witam Szanowne Panie. Jesteśmy z żoną szczęsliwymi rodzicami pieknej córeczki. Mamy jednak w planac drugą pociechę i marzy nam się tym razem chłopak. Czy mógłbym prosić którąś z pań o jakiś opis, kiedy i jak nalepiej starać się aby począć chłopczyka. Moja żona ma regularne 28-mio dniowe cykle. W przypadku naszego pierwszego dziecka kalendarz chiński się nie sprawdził. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Oczywiście z góry dzięuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night
Skuteczność metody zależy w dużej mierze od tego jak dobrze się do niej zastosujemy. Sporo informacji można znaleźć tutaj: http://tinyurl.com/2zop8b pozdrawiam i życzę sukcesów w planowaniu płci upragnionej pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaW4
jestem ciekawa tej metody, ale mi się nie otwiera? robię coś żle czy ta strona już nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaW4
dobra, chwilowe problemy z kompem , już mi się otwiera niestety nie sprawdza się ta tabelka w moim przypadku:( jestem teraz w ciązy, na 100% chłopiec, a tu wychodzi,że córka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika78
Witam wszystkich. Ja próbowałam chyba wszystkiego żeby zaplanować sobie córcię.Mam 2 synów,a zawsze chciałam córkę tylko jakoś wcześniej o tym tak bardzo nie myślałam. Staranka zaczęliśmy w sierpniu zeszłego roku.Robiłam wszystko....obserwacja śluzu,mierzenie temperatyry,prowadzenie wykresów,nawet dieta bogata w magnez i wapń. Owulacje miałam przeważnie 13dc.Długo próbowaliśmy aż w końcu w lutym tego roku udało się.W ostatniej chwili bo mąż właśnie miał wyjeżdzać za granicę do pracy.Staranka były 7,8 i 10dc a owulację miałam prawdopodobie 13/14dc.Więc teraz jestem w 13 tygodniu ciązy.Za tydzień idę do gina i umieram z ciekawości....może już będzie widział czy to syn czy córcia.Wszystkim starającym życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika78
Pablo ja proponuję zacząć staranka po 12dc.Najlepiej 13wieczorem i 14 rano .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika= powinna byc dziewczynka :) tez staram się o córeczke, mam dwóch synków. A jak u Cibie sparwdza sie chinski kalendarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
hej! piszecie o 12dni cyklu... ale jak to się ma do ilości dni miesiączki? np. od jej pierwszego dnia ,licząc 5 dni krwawienia ,to wychodzi 7 dni po okresie -wtedy zaczynają się mniej więcej dni płodne... no ale gdy ja mam 9 dni! okresu... to 12 dc nic nie wyjdzie! jak to obliczyć? tym razem chcę mieć chłopca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2407
Witam.. jestem mamą dwóch wspaniałych synów.. ale marzy mi się jeszcze córeczka..Proszę o przesłanie tej chińskiej tabeli.. nigdzie nie mogę jej znależć.. dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Ja ostatnio natknelam sie na krotką wzmiankę o metodzie Dr Eugene Jonasa, któty twierdzi, że odp. na pytanie: chłopiec czy dziewczynka będzie znana w chwili poczęcia. Podobno twierdzi on, że połowę znaków zodiaku stanowią znaki żeńskie a połowę męskie. Aby oczekiwać potomka określonej płci należy wybrać odpowiedni miesiąc. Podobno na 8000 przypadków w 95 % przewidział płeć dziecka. Sprawczałam tego Dr w internecie i faktycznie zajmuje się on Ginekologią i planowaniem rodziny ale strony są tylko po angielsku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljana25
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy ;) Przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi i wszędzie piszecie o poczęciu dziewczynki ja notomiast z mężem chcemy pierwszego chłopca i bardzo proszę o pomoc jak najlepiej współżyć żęby chłopak był. Bardzo proszę o odpowiedż. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa 78
Cześć dziewczyny! Ostatnio przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i porady i zaczęłam działać z mężem, ale mam jednak pewne obawy. Mam 3,5 letniego synka i brakuje mi jeszcze tylko do kompletu córeczki , mam 28 dniowy cykl , a starania były w 9,10,11 dniu cyklu czy może mi ktoś powiedzieć jakie mam szanse na dziewczynkę? Moim największym marzeniem jest córeczka ,zawsze chciałam ją mieć , choć synka też kocham ponad wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa 78
hhmmm czy ktoś odwiedza tą stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) niestety dopoki nie ustalisz dnia swojej owulacji nie mozna bedzie powiedziec czy staranka\"na coreczke\" bede owocne czy tez nie,poniewaz kazda kobieta jest inna i kazda z nas ma inny cykl,tak wiec pierwszym krokiem do staranek o dziewczynke jest ustalenie owulacji a do tego bedziesz potrzebowac troszke wiecej czasu poniewaz musisz obserwowac swoj cykl by to stwierdzic w sklepach mozna kupic testy owulacyjne ,ktore ci w tym pomoga tak bys miala pewnosc jezeli masz owulacje zawsze w tym samym dniu cyklu i sa one regularne to bedziesz miala bardzo ulatwiona sytuacje czego z calego serca ci zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa78
Dzięki Greta za odp. tylko zastanawiam się czy wierzyć tej chińskiej tabeli bo jeżeli tak to lipiec , sierpień , wrzesień , październik wychodzi mi na chłopca , a listopad to trochę poźno bo zawsze chciałam urodzić na wiosnę drugie dziecko. jak myślisz wierzyć czy nie ? pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljana25
help meeeeeeeeee Ostatnio przeczytałam że jeżeli ma się w cyklu mniej niż 10 dni wysokiej temperatury to może być ciąża zagrożona. Matko prosze o jakąś odp. kto potwierdzi albo nie że to jest prawda. Chcemy z mężem zacząć starać sie o dzidzie od sierpnia i już się boje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljana25
ja niestety mam 6,7 dni w cyklu tylko wysoką :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna25
Ja z kolei mam rocznego chlopczyka i do kompletu marzylam o dziewczynce, jednak nie bylam pewna czy mozna to jakos "zaplanowac". Mysle, ze naturalne sposoby nie sa w 100% skuteczne, zwlaszcza te publikowane w internecie na jakichs nieznanych stronach.. Zaryzykowalam i kupilam ksiazke ze strony www.planowaniedziecka.er.pl - stosowalam sie do tych porad, ostatnio lekarz powiedzial, ze nosze dziewczynke :o) Moim zdaniem nie warto ingerowac w nature, jednak przy naturalnych sposobach mozna osiagnac podobne wyniki! W kazdym razie, mi sie udalo osiagnac wynik pozytywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam: urodziłam trzy córki, pierwsza i trzecia miała być chłopcem (według tej metody) ALE mam świetne córy i sporo czasu przed sobą na spłodzenie syna :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa jak czytam o tej owulacji to glupieje owulacja a jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×