Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Co tu tak cicho dziewczyny ;) Czyżby wszystkie wpadły w wir przedświątecznych porządków ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
No właśnie;) Chyba tak. Ja sprzątam od samego rana i mam serdecznie dość:O A jeszcze trzeba kupić prezenty bliskim... Berniu, a Ty nie masz jeszcze dobrych wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, jeszcze nie ;) Czekam na @ ok świąt. Pozdrawiam wszystkie sprzatające panie domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja DO Bernia;) Stwierdziłam, że chyba w końcu wypadałoby mieć jakiś nick:D W takim razie będziemy testować razem, bo ja spodziewam, a raczej nie spodziewam się @ ok.26 grudnia;) Mam nadzieję, że po świętach już każda starająca się będzie miała swój prezent pod choinkę, nie pod choinką, ale pod sercem;) Tego serdecznie życzę Tobie Berniu i wszystkim tutejszym dziewczynom oraz sobie;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Hej! Ja wczoraj byłam u lekarza. To już 19 tydz. Leci ten czas. Pogodziłam się już i zaczęłam się cieszyć, że będzie drugi synek a nie córka tak jak marzyłam, a tu lekarz do mnie, że - chyba chłopak, bo na tym etapie, jeszcze mogą to być powiększone rozwijające się wargi sromowe. Wiecie co, wolalabym chyba, żeby mi tego nie mówił. Ja już się nastawiłam na chłopca,a on mi zasiał ziarnko niepewności.Nie chcę sobie robić na nowo nadzieji, bo boję się rozczarowania. Dla przypomnienia przytulaliśmy się z mężem 3 dni po owulacji, czyli 17 dnia. Miałam cykle co 28 dni. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę udanych, wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! W koncu jestem...od czwartku miałam awarie internetu, ale sie w końcu udało... Milena, Bernia-to ja trzecia do testowania w okresie świąt...fajnie...tak liczne grono...oby sie udało... Iw-sserdecznie gratuluje, życzę Ci upragnionej płci, ale jak wiadomo najważniejsze jest zdrowie dzidziusia... A wir światecznych porzadków, zakupów wciaz trwa...no dzis sobie odpuszczam porzadki ale na zakupy pewnie jakies pojade...trzymajcie sie dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
hej zasypało was czy co? taka tu pustka i ciszaa u mnie poko 22 tydzień, od stycznia do szkoły rodzenia mam zaczac chodzic:) poz atym na styczen też zapisałam sie na usg 3/4d ale...cholerka..tak sie ucieszyłam ze chłopak......a co jesli sie okaze dziewucha?tez oczyywiscie bed ekochac...ale no jakos tak zaczynam wątpić:( alooo reszta odzywac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa 26 nie martw się. Chłopców jak juz widać to widać. Gorzej z dziewczynką i zawsze później dziewczynkę lekarze rozpoznają :) Ja czekam lub nie na @. Jutro powinna być. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!co do płci, naprawde nie ma co sie na 100% nastawić...kiedys juz gdzies pisałam, koleżanka była pewna, ze bedzie 2 córa, wszystkie usg w tym 4 D na to wskazywały, objawy takie same jak w 1 ciazy...a tu ku ich zaskoczeniu urodził sie śliczny chłopak...u mnie było szybko znac ze chłopak... Bernia-to jakby co-jutro teścik...Boze, ja tak sie boje rozczarowania...od wczoraj kilka razy mnie zmuliło, nie chce sie nastawic, dopuki nie zrobie testu i nie dostane @...kiedys zrobiłam test, wysżła blada kreska a za 2 dni dostalam @...strasznie boje sie kolejnego rozczarowania...chyba poczekam z testem do konca tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem:) kasiulak--------> cieszę się, że i Ty będziesz testować:) jakoś tak raźniej w grupie:) Bernia--------> czy coś już wiadomo? Ja, co prawda niecierpliwię się, ale już chyba nie tak histerycznie jak wcześniej;) Co ma być to i tak będzie niemniej jednak przed świętami chciałabym wiedzieć;) Macie jakieś przeczucia? bo ja raczej żadnych objawów nie zaobserwowałam:O Jedynie jajnik (ten z którego była owulacje) kłuł mnie wczoraj przez cały dzień, ale nie wiem czy to ma związek;) W ogóle to gratuluję dziewczynom dzieciaczków o wymarzonej płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja juz powoli świruje...im bliżej dnia testowania tym ze mna gorzej...ciagle czytam o dniach płodnych, juz na pamiec znam swój kalendarzyk...nie wiem co sie ze mna dzieje, chyba po prostu sie denerwuje... milena-ja w poprzedniej ciaży tez mialam wcześnie objawy, zanim zrobiłam test, czułam ze cos ze mna sie dzieje, duszności, zawroty głowy, nerwowość...a teraz od 2 dni mam rano tak jakby mdłości, zwłaszcza po wyperfumowaniu sie...ale boje sie rozczarowania...wczoraj na wieczór pobolewał mnie brzuch i znów sie zastanawiam...chyba zeświruje...ale masz racje co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś rano wstałam ale @ na razie nie ma. Temp. 36.7 ale zobacze jakby co czy przypadkiem z jeden dzień mi się @ nie przesunie (norma). Test bym dopiero robiła w wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny gratuluję Wam
maluszków w drodze! Oby dzieciaczki miały wymarzoną płeć. Ja chcę syna, sprawdzałam ten kalendarz chiński - u mnie w rodzinie jest na odwrót:-) Będę chyba stosować te wykresy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
dzięki bernia 3mam kciuki daj znac jakby co:) buuziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej Dziewczyny :) witam nowo przybyłe Dziewczyny :) właściwie nowa ekipa się utworzyła :) fajnie, wszystkie pozdrawiam nowaa gratuluję Ci juniora :) super że Ci się udało :) a ja chciałam złożyć Wam Wszystkim życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, niech Mikołaj przyniesie nam Wszystkim upragnione dzieciaczki w przyszłym roku :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
hej wam, passi dizeki choć jeszcze nie do konca wiadomo;-)tzn no gin powiedział ze najprawdopodobniej...choć i tak ja od początku byłam na juniora nastawiona:):) mam nadzieję ze u ciebie wszystko oki dla reszty duuużo zdrowia i sukcesów, oby święta upłynęły w radosnej atmosferze a w nowym roku samych rszczesliwych chwil oraz spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Zdrowych i spokojnych świąt :) Jestem w 30tc. i już 3 razy potwierdzono u mnie córeczkę. Te święta będą dla mnie najpiękniejsze bo dostaliśmy od losu to co najważniejsze w życiu dziecko:D Życzę Wam udanych prób zaplanowania płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! U mnie chyba się nie udało :( Temp. spadła na 36.4 i właśnie zaczęłam plamić. To chyba okres. Trudno. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
bernia nie łam się....nie ma tego złego..tak trzeba sobie powtarzac....3mam kciuki by nastepnym razem sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowaa jakoś przezyje :) To mój 2 cykl starań więc nie jest źle. Jeszcze się łudzę nadzieją, bo jednak okres powinnam dostać wczoraj a dzis jest 25dc i na razie te plamienie to dosłownie odrobinę zabarwionego śluzu. Napiszę wieczorem czy się cos zmieniło. Nie sądzę aby to była implantacja, ale kto wie. Do wieczorka ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Zyczę Wam wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz spełnienia marzeń jak nie jeszcze w tym roku to w nastepnym ;-) Bernia-te plamienia to jeszcze o niczym nie świadcza, wiec nie trac nadziei...jeżeli dzis masz 25 dc a spodziewałaś sie @ na wczoraj to masz baaardzo krótkie cykle...czekamy na wieści...ale nie rezygnuj z testowania jakby co...ktoś mi w końcu musi potowarzyszyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mój 29 tc...nie wytrzymalam i zrobiłam rano test...1 kreseczka...i tak sie zastanawiam, czy przy cyklach 30-32 jeszcze by nic nie było widać?chyba, ze po tych poronieniach cos mi sie znów poprzestawiało....zobaczymy, co bedzie, to bedzie, z drugiej strony moze to i lepiej, bo poród wypadłby mi na wrzesień...stres zwiazany z porodem i z pójciem synka do przedszkola to chyba wiele...i dla mnie i dla synka...ale narazie sie jeszcze nie nastawiam, zobaczymy co bedzie dalej...a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........._,|,_ ............'|`...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../`,\)... na niebie ........../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....niech Was ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ `, .* \_...ode mnie ......./ ? `~ . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne ...../ . * .... . o.\? życzenia ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta ..../`~,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i /* .... o ..._~`'*...o \....nadziei `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........":-------:".......2010 Roku!!!! :)) Dziewczyny, a więc zaczynam cykl od nowa ;) Nastepne staranka w sylwestra i nowy rok. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam i czekam choć może na jeden pozytywny teścik w święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki:) Chciałabym życzyć Wam wesołych, pogodnych, rodzinnych Świąt:) kasiulak---------> w takim razie jeszcze trzymam kciuki za Ciebie:) Bernia----------> przykro mi, że nie wyszło tym razem:( możemy sobie łapki przybić, bo u mnie też nici z bejbika w tym cyklu:( Tylko jedna kreska na teście dziś rano zatem starnia w nowym roku... Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ze przerwa swiateczna na naszym forum.ja po starankach.czekam za owulacja.a potem bede czekac za okresem.jak zwykle.juz od marca.cos trudno ta corcie zdzialac.z synkami poszlo raz dwa i dzidzius byl w brzuszku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak podziwiam Cię i gratuluje wytrwałosci. Mam nadzieje, ze się opłaci i będziesz miała w końcu ta upragniona córeczkę. Powodzenia ;) A ja zaczynam staranka w sylwestra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy któraś z dziewczyn zamawiała usługę obliczania płci ze str twoja płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki...co tam słychać po świątecznym obżarstwie...ja niestety zamiast ujrzeć 2 kreseczki w wigilie to dostałam @...jestem zaskoczona, bo naprawd staraliśmy sie w te dni...no ale coż, nie poddaje sie...staranka znów trza bedzie wznowić...troche było mi przykro, ze mi sie nie udało...tym bardziej, ze usłyszałam, ze dziewczyna z mojej rodzinki taki właśnie prezet podarowala mężowi pod choinke... Andziak-witaj...jesteśmy z Toba...trzymam kciuki za Twoje 2 kreseczki Bernia-damy rade, trzeba jakoś dalej myslec, ze sie uda...acha, żadnej usługi nie zamawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki...co tam słychać po świątecznym obżarstwie...ja niestety zamiast ujrzeć 2 kreseczki w wigilie to dostałam @...jestem zaskoczona, bo naprawd staraliśmy sie w te dni...no ale coż, nie poddaje sie...staranka znów trza bedzie wznowić...troche było mi przykro, ze mi sie nie udało...tym bardziej, ze usłyszałam, ze dziewczyna z mojej rodzinki taki właśnie prezet podarowala mężowi pod choinke... Andziak-witaj...jesteśmy z Toba...trzymam kciuki za Twoje 2 kreseczki Bernia-damy rade, trzeba jakoś dalej myslec, ze sie uda...acha, żadnej usługi nie zamawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam was wszystkie i zycze wam szczesliwego Nowego 2010 Roku! Mam nadzieje, ze i dla mnie bedzie on szczesliwy bo JESTEM W CIAZY!:) Nie wiem co przyniosa moje staranka opisane chyba na 97stronie ale kocham ta istotke i mam nadzieje ze w tym roku wszystkie spelnimy swoje macierzynskie marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×