Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

IgaIga nie stresuj się. nie zawsze zachodzi się w ciąże nawet jeśli trafiłaś na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol prawikow
a co myslicie o prawiczkach powyzej 20 roku zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Bernia wiem wiem bylibyśmy szczęściarzami. Ale za 1 razem tak nam się udało 1 cykl starań i jest chłopak. Jak to jest z plemnikami ze stosunku 2 dni przed owulacja? czy maja one szanse przetrwac? czy licza sie tylko te ze stosunku w owulacje? wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja mam cykle 26,28 dniowe i wychodzi na to że owulacja była 15 dc, a przytulanko w nocy z 11 na 12 dc. Udało mi się zajść za drugim razem, choć za pierwszym razem stosowałam testy owulacyjne i wiem że były te dni. Za drugim razem testy pokazywały słabą kreskę więc na nich nie bazowałam tylko na własnych obliczeniach i odczuciach, chociaż śluz nie był aż taki rozciągliwy, ale 15dc czułam dosyć silny ból owulacyjny po prawej stronie, a następnego dnia już go nie było , więc przypuszczam że to była owulacja.wydawało mi się że 11dc to za wcześnie aby zajść w ciążę , ale poprzestaliśmy , bo mąż się rozchorował. No i sama nie mogłam uwierzyć że plemniki przeżyły 3,5 dnia. bardzo się cieszę że tak wyszło, bo będę miała upragnioną córeczkę. Dziewczyny nie patrzcie na żadne chińskie kalendarze bo w wielu przypadkach się nie sprawdziły. Życzę powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego.chlopcy daja mi w kosc.jakos w tym cyklu nie chcialam sie starac.troche sie przezíebilam.i tez nie wiedzialam jak liczyc dni cyklu.bo w sobote 14 mialam brazowe plamienia dopiero poznym wieczorem krople krwi a takie krwawienie normalne 15.ale wczoraj mialam ochote na sex i koniec.tylko wczesniej nic a w nocy to byl tak albo z 7 na 8 dc lub z 8 na 9 cykle mam tak 25 dni wiec krotkie.wiec owulka moze byc nawet 10dc. a ma moze ktoras z was takie cykle?poprzednio starania byly 6 i 8 dc rano.owulacja tak 11*12 dc i nic.szyjka nisko zamknieta test slaba krecha ale poprzednio tak mi pokazywal od siodmego dnia do trzynastego.a teraz co mnie tknelo nie wiem.bez wczesniejszych staran.prosze sie o chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak ja mam krótkie cykle 23-24 dniowe ;) owólkę przez ostatnie 2 cykle miałam w 13 dniu ale zdażało się że tak jak i u ciebie w 10 dniu. Sory Andziak ale jakoś nie rozumiem z twojego ostatniego postu o co ci chodziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia-26 czyli jak na tescie pojawiała się słaba kreska to jeszcze przytulaliście się, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak030
ogolnie o to mi chodzílo ze w jakie dni sie starasz majac takie cykle.i jak myslicie ktory u mnie dzis dzien cyklu?liczac od 14 listopada czy 15?starania byly raz w nocy z wczoraj na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak dopóki nie stosowałam testów myslałam że 7 dc wystarczy . Ja dopiero 2 cykle obserwuje z testami w tym tylko jedno staranko było bo mąż wyjechał. obserwując śluz i wynik testu przytulanko było do 11dc i nic z tego nie wyszło a owulka była 13dc. Może za często się przytulalismy i plemniczki jednak były za słabe. Obecny cykl przepisałam na straty więc nie wiem co by było. Jednak wg testu i temp owólka również była 13dc. Zobaczę co będzie w grudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
dziewczyny ja chyba jestem w ciąży - takie mam przeczucie. mąż się smieje i mówi, że chyba aż takimi szczesliwcami nie jestesmy- po 1 cyklu starań .Ale ja czuję, mimo,że żadnych oznak nie mam. To był strzał w samą owulację :( na nic zdały się moje wyliczenia co do dziewczynek :( ehhh mam nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
jak to jest z testami powulacyjnymi? Zrobiłam dziś i znów wielkie grube 2 krechy. Jak pisałam w czwartek miałam tez dwie w tym jedna dużo ciemniejszą w sobote niby dwie ale jedna baardzo słaba ledwie widoczna i dzis znowu dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga a który masz dzień cyklu?? faktycznie, podobno test owulacyjny może pokazywać ciąże. masz juz jakieś dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Dziś mam 18 dc mam już chłopca. temp dziś 36,9 wczoraj i przedwczoraj była 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
mamoDamiana - zaglądaj tu częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak, ze ja kilka razy miałam przytulanko w dniu owulacji i nie zaszłam w ciąże. ja mam krótkie cykle i wiem kiedy mam owulke a z tego co tu dziewczyny pisały to przy długich cyklach 2 razy mozna mieć a w to nie chce mi się wierzyć. Musisz czekać. Nic nie wygdybamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i dlatego, że w dniu owulki nie zaszłam w ciąże przestraszyłam się i myslałam ze nie bede mogła miec więcej dzieci ale za 3 razem się udało i mam 2 synków. Teraz chciałabym mieć córeczkę i nie na siłe tak jak to robiłam ostatnio ;) Nie chciałam czekać i mam co mam ale jest fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Bernia- 2 razy owulacja? dziwne, nigdy się z tym nie spotkałam. Chyba to niemożliwe. A w jakim wielu masz synków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się tak wydaje. Nawet jestem tego pewna bo w końcu człowiek to nie zwierzę, które moze zachodzić w ciąże przez kilka dni ;) mam syka 6 lat i 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam testy przez pol roku.majatek na nie wydalam.ale mi sie nie sprawdzaly.ciagle dwie krechy a druga jasna przez ponad tydzien.a w poprzednim cyklu od 6 dnia wieczorem druga jasniejsza rano dwie ciemne i tak codzíen az do 13 dnia.nigdy nie mialam wieczorem dwoch rownych krech dwa dni przed owul.mamodamiana.wiem ze badalas szyjke.wczoraj mialam zamknieta dzis jest troche otwarta.przez ïle dni przed owul.mialas otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia, mi praktycznie ta kreska na teście owulacyjnym wyszła tak słaba że prawie jej nie było widać, robiłam kolejne rano i wieczorem i tak samo nawet po przytulanku, a powinna być już gruba krecha, może poprostu u mnie te testy wykrywają owulacje krótko przed. Chociaż przy pierwszej nieudanej próbie było przytulanko i na teście owul.2 krechy, to i tak się nie udało. owulacja występuje ok 14-16 dni przed spodziewaną miesiączką, w moim przypadku(cykle ok 28dni) się to sprawdziło wyszło że owulka była 14 lub 15 dc, a przytulanko 11dc o 24 godz. O dziewczynke najlepiej się starać 3 dni przed owulacją. Sprawdzałam też moje starania z metodą jonasa i potwierdza ona to kiedy mialam dni plodne i że będzie dziewczynka. Możesz sprawdzić jak jest w twoim przypadku http://www.twojaplodnosc.pl/przetestuj.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak030
a jak pobrac ta tabele ze strony twoja plodnosc?bo ja nie moge.albo zobacz mi jak mozesz jak to wyglada w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak pobrac ta tabele ze strony twoja plodnosc?bo ja nie moge.albo zobacz mi jak mozesz jak to wyglada w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaiga jesli owulacje mialas 20 to nie mozesz miec objawow ciazy bo jej nie ma.zarodek zagniezdza siew macicy po 7 dniach. wtedy mowimy o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Andziak ja nie mam żadnych objawów- wiadomo, że to za wcześnie. To jest tylko moje przeczucie nic więcej :) Uwazam, ze zaszłam w ciąże 19 :) wiem, że to głupie ale tak myślę. na dodatek mam podwyzszone temp i test owulacyjny znow wskazal 2 grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagnieżdżenie następuje
między 6 a 12 dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze wam, u mnie 17tydzień, i brzuch rośnie, samopoczucie oki myslę czasem kto tam u mnie mieszka, ale nie wiem czy podczas wizyty u gina za 3tyg będe chciała wiedzieć kto tam jest:) tak czy inaczejj życzę zdówka wszystkim i sukcesów:) buuziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
tabela Jonasa zgadza mi się...w dniu którym się przytulalliśmy "zrobiliśmy dziewczynkę" A niby celowaliśmy przed owulacją a wg tej tabeli miałam owulacje i szanse na córcie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
A coś mi nie pasuje w tej tabeli...zrobiłam sobie z ciekawości jakby w lipcu doszło do poczęcia to miała bym chłopca a jak w sierpniu to znowu dziewczynkę (i jak spojrzałam na lipiec to też dziewczynka :)) Ale to pewnie jest tylko zabawa? Czy to ma jakieś dowody naukowe? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda Jonasa ma swoje pokryci
e z rzeczywistością tylko wtedy, gdy dni oznaczone przez Jonasa jako te, w których ma odbyć się owulacją pokrywają się z tymi rzeczywistymi jeśli owulację masz w innych dniach niż oznaczył to Jonas, to metoda nie daje żadnej gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×