Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Mamunia30
Wedlug Usg wyszlo ze 12w3d , mialam wlasnie USG genetyczne dodam ze na super nowoczesnym sprzecie w szpitalu tazke nie sadze aby byla pomylka :) , poniewaz na tym etapie fakt dziewczynki i chlopcy wygladaja podobnie ale kont nachylenia wyrostka plciowego nie , dlatego sadze ze tu sie raczej juz nic nie zmieni . Lekarz oczywiscie powiedzial wyraznie ze to sa narazie tylko jego wstepne spostrzerzenia ale na tym USG to niewidomy chyba by nawet zobaczyl ze cos tam wisi :D Zreszta ja sie juz oswoilam z ta mysla poniewaz planowanie planowaniem ale ja poprostu chcialam miec dziecko :) , kupilam juz fajowskie niebieskie buciki oby sie nie zmienilo nie lubie niepewnosci . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć???
No szwagierka też miała w super klinice leczenia bezpłodności i super lekarz,który przede wszystkim zajmuje się usg genetycznym, a jednak się zmieniło :D Z resztą lekarz powiedział,że to jest etap w którym dużej pewności nie ma :) Ja bym się za bardzo nie nastawiała na Twoim miejscu :) Bo ten kont naczylenia to jest taka zgadywanka jakby nie patrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć???
chyba powinno być "kąt nachylenia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja jednak zdecydowałam się na staranka,skoro dostałam zielone światło,że mogę już w tym cyklu.Działaliśmy wczoraj i dzisiaj w samą owulacje.Jak wcześniej pisłlam chciałam mieć córeczkę a teraz jest mi już obojętna płeć,liczy się żeby dzidzia była zdrowa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 super że z dzidzia wszystko dobrze -to jest zawsze najważniejsze, ja jeszcze mojej fasolki nie widziałam, bo byłam wcześnie na wizycie mam nadzieje ze jak pójdę za 2 tygodnie to też będzie wszystko ok...trochę się denerwuję,,, bo coś mnie brzuch pobolewa... a moje nastroje zmienne jak pogoda Tereskus, trzymam kciuki za udany cykl.. Sonia_29 co tam u ciebie... Bernia ja płaciłam 70 złotych ....wizyta + USG pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Mamunia30 też bym nie była na 100% pewna płci w tych tygodniach, dlatego ze jeśli to by miało dawać 100% pewność to bym w przyszłym tygodniu nie miała amniopunkcji dla stwierdzenia płci i czy dzieciątko jest zdrowe pod względem genetycznym. Berniu ja płacę 100zł za wizytę z USG. minutka78 tym pobolewaniem brzucha nie ma co się martwić , ja do dziś 11tc je mam i to normalne, a też się na początku martwiłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietk :) Mamunia30 super ze wszystko dobrze u ciebie :)!!! Ja tez mysle ,zetroszke jeszceza wczesnie co do lci mze jest jeszcze duza ndzieja ze bedzi coreczka :) Kochana powied mi jak ty akonczyłas swoje staranka ? Bernia Moja pani doktor do ktorej chodziła z ostatnia ciaza.I daj Boze ze tez do niej nie długo sie wybiore za wizyte z USG brała 80 zł minutka78 pobolewaniem brzucha to sie nie martw to jest normalne , Wiec sie nie zamartwiaj . szystko bedzie dobrze!!! A u mnie dzis 15dzien owu. staranka skonczylismy 12 do, gdzie test owulacyjny pokazywał 2 słabe kreseczki .ale 13 wieczorem poczulam silny bul podbrzusza . nie miałam juz testów owulacyjnych wiec wydaje mio sie ze zaczeła mi sie owulacja , dzis 15 do czuje mokro i sluz jest dardzo widoczny , bul tez jest bardziej odczuwalny :) wiec sie okarze co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Jaaaaaaa wcale taka pewna co do tego chlopca nie jestem ale mysle ze lepiej ze lekarz podejzewa teraz niz mialby pozniej :) Moj mlodszy synus do polowy ciazy byl dziewczynką a pozniej mojej dziewczynce urosly jajka i siusiak :) , nawet sobie nie wyobrazacie jaki szoooook przezylam . Sinia staranka byly co 2 dni od @ skonczylismy 9 dc a owulka byla z 12 na 13 dc . Pozniej postaram sie wrzucic gdzies skany z USG i wkleje linki , nie potrafię obslugiwac skanera wiec musze poczeakc na mena az wroci do chalupy . Najwaziejsze dla mnie bylo to ze dzidzia ejst zdroooooowiutenka i ze nadrobila wiek bo byla troszke do tylu . Zarodek byl bardzo malenski i balam sie ze moze dojsc do poronienia a tu prosze TAKI CHLOP WIELKI LUB BABECZKA :) pozdrawiam dziewczynki :) Amulecik bardzo trzymam kciuki za amino zeby wszystko bylo dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Mamunia30 to ja ty miałas 3 dni przerwy d owulacji i chłopak ci wyszedł :) albo babeczka :) To u mnie po akonczeniu 12 dnia a owulacjae moge miec 13-14 to na 100% synek a nie coreczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Sonia 29 u mnie dzisiaj teź 15dc więc testujemy razem.Owulacje miałam 13dc bo byłam u lekarz i powiedział,że pęcherzyk tego dnia pęknie,a ból owulacyjny odczuwałam dopiero wczoraj więc już sama nie wiem.Dzisiaj również zauważyłam dużo śluzu,ale już białego.Chyba znów się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
tereskus to super ze razem cekamy na fasolke:) Ja skonczyła staranka 12, a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 29 ja skończyłam 13dc no i zobaczymy czy się uda.Cykle mam 28-29dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-ja czekam na koniec @ i zaczynam staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za wasze starania kciuki :) A ja dziś wstałam i patrzę, a tu opryszczka mi wyskoczyła- strasznie się zdenerwowałam, :( czy wy może miałyście kiedyś w ciąży opryszczkę na ustach. Jak zaczęłam o tym czytać w necie to szkoda gadać- jeszcze bardziej się zestresowałam...no i zadzwoniłam do mojej pani gin. i troszkę mnie uspokoiła, i kazała smarować maścią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,no widzę ze staranka idą pełną para :-D Jak pisze mamunia 30 nie możemy się tak do końca nastawiać z tym planowaniem płci niestety bo nigdy nie wiadomo.Moje cykle są ostatnio jakieś całkiem rozregulowane,już nic z nich nie wiem,ten znowu miałam dłuższy o jeden dzień i owulacja się przesunęła do przodu.Co do określenia płci to tez rożnie bywa,z pierwszym synkiem dowiedziałam się już w 13 tygodniu i wcale nie na jakimś super sprzęcie.Lekarz był prawie pewny tak było dobrze widać i miał racje,na następnym usg potwierdzono ze chłopak.Z drugim synkiem natomiast porażka bo w 18 tyg powiedział mi ze dziewczynka:-D a w 20 tyg na połówkowym inny lekarz zapewnił mnie ze on tam dziewczynki nie widzi :-( i miał racje,chłopiec był.Sonia ja myślę ze masz szanse na dziewczynek bo pisałaś ze mocno osłabialiście plemniki.Ostatnio pisałam ze mam koleżanki które współżyły od @ do owulacji i nawet po owulacji tez ale często-codziennie lub co 2 dni-i maja córki.Liczy się właśnie to żeby CZĘSTO!Zycze wszystkim z okazji dnia mamy który był 2 dni temu,abyście wszystkie mialy upragnione księżniczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Tereskus widzisz z tym czestym przytulaniem az do OWU to wcale tak kolorowo nie jest , poniewaz moj 2 syn tak wlasnie zostal splodzony baaaaaardzo czeste przytulania az do OWU i wyszedl synek . Jedyna metoda to konczyc starania 3, 4 dni przed OWU , chociaz tez nie daje 100% pewnosci :) . Znam osobiscie dziewczyny ktore maja corki z dnia OWU i po OWU . Takze planowanie planowanie ale to jest loteria :) Najwazniejsze jest nastawienie od samego poczatku :) ZE MOZE SIE NIE UDAC! bo pozniej wiele mam jest rozczarowana i nie potrafi sobie z tym poradzic ze sie nie udalo , a przeciez to nie jest piesek ani kotek to zywy malenki czlowiek :) Ja planowalam corcie ale dziecko to jest dziecko :) i dopoki czlowiek nie jest gotowy na przyjecie nowego czlonka rodziny czy to dziewczynki czy chlopczyka wedlug mnie nie powinien probowac , zeby nie zrobic sobie krzywdy i dzidziusiowi ktory nic nikomu winien nie jest bo sam sie nie prosil na ten swiat . Zycze zdrowego podejscia do planowania bo to bardzo wazna sprawa :) Trzymam najmocniej jak umie kciuki za was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki :) U mnie dzis 17 dzien cyklu , piersi mam nabrzmiałe i bolace ale wydaje mi sie ze to normalne wiec sie nie nakrecam :) mamarazytrzy my staranka teraz poprzedzilismy na prawde sporymi osłabianiami plemnikow od 7 dc do 12 non stop przerwe mielismy tylko 10 dnia :) Powiem ci ze nie wrze zeby mi sie udało na corecze , Jak wreszcie zajde w ciaze wole byc mocno zaskoczona niz sie nastawiac a potem poczuc rozczarowanie:) minutka78 Ja z synkiem jak bylam w ciazy nie miałam opryszczki , wiec nie powiem ci na ten temat nic ,ALE moja znajoma miała bardzo czesto , tez stosowała jakies masci i to jej pomagało!! ewinka_To ja ci zycze od nowego cyklu wspaniałych i udanych staranek:) do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
aj ja znowu zakrecona jestem :) mialo byc do mamyrazytrzy a napisalam tereskus haha sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja mam dwóch synków,pierwszy myślę,że z dnia owulacji,ale przytulanki były wtedy codziennie.Z drugim synkiem zaszłam 6 miesięcy po porodzie,Karmiłam piersią i nawet nie wiem kiedy,przytulanko było tylko raz 15-16 dc i tak mam dwóch kochanych urwisów są prawie jak bliźniaki.Teraz staram się o trzecie dziecko.Czy się uda nie wiem.Na płeć się nie nastawiam,bo jest mi już obojętnie czy córeczka czy synuś marzę tylko,żeby się udało.Dzisiaj 17 dc i trzeba jeszcze czekać.Objawów żadnych nie mam,piersi nie bolą tylko więcej śluzu.Soniu 29 może u Ciebie dzidzia się zagnieźdża skoro bolą Cię piersi,gdzieś czytałam,że bolą od dnia implatacji.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia super ze dzidzia rośnie i może będzie corcia. Z tego co piszesz to staranka skonczyliscie wcześniej ale to i tak zależy od armii męskiej, bo skoro niektórym wychodziły córki w dniu owu. Wszystko zależy od facetów, jedno najwyraźniej mają b silne męskie plemniki i nic nie da rady na osłabianie. To jest po prostu Loteria. U innych osłabianie i inne metody, np dieta, zakwaszanie w połączeniu da skutki a u innych nie da. Wazne ze wszystko jest ok :) Ja taka mądra a samasie obawiam żeby tylko siusiak nie wyszedł :) Testuje sie w poniedz chyba ze mnie podkusi jutro ale im bliżej tym bardziej sie boję. Temp cały czas podwyższona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze mówicie dziewczyny ze najlepiej nastawić się od początku ze może być chłopiec aby potem się nie rozczarować.Tylko ze ja wiem z doświadczenia ze to nie tak łatwo.Zwłaszcza tym które już macie po 2 lub 3 synków i wiecie ze tym razem to już ostatnie dziecko.U mnie to zależy od nastroju,jednego dnia myślę ze obojętnie,ze mam takich udanych chłopców ze może być nawet trzeci taki fajny,a innego dnia znowu gdy wchodzę do sklepu z ciuszkami nie mogę się oprzeć oglądaniu tych słodkich dziewczęcych szmatek lub gdy widzę małą dziewczynkę w wózku to zaraz tam zaglądam.Mi się wydaje ze tak naprawdę kiedy mówimy ze nam obojętne to w głębi oszukujemy same siebie no bo przecież pragniemy mieć z całego serca ta córkę.Gdy poroniłam 3 lata temu,byłam załamana i bardzo pragnęłam być znowu w ciąży.wtedy mówiłam ze mi obojętne co będzie byle zdrowe i ciąża donoszona(tak jak mówi tereskus).Po 3 miesiącach od poronienia byłam znowu w ciąży i szczęśliwa ale do czasu,no właśnie jak się dowiedziałam ze chłopiec to zaczęłam żałować ze się tak pospieszyłam,ze mogłam poczekać i spróbować zaplanować i takie tam.Wiem ze gdybym była teraz jeszcze raz w ciąży i byłby chłopiec to by to nie była jakaś tragedia ale na pewno byłabym rozczarowana, z tym ze przynajmniej miałabym świadomość ze spróbowałam,a ze się nie udało to już widać takie moje przeznaczenie.Mam już przynajmniej jedna córcie chociaż ona niedługo mnie przerośnie taka pannica wyrosła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) podpisuję się dwoma rękoma pod postem mamarazytrzy :) ja mam dwóch synków i tak bardzo pragnę córci,och i strasznie jest mi nastawić się inaczej - normalnie musi być córka i już !! ja wiem że to jest moje chore myślenie ale wiem że jeśli jednak będe miała trzeciego synka to i tak i tak będe go kochała nad życie !!!! tak jak było z 2 synem....gdy dowiedziałam się że pod serduszkiem noszę chłopczyka strasznie rozpaczałam,było mi bardzo ciężko :( no ale cóż on przecież jest mój i nikomu go nie oddam ! a teraz kocham go z całych sił !!! jest mym malutkim słodziuchnym dwulatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA marzę o córeczce z całego serduszka i mam wielka wiarę że to marzenie się spełni:)) życzę tego wszystkim kobietkom tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
fikusowo dziękujemy :) i ja również życzę Tobie z całego serducha córuni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....19.06.2010..dziewcz sonia_29.............30....... ..9 i przer 3........9,06,2010..dziewcz ewinka_.............32.............3..................22. 06.2010... ..X tereskus............27..........5.....................10, 06,2010 zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno nie pisałam ale gdzieś przez tą powódź nie miałam na to czasu wprawdzie nie zalało nas ale mosty mieliśmy pozamykane i kłopot z dojazdem gdziekolwiek bym chciała jechac :( Amuleciku wszystko będzie dobrze dzidzia bedzie na pewno zdrowiutka trzymam kciuki Lolitka ja dopiero testuje w czerwcu w tym miesiącu jeszcze nie bo nie chce obiecałam sobie że dzidzia niech się urodzi na wiosne lub w lecie chociaż jeden niech będzie z ciepłych słonecznych dni a u mnie 8 dc i powolutku zbliżam się do czerwca ciekawe jak tam u ciebie napisz jak wrócisz z Tunezji jak było jestem ciekawa i myśle że taki wyjazd dobrze ci zrobi i przyjedziesz za fasolkowana :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki :) U mnie dzis 18 dc , piersi mnie bola , i bardzio odczuwam bul jajnikow . Powiem szczerze ze nie napala sie specjalnie ze te staranka beda szczesliwe:) Cały czas mam tylko mentlik w gowie czy rzeczywiscie tego 13 dc mogłam miec owulacje .Dzien wczesniej 12 dc kiedy skonczylismy staranka druga kreska kontrolna bya naprawde bardzo jasna , a 13 juz nie testowała bo skonczyly mi sie testy .Ale jak pisalam wczesniej odczułam wieczorem ostry bol podbrzusza!!!Mogła to byc owulacja ??? Swiruje juz pomocy kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trzech synusiów:) ja czekam z nieceirliwością na@ ażeby w końcu rozpocząć cykl w którym będziem starać się o dzidzię, 3 poprzednie cykle były odłozone na bok, staranek nie było. Pragnę bardzo aby się nam udało, po 4 próbach (choć dla niektórych wydawałoby się to nic) troche czuje lęk jak to będzie, co prawda marze o córcie, staranka kończyły się na 2 dni przed owu ale to i tak wydaje mi się dosć blisko owu aby mogły przeżyć. Wcześniej to było tak, ja strasznie chciałam, namawiałam męża, on z pocżatku nie wiedział, potrzebował czasu, potem stopniowo zaczął zmieniać zdanie, zaczął rozmawiać o dzieciątku, przyszła mu chęć mieć maleńką istotkę wieć były 4 próby, potem 3 miesiace przerwy, a teraz to on tak strasznie pragnie mieć dziecko ze przypuszczam ze nie zgodzi sie już na to byśmy kończyli staranka na 2 dni przed owu. Moze to i dobrze bo tak jak piszecie z tym planowaniem to nigdy nie wiadomo, co ma być to i tak będzie a czasu szkoda. Jedyne czego będę się trzymać to zażywam wapno i magnez, i będziemy działać codziennie;) cieszę sie bo wczasy przypadą mi na 10-18 dzień cyklu więc jest szansa zę wócę zafasolkowana:) oj dziewczynki, pragnęłabym tego z całego serca. Najgorsze u mnie jest to napędzanie sie, nie chcę a jednak... będę myśleć, zastanawiać sie czy udąło się czy nie, a to jednak oddziałowuje na psychikę, a ja tego nie chcę bo wiem zeto nie ejst dobre, stres nie sprzyja starankom. Ale co zrobić by nie myślec, dziewcyzny znacie jakieś sposoby?? Amuleciku kochany, czekam z niecierpliwoscią na informacje od Ciebie, jak tam z dzidzią w tym tygodniu o ile kojarze chyba poznaz płeć dzieciatka:) trzymam mocno kciuki i wierzę że będzie dobrze. za wzytskie starajace sie trzymam kciuki, dziewcyzny wierzmy że w kocu sie nam uda, musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych oraz powodzenia ogromne dla starających się:) Nie wiem czy powtarzam pytanie, ale jeśli któraś z Was mogłaby odpowiedzieć mi czy lekkie jakby brązowawe plamienia tuz przed okresem (1- 3dni przed) to należy już liczyć jako 1 dc czy nie? Bo czy tam różne wypowiedzi i już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat test owulacyjny
fikusowo :) mi lekarz mówił że nie wliczamy ich do nowego cyklu. jako pierwszy dzień należy liczyć dzień z normalnym krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×