Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Izuniu jako pierwsza zaszłas w ciąże w tym roku i pierwsza oznajmiłas nam dobra nowinkę :D Mam nadzieje ze wszystkim nam przyniesiesz szczęscie, Pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany....znowu jakaś następna debilka sie tu udziela ta borowikowa mama,przedtem ta cala Mariolka a teraz ta sieje ferment.Jak można być tak beznadziejnie głupim to nie pojmuje.Idzcie dziewczynki robic babki w piaskownicy i bawić się lalkami bo nawet nie macie pojecia o czym tu mowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Witam Was laseczki, dziekuje za cieple slowka. Jestem naprawde szczesliwa, planowalam dzidzia od roku, i do tego planowalam dziewusie, no i sie udalo. U mnie to przytulanki byly w 7 , 9, 10, i 12 dc. ow. planowana byla na 14 dc. - wg. moich obliczen i temp. Niestety P.dok. stwierdzila ze dzidzia z 9 dc. jest. Wiec wydaje mi sie ze zenska armia z 7 dc. przetrwala do ow. czyli 9dc. No ale co tam obliczenia, wiecie jak to jest, trzeba chyba odrobine szczescia z tym celowaniem w plec dzidziusia. Zycze Wam wiele wytrwalosci w Waszych staraniach, na pewno sie uda, trzeba byc dobrej mysli. A dla tych z Was ktore czekaja na USG, z niecierpliwoscia, to wiecie co, podobno, i u mnie to sie w 100% sprawdzilo, jesli nosi sie dziewczynke, to bardzo wczesnie sie ja czuje, faktycznie moja fasolinka to juz szalala pod koniec 2 m-ca.Dziwne, ale prawdziwa. A pamietam, ze jak chodzilam w ciazy z synkiem, to jego czulam dopiero w 5,6 m-cu. No to laseczki do roboty. Scistam mocno. Samych tylko dobrych nowinek zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Bernia, ty juz w 8tc. swietnie, a jak sie czujesz, masz nudnosci itd... zycze Ci tylko dobrych nowinek, juz za pare tyg. sie dowiesz co tam zmajstrowalas. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha 76 ty brałaś duphason dużo dziewczyn zaszło szybko w ciąże po tym bo to pomaga pod trzymać ciąże w bardzo wczesnym stadium to działa podobnie jak luteina ? może ty coś wiesz na ten temat i czy to jest na receptę tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha to super,wspaniała wiadomość !!! gratuluję małej księżniczki :) soniu 29 trzymam kciuki aby tym razem się Wam udało :) jeśli chodzi o tą metode 0 + 12 to mój gin mi o niej powiedział,już Wam pisałam o tym wcześniej.... niby wtedy jajeczko jest takie dojrzałe i przyciąga do siebie plemniczki żeńskie ;) ale ja jakoś boje się zaryzykować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Bernia gratuluje . Izucha świetnie że Ci się udało - zdrówka wszystkim zaciążonym i starającym się. Podczytuję was prawie codziennie tylko z moim planowaniem tak jakoś :( I chcę i boję się :) wygodnicka zaczynam się robić a i mąż mój się bardzo zmienił nie rozmawia ze mną na ten temat taki się jakiś zrobił W sumie to już ponad rok obserwuje swoje cykle Ale do tanga trzeba dwojga a u nas ta decyja to jak sinusoida. Teraz mój M się wystraszył. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie Mocno wam kibicuję i tym nowym i tym już zasiedziałym forumowiczkom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietk U mnie jeszcz NIC !!!!! Strasznie zle sie czuje , zawroty głowy i strasznie zmeczona moze przez ta pogode ale nutka nadzieji jest wiec sie okaze :) Jeszcze nie robie testu , poczeka , ie wiem dziewczyny ale jestem strasznie spokojna Chcia bym zedy nam sie po tylu miesiacach prób i straty naszej fasolki ostatnio udało . Ale nie chce sie znow rozczarowac i napalac sie bardzo dopiero doba od planowanej @ wiec jeszcze czekam !!! Bernia, mamaa 2 chłopców dzieki za kciuki mocno trzymajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także trzymam kciuki, oby było więcej Szczęśliwych kobietek na tym forum:):):):)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu trzymam mocno kciuki za dwie upragnione kreseczki i fasolke.Wszystko jest na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam :( :( :( Jednak los mi nie sprzyja :( wczoraj popołudniu dostała @ . szczerzeto przepłakałam wczorajszy dzionek , Nadal chce mi sie wyc , Sama nie wiem co jest nie tak .Moze juz psychicznie sie tak napaliłam na ciaze i coreczke , ze teraz to wszystko tak idzie:( Moj kochany M tez wiodze ze zała sie @ . W tym miesiacu bya chos troche pewna ze cos z tego wyjdzie , jak pisałam nawet myslałam ze przesunała mi sie wczesniej owulacja , ale los jak zwykle inaczej postapił . Cóż nastepny cykl staran , Moze teraz?????????????????? Dziekuje wam dziewczyny za wsparcie jestescie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia -przykro mi ale na pocieszenie pewnie u mnie też przyjdzie @ choć to dopiero 18dc ale mam takie przeczucie -postanowiłam nie wariować może się uda. Trzeba jednak trochę odpuścić bo za bardzo nerwowo do tego podchodzimy. Życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia_29 trzeba zawsze mieć nadzieję....zrelaksować się i myśleć pozytywnie wiem że dobrze się mówi...ale trzeba próbować ...pozdrawiam serdecznie...będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Soniu przykro mi,że przyszła@.U mnie wczoraj też był 1dc,ale tym razem nie byłam aż tak załamana.Mam nadzieję,że jeszcze się uda,ale już teraz chcę trochę wyluzować.Co miesiąc się nakręcam a tu nic.Pozdrawiam wszystkie starające się mamusie i te zafasolkowane też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam KObietki dziekuje za slowa pocieszenie jestescie kochane:) Wiem ze sama musze poukładac sobie w głowie wszystko , chyba za bardzo sie nakrecam i tym sobie szkodze ... luzik trzeba i tyle , !!! tylko to jest ciezka:( Ale coz nowy cykl trzeba zaczac , wyluzowac i próbować:) Moze kiedys los mi do upragniona ksiezniczke :) teresku __ widze ze razem zaczynamy cykl nowy wiec powodzonak zycze!!! Wszystkim wam zyczepowodzenia kobietki , a za fasolkowanym zdrowych bobasow :) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki zafasolkowane -jak się czujecie ? wiecie już jaka będzie płeć ? Jakoś tak cicho się zrobiło na tym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Widze , ze mało cos jest was kobietki ostatnio !!! Jak tam zafasolkowane dajcie znac jak tam u was????? Ja 5dc wiec juz lada dzionek nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj byłam aż u 2 ginekologów bo na usg wyszło mi puste jajo płodowe. Niby coś tam w środku było ale serduszka nie widziałam :( Wczoraj zaczął mi sie 9 tc. Dzisiaj robiłam badanie z krwi na beta hcg i wyszło w normie 44.899 sama nie wiem co mam o tym mysleć. Wczoraj sie załamałam że czeka mnie zabieg i nic z dzidziusia. Dziś po tym badaniu mam cień nadzieji. Czy któras z was miała kiedyś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia ja mysle tak beta, beta i jeszcze raz beta . Zrob np jutro czy po jutrze bedziesz widziala czy przyrasta czy spada . Zdarza sie tak dosc często ze przy dlugich cyklach serce zaczyna bic pozniej * przepraszam ale nie pamietam jakie mialas cykle, USG to tylko maszyna bierze pod uwage ostania @ a nie dlugosc cykli przez co czasami daje falszywe wyniki . Moze sie tez tak zdarzyc ze zarodek jest po prostu maly . Nie wiem na ile to jest prawda ale zarodki zenskie sa mniejsze . Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo , chociaz nie ukrywam ze sytuacja jest dosyc trudna . Sciskam Cie mocno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Bernia :( a tak miałam z ostatnia ciaza !!!Tylko w 10 ty:( Moze u ciebie nie skonczy sie tak zle jak u mnie . wiem zeto mało pocieszajace ale pytałas sie wiec odpowieadam . Moja ciaza skonczyła sie zabiegiem .:( Powodzonka kochana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia-przykro mi -nawet nie wiem co Ci napisać. Musisz być dobrej myśli a wszystko się ułoży -zobaczysz-życzę CI. U mnie 23 dc i jakoś dziwnie się czuję tzn. rano było ok a teraz czuję jakbym miała większą gorączkę, trochę mnie pobolewa gardło -chyba się przeziębiłam. Jakaś jestem rozbita. Mam tylko nadzieję, że jeśli jest fasolka to nic złego się nie stanie. Mam zamiar w piątek (w 25 dc) zatestować. Obym tylko wyzdrowiała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia-tak mi przykro-nawet nie wiem co mam Ci napisać ale musisz być dobrej myśli a wszystko się ułoży ZOBACZYSZ!!! życzę Ci tego. U mnie 23 dc i źle się czuję tzn. rano było OK a teraz głowa mnie boli, mam gorączkę, trochę gardło pobolewa ogólnie jestem rozbita. Mam tylko nadzieję, że jeśli jest fasolka to mimo złego samopoczucia będzie wszystko dobrze. Mam zamiar w piątek (25 dc) zatestować. Może mi jakoś przejdzie to przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×