Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość mamunia30
Amulet ..qrde bardzo mi przykro :( ..... nie wiem co powiedziec :((((( trzymaj sie jakos kobito :( , naprawde nie wiem co sensownego mozna w takiej chwili napisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka jak nie możesz wytrzymać to zrób jutro rano , a mierzyłaś dziś temperaturę po przebudzeniu? A jak wytrzymasz to zrób w niedzielę. Sama nie wiem co ci doradzić :( bo z tymi testami to różnie wychodzi.. Mamarazytrzy jak tam kupiłaś test? daj znać jak będziesz coś wiedzieć :) wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulet123, również strasznie mi przykro z tego powodu, brak mi słów.. trzymaj się mocno i ciepło....na pewno wszystko się ułoży i będzie dobrze, mocno w to wierzę.. Sonia_29 trzymam kciuki za pomyślny cykl :) starań Mamunia30 moi chłopcy też tak mają, powyciągają zabawki i i tak znajdują sobie inną zabawę.. niż te zabawki które wyciągnęły...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka-mierzyłam rano ale nie tak od razu po przebudzeniu (bo obudziłam się przed 6 rano i myślałam, że zasnę ale się nie udało) i zmierzyłam tak koło 6.30 dopochwowo i miałam 36,7??? Więc już sama nie wiem !!! Jak przyjdę do domu to jeszcze zmierzę pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja przez jakiś czas miałam 36,9 i dopiero po kilku dniach wzrosła, ale już ktoś tu pisał aby aż tak nie sugerować się temperatura bo to zależy indywidualnie od każdego organizmy.. trzymam kciuki za 2 kreseczki i jak nie możesz to zrób jutro rano, a jak coś to najwyżej powtórzysz za 2 dni...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jednak wybrałam się do gina. ze względu na bolący dół brzucha.. trochę się tym zdenerwowałam ale w sumie wszystko jest ok. tylko na lewym jajniku mam torbiel, ale powiedziała mi że powinna się ona w ciąży wchłonąć, przepisała mi luteinę no i mam zrobić podstawowe badania. W sumie wiedziałam że będzie mało co widać, bo to wczesna ciąża ,ale trochę się uspokoiłam i najważniejsze że na tym etapie jest ok. :) mam się zgłosić za miesiąc Obliczyła mi przewidywany termin porodu na 28.01.2011 , ale powiedziała ze mając tendencje do porodów przed terminem nigdy nic nie wiadomo.. Mamarazytrzy co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer.2.........16,05,2010..dziewcz kubolinka............31................1......... .....1.04.2010.. ewinka_.............32.............2..................23.05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka minutka78..........32.............2........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu cicho... a ja już chyba za dużo piszę ..pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulecik bardzo mi przykro. Moge tylko domyślać się co czujesz bo mam rodzinkę w podobnej sytuacji tylko woda nie wdarła im się jeszcze do domu i może już sie nie wedrze. Mamarazytrzy napisz jakiej płci masz dzieci i w jakim dniu cyklu powstały;) Ja się czuje dobrze, właściwie jakbym nie była w ciąży. łykam witaminki i tyle.Aha, jutro powinno zacząć bić serduszko mojej dzidzi :) Dzisiaj mija 20dzień od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U mnie jedna kreska i to bardzo mocna -nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test jak wróciłam do domu (quick vue) może jednak za pochopnie bo nie z porannego moczu i za wcześnie bo 24dc. Ale przynajmniej wiem że na 90% nie będzie fasolki . Jeżeli by coś było to podejrzewam, że pojawiłaby się chociaż druga bardzo mało widoczna kreska ale wpatrując się w ten test brak jej. Teraz już tylko czekam na @ i stwierdzam, że uroiłam sobie tę ciążę. Mam tylko nadzieję, że w następnym cyklu mi się uda. A pod pachą mam cały czas 37.1-ale to pewnie nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka powiem ci że w moim przypadku ...a zrobiłam parę testów w tym cyklu i tez mi wychodziła 1 kreska, dopiero 3 dni przed @ wyszły 2 kreski, spróbuj jeszcze zrobić test za 2 dni...lub w niedziele pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem czy się naręcać-zobaczymy może ten test ma czułość 25 ml/U/ml mam jeszcze w domu 10 więc może zrobie z porannego moczu za 2 dni-a;e juz się nie nakręcam. Zresztą zobaczę jaka będzie tempka i czy nadal ból w dole będzie lekki czy będzie się nasilał. A jak nie to muszę czekać do niedzieli lub do poniedziałku. Ale dzięki za pocieszenie-czyli w tej ciąży tak Ci wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem czy się naręcać-zobaczymy może ten test ma czułość 25 ml/U/ml mam jeszcze w domu 10 więc może zrobie z porannego moczu za 2 dni-a;e juz się nie nakręcam. Zresztą zobaczę jaka będzie tempka i czy nadal ból w dole będzie lekki czy będzie się nasilał. A jak nie to muszę czekać do niedzieli lub do poniedziałku. Ale dzięki za pocieszenie-czyli w tej ciąży tak Ci wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w tej ciąży o ile pamiętam to robiłam test w 23dc i nic nie wyszło nawet po czasie dopiero 3 dni przed @ mi wyszedł pozytywny z 2 wyraźnymi kreskami i dodam że robiłam go po południu nie z porannego moczu i wyszedł zaraz, będzie dobrze trzeba w to wierzyć i uzbroić się w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka lub inne dziewczyny (choć coś ich mało na forum) orientujecie się może który test ciążowy jest czulszy ten co ma 25 ml czy może 10 ml??? Mnie nadal pobolewa pod brzuchem i czytałam Minutka Twoje wypowiedzi i masz cykle tak jak ja co 28 dni -ja też zakończyłam starania 11 dnia tylko wieczorem tak o 21 (wcześniej był jeszcze 9 i 10 dc) A owulka była 14-15 dnia więc może nie jest jeszcze nic przesądzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sprawdziłam i 10 jest najlepsza!!! Poczytałam trochę o tych testach i poczekam do piątku i rano zrobię-taką podjęłam decyzje (wtedy będą 3 dni przed @) A może wytrzymam do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl pozytywnie i cierpliwie czekaj to już kilka dni i wszystko się wyjaśni, ja używałam różnych testów .. życze wszystkim miłej nocki Mamarazytrzy robiłaaś test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amulet123 - nie martw się tak bardzo faktycznie masz trudną sytuację, ale twoje troski niczego nie zdołają zmienić. Musisz po prostu przetrwać te ciężkie dni. Na pewne rzeczy człowiek jest zbyt mały. Trzymaj się cieplutko!!! ewinka_ juz pisałam wcześniej, mi dopiero po terminie @ test pokazał ciążę, a wcześniej nic:( A fasoleczka jest :) :) :) i wysyła mi znaki - mam mdłości jak jasny gwint :) Będzie dobrze:) Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer.2.........16,05,2010..dziewcz ewinka_.............32.............2..................23. 05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........ kubolinka............31.............1.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam! Witam nowe babeczki na najsympatyczniejszym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-kupiłam sobie dzisiaj mój ulubiony ser żółty z dziurami (śmierdzący) i wzięłam jednego gryza i mnie cofnęło -myślałam, że zwymiotuje!!! Zjadłam samą bułkę z masłem. Płakać mi się chce już na to wszystko -sama już nie wiem to czekanie jest okropne już bym chciała żeby była niedziela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza.... Możliwe, że jestem w urojonej ciąży-już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka , może nikt nie pisze bo tak jakoś wyszło, wiesz sytuacja powodziowa nie jest ciekawa ..i nikt nie ma głowy do pisania sama nie wiem co ci napisać ... pozdrawiam i jeszcze raz cierpliwości Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM Widze ze dzis malo was na topie ,? ewinka_ Cierpliwosci :) Ja tez tak miałam jak aczełam starac sie poczatkowo o dzidzie,tez mi sie wydawao ze warjuje juz , zemam mdłosci , ze mi sabo , Daj boze zeby w twojm przypadku była ciaza . ale u mnie zawsze konczyło sie to @, :) Zyj nadzieja i uspokuj sie czas wszystko wyjasni kobieto cierpliwosci , wime ze to trudne , ale nakrecanie i stres do niczego dobrego nie prowadza, A jak jstes naprawde w ciazy to stres tylko szkodzi fasolce ,:) RELAKSIK KOBIETO :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat test owulacyjny
mierzenie temp. ma tylko sens gdy mierzymy ją od początku cyklu, bo wtedy wiemy jak wygląda ona przed skokiem, który ma miejsce po owulacji. u każdej kobiety to sprawa indywidualna. mierzymy ją o stałej porze dnia, po najdłuzszym dobowym wypoczynku i tylko albo w pochwie, odbycie lub ustach ! mierzenie pod pacha po przyjściu z pracy nie ma najmniejszego sensu. Ewinko wiem że to bardzo ciężko gdy się tak czeka na okres, ale cała ciąża to jedno wielkie czekanie :) to Twoje pierwsze dzieciątko ? skoro dopiero pierwszy cykl się starasz nie ma sensu się tak zadręczać domysłami :) ja czekałam na swoją ciażę ponad rok, wreszcie się doczekałam. w pierwszych miesiącach starań też wariowałam , doszukiwałam się ciąży , ale z czasem nabrałam dystansu, nauczyłam się cierpliwie czekać i się doczekałam :) i Ty się doczekasz, życzę Ci byś nie musiała czekać tak długo jak ja. Amulet współczuję bardzo.... Tereskus również wyrazy współczucia. przechodziłam to samo ale w końcu się udało... i Tobie się uda i będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,coś ostatnio nie mam czasu siąść do kompa.No wiec słuchajcie dostałam wczoraj @ z czego się bardzo ciesze.Nie zrozumcie mnie złe,ja wiem ze to forum dla babeczek które się starają,tylko ze ja chce jeszcze poczekać i spróbować to jakoś zaplanować.Wiem ze to już moje ostatnie dziecko wiec tym bardziej mi na tym zależy.Jak się skończy @ wybiorę się do gina bo miałam ostatnio dziwne bóle podbrzusza i jajnika i kurcze martwię się trochę co to może być no bo jeżeli nie ciąża to co :-( W każdym razie gratuluje zafasolkowanym i życzę powodzenia tym starającym się,Sonia mam nadzieje ze w tym cyklu w końcu zobaczysz 2 kreseczki:-) Bardzo mi przykro ze względu na amulet123,nie mieszkam w Polsce ale widzę co się tam dzieje,ze na południu okropne powodzie.Mam nadzieje ze chociaż to dzieciątko okaże się zdrowe,już wkrótce będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Podczytuje Was ale mam dwie prace i zero czasu więc nie mam kiedy pisać. Tereskus przykro mi , amulet 🌻 u mnie dzis18dc i nie wiem co o tym myslec bo testy owulacyjne już 7 dzień są pozytywne. Owulka na moje oko była 14 lub 15 bo dzień przed były grube krechy. Temp dziś 37,3. Staranka 11dc i 13 dc boję sie ze za późno na dziewczynkę ale mąż trochę zaniemogl, bo przez te moje wyliczenia wprowadzilam stres. Czy myślicie ze to coś znaczy że mi tak testy długo wychodzą? Ja oczywiście sie nakrecilam już ale boję sie rozczarowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!-dzisiaj rano zrobiłam sobie test ciążowy (w 26dc) o czułości 10ml/U/ml czyli bardzo czuły i niestety ale wyszła 1 kreska :( szkoda. Teraz pozostało mi czekać na @, trudno już się powoli oswajam z myślą, że fasolki brak. Ale nic straconego-starań dalszy ciąg. Wszystkim zafasolkowanym życzę wymarzonych dzidziusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam ewinka_ przykro mi :( wiem co mozesz czuc bo ja duzo razy przechodziam przez ten stan co ty , Ale tak jest z tym planowaniem ciazy , Trzeba byc cierpliwym i wytrwalym i tego ci zyce :kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer 3........9,06,2010..dziewcz ewinka_.............32.............2..................23. 05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........ kubolinka............31.............1.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×