Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość fikuso
Wydaję mi się że ten wózek jest w porządku, co prawda w internecie to nie jst to samo jak zobaczyć wózek na żywo ale mając już doświadczenie w wózkach ten wydaje mi sie 100 % lepszy od mojego ADBORA. Po pierwsze mój był strasznie cieżki , drogi (850zl), gondola jakaś wiotka i bez takiej fajnej bawełny, gabarytowo duży - miałam problem z włożeniem go do samochodu. Moim zdaniem OK, ale poczekaj na inne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się tylko (może ktoś inny się wypowie) czy te pompowane koła to taki duży atut. Może lepsze byłyby plastikowe duże bo przez to wózek jest dużo lżejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam...jakoś mam ostatnio mało czasu ale codziennie was czytałam.. Wózeczek śliczny :) tylko też mi się wydaje ze pompowane koła nie są takie dobre.. ale to tylko moje zdanie.... ogólnie wózek jest super... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia calkiem calkiem , ale uwazam tak jak Fikusowo ze najlepiej obejzec go w zeczywistosci zwlaszcza wykonanie , material itd Ja przy najmlodszym uzywalam implasta i bardzo sobie chwalilam mimo iz byl straszliwie ciezki , ale przezyl bardzo wiele od gor po morze , piach ,kamienie ,drogi lesne . Wozek byl na pompowanych kolach i mysle ze takie sprawdzaja sie o niebo lepiej , mam porownanie spacerowka GRACO , najgorszy chlam jaki kiedykolwiek mialam . teraz zastanawiam sie nad : Mutsy , Implastem (ecoline) lub Leviro coree ( piankowe kola - i raczej odpuscze go sobie ) linki do implasta - http://allegro.pl/item1067012286_implast_bolder_sd_2010_ecoline_fotel_torba_7gratis.html Leviroo core http://cgi.ebay.de/Leviroo-Core-Beige-incl-Babyschale-/300413256721?cmd=ViewItem&pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item45f2068411 i w sumie nadal nie wiem co wybrac dobrze ze jeszcze mam czas , bo pewnie zmienie zdanie 10 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam wózek Adbor był jednym z pierwszych wózków z pompowanymi kołami to i był bardzo twardy nie dało się kołysać dzidzi ale to zależy po jakim terenie się jeździ u nas w górach świetnie się przydał bo miał miękkie kółka ja osobiście musiała bym dotknąć wózek i sprawdzić jaki jest w rzeczywistości ale tak to bardzo ładny ale to mojezdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wypowiedzi odnosnie imienia dla mojego synka:) Reszty nie komentuje bo nie zamierzam nic nikomu udowadniac. Berniu kochana wozeczek choc nie jest w moim stylu jest bardzo ladny i z pewnoscia bedzie pasowal dla ksiezniczki:) My z racji tego, ze lubimy a czasem sila wyzsza musimy ( mieszkamy za granica ) czesto podrozowac chocby do Polski )chcemy cos bardziej lekkiego (na dwie raczki) mysle, ze peg perego pliko , loola bebe comfort lub silver cross 3D beda idealne do naszych potrzeb i stylu zycia:):) Na dzien dzisiejszy postawilismy na silver cross moze i nie znany w Polsce za to popularny w USA (ma go moja znajoma i bardzo sobie chwali) i UK. Mamuniu 30 wejdz sobie na amerykanskie forum in gender wstawie Ci adres tam znajdziesz (nie tylko ty) fajne informacje na temat rozpoznawania plci ze zdjec usg (12 13 tydzien):):) tak dla zabawy oczywiscie:) Wpadlam w wir zakupow dla maluszka:) Kupilam super lezaczek fisher price z serii cudowna planeta jest cudny i mial bardzo atrakcyjna cene po obnizce na zlotowki okolo 180 zlotych i takie czadowe body z Nowym Jorkiem i zoltymi taksowkami w gapie choc nie jestem osoba , ktora przywiazuje uwage do metek to po prostu jest odjazdowe:):) Trzymajcie sie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia, Minutka, Amulet-jak tak dziewczynki wiecie już jaką płeć nosicie pod swoim serduszkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki:) Widze zr duzo sie dzao prez dwa dni ja nie zagladała na stronke :0 Ja czekam tylko nie wem jeszcze na co ? Jutro planowany @, piersi obolałe i tyle ?Powiem wam ze jakos spokojnie w tym miesiacu podchodze do sprawy :( juz sama nie wiem co o tym myslec :( Bernia wozeczek sliczny :) Ale ja bardzo duza wage zwracam na koła , pragneła bym z mniejszymi kołami , mieszkam dosc wysoko wiec ciezar w wózka jest tez dla mnie warzny :) tereskus jak tam u ciebie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 15 dc i wydaje mi się że mam owu (nie robiłam ostatnio testów) aby się nie stresować staranka zakończyliśmy 11 dc w nocy (a były jeszcze 7, 9 i 10-może znowu za bardzo osłabiłam) zresztą tak jak ostatnio; zobaczymy czy plemniczki przeżyją :) jak nie to w następnym cyklu przesunę się ze satraniami do 12 dc. Staram się nie przeżywać tego cyklu i uspokoić się. Sonia_29-zostaje nam tylko czekanie Ty masz bliżej niż ja oby tylko nie przyszła@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny dziewczyny Oczekujące :) na @ mam nadzieje ze nie przyjdzie.. :) Ewinka płeć jak na razie jeszcze nie znana :) mam nadzieje, że zdrowa dzidzia :) choć nie ukrywam że w głębi duszy myślę o córci, ale jak będzie chłopiec to też będziemy się cieszyć-byle było wszystko dobrze... i dzidzia zdrowa :) szanse zawsze są 50/50 :) tam u góry mamy wszystko zapisane.. a i wszystko czas pokaże , ciąża ciąży nie równa :) ja jakoś inaczej się czuje niż w przypadku moich 2 ciążach, męczą mnie mdłości i ogólnie gorzej się czuję, ale nie ma co narzekać, najważniejsze że się udało i jestem w ciąży. :) Pozdrawiam was dziewczyny serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Czesc kobitki, dawno mnie tu nie bylo. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno. U mnie juz w 6 miesiac wchodze, jest spoko, nic nie przybralam, brzuszka nawet nie widac, a dzidzus dorodny ze hoho . No i oczywiscie jestem juz po USG, no i wiecie co, bedzie DZIEWUSZKA ! I sama nie wiem czy to ta dieta, czy tem chinski kalendarz, no ale chorobcia, zaplanowalam sobie dziewuszke. Metoda na dziewczynke przed owulka, to raczej sie u mnie nie sprawdzila, bo pani dok. powiedziala, ze po wielkosci dzidzi widac, ze zaplodnienie nie nastapilo w 15 dniu cyklu, tak jak ja to sobie wyplanowalam, a w 9 dc. Czyli owulke mialam w 8-9 dniu cyklu. haha. No ale jest ta dziewusia. I ciesze sie niesamowicie. Sciskam bardzo mocno, przelece sobie forum, zeby tak troszke byc na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Lolitka mama 3 sonia_29 ewinka_ tereskus Zycze Wam pomyslnych staran, i przede wszystkim wytrwalosci, 3mam kciuki. amulet123 mamunia30 Wzetka Bernia minutka78 Ciesze sie razem z Wami, zycze pomyslnosci i dobruch nowinek. Sciskam Was mocno. Jesli kogos pominelam, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha 76 serdeczne gratulacje !!! Cieszę się razem z tobą, :) że pod twoim serduszkiem jest maleńka dziewczynka...super, zobaczymy jak to będzie z naszymi fasolkami.. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Marcelkowa mamo Gratulację sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha-GRATULACJE!!! Czyli mam rozumieć że przytulanki były u Ciebie tylko raz w 9dc a owu była 10 dc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Marcelkowa mamo dziekuje za namiar na stronke ale juz tak zagladam od pewnego czasu , bo jest duzo ciekawych informacji :)) , tyle ze na angielkim forum w wiekszosci panuje metoda na dziewuszke 0+12 i widzez e z calkiem niezlym skutkiem ... ciekawe :) Inna sprawa o jakiej bym nie pomyslala to ze czaski chlopcow i dziewczynek w ciazy juz sie roznia , mozna rozpoznac juz we wczesnej ciazy co nosisz pod serduchem , no i test DRANO ;) ... Mimo wszytsko dziekuje za namiar moze inne dziewczyny skorzystaja bo stronka naprawde godna uwagi :) Izucha gratulacje !!!!!! :)Czyli jednak metoda nie taka zla :) Co do tego wieku ciazy to nie bylabym taka pewna poniewaz miarodajne jest tylko badanie USG w 12 -13 tyg ciazy pozniej dzidzie rosna sobie jak chca :) takze mysle ze planowanie pare dni przed owu przynioslo u Ciebie skutek , tylko teraz sa rozbieznosci w wieku dzidziusia poniewaz juz jest duzy :) No a jak tam inne plnaujace kiedy testujecie ? :) pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha 76 gratulacje-ale super!!!! Czy mozesz napisac jak to bylo z tym Twoim planowaniem? Kiedy przytulanko i owu? Jak wyglądała dieta?Kiedy sie dowiedzialas ze to dziewczynka? :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha 76 Gratulacje !!!!!!!:) jednak działa !!! życzę ci oby jak najszybciej mogłaś tulic swoją księżniczkę wymarzoną ten czas tak szybko leci bo ty już masz szósty miesiąc ja za 10 dni mam dostac @ i zaczynam działac pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dzisiaj poczytałam od początku forum i stwierdzam, że to całe planowanie to zależy tylko od szczęścia bo niektóre dziewczyny zakończyły starania dzień przed owu i maja dziewczynki a inne na 3-4 dni przed i mają chłopczyków. Tak więc jeśli przyjdzie@ to chyba zaryzykuje i będę aż do dnia przed owu -zobaczymy. A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha 76 dziekuje za gratulacje :) i gratuluje Tobie coreczki:) Mamuniu30 , Berniu, ktory u Was tydzien bo troszke sie pogubilam. Ja dumnie wkraczam w 29:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha 76 o jaka szczęśliwa Ty musisz dziś być:) serdeczne gratulacje kochana:) ja podchodze tak jak Ty, uda się to będzie superowsko, ale najwąniejsze by dzidzia była zdrowa:) to wszystko czego pragnę:) w tym cyklu nie będe trzymała się testów owu, działac będziemy codziennie, zobaczymy moze się uda, będzie osłabianie plemniczków i jest dieta magnezowo-wapniowa. jeszcze raz serdeczne gratulacje izucha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama borowikowa
fikusowo zazdrośnico mała, co córeczki Izie zazdrościsz, tez bys chciala co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30, a co to za metoda na dziewuszke 0+12? zaczelam czytac to forum i jkos nie moge sie polapac o co w niej chodzi?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już chyba wiem. Ale wg tej metody to przytulanko powinno byc 12h po owulacji co raczej nie pokrywa sie z tym co pisze Wojcik.....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietk:) izucha 76 GRATULUJEEEEE!!!! KOCHANA JAKJA CI ZA ZDROSZCZE TEJ KSIEZNICZKI ;) Mam nadzieja ze ja kiedys tez doswiadczetakiego szczescia :) A u mie cisza dzis planowany @ i NIC i niech juz tak zostanie , Czuje sie tak sobietak jagby mi cos w przeyku stało:) Ale ja narazie nie chce sie na krecac jak cos to tes zrobie w sobote razem z mojm M ....... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu-życzę Ci aby @ nie przyszła. Ja raczej w tym cyklu nie nastawiam się aby sie nam udało-ale z drugiej strony ... Zobaczymy jeszcze 12 dni czekania :) Jak ten czas wolno leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu_29 mocno wierzę że tym razem się udało...i @ nie przyjdzie, jak zrobisz test to daj znać...pozdrawiam serdecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha gratuluje !!!! Wreszcie dobre wieści :) Jednak trzeba mieć nadzieje, ze się udaje i trzeba czekać :) Ja jestem w 8 tc, zobaczymy co ja zmajstrowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×