Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

co do testow bo wczoraj sobie przypomnialam jak juz w lozku zasypialam ze nie odpisalam w koncu...ciezko czasami wszystko ogarnac,ale jak widzicie to nawet w lozku mysle o was!!!! te plytkowe testy to ogolnie sa drozsza i moim zdaniem lepsze jak zwykle tanie paskowe!! ja chcialam je stosowac ale cena byla zbyt duza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko owulacja moze nastapic w ciagu 24-48h!! na testach powinnas miec napisane!!! Lori bardzo fajnie ze napisalas szczerze co czujesz....i widze ze tez tak pragniesz jak ja!!! wiele bym dala by mi sie udalo....ale u mnie to juz raczej nie mam na co liczyc.... ty za to masz niemal pewnosc ze bedzie ...fajnie ci!!! a staranka jak u ciebie wygladaly???? buziaki ,odezwij sie jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Ja wlasnie uzywam plytkowych :) Fakt 7 testow kosztuje ok 15 - 20 zalezy od sklepu i promocji ,chociaz na ebay u sa tansze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Ewik ja myslisz mam szanse na ciaze czy raczej za dluga przerwa bedzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szanse na ciaze u mnie tez bylo dwa dni przed pozytywnym testem.....tylko mam nadzieje ze u ciebie to bedzie z bardziej oczekiwanym rezultatem dziewuszkowym.... teraz tak sobie wyrzucam ze powinnam wczesniej zakonczyc starania jak 4dni przed 5-6....moze by cos z tego bylo??? ale jesli mial sie urodzic ten synek to na bank by nic nie bylo z tego.... gdybym poszla do dobrego wrozbity powiedzialby mi ze bedzie chlopiec teraz jak nic i bym w oblokach nie bujala tylko zeszla na ziemie! Ninco jak wiem ze was jakby dwie ...jak pisze do ni_ki to staram sie dobrze wpisac jej nic z ta kreseczka!!! jak nie masz pownosci to pytaj jeszcze raz i jeszcze raz...ja sie nie zdenerwuje!!! po 100razy nawet! bo przeciez rozumiem ze nie idzie ogarnac tu wszystkiego!! teraz tyle dziewczynek sie poodzywalo i dolaczylo!! narobilam szumu ,bardzo milo mi ze tyle ludzi mnie wspiera!! szkoda tylko ze nie mogly moje staranka dac wiekszej nadziei :-((!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki strasznie spalam w nocy, glowa mnie boli:((( Ewelinka , masz szanse na ciaze ale wszystko zalezy jak dlugo plemniczki przezyja a sluzie , moga nawet 5 dni, ale tego niestety nie wiemy , ja tez tak milam 11dc przytulanki , a test pozytywny juz 13dc, no i czekam na @ dluzy sie jak cholera, oszaleja chyba , a na test jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Jesli sie uda to ciekawe jaka ja bede miec plec . Skoro mamy tyle samo dni przed staranka . Poki co dzieki sliczne za pomoc i trzymajcie kciuki zeby wstretna @ sie nie pokazala :) Ja nie wiem czy wierzy we wrozki mi sie wydaje ze to raczej odgornie jest juz ustalone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Do nas na weekend przyjechali znajomi i okazalo sie ze moja kolezanka jest w 6 tygodniu ciazy , wiec mam nadzieje ze mnie zarazi :) 3 lata temu tez sie zarazilam wlasnie w taki sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Nie wiem co jest ale chyba nic z tego bo dzisiaj mój 9 dzień fazy lutealnej i tempka znowu niżej 36,7 może zarodek dopiero się zagnieżdża ale za 5,6 dni powinien być @ to chyba za późno na zagnieżdżanie :( jak myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego ze to jest juz nam pisane odgoenie to dlatego wrozkki to moga przewidziec co bedzie.... one nie czaruja tylko czytaja przyszlosc! jak sie mam Gosiu ...moze i lepiej ale mysle o tym ze to nie cora i tak bierze mnie przygnebienie... moj maz kochany jest i stara sie mnie zrozumiec.... rozmawialismy o tym i wytlumaczylam mu swoj punkt widzenia by mogl lepiej wczuc sie w to co mnie dopadlo... ,,od kiedy zaproponowal staranke zaczelam tylko myslec o planowaniu niemal kazdego dnia cieszylam sie ze niedlugo bedzie pod moim serdszkiem corcia ...kazdy dzien przyblizal mnie do niej ... usmiechalam sie jak tylko pomyslalam... az w koncu wszystko zaczelo sie realizowac....juz mialam ja pod swoim serduszkiem... moje marzenia byly w zasiegu reki -to juz sie dzialo!!! po czym dostaje kubel zimnej wody na glowe-masakra i caly moj swiat sie jakby zawalil!!! moje marzenia musialy uleciec,a ja tak bardzo nie chce ich na zawsze zamknac w swoim sercu,, tak mu to powiedzialam.... jemu tez nie jest latwo z tym bo czuje pewnie ze jakby mnie zawiudl...ale wiadomo ze on nie mial takiego parcia od zawsze jak ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj 29dc i juz zgupilam kiedy mam @ mysle ze 20,21.11 a ty masz cykle 33dniowe? boli cie cos ? bo ja nic nie czuje tylko ta glowa ale to z nerwow...;) anie nie boli mnie brzuch ani piersi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka staram sie Cie zrozumiec , chyba wiem co masz na mysli , nie moge sie za bardzo wczuc w twoja sytuacje poniewaz ja mam corke wiec nie wiem jak to jest jej pragnac , ja chcialabym synka, mysle caly czas o nim ale czy bedzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie bardzo wiesz co czuje to widocznie az tak ci na synku nie zalezy.... ja tez zagladam z mysla przede wszystkim o mamusi30 co z nia i bakiem malym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam wszystkie nowe dziewczynki Lori gratuluje córy Ty ja masz juz prawie na bank wiec jak najdziesz chwilke to zajrzyj jeszce i napisz czy planowalas czy po prostu sie udalo i juz:) Ewik a Ty juz masz namiary na tego wrozbite?? hehehe Ja mam cykle rozne, ostatnio 30-29-31 dni. zobaczymy co dzis bedzie na owulacyjnym:/ Jesli 2 krechy to bedzie ciekawie a jak nie to trudno ,co ma byc to bedzie :)hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka pewnie masz racje , bedzie synek to super ale jesli bylaby corka tez ok, najpierw musze byc w ciazy a to mysle po moich starankach tylko 11 dc moze byc trudne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Fikusowo i Ewik Wiem, ze to topik o planowaniu płci, ale my na żywioł poszliśmy. Jak byśmy zaczeli stosować te diety, liczyć dni, mierzyć temeperature to by sporo czasu zajęło a nie chiałam by była większa róznica niż 1 rok rocznikowo między dziećmi. Wiecie wygoda.. rok po roku do szkoły... no i dwójka będzie prawie jak bliźniaki "chowała". Mam nadzieje ze lekarze sie nie pomylili i ze bedzie ta córka, tak sie bede bala zajrzec pod reczniczek co tam ma miedzy nózkami :( Oczywiscie jak tylko urodze dam Wam znać, ale to tak tylko co nam sie udało przypadkiem a nie na poparcie waszych metod na wybrana płeć. Fikusowo a Ty tez starasz sie o dziewczynkę? Ewiczku a na jednym usg byłaś jak do tej pory? na tym w 20 tygodniu co tu w uk robią (drugie i ostatnie niestety). Widziałaś siusiaka? Moze to pepowoina, albo lekarz coś nie dowidział? Nie wiem jak Wy ale ja uwarzam ze z urzedu powinno sie mieć i córke i syna a dopiero jak sie chce trzecie to wtedy niespodzianka, tak to kazdy by byl szczesliwy a tak to nerwówka i zamiast radosci to sie płakać chce :( Ściskam i trzymajcie kciuki i ja za Was tez trzymam zeby moze jednak usg sie pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik dzięki za podpowiedz...jak coś to będę pytała do kogo to.... Mój nick to Ninka a nie Ninca i może to mnie trochę zmyliło.... Lori napisz jak u Ciebie wyglądały starania????????? Ewelino trzymam kciuki że plemniczki przetrwały,bo u mnie były 3 dni przed i niestety zdechły,heee Nigdy nie uzywałam płytkowych i mam nadzieję że te tanie paskowe mnie nie zawiodą! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori takja mam synka, prawie roczek juz ma i tez marze o dziewczynce. Mysle tak jak TY, i moge Ci powiedziec FUKSIARA i SZZCZESCIARA :):)hehehe moze jednak wiesz kiedy sie przytulaliscie czy po prostu codziennie?? Ja tez jeszcze troche mam cien nadziei ze u Ewik sie pomylili..... albo mysle ciagle o tym rozbicie....hehehe.... no normalnie jakas nawiedzona jestem hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Ninko tak jak w poście wyzej, nie doradze jak nam to wyszło bo poprostu taki przypadek. Ja sie ciesze ale jakie to nie sprawiedliwe ze my bez zadnego planowania trafilismy (mam nadziejE) A inne tak sie starja i nie udaje sie. Tak współczuje tym co sa rozczarowane płcią dzidzi, To naprawde przykre, ja na usg w 20 tyg szlam jak na odczytanie wyroku. Wiem ze bardzo tak powanie to pisze i ze moze ktos sie czuje oburzony "jak to? ciesz sie kobieto ze wogole mozesz miec dzieci" ale dla jednego nieplodnosc to problem a dla mnie to jakby mial byc kolejny syn, a jeszcze dla innego wolno działający komputer ;) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Fikusowo moj synek bedzie mial niedlugo dwa latka ale roczniko bedzie pomiedzy nimi rok roznicy bo maly ze stycznia 2009 no i teraz mam lada dzien termin. Z tego co pamietam z tego dnia co zaszlam w ciaze to niestety ale bylismy z męzem po 2 piwkach. Maly usnal a my sobie poszalelismy i wtedy sie udalo własnie no i to bylo napewno przed owulacja bo cykle mam jak w zegarku co 28dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzięki Lori, tak sobie myślałam że to musiało być przed owulką..... Fajnie jak cholera...moja kumpela też sobie zrobila dziewczynkę jak wrócili z imprezy (przed owulką) i to "po pijaku",heeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Nowa metoda na dziewczynke działać "po pijaku " hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamunia30 - co z Toba bidulko? dziewczyny, ja juz nie moge czytac jak po raz kolejny powtarzacie sie z ta teoria, ze meskie plemniki zyja krocej a zenskie dluzej, ze meskie sa mniej wytrzymale od zenskich... to jest nieprawda!! Dla znajacych ang http://www.in-gender.com/cs/forums/t/138682.aspx Ta teoria została OBALONA dawno temu!!! Czas stosunku jest wazny ale ze wzgledu na zmieniajace sie ph pochwy a nie zywotnosc plemnikow. I ze wgledu na gospodarke hormonalna, jonowa i mineralna, ktore w czasie owu sprzyjaja chlopcom, I jak dla mnie to ma sens. Bo jesli to nie jest to po prostu kwestia zywotnosci plemnikow to mozna wytlumaczyc dlaczego u niektorych plemniki y przezywaja nawet kilka dni do owulki i dalej jest chlopiec. Z drugiej strony moze czasami to rzeczywiscie kwestia przypadku, sama juz nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Kaddy to wg Ciebie jaka jest metoda na dziewczynkę jeśli metoda przed owulką jest na chłopca?????? Jakoś nie słyszałam nigdy że męskie plemniki są żywotne i szybsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×