Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Ewik no niby jest to w planowaniu, ale czy przetwory mleczne i magnez nie powinno się zazywać podczas starania się o dziewczynkę???? A tu teraz ten specjalista smęci że to przy chłopcu taką dietę należy stosować.... Nie ma co się smucić a powinno sie cieszyć co już mamy i że jeszcze mozemy mieć te dzieci... Dziś jakoś mam koniec @ (tylko 6 dni,a zawsze było 7dni!!!) Mam pytanie do was kochane kolezanki...jeśli @ jest krótszy niż w innych cyklach to wtedy następuje przesunięcie owulki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
poprawka sorki zawsze miałam 9 dni @ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - bardzo długą @ masz... moim zdaniem nie ma reguł z owulacją, ona zalezy od masy czynników, własnie na tym polega problem podstawowy w planowaniu płci, że celowanie w nia to troche jak wróżenie z fusów:P mozna próbować a czy się uda przewidzieć tego nie wie pewnie większość z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzieki ni.ka...może mi tam któraś coś dopisze o tym.... Ale co jak co,oczywiście od jutra rana zaczynam mierzyć tempki,od 25 listopada zaczynam robić testy owulki (bo niby 2 grudnia mam miec owulkę),30 będzie ostatni sexik...(jeszcze zobaczę jakie kreski pokaże test owulki) a co do diety to pal ją licho i wtedy zobaczymy... I taki właśnie mam plan i tyle! Mimo wszystko hcę być teraz w ciąży,więc spróbuję wszystkiego co w mojej mocy by zrobić dziewczynkę, a jeśli się nie uda to trudno tak było mi pisane...a jak będę miała chłopca to też dobrze! Nastawiam się na tą płeć także,żeby nie było potem rozczarowania i łez... Nie będę kombinowała z metodami 0+12 bo może to tylko zemścić się na mnie że tak jesteś zaślepiona dzieckiem o wymarzonej płci... Ewik kochana głowa do góry,pomożesz mi w tych próbach??? Dziewczyny Was także pytam o to samo... Jak myślicie, dobry plan czy do bani?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
No to jest nas Ninka dwie :) Z tym ze ja juz po probach jestem i raczej beda nici z tego w tym miesiacu :( Ja mam cykle 30 dniowe, 24 pazdziernika wyjelam wkladke i mi sie @ przesuna o 2 dni. dostalam 30 pazdziernika. Z tego co sobie wyliczylam to owulka powinna byc wczoraj ale nistety nie bylo, a staranka zakonczylam w sobote w poludnie. Zobaczymy co dzisiaj tescik pokaze. Co do testow do kupilam w boots Clearblue i nie ma na nich napisane jakie maja LH mam nadzieje ze sa dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewelino fajnie że dołączyłaś...będziemy próbować jak nic... Ja zakupiłam sobie 20 OVULATION/FERTILITY TESTS (paskowe) które zakupiłam na ebayu za jedyne 1.99Ł, bo kiedyś też używałam CLEARBLUE, ale stwierdziłam że można używać tych tańszych a wynik i tak taki sam! A te clearblue to też chyba 20 mlu LH mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Dzieki za odp. wlasnie nigdzie nie moge sie doczytac tego stezenia mlU . Ja na przyszlosc tez zamowie z ebay a . Skoro potwierdzasz ze tamte sa rownie dobre to nie ma sensu 20 placic . Ja tez nie stosuje zadnych diet :) Co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dlugoscia krwawienia to nie wiem jak to jest do konca czyli tak jak ni_ka pisze!!! a reszta oki zaczynaj z tempka i potem testami od ktoregos tam dnia cyklu tego co mowisz!!! a nie zalwazylam ze ten lekarz powiedzial ze to na chlopca ta dieta... pewnie ze na dziewczynke-moze sie walnol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Myszko - no u mnie tez owu sie przesunela, tzn. byla wczesniej niz sie spodziewalam. A Tobie zycze upragnionych 2 kreseczek:):) Fikusowo - mam zdjecie maluszka ale 11t2 dz o ile pamietam, chyba tam raczej nic nie widac (choc samo w sobie sliczne:)). Byc moze bede na usg w ten pt, to bedzie jakies swiezsze zdjecie:) Powiem wam szczerze, ze ja juz w sumie nie wiem od czego to zalezy... bo jednak wielu kobietom sex przed owu przyniosl dziewczynki i to jest fakt, no ale dlaczego u niektorych sie to nie sprawdza... czy to ph jest takie wysokie, ze ani dieta ani odstep od owu nie sprawia, ze sie obniza, ale to tez tylko gdybanie, bo trzeba byloby miec info od dziewczyn, ktore to ph sprawdzaly... sama nie wiem:/ Ponoc rzeczywiscie niektore pary moga miec tylko chlopcow, ale gdzies na in-gender znalazlam info, ze wtedy facet mialby rozne inne problemy zdrowotne i niemozliwe jest by miec tylko taki objaw, ze dzialoby sie cos wiecej bo to powazny problem... nie wiem na ile ta informacja jest wiarygodna. Zreszta tego typu rzeczy podejrzewa sie chyba jak kobieta roni niektore ciaze, a z tych z pozytywnymi rezultatami dzieci sa jednej plci... ale moge sie mylic. tak sobie mysle jednak, ze w sumie rozczarowanie tym wieksze im bardziej sie staramy, im wiecej wysilku w nie wkladamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
chodzilo mi o wysilek wlozony w planowanie aaa i jeszcze sobie przypomnialam, znajoma mi mowila, ze ogladala kiedys w uk wlasnie jakis film dokumentalny dotyczacy kobiet bardzo pragnacych dzieci okreslonej plci (chyba glownie wlasnie o corkach bylo), juz nie pamietam dokladnie wszystkiego co mi mowila, ale utkwilo mi w glowie to, ze 2 z nich (obie majace kilku synow) byly juz tak zdesperowane, ze zdecydowaly sie na selekcje plemnikow, jedna z nich podchodzila kilkakrotnie do zabiegu i w ciaze nie zaszla, nie udawalo sie za kazdym razem, a ta druga w koncu po jakims czasie zaszla i ciaze stracila, i tak dwukrotnie (a moze wiecej?) o ile pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy no właśnie u mnie tez była wcześniej o dwa dni a ostatnie staranka mialy byc dwa dni przed a wyszly w owu chyba albo dzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kilka lat temu po poronieniu znalazłam się w szpitalu,lekarz pierwsze o co się spytał to to jakiej płci mam dzieci.Zapytałam po co się pyta a on na to ze niektóre pary mogą mieć dzieci tylko jednej płci,chyba tylko chłopców i gdy zachodzą w ciążę z dziewczynka to następuje poronienie.Dlatego najpierw się mnie zapytał a ze miałam już w domu i córkę i syna to ta wersja od razu odpadła.W sumie dostałam potem wyniki badania histopatologicznego(chyba tak się to nazywa) ale nic się nie dowiedziałam,lekarz powiedział ze nie wykryto żadnych anomalii i widocznie tak miało być a jeżeli zaciążę jeszcze raz to powinno być wszystko ok i tak się stało,za 3 miesiące znowu zaciążyłam a urodziłam równo rok po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko co teraz piszecie o stratach to pewnie taka sama teoria jak kazda inna ...np.o planowaniu.... moze to byc prawda a nie musi...zazwyczaj nie jest... o tym konflikcie tez lekarz mowil to co pisalam kiedys...a do konca to nie musi byc prawda.... powiedzial kolezance ze zaprasza ja ponownie z drugom corka bo synka raczej miec nie beda...bo jest konflikt...i ma corke druga...ale sa pary co maja rozne plci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik ten lekarz chyba musiał się walnąć i się przejęzyczył.... Co do tej teorii...nie wiem ile par to dotyka ale chyba bardzo mały procent,że organizm kobiety akceptuje tylko daną płeć.... Nie wiem jak to jest w praktyce bo mój mąż ma młodszych braci a oni jeszcze nie załozyli rodzin..hmmm No nic, co ma być to będzie... Ewik jak samopoczucie bo jeszcze u ciebie wyczuwam "gorczkę",wiem że to zbyt świeża sprawa i jakoś musisz do tego przywyknąć...chociaż powiem Ci że nigdy nic nie wiadomo z tymi lekarzami... U mnie tutejszy lekarz w UK który robił mi usg to powiedział że dziecko ma zbyt nieregularne bicie serca i dodatkowo zbyt słabo przybiera na wadze...bardzo byłam zestresowana,sporo płakałam....W końcu wkurzyłam się i polecieliśmy z moim M.do Polski wykonać wszystkie badania i okazało się że dziecko prawidłowo się rozwija,waga w porządku a z tym biciem też totalna gupota... Stwierdziliśmy że nie będę się martwiła głupimi lekarzami w Uk... Urodziłam zdrowiutkiego syneczka.... Może powinnaś zobaczyć co w pl lekarze ci powiedzą na temat płci, zrobić 4d...... bo pewnie lecisz\jedziesz do pl ???? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze czujesz ze ja nieswoja zdecydowanie jeszcze.... a do pl nie wiem czy jedziemy ...nie bylo w planach tego.... a z plcia sie nie pomylili bo i ja widzialam...naprawde!!! stal siurek,a w tym czasie lechtaczka jest juz schowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja mam cudownego synka, i bardzo mażę o córeczce. Zaczynam się przygotowywać może się uda to moje planowanie ale jak czytam jak się do tego zabrać bo takie skomplikowane dla mnie i nie wiem czy podołam. - mam pytanie jak wyłączyć tą czynność przysyłania na e-mail każdej wiadomości z forum, bo oczywiście się sypłam i nacisnęłam tą funkcję i ciąglę mam coś na poczcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko to dopiera męska rodzina! 8 synów i w końcu córka,szok normalnie jak dla mnie :-O Jak ci chłopcy muszą się czuć wiedząc ze każdy następny miał być dziewczynka,to już chyba przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Właśnie tyle planowania aż w końcu upragniona dziewczynka...no ja bym się aż tak nie poświęciła,heeee ;-) Justyno jak się przygotowujesz do danej to przygotuj się także psychicznie że może po prostu się nie udać....a jeśli chodzi o potwierdzenia co ci przychodzą na pocztę mail,to pod każdym tekstem jak piszesz jest info o otrzymywanej poczcie...po prostu "odznacz ptaszka" (musi być pusta budka) i po sprawie...;-) Coś cicho tu...helloooołłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale sie napisalyscie caly dzien:)) siedzialam i czytalam Ewik super ze jestes z nami i juz lepiej , uwierz ja bardzo ci gretuluje i ja nie powiem nigdy ,z e szkoda ze nie masz dziewczynki bo ja zazdrosze ci synka :))oczywiscie zazdroszcze w pozytywnym znaczeniu, naprawde witam kolezanki ktore sie dzisiaj odezwaly od dluzszego czasu, zostancie z nami bo u nas tu jest przyjemnie dziewczyny nie wiecie czasem czy ten chormon ktory jest podczas owulacji i mozna go zbadac prze ztesty owu, nie pamietam jak sie nazywal LH czy cos tam, czy tez jest obecny przy ciazy ?bo dzisiaj znowu zrobilam tescik owu i juz jest tylko jedna kreska ta kontrolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - mozna wykorzystac test owu jak przetestowanie czy jest sie w ciązy ale to działa tak samo jak test ciązowy...wczesniej niz w dniu przewidywanej @ nie wyjdzie pozytywny nawet jak jestes w ciązy...jak miałas jajeczkowanie kilka dni temu to teraz prawdopodobnie zarodek wędruje i nawet nie jest zagnieżdzony wiec poziom hormonu jeszcze nie wzrósł na tyle żeby to test jakikolwiek wykrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) nika jajeczkowanie mialam prawdopoobnie w piatek 5.11 wiec juz troszke czasu a zarodek jesli jest ,to ile czasu od zaplodnienia zagniezdza sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
Niektóre zródła mówią że od 4 do 12 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - mysle ze za kilka dni wszystko sie wyjasni jak test zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jakby lepiej ,ale daleko mi do dobrego samopoczucia.... nie masz synka wiec chcesz Gosiu ,ale jednego nie trzech ...tak to juz jest... pozdrawiam wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka czasem mysle i jak tak rozmawiam z innymi moimi kolezankami ze jednak chlopcy sa bardziej nzwiazani z mama , Twoj synus kocha Cie bezgranicznie za to ze jest. a teraz z innej beczki , jak tak obserwuje rodzinki to w wiekszosci trzecie dziecko jest odmiennej plci, moja kolezanka ma dwie corki a wstyczniu urodzila synka jak ja zapytalam w ktorym dc zaszla to mowi ze nie wie bo robili ciagle :))nie starala sie o synka specjalnie chciala trzecie dziecko, mysle ze to tak roznie jest , jak Bog da A u mnie zaczyna sie chyba @ bo mam jakies dziwne brunatne plamienia od dzisiaj, wiec chyba nici z potomka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×