Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Mi lekarz powiedział płeć w 11 tc ponoć dziewczynki i chłopcy mają w tym tygodiu siusiaki ale zalezy od konta nachylenia, mojemu stał do góry i lekarz od razy powiedział że drugi synek. Później miałam kilka razy zwykłe USG i dwa razy 4D i na każdym potwierdzali, chodź raz trafiłam lekarki która się upierała na 80% ze będzie córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa wiem co mozesz czuc, doskonale Cie rozumeim i wiem ze to normalne!!!!!! Nie rezygnuj ze swego marzenia. A co do tego usg to racja, to sa wyrostki plciowe i one duzo mowia ponoc o plci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU niestety ja nic na nim nie widze, ale moze ktos inny sie czegos dopatrzy:) Dzieki ze wstawilas, myslalam ze wyrotek bedzie lepiej widac. TRzymam kciuki za core i informuj nas na biezaco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo w 12tc nie stwierdzali mi plci bo nie bylo o tym mowy, pytalam ale niestety nie brali tego pod uwage bo nie mieszkam w polsce tylko w uk i nie robia tego w szpitalu. dopiero w 20tc na drugim i ostatnim usg pytali czy chce wiedziec ale dziecko bylo zle ulozone do pomiarow a co dopiero do okreslenia plci. pojde prywatnie na 4d to sie dowiem ale boje sie jak cholera. powiem szczerze ze pytalam 3 wrozek przez internet i dwie stwierdzily ze dziewczynka a trzecia napisala ze nie powinno sie stawiac kart na kobiecie w ciazy bo wynik moze byc mylny i jej wyszedl chlopiec. patrze na to z przymrozeniem oka tak z ciekawosci wyslalam imie i date urodzenia do wrozby. jedna pani napisala ze jesli dwie juz tak powiedzialy to na 100 dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiem ze sie boisz ale chyba lepiej wiedziec. skoro wrozki tak mowia, to trzymaj sie tej mysli i bedzie ok:) a mozes znapisac co to za wrozk? Bo chyba nie gosia co wyznacza plc za pomoca kalendarza? Z nia to na dwoje babka wrozyla bo jednej olezance sie udalo, a drugiej wyszlo co innego niz przewidziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagaa wiem o czym mowisz i to bardzo dobrze niestety... ale wiesz co nie wyrzucaj sobie bo tak naprawde to nie moglas zrobic nic innego-uwierz mi... jesli ma sie urodzic synek to i tak sie urodzi....zobacz sama jedna robi to w owulke i ja ma a druga dlugo przed i jej nie ma....dlaczego ...wlasnie dlatego ze to nie byl czas na corcie.... kochana a to twoj drugi dopiero synek wiec, moze trzecia bedzie corcia i juz... gorzej ze mna bo to juz trzeci :-((( to calkiem przerombane!!! i szanse na corke niemal zerowe ,bo nie planowalismy wiecej... :-(( ona miala sie udac teraz.... HopeU a ty masz szanse na coreczke jak ci tak te dwie powiedzialy....na zdjeciu nie widac zbytnio bo rozmazane i nie widac konta nachylenia ... z reszta moj sie wydawal plaski ,mamuni calkiem plaski a chlopcy wiec tez nie ma co patrzec na te wyrostki bo roznie bywa!!!! teraz to wiem!!!! lori no wlasnie tam bylam ....tylko ze chlopcom swoim kupowalam na maluchy nie wchodzilam wcale.... ja znow przez to zdolowanie to nawet nie chce mi sie szukac i cieszyc sie ciuszkami.... narazie jak widze dziewczynkowe bo z regoly jako pierwsze wisza to w sercu mnie tak sciska ze odechciewa sie wszystkiego ...a nie chce o tym myslec!!!! iec odpuszczam calkiem ,bo jeszcze gotowa nie jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wrzucam fajny kalendarz owulacyjny, byc może Wam sie do czegoś którejś z Was przyda:) http://www.urbia.de/services/eisprung/ My juz staranka na ten miesiąc zakończylismy. W piatek było ostatnie przytulanko późnym wieczorem a dzis test owu pozytywny wiec owulka pewnie jutro bedzie i zobaczymy...poki co dobrze wyliczyłam tylko ciekawe czy armia męza przetrwa, i to ta żeńska w dodatku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny przypominam się pisałam tu już kiedyś ale czas tak szybko leci... Jestem mamą ponad 2 letniej córeczki staram się o drugiego dzidzia powiem wam szczerze że na początku pierwszej ciąży myślałam że będzie chłopiec dopiero w 7 miesiącu się dowiedziałam że będzie córcia mężowi to było obojętne a teraz mówi że to jego perełka. Wiadomo że myślę dalej o synku ale przyznam się szczerze co będzie to będzie dlatego do ninki często tak bywa że nie widać długo na usg płci 2 tygodnie temu moja znajoma urodziła dziewuszkę i też w sumie do końca nie wiedziała. Moja córeczka jest z 14 dnia przy cyklach 28 dniowych mam do dziś moje wykresy gdzie wydawało mi się że to skok a potem się okazało że to 2 dni przed skokiem a i abstynencja do 14 dnia całkowita. No zobaczymy jak teraz będzie. Czytam wypowiedzi do kubolinki może zacznij mierzyć temperaturkę bo ja nie mierzyłam bo stwierdziłam jak to może się nie udać i zaczełam mierzyć znowu i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Ewik wiem jak Ci ciezko przechdzic koło tych małych różowych sukieneczek, rajstopek, płaszczyków... lub mijać takie małe niunie w wózeczkach na ulicy. Jak ja to rozumiem! Chciało by sie wtedy zapaść gdzieś gdzie nikt nas nie zobaczy i krzyczeć czemu nam nie jest dane mieć dziewczynkę!!! Czemu ten żeński plemniczek nie wygrał całej bijatyki?! A pytałam wcześniej ale nie odpisałaś czy tylko na 1 usg tym w 20 tyg Ci powiedzieli że to chłopak czy byłas na jakims dodatkowym też? Moze jest jakiś procencik nadzieji, ze to moze pepowina jakos sie tam zakreciła pomiedzy nóżkami? Ale pewnie jako mama dwóch synków znasz widok z pomiedzy nóze bardzo dobrze i pewnie sama teraz widzialas wyraznie? Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo gosia też mi wyliczyła corcie, ale ja mówię o wrozce. Jedna gdzieś na cafe pisała ze wróży za darmo ale już nie odpisuje bo wysylalam później i cisza a druga z internetu znalazłam wrozka ewa. Gosia tylko wylicza a nie wróży. Jest mnóstwo wróżek na necie one stawiają tarota. A na usg nie widać płci. Powiem wam ze dziś czytałam fora o pomylkach na usg i często sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu dbaj mi o siebie i o Marcelka:):) Pozdrowienia! Ewik bedzie dobrze nawet bardziej niz dobrze zobaczysz:) Dziewczyny ciuchy dziewczynkowe czy chlopczykowe to tylko ciuchy nie warto sie tym przejmowac! Male niunie sa slodziutkie tak samo jak male chlopaczki. Ewik zobaczysz jak bedzie fajnie:) Jeszcze troche i Ci przejdzie zobaczysz:) Moja psiapsiolka ma dwie dziewczynki, a ze buszujemy po sklepach razem to ja wyszukuje cos fajnego jej a ona mi. Pociesz sie mna ja bardzo pragnelam dziewczynki a tu trzeci synek i wiesz co jestem bardzo szczesliwa nawet moj maz sie smieje ze ja z usmiechem na ustach wstaje do malego:) po prostu uwielbiam sie nim zajmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bym nie nakręcała EWIK ze lekarz sie pomylił z płcią bo to tylko przedłuzy nadzieje a potem rozczarowanie, że ejdnak nie ma pomyłki powróci... zdarzają sie pomyłki na usg ale to bardziej niewidzenia ptaka dotyczy bo sie schował miedzy nogami i z dziewczynki robi sie chłopiec odwrotne pomyłki są rzadkie niezmiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY lori ja juz pisalam ze widzialam malego peniska...to nie byla pempowina bo mialo to co swoj koniec :-))....nie no ja sie nie nastawiam na pomylke... lechtaczka juz tak nie wystaje w 20tc. tak mialam tylko to w 20tc... jedziemy do pl i tam chce zabrac chlopcow na usg by zobaczyli jakie to uczucie zobaczyc brata...chcialabym by plytke mi nagrali na pamiatke.... oni beda sobie ja ogladac. obys miala racje Marcelkowa mamo ... bo ten kamien strasznie ciezki jest na serduszku.... jestem wyciszona,zamyslona i czesto nieobecna...a taka gadula ze mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Lori ale się uśmiałam z tego kawału...dobre,bo ja synka też urodziłam po terminie i powiem Ci że mój M.nie ubierał mnie tego wyznaczonego dnia,ale patrzył na mnie czujnym okiem...Po paru dniach sami zgłosiliśmy się do szpitala,dostałam żele wywołujące poród,no i się zaczęło...uff Aagaa może faktycznie ta lekarka która się upierała co do płci ma rację...oby! HopeU ja jakoś też nic nie widzę na tym zdjęciu,no fakt maluszek ma coś w buzi niby palec ale co to za płeć???? sorki ale nie wiem! Ewik ja też mam nadzieję że Ci przejdzie i zaczniesz się cieszyć swoim stanem na 100%...A może mąż da Ci jeszcze jedną szansę na urodzenie córci,co??? czy raczej juz nie chcesz?! Ni_ka fajny ten kalendarz...kiedy spłodzić dziewczynkę a kiedy chłopca,no ja tez sobie tak wyliczyłam a teraz wiem +- kiedy owulka będzie...Dzięki ;-) Masz duże szansę na tę ciążę jeśli przytulanko miałaś w piątek a dziś teścik pokazał że wkrótce nastąpi owulka.Trzymam kciuki i za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - swietny pomysł żeby ich zabrac na usg żeby zobaczyli brata tak naocnie:) myślę ze to moze pomóc w oczyszczeniu atmosfery "że to nie dziewczynka" i być taką terapią dla was wszystkich. ninka - nie nastawiam sie za bardzo an ciąże bo wyglada na to ze owulka jednak jutro bedzie bo dzis mam spadek temperatury dopiero a pewnie jutro pojdzie w górę...to bedzie 4 doby od przytulanek i nie mam pojęcia czy tak jeszcze cos z armii męza przetrwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się spisałyście, nie mam czasu wszystkiego czytać. Hope U jak nie widać to masz szanse na dziewczynke. Jak jest chłopiec to raczej od razu jest go widać a jak się wszystko skrywa to raczej na 80% bedzie dziewczynka. Ale nie chce cie nakręcać jednak sprawdziło sie to na moich znajomych. Ninko ja niestety zaczęłam krwawić więc to chyba jakieś zaburzenia hormonalne. Nie mam pojecia jak teraz mam dni liczyć bo nie wiem który to dzień cyklu :( Kupiłam sobie CASTAGNUS i zaczęłam dzisiaj go brać. Zobaczymy czy coś mi pomoże. Dziewczyny bardzo go chwalą więc spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze byscie sie zgodziły na tablekę, żeby było wiadomo co kto planował, kiedy były staranka i czy sie ewentualnie udało? co wy na to? np. mogłaby tak wygladać: STARACZKI nik...........wiek..........planowana płeć.......dzieci urodzone ni_ka.........30.............dziewczynka...............synek BRZUCHATKI nik...........wiek.......planowana płeć.....dni przed ow......płeć z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawilam zdjęcie ale nie określali mi płci w 12tc. Na drugim usg było ciężko widać. A nawet jak coś by odstawalo to pępowina może być tak ulozona. Więc nie wiem jaka płeć. Pójdę na 4d to sie dowiem ale boję się strasznie jakbym szła na egzamin. Wróżki i inne wyliczanki mi wskazują dziewczynkę. A co sie wyklulo to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie. Chcialabym Wam przedstawic jak wygladaly starania w tym cyklu i co wy na to. Wklejam tez ten link z moim cyklem co ktoras z Was podala na obliczanie dni plodnych: http://www.urbia.de/services/eisprung/?name=&date.day=6&date.month=11&date.year=2010&cycle=30&sbm= Okres dostalam 6.11. Zwykle mam roznej dlugosci cykle wiec wpisalam liczbe 30 dni zeby nie bylo. Staranka byly od 15.11 do 18.11 o polnocy i na tym koniec (czyli 10,11,12,13 dc). 14 dc -trest wyszedl tak ze byla kreska testowa troche mocniejsza niz tylko cien wiec juz nie probowalam, chociaz moze to zle bo za dlugo bedzie wszystko. 15 dc- jakos o 22 krechy byly rownej grubosci. 16 dc - test o 12 i 22 tez dwie krechy mocne. dzis 17 dc i w sumie to nie wiem czy juz po jajeczkowaniu czy nie, bo temp za bardzo nie mierze przez czeste wstawanie w nocy do syniusia. wg tego kalendarza to na dniu w ktorym ja skocnczylam staranka to dopiero zaczelam dni plodne:/ ehhh nie wiem co myslec ... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Witam wszystkie dziewczyny po weekendzie. Wiecie co mam dylemat :( W piatek pokazala mi sie 2 kreska na tescie owulacyjnym,dopiero po chwili zrobila sie mocna. W sobote rano to samo a wieczorem juz byla troche slabsza ,w niedziele wieczorem juz test byl negatywny . Nie znam sie zabardzo na tym i nie wim czy to tak powinno wygladac ze test 2 dni owulke pokazuje a na trzeci juz nie. Tempke mialam ciagle 36.4 a dzisiaj 36.7. Sluz juz od wczoraj tez zmienil sie na bialy . Jak myslicie owulka byla czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina - z tego co ja wiem to tak własnie jest ze 2 dni powinien test owu byc pozytywny apotem juz negatywny! ja zawsze koncze na pierwszym tescie z dwoma krechami ale koleżanka mi mowiła to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
fikusowo a kreski od razu 2 ci sie pokazaly ? bo u mnie to dopiero po chwili i tak mi sie wydaje ze ta jedna byla troszke jasniejsza. Ale w porownaniu do porzednich to widac roznice mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Dzieki ni-ka :) Aczy tak moze byc ze tempke dopiero dzisiaj wzrosla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko napewno byla owulacja bo widac wyrazny skos, nie wiem tylko kiedy. Jesli chodzi o testy ja sie za bardzo na naich nie znam ale w sobote woeczorem mialam dwie tak samo mocne i cala niedziele (robilam wczoraj o 22). Dzis robilam przed chwila i juz kreska jasniejsza ale ja widac wiec cyba negatywny. Sama za bardzo nie wiem jak zta owulacja. Widac czas pokaze czy sie cos wykluje czy i co sie wykluje ehehee. Trzymam za Ciebie kciuki bo szanse masz naprawde duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinkoa - własnie szukałam dzis i wczoraj informacji na ten temat bo u mnie test owu pokazał wczoraj dwie krechy czyli w ciągu 24-48 h powinnam miec zdaniem producenta testów owulkę a u mnie dzis jest spadek temperatury i przypuszczalnie jutro pojdzie w górę...na wielu stronkach piszą ze powinno byc tak ze owulka jest na 2-3 dzień temperatury wzrostowej ale nie musi to byc reguła...moze byc tak ze owu mam dzis i dopiero jutro mi wzrosnie ajuz bedzie dzien po... cięzko cos jednoznacznie powiedziec jak to jest bo to zalezy od organizmu, od konkretnego cyklu i wielu czynników które są zmienne...dlatego własnie tak cięzko przewidzieć kiedy ta owulacja konkretnie nastąpi, trzeba by ją monitotrowac chyba na profesjonalnym sprzęcie medycznym zeby byc w jakims stopniu pewnym. mysle ze wszystko jest ok, wazne ze jest wzrost temepartury i powinna sie ona utrzymywac do terminu przewidywanej@, spadem moze nastapic na ok 2 dni przed @. Nie martw sie jak test wykazał owulkę to ona była a zeby pwoiedziec z dokładności aptekarza to kiedy konkretnie to cięzko niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Dzieki sliczne teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekac :) A ten czas sie tak dluzy ... Ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki ,i owulacje mialysmy w tych samych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko dobrze jest...czasami pozytywny sie i dluzej pokazuje....sluz sie zmienil od dzis tepka tez skoczyla to po owulacji..... a tempka i 3dni po owulce moze dopiero skoczyc ,choc zazwyczaj zaraz po niej ...tez na skoku mozna miec owulke fikusowo wydaje mi sie oki u ciebie ...dwa dni przed pozytywem zakonczylas starania to jest dobrze..... Ninko a czy masz bedzie chcial ...nie wiem.... mowil ze dwa miejsca w aucie jeszcze mamy ...ale on parcia takiego nie ma jak ja.... jeszcze zeby dawali dobrze na dzieci tu w angli ...tez mowil ze zobaczymy ile dadza....bo miec ich to nie sztuka.... ten maluszek i tak mnie unieruchomi i do roboty nie pojde zadnej ...wcale tu nie pracowalam z reszta.... niby od trojki daja wiecej na dzieci ale to tez od zarobkow chyba zalezy ...co nie dziewczyny??? ktora z was jest w angli i ma troje??? bo nie ogarniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko - a kiedy poprzestaliscie na starnkach? bo Ty tez chcesz dziewczynkę tak? kurcze myli mi sie kto co planuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×