Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość bolekkkff
Przepraszam dziewczyny,podszyłem się za Ninkę...Jestem totalnym pustakiem,żona mnie bije że mam puste jaja i nie mam meskich plemników!!! Dureń ze mnie nieziemski i do tego cham nieskończony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hahahahahahahaah!!!Odwzajemniam! Dziewczyny tego pustaka chyba zabolało że go nazwałam CIENKIM BOLKIEM!!! Jak bedą głupawe wpisy pod moim nickiem to sorki za idiotę!!! pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia gorzów 34
tak tak ninko, widac ze napisalas post spod bolka a raptem po kilku minutach juz jako ninka, dziwne ze bolek i ty w jednym czasie niemal sie wypowiedzieliscie, chyba ci sie nudzi dziewczyno co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety znowu jakiś bubel genetyczny się wtrąca i psuje atmosferę :-O Jak widać cienki z niego bolek bo nie umie syna zrobić a jeżeli to kobieta to zazdrość ja zjada jak nic,bo nie ma synka a my mamy 2 lub 3. Zresztą czort wie może to obojnak :-D Człowieku spadaj stad,po twoich wypowiedziach od razu widać że jesteś ofiara pękniętego kondona :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore sa pomaranczowe dlaczego sie nie odzywacie w danym temacie i nie macie nic do powiedzenia a jak ktoras sie odezwie to chcecie zasmiecic topik takimi wlasnie tekstami , pustymi i zalosnymi, wyciagacie zdanie z kontekstu i sie cieszycie ale po co? bo nikt nie chce z wami rozmawiac ?jesli sie nie udzielacie to nieodzywajcie sie bo nie wiecie o co chodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Proponuję skutecznie ignorować trolowe towarzystwo niedowartościowani ludzie , to smutne, muszą się czaić w internecie i wielkie mi coś, ale odwaga...obrażac kogoś nie patrząc mu w oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka tez człowiek i ma nerwy jak kazden inny człek;) dziewczyny pobolewa mnie podbrzusze dzis, dzis teoretycznie mija 4 doba od owulacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Kasia Gorzów,jakbyś czytała mnie uważnie to byś się skapnęła że ja teraz pod nickiem Bolka,sorki cienkiego bolka się wpisałam aby zrobić mu na złość tak jak on mi ..ale widocznie nie rozumiesz kontekstu... Mamarazytrzy co można zrobić by takie ofiary genetyczne powstrzymać aby nie podszywały się pod czyimiś nickami??? Trudno należy nie odp.na takie wpisy!!! Gonia szkoda słów na kretyństwo...piszmy dalej na swoje tematy a ne odp.takim ludziom bo tylko kocioł się robi.... Lolietta popieram w 100% ;-) Ni_ka to teraz tylko wypatrywać wyników kochana ;-) Gdzie są wszystkie babki? śpią już czy co bo dzisiaj słabo pisały... p.s ...a w sumie te problemy zaczęły się od tej zagorzałej katoliczki i może to ona podszywa się pod tymi wszystkimi nickami....co??? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ninka spróbuj sie zaczernić :) Jednak moja wczorajsza tempka była zakłócona dzisiaj 36,7 wiec nic z tego bo zrobiłam kolejny test i negatyw oczywiście wiec czekam dalej na ten @ żeby zacząć kolejny cykl :) pewnie przylezie w niedziele tradycyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninka:) przespałam sie i czuje sie super wiec moze mi wczoraj cos zaszkodziło...cięzko wywrózyć jednoznacznie;) w kazdym razie dzis objawów brak musze cierpliwie tydzień minimum poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ignorujcie takie głupie wpisy i nie reagujcie bo inaczej wariaci sie jeszcze bardziej rozkręcają i piszą bzdury. Źle się to czyta. Kubolinko co tam u ciebie? Robiłaś tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - no szkoda:( czyli jednak temperatura wczorajsza dobra była.... lepiej sie jednak nie nakrecac i mile zaskoczyc niz potem czuc rozczarowanie ale co zrobic jak człowiek tak by juz chciała tu du.pa blada:O przytulam🌼 nowy cykl nowe nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej dziewczynki... Właśnie wstałam i czuję się świetnie...i wyspana... Tempka powoli idzie do góry,jeszcze 5,6 dni i powinna być owulka,ale testy nadal pokazują tylko jedną kreskę ;-) Myszko możesz mi napisać jak mogę się "zaczernić" bo jakoś nie wiem dlaczego mam w nicku ten pomarańczowy kolor... :-( Myślisz że to się @ rozkręca ,tak??? :-/ Berniu jakoś inaczej byś zareagowała gdyby ktoś podszywał się pod twoim nickiem i dożerał i wypisywał różne głupoty... Cóż na to nie ma rady trzeba ignorować i pisać dalej swoje,ehh Ni_ka faktycznie moze lepiej się nie nakręcać,bo jednak lepiej jak to będzie miłe zaskoczenie niż niemiłe rozczarowanie.... Mimo to trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego wychodzą chłopcy ze strzałów z przed kilku dni a współżycie dwa dni przed owu daje jednorazowy strzał na córkę? Ja chyba teraz będę to robić codziennie żeby w ogóle zajść w ciążę :)Mam fajny artykuł: Codziennie trenuj swoje plemniki Codzienny seks może poprawić genetyczną jakość spermy mężczyzny i zwiększyć szansę na zostanie ojcem sugerują nowe badania. Parom, które starają się o dziecko , często doradza się uprawianie seksu co drugi dzień, aby mężczyzna miał czas odtworzyć odpowiednią liczbę plemników. Jak odkryli australijscy naukowcy, takie postępowanie może jednak obniżać płodność niektórych mężczyzn. Co prawda kilkudniowa abstynencja seksualna zwiększa liczbę plemników, jednak dla męskiej płodności ważna jest nie tylko ich ilość, ale i jakość , której mogą zaszkodzić zbyt rzadkie ejakulacje. Badania przeprowadzone w ośrodku leczenia niepłodności Sydney IVF wykazały, że codzienny seks przez okres siedmiu dni znacznie polepsza genetyczną jakość plemników, nie obniżając ich liczby w stopniu wystarczającym do zmniejszenia płodności. Naukowcy chcą także zbadać, czy wpływa to na częstość zachodzenia w ciążę. Kierujący badaniami dr David Greening mówi, że w przypadku niektórych par codzienny stosunek w najbardziej płodnym dla kobiety okresie może mieć zasadnicze znaczenie dla powodzenia ich wysiłków w celu założenia rodziny. Wyniki, zaprezentowane 29 czerwca na konferencji European Society of Human Reproduction and Embryology w Amsterdamie mogą mieć także duże znaczenie dla par próbujących zapłodnienia in vitro. Mężczyznom doradza się zwykle, by powstrzymali się od ejakulacji przez trzy dni, zanim dostarczą próbkę spermy mającą zapłodnić komórki jajowe ich partnerki i wiele par nie uprawia regularnie seksu podczas procedury sztucznego zapłodnienia. Może lepiej pozwolić wówczas rzece płynąć mówi dr Greening. Gdy mężczyźni nie ejakulują, rośnie liczba plemników przechowywanych w przykrywających jądra od góry najądrzach, dlatego standardowa rada dla próbujących poczęcia to seks co drugi - trzeci dzień. Jednak im dłużej plemniki przebywają w najądrzach, tym więcej akumuluje się w nich genetycznych uszkodzeń, spowodowanych przez ciepło czy wolne rodniki tlenowe. Regularne ejakulacje opróżniają ten rezerwuar spermy, zwalniając miejsce dla nowo wyprodukowanych plemników o wyższej jakości genetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko tak @ przylazła na dobre... U góry na stronie masz zakładki wejdź w zakładkę moje konto a potem chyba A tam gdzie pisze nie mam jeszcze konta zabezpieczonego hasłem potem wybierasz nic i haslo i postępujesz według instrukcji i powinnaś byc już na czarno. Chyba nic nie pomyliłam poszperaj tak w zakładce moje konto to znajdziesz:) Dzieki za pocieszenia chyba faktycznie sie nie nakręcać ale ten cykl będzie bez mierzenia tempek i takie tam bo jadę do polski i potem święta i wiadomo. Moje dni płodne będą jeszcze tutaj zmieniam taktykę i działam codziennie do skoku z przytulankami a na sylwestra zrobię test w polsce może dostane prezent noworoczny a przy okazji przetestuje nowa metodę może i na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zalogowałam się na moje konto i nic to nie dało... No trudno może inne dziewczyny coś poradzą a jak nie to zostanę przy swoim pomarańczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ale o ta nowa metode to chodzi ci 0+12?? to nie przed a tylko strzal 12h po. przynajmniej tak zrozumialam.... caluje was z ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ewik czytając dużo forów przeważnie dziewczyny które bardzo chciały zajsć w ciąże przytulały sie codziennie i przeważnie one miały córki :) wiec może cos w tym jest ? Ja chyba będę codziennie ale postaram się tak 2,3 dni przed skokiem przestać no zobacze,a jak nie to bede jechac do skoku :P jak mąż da rade.Najważniejsze ze z ta @ juz sie wyjaśniło i spokojnie mogę odliczac czas do przytulanek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka- ale przeciez nie musicie sie dzien w dzien kochac, są inne sposoby na opróznianie zbironiczków z nasieniem;) no nie wiem ale ja gdybym miała to robic przez 2 tygodnie codziennie to bym chyba miała potem seksu dosc na minimum rok:P...bo tez chodzi o taki przymus codzienny którego ja nieznosze bo wole spontan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja ci powiem że my z moim M.przytulamy się co drugi dzień (oczywiście przed owulką) i moze faktycznie powinno się codziennie przed owulką min.6,7 dni...hmm Chyba od dzisiaj zacznę codziennie przytulanko do 30 listopada bo 2,3 grudnia podobno mam mieć owulkę i zobaczymy co z tego wyjdzie... Jak myślicie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez doszłam do wniosku ze na dziewczynkę należy się kochać często,najlepiej codziennie aż do owu,jak ktoś się boi to można skończyć trochę wcześniej.wydedukowałam to obserwuj ac wiele koleżanek które w ten właśnie sposób poczęły dziewczynki.Jak piszecie z takich staranek rodzi się więcej dziewczyn niż chłopców,ja przynajmniej nie znam żadnego chłopca w ten sposób "zrobionego".Dlatego jeżeli będę się starać to w ten właśnie sposób,od zakończenia @ az do 1-2 przed owu mniej więcej i zobaczymy co wyjdzie o ile w ogóle coś "zasieje" bo mój m nie jest już taki młody hehe.Myszko ciekawy ten artykuł,powiem ci ze to by mogło tłumaczyć mój przypadek z poronieniem które przeszłam 4 lata temu.Chodzi mi o to ze wg tych badan faceci maja kiepskie nasienie i sporo uszkodzonych plemników po dłuższej abstynencji seksualnej.U mnie tak było,nie widziałam męża chyba z miesiąc a gdy się spotkaliśmy to zaszłam w ciąże :-P Okazało się jednak ze było puste jajo płodowe i poroniłam.Powiedziano mi w szpitalu ze najprawdopodobniej zapłodnienie nastąpiło przez jakiś wadliwy plemnik.Także coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :D to co zaczynamy codzienny seksik i dzień dwa przed owu koniec...to ja już za jakieś 6 dni zaczynam praktykować a jak mi sie nie uda skończyć przed to będę lecieć az do skoku przynajmniej nie przegapię owu. Chociaż pierw bym wolała skończyć te dzień dwa wcześniej tylko kiedy mam liczyć ta owu tak jak w najkrótszym cyklu czy tak jak w dłuższym ? hmy? Ja na 4 dni przed skokiem mam ból jajnika a dzień przed a nawet dwa owu wiec myślałam codzienny seksik tak do 3 dni przed skokiem :) a jak nie to na żywioł do samego skoku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...podobno gdy współżyje się codziennie wzrasta ilość żeńskich plemników bo one nie potrzebują tyle na odbudowę co męskie dlatego nawet codzienny stosunek do owu sprzyja poczęciu dziewczynki a poza tym krąży sporo plemników z poprzednich stosunków i te męskie nie zdąża dotrzeć do jaja bo żeńskie już tam czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego najlepiej żeby staranka były CODZIENNIE bo już co dwa dni wzrasta ryzyko ze męskie plemniki będą wzmocnione i będzie ich więcej,a co się z tym wiąże wzrastają szanse na chłopca.Niestety trzeba się tez liczyć z tym ze można wcale w ciąże nie zajść bo plemniki sa osłabione przez częste ich wypłukiwanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obydwoch chlopcow z czestego sexiku i moja kolezanka nie jedna niestety....nie wiem czemu mowicie ze chlopcow nie ma ...bo sa i to niejeden.... wojcik tez zalecal czeste stosunki na dziewczynke.... a teraz tez bylo czesto u mnie + przerwa i i tak dupa ...meskie mialy sie swietnie... i przezyly tyle.... a powinno z tego choc ciazy nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik ale twoje koleżanki robiły to do samej owu czy zaprzestały przed jak mówię o seksiku do samego skoku i właśnie w takim przypadku wiele dziewczyn ma dziewczynki nie wiem jak to juz jest ale ja chyba tak spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam niczyim materacem nie byłam wiec mi cięzko jednozncznie to zweryfikowac ale moja kolezanka która jak twierdzi sama robiła to kilka razy dziennie nawet (na wakacjach pod namiot pojechała z chłopakiem swoim wówczas) zaciązyła i tez ma synka wiec wątpie zeby to była reguła, ale czegos tam sie trzeba trzymać... dr W. zaleca seksik codzienny dla obnizenia jakosci spermya nie jej polepszenia alae czort wie jak to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×