Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kasia uk
Dziewczyny albo dzialaja te metody albo nie, ja jednak bede dzialala, jak sie uda zaskoczyc to bede bardzo szczesliwa, jak bedzie chlopak bede sie cieszyc i jak dziewczynka to tez bedzie super. Juz sprawdzilam na Ebayu, faktycznie sa bardzo tanie i mam jeszcze czas do testowania tak wiec pewnie sie skusze i bede czekac aby doszly, dzieki za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze będziecie się śmiać ale dziś odpisała mi dróga wrózka bo miała jakies opóznienie. Wczoraj nie wytrzymałam jak ta mi nie odpisywała i kupiłam druga wrózbę u takiej pierwszej lepszej. Tamta mi napisała o ciązy w drugiej połowie roku i o chłopczyku a dzisiaj czytam wiadomość od tej drugiej wrózki ze zajde w ciąże na wiosne i że czuje energie dziewczynki. I masz babo placek, czyli tak czy siak mam 50/50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Dziewczyny marzenia się spełniają :) Pisałam tu jakiś czas temu, parę dni temu również do Was zawitałam i napisałam, że czekam na usg połowkowe, by potwierdzić płeć. I po raz kolejny potwierdziła się dziewczynka. Przypomnę może mój wcześniejszy post i starania: Tak jak wspomniałam na wstępie pisałam tu dawno dawno chyba z ponad rok temu kiedy to zaczynałam starania- pamiętam Berni z tamtego okresu Poczytałam co i jak i zaczełam działanie podświadomie liczyłam na coreczkę (synka już mamy) dzialania były na 3-4 dni przed owul potem na 2 dni i nic, potem miałam torbiele operacje itd i kiedy daliśmy na luz udało nam się i powiem szczerze, że po tak długim czasie było mi obojętne co będzie zależało mi na ciąży w ogóle. W tym trafionym cyklu działaliśmy 11 i 12 dc. Test owul zrobiłam 13 dc i był już dodatni 14 dc też był dodatni, 15 dc już był ujemny. Skok temp był 14 dc. A cykle miałam 28-30 dniowe Obecnie jestem w 23 dc i co do płci. W 12 tyg ciąży lekarz mówił, ze to raczej chłopak na kolejnych usg już tak nie twierdził i podobno wyrostek który braliśmy w 12 dc za sisuiaka to była łechtaczka na następnym usg też twierdził, że z tego maleństwa chłopaka nie będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tym co sie tak poszczescilo ,ale jak widac to bylo niemal w kazdym przypadku blisko owulacji.... wiec jak to zaplanowac...nie wiem juz nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam tu kiedyś to serdecznie ci gratuluje :)Nalezało ci się po tych przejsciach. Wyślij jakies szczęśliwe fluidki ;) Z tego co ostatnio dziewczyny pisza to trzeba działać 48h przed owulką. Bede tak kombinować i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berniu to faktycznie po zbuju!! jak chcesz to najlepiej osobiscie i juz! sprobuj gdzies jeszcze raz to wezmiesz wiekszosc!!! ja gdzies mialam za te 1.50 namiar...za jedno pytanie ja tam sie z niczego smiac nie bede chocbyscie napisaly nagorsza glupote... buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
dziewczynki kochane dziekuje pieknie za gratulacje:):) Mam nadzieje, ze nic juz tej mojej panience nie wyrosnie i panienka zostanie:). No i ze urodzi sie o czasie i zdrowiutka:):) Jesli chodzi o moje staranka, to u mnie dokladnie te dni co u 'pisalam tu kiedys', sex byl 11 i 12 dc a owu wg mnie byla 13dc, no chyba ze cos niedopatrzylam, tak sobie teraz mysle czy ta owu nie mogla byc 14dc bo wtedy bardziej dziewczynkowo byloby... teraz nie odpowiem, wg mnie 13 wiec wspolzycie bylo blisko owu, pozycje zapelnie nie dziewczynkowe, orgazmy niby na dziewczynke nie polecane a u mnie byly... no normalny fajny sex, bez rozmyslania w trakcie nad plcia;) Magnez i wapn przyjmowalam od dosc dlugiego czasu ale diety nie stosowalam, bardzo lubie pomidory, banany ponoc na chlopca polecane i jadlam w duzych ilosciach bo to akurat srodek lata byl. Dlatego jak pozniej na forum weszlam i czytalam o zaleceniach to bylam przekonana ze chlopczyk bedzie bo tyle warunkow nie spelnilam. Dodam, ze wg roznych chinskich kalendarzy chlopczyk mi wychodzil, a z synkiem mi sie sprawdzilo, teraz juz sie z tego smieje:D Cos czytalam kiedys ze z poczec w lecie czesciej rodza sie dziewczyki (moze zwiazane z temperatura) ale to kolejny mit pewnie;) Berniu - ale jaja z tymi wrozkami, to sie dowiedzialas;):D Kibicka - a Ty w ktorym tygodniu jestes i kiedy masz usg?:) wlasnie niedawno moja znajoma dowiedziala sie ze tez corcie bedzie miec, ma juz 2 chlopcow, tym razem stosowala diete i sex byl 3 dni przed owu... ja juz sama nie wiem, nie jest to zadna cudowna metoda i nie ma co nastawiac sie na 100% powodzenia ale prawdopodobienstwo zwieksza wiec tak czy tak mysle, ze warto probowac:) (pamietajac oczywiscie, ze jednak moze nie wyjsc jak planujemy) trzymam mocno kciuki za wszystkie zaciazone dziewczynki i wymarzona plec dzieciaczka, Fikusowo, Ninke, Eweline... i inne ktorych nicki wylecialy mi z glowy:) No i za te ktore sie staraja tez mocno zaciskam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dziękujemy za opisanie staranek:) ja postanowiłam kupić testy Ph i będę sobie sprawdzać jak to u mnie wygląda, suplementy już biorę bo uważam, że trzeba z dużym wyprzedzeniem bo jednak nie wchłaniają się tak dobrze, a wydaje mi się że z czasem ich poziom się unormuje w naszym organizmie. Najgorzej u mnie z owulacją bo mam takie nieregularne cykle:( ale z biegiem czasu pomyślę o testach owulacyjnych. Ciekawa jestem czy będę się denerwować jak zaczniemy już tak na poważnie starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziękujemy za opisanie staranek:) Postanowiłam kupić testy Ph i sprawdzać co się u mnie dzieje, suplementy już przyjmuję bo uważam, że z czasem ich poziom będzie się ładnie utrzymywał w organizmie. Najgorzej z moją owulacją, bo mam bardzo nieregularne cykle, ale może jak już się będziemy starać to kupię testy owulacyjne.Denerwowałyście się jak zaczęłyuście starania już na poważnie o wymarzoną płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za podwójną wypowiedź, ale sprawdzałam 3 razy i nie było mojej pierwszej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi_24 pewnie, ze sie denerwowałam, chyba az za bardzo. Teraz to już mniej bo jakieś zwątpienie mnie dopadło ale jak zbliza się dzień @ to serce bije szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja też tak myślę, na samą myśl się trochę denerwuję:) Berniu pomyśl, że jak Ci te wróżki piszą że w 2 połowie roku zajdziesz w ciążę to urodzisz na wiosnę:) a to taka piękna pora roku, z wózkiem będziesz chodziła dumna po mieście;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 daj ten namiar na ta wrózke za 1,50zł ;) wyciągne srednią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety po wizycie obładowana lekami i nakaz polegiwania:( Szyjka skrócona i juz mi puszcza.Mam nadzieje ze leki pomogą. Odpowiem dziewczynom, kóre pytały... Fikusowo- Jesli bedziesz u D. 12/13 tydzień to na pewno oszacuje Ci juz płeć.Moze tylko nie da jakieś zupełnej pewnosci. Ja w 12 byłam gdzie indziej.U niego byłam w 19 tyg i niby wyraznie było widać "bułeczke" Kaddy-ja teraz jestem w 24 tygoniu. Postanowiłam,ze nie będę się wygłupiała i pójdę teraz na usg normalnie-około 28,29 tygodnia:) Ciepło WAs pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do wielgachnych gratulacji dla "pisałam tu kiedyś"...ale Ci fajowo,pewnie jesteś dumna i przeszczęśliwa i mam nadzieję że Ty, Kaddy i Kibicka zarazicie mnie i te dziewczyny które chcą dziewczynkę swoją passą i babskimi fluidami.... :-) Kurcze dziewczynki ale Was zazdroszcze że macie już pewność że to dziewczynki i już Wam nikt tego nie odbierze...Chciałabym już być spokojna,wiedząc że mała dziewczynka już siedzi we mnie....a tak czuję się jak na igłach,aż się boję o tym myśleć!! Czy któraś może mi odpowiedzieć jaki jest ten drugi poród???ciężki i długi czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka uważaj na siebie, niech dzidzia siedzi jak najdłużej w brzuszku. Ninka ja miałam przy pierwszym porodzie cesarke, wszystko działo sie tak szybko ze nawet nie zdążyłam się bać. O godz 19 byłam jeszcze na grządkach w ogródku a o godz.23 był juz mój synek na swiecie. Drugi poród miałam naturalny ale wszystko było pewnie jak przy pierwszym. Nie miałam rzadnych wspomagaczy, tylko tlen mi podawali a małego wydusili juz na siłe. Pierwsze bóle dostałam ok 2 w nocy a mały urodził się o 16.35 ale dało się przezyc. Już nie pamiętam. Kazdy poród jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie każdy poród inny,ale moja koleżanka 2 porody miała takie same-szybko ,sprawnie,bez bólu i bez większego wysiłku..hee Wklejam Wam pewne mądrości ludowe,które mnie rozbawiły ;-) :-) ;-) Oto one: Dodatkowe kilogramy zlokalizowały się na brzuchu - chłopiec Włosy na Twoich nogach rosną szybciej podczas ciąży - chłopiec Masz wysoko brzuch - dziewczynka Śpisz w łóżku z głową na północ - chłopiec Stopy marzną Ci teraz bardziej, niż przed ciążą -chłopiec Lubisz piętki chleba - chłopiec Przyszły tato przybiera na wadze razem z Tobą - chłopiec Babcia nie ma siwych włosów - dziewczynka Miałaś poranne nudności we wczesnej ciąży - dziewczynka Nie wyglądasz dobrze w ciąży - dziewczynka Twoje piersi powiększyły się znacznie - dziewczynka Liczba stanowiąca sumę: lat mamy w momencie poczęcia dziecka i numeru miesiąca, w którym doszło do poczęcia jest liczbą nieparzystą - dziewczynka Igła nad brzuchem kręci się wkoło - chłopiec Mocz jest mętny, o żółtej barwie - dziewczynka Wolisz słodycze - dziewczynka Twój nos pozostał bez zmian - dziewczynka Objadasz się owocami - dziewczynka Uwielbiasz sok pomarańczowy - dziewczynka Nie odczuwasz bóli głowy - dziewczynka Twój brzuch wygląda jak arbuz - dziewczynka Pokazujesz ręce stroną dłoniową do góry - dziewczynka Podnosisz kubek za ucho - chłopiec ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Ewelina, Ja mialam miec tylko jedno usg i tak podobno w Szkocji jest, ze przysluguje tylko to jedno miedzy 12 a 14 tc. Przed porodem nie robia usg. No chyba ze sa jakies problemy, albo maja byc blizniaki, to wtedy robia drugie albo i trzecie. U mnie byl maly problem, wiec mialam robione dodatkowe usg przed porodem. A gdzie masz miec robione usg? W Helensburghu czy musisz jechac do Glasgow? (bo zakladam, ze tu bedziesz rodzic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka 2010 - Ja bede miec USG w 11 tygodniu ciazy (w ten poniedzialek), w szpitalu w Alexandrii. Rodzic bede w Paisley - podobno jest tam najwiekszy oddzial polozniczy. Polozna mowila o drugim USG w 22 tygodniu ciazy wiec zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Ewelina, no to super, jakbys miala jeszcze drugie usg! Narazie trzymam kciuki za poniedzialek :-) Szpital w Paisley ma dobra opinie, wiec spoko. Moja znajoma Z H'burgha rodzila w Glasgow, ale miala ciaze zagrozona, wiec chyba dlatego... Pozdrawiam wszystkich i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko te madrosci ludowe tez miedzy bajki ,bo mam wiekszosc dziewczynkowa a jej tam nie ma! Berniu masz meila....sylwusia86 strony na alegro nie wiem jak znalezdz,ale napisz na meila czy mozesz kupic pytanie przez alegro i prosisz o strone.... mam na dobre ale wizyta osobista i jest we wrocku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) faktycznie strasznie tu cicho:) myślę, że znów się rozkręci. Dziewczyny co tam u Was tak mało tych USG robią w trakcie ciąży, ja chyba bym zwariowała;p mnie np bardzo uspakajało jak widziałam dzidziusia jak się rusza jak ładnie rośnie nawet mam filmik na CD;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przepraszam że tak w tylko o sobie ale postanowiłam wpaść się przywitać,nie odzywałam się bo dopiero dzisiaj wyszłam ze szpitala... W noc po moim ostatnim wpisie zaczęłam krwawić,nie było tej krwi dużo ale zawsze....pojechałam do szpitala i z miejsca mnie położyli na oddział,znaleźli w jamie macicy krwiaka... miałam leżeć początkowo tylko do poniedziałku ale w nocy znowu zaczęłam krwawić :( Dzisiaj miałam ponowne usg,lekarz powiedział że krwiak się nie powiększył,może podplamiać ale jeśli pojawi się żywa krew-mam się zgłosić,mówi że może się wchłonąć,pęknąć albo towarzyszyć mi w tej postaci do końca ciąży....Dostałam tylko duphaston. Miałam mnóstwo czasu na przemyślania jak tam leżałam i naprawdę porządnie sie wystraszyłam że stracę to dziecko,że to rodzaj takiej kary za moje wątpliwości...ale na szczęście dzidziusiowi cała ta sytuacja nie zagraża,jedynie ja mogę mieć dyskomfort. Fasolka ma 7 pełnych tygodni,słyszałam serduszko i teraz naprawdę martwię się jedynie tym aby była zdrowa i żeby bez większych problemów donosić tę ciążę,płeć zeszła na drugi,a nawet trzeci plan i może to dobrze,takie sytaucje są czasami po coś... Widziałąm mnóstwo dziewczyn któe robią wszystko,poddaja się najrozmaitszym badaniom aby mieć choć cień szansy na zajście w ciążę,uświadomiłam sobie jaką jestem szczęściarą że mam w domu już dwójkę cudownych dzieciaczków i jeszcze jedno które noszę po serduszkiem :) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko,witam wszystkie nowe forumowiczki,odezwę sie jak trochę dojdę do siebie bo trochę mnie ten szpital osłabił,od tego leżenia na mega niewygodnym óżku masakrycznie boli mnie krzyż :( musze odpocząć... Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok- napewno bedzie dobrze, najwazniejze ze dziecku nic nie zagraza . Ja przy 2 cizy lezalam tydzien na patologii bo wykryto u mnie cukrzyce ciazowa i wierze ci ze przezylas koszmar to jest straszne patrzec na te biedne kobiety ktore maja problemy z ciza . Chodza podlamane i zazdroszcza ci ze u ciebie jest wszystko ok , bardzo glupie uczucie :( Noemi- ja nie wiem jak zniose tutejsza sluzbe zdrowia, wyglada ona pod kazdym wzgledem inaczej niz w pl. W poniedzialek bede miec 1 wizyte a to 11 tydzien juz i czekam jak na iglach !! Prywatne wizyty sa mega drogie . Zwykle usg 50 funtow kosztuje a 3d od 150 do 220 . Moj wyjazd do pl pewnie sie przesunie z kwietnia na czerwiec wiec jednak 3d bede zmuszona zrobic tutaj bo do czerwca to troszke za dlugo bym musiala czekac, a wole szybciej znac plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok dbaj o sieie i fasolkę i dużo odpoczywaj, masz rację że takie sytuację to jak wiadro zimnej wody, żebyśmy zobaczyły jakie inni mają problemy! Ewelina ceny są straszne! Ale powiem, że u nas z wizytą z funduszu też jest ciężko;/ to by może wyszło ok 3 USG na całą ciążę;/ jedynie, że prywatnie ceny nie są aż tak straszne;/ a najlepiej żeby wszystko było dobrze z nami i dzidzią! Bo nie ma co liczyć na opiekę z funduszu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×