Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!!! Zdjecia Waszych fasolek sa super, az polecialam i ogladnelam mojej corki. Ja osobiscie to na nich sie nie znam, ale pierwsze uczucie jak sie oglada swoje fasolki jest wspaniale. Ninka :-) ... tak biore te tabletki od poprzedniego cyklu, zaczelam w 10dc i jeszcze troszke i bede pedzila po kolejne opakowanie. Po jej zazyciu mam takie dziwne uczucie jakby mi cos w srodku rozpychalo. ale to tylko chwilke a pozniej jest ok, moze to znowu moj jakis wkret :( Ogolnie to zazywajac je czuje sie dobrze tylko mam wrazenie, ze po nich przytylam:( A wiec w rode dostalam delikatne plamienie a w czwartek sie rozgoscila na dobre, tak wiec dzis jest 4dc, i kiedys napewno nastapi ten dzien ze sie uda. Zycze kazdej aby miala swoja fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Kasiu te tabletki chyba dały mi tyle że zaszłam w ciążę... :-) Ewik dzięki bardzo za wytłumaczenie jak to wygląda... Słuchaj ale niektóre dziewczyny pisały że gin. mógł już rozpoznać w 10tc...czy to możliwe??? A jak dzidziuś leży to siusiak też stoi i go dość wyrażnie go widać??? Jak oglądam zdjęcia synka,to nie są zbyt wyrażne ,ale jak miałam usg to siusiaka z jajkami było widać. Ewik fajnie na tym zdjęciu (co wkleiłaś) widać pisiaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie lezal to tez bedzie widoczny siusiak ...bedzie sie lekko unosil. nie da sie nie zalwazyc moim zdaniem!! uwazam ze 10tc to zbyt wczesnie by okreslic plec poniewaz obie plci wygladaja bardzo podobnie ...nawet u dziewczynki jest on uniesiony ku gorze a dopiero po 11tc u chlopca wyrostek jest sterczacy a u dziewczynki rownolegly go kregoslupa!!czyli tak jakby zaczol opadac pozniej! juz wklejam cos by pokazac jak to sie ma w rzeczywistosci!!! ale najlepsze moment to jest 12-13tc!!! nawet 11 z kawalkiem to nie bardzo .najlepiej skonczony 12tc i dalej! wieksza pewnosc w ocenie.... tak jak u fikusowej 12+5czy 6dni bylo chyba!! http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html to stronka ale mysle ze ja juz widzialyscie...ja ja juz tu napewno wrzucalam...ale mozna sobie przypomniec!! tu macie pare przykladow oceny okolo 12-13tc dziewczynek z in gender .... http://in-gender.com/cs/forums/t/26427.aspx a tu chlopcow http://in-gender.com/cs/forums/t/26426.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik,świetna jest ta pierwsza stronka :) Niesamowite,jak podobne są narządy płciowe chłopców i dziewczynek!!! W sumie to dopiero od 17 tc mozna (wg mnie-laika) stwierdzić z większym przekonaniem płec. Ja właśnie dzisiaj się dowiedziałam że moja koleżanka będzie miała córcię,inna znowu stwierdziła że "limit na dziewczynki się w tym roku już wyczerpał" ;) hehe Dzisiaj z wielkim bólem stwierdziłam że moja "zadnia" część robi się nieproporcjonalnie większa od reszty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie to podobieństwo jest uderzające jak podobne są w 11tc obie płcie ,szok :-o Te dwie następne stronki co wkleiłaś z dziewczynkami i chłopcami są także super...Kurcze,jednak ja bym się pomyliła...oglądam dziewczynki i dałabym sobie łeb uciąć że to chłopiec,he :-p Dzięki serdeczne Ewik za te stronki ,trochę je przestudiuję i może wypatrzę jakieś podobieństwo w moich zdjątkach....ciekawe tylko czy je zajdę w boyach czy girlach,hehe ;-) Miłego wieczorku niedzielnego i do jutra,pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) TAk ogladalem te dzidziusie i ich plec i stwierdzam ze na tych zdjeciach jest to dla mnie czarna magia. Jestem pelna podziwu dla tych ktorzy tam cos widza :) U mnie w zasadzie nic nowego brzusio rosnie, apetyt dopisuje, ruchy dziecka czasem sa :) A teraz odliczam juz do usg polowkowego a to juz za tydz we wtorek ( bedzie to 19 tydz ) :) I wiecie co jak mi nie powie to sie chyba zalamie :( I jak w sobote zaraz bo usg bedzie wolny termin to pojde prywatnie na 2d bo mnie ciekawosc zje :) Znalazlam klinike ktora za 2d bierze tylko 50 funtow wiec nie jest zle. Chociaz mam nadzieje sie dowiem w szpitalu a kase wydam np na ciuszki dla szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - dostałas @? ja mam 2 dc wiec nieługo znowu przytulasy będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ka nie nie dostałam bo ten cykl jest poplątany dzisiaj mam 38 dc, owulka mi sie przesunęła i dopiero 34 dc miałam skok , wiec wedle moich wyliczeń ten cykl ma byc 47dniowy :( rety jakiś mutant...wiec w piatek lub poniedziałek testuje. A tak poza tym to od tego skoku strasznie bolą mnie (.)(.) oby szybciej do tej @ bo jak tak dalej pójdzie to zwariuje... Przez ten chory cykl staranka do dupy, może trafiłam ale wątpię 32 dc tempka 36,5 33dc przytulanki i tempki nie mierzyłam 34dc 36,7 a 35-38 dc czyli do dzisiaj 36,8 wiec nie wiem czy cos z tego będzie. Pewnie dołącze do Ciebie ni_ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Kurcze Ewik oglądam po parę razy te zdjęcia chłopców i dziewczynek i powiem ci że niektóre są bardzo podobne do siebie...może jednak na ten 12tc to trudno odróżnić ale im starszy bobas to już widać jak u chłopców pisiak stoi (nawet w pozycji leżącej) a u dziewczynek ten "pisiak" się kładzie.... Próbowałam porównać je ze swoim zdjęciem....ale widzę podobieństwo i u dziewczynek i u chłopców :-( A ty Ewik kiedy się zorientowałaś że nosisz trzeciego synka...który to był tydzień ciąży???? Czy może ci powiedzieli na połówkowym usg?????? Już nie mogę się doczekać swojego połówkowego usg...niestety na początku kwietnia,ale dam radę i wytrzymam ,choć ciekawość czasami mnie przerasta :-p Ewelina no to czekamy na twoje usg...ciekawe czy sama się kapniesz czy ci powiedzą,he.;-) A jak niechętnie będą chcieli ci powiedzieć o płci to pytaj i powiedz że chcesz kupić wózek z promocji i musisz wiedzieć jaki kolor wybrać,bo promocja się kończy,hehehehehe Może wtedy bardziej się wysilą i będą kombinować by znalezć płeć ;-) :-D :-) :-D Ni_ko trzymam kciuki za owocne przytulanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie martw się ....następny cykl czeka ;-) Trzymam także kciukasy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jak tylko do gabinetu wejde to juz bede pytala czy powie mi jaka plec :) Maz sie smieje ze dni odliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko no ja sie dowiedzialam w 20tc ale serce mi podpowiadalo juz wczesniej ze tam corki nie ma!!! nie wiem czemu ale czulam to!! wstaw swoje zdjecie to ci powiem! jak jest dobrze zrobione to powiem co bardziej widac...casem ujecia sa zle. najlepiej gdy ma sie film! dobry lekarz umie to rozroznic.ale wiadomo ze czasem wyrostek moze byc ulozony bardziej na chlopca a to dziewczynka bedzie!!! i na odwrot! daj fotke to zobacze! jak pewnosci nie bedze to nie bede mowila ....by nie smucic cie ani zbednych nadziei robic! jak chcesz! nie zmuszam oczywiscie!! czasem jak najdluzej jest lepiej zyc w nieswiadomosci by cieszyc sie ciaza! pomyslalam sobie przed swoim usg w 20 tc ze moze niech bedzie to niespodzianka,ale musialabym na monitor nie patrzec bo ledwie glowice od usg dostawila do brzucha i juz wszystko widzialam!!! lacznie z pindolkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym zrobić zdjęcie i je wstawić... z drugiej strony ta babka tak mi je zrobiła że nogi obcięła dzidzi ,ale coś tam widać odstającego...mam nadzieję że to pisiak ale dziewczynkowy... :-( Nie chcę się nakręcać ani dołować.... Dziękuję Ewik,ale jak mi zrobią połówkowe to na pewno wstawię (już obojetnie na płeć),a teraz to wolę żyć w nadziei i się cieszyć jak najdłużej swoją (może urojoną) córeczką OBY NIE!!!:-( Filmiku nie mam, tylko te kiepskiej jakości 1 zdjęcie ,bo pozostałe to twarzy,ucha,noska... A na twoim zdjęciu z np.13tc to nie widać tego pisiaka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - poki nie masz @ jest nadzieja moim zdaniem;) a wczesniej brałas tabletki anty? moze tak nie do końca Ci sie uregulowały cykle skoro jest to przesuniecie... Ja sobie obiecałam ze bede sie rok starac na luzie a jak sie nie uda wtedy bede sie martwic. poki co dopiero 3 cykl zaczynam i nie widze powodów do niepokoju dziewczyny trzymam za Wasze usg zawsze mocno kciuki. Ja bym sie trzymała interpretacji lekarza i samemu nie kombinowała z odgadywaniem płci a juz na pewno nie sugerowała sie tym co tutaj pomarańczowi piszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka oby, może jeszcze coś z tego będzie. Nigdy nie brałam tabletek anty...Trzeba być dobrej myśli w piątek będe testować i na pewno dam znać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ni_ka Dzialamy w podobnym czasie, wiec solidarnosc jajnikow moze nam dopomoc. Ja mam 5dc a wiec do przytulanek jeszcze troszke musze czekac, testy czekaja, bo ja wciaz bede probowac tego chlopca, mimo iz tablice chinskie pokazuja dziewczynke. Ja tez zaczynam taki prawdziwy 3 cykl staran, mowia ze do 3 razy sztuka :) Czy ty planujesz plec czy co ma byc to niech bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawialam wam fotke...pamietasz???? nie mialam zdjecie w dobrej pozycji ...a w tej co bylo to wydawal sie prosty i lezacy jak drut.... pozycja do oceny to nie byla dobra. tak chyba lepiej zyc w nieswiadomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zobacze moje zdecia z porzedniego usg byl to 13 tydz, jak cos zobacze to je wkleje do waszej oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze ninko kochana narazie nie ogladaj tych zdjec i badz dobrej mysli!! choc latwo sie mowi bo ja tez ogladalam hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak się mówi.. nie oglądaj...ale to jest silniejsze od ciebie!!! Ewelina jak chcesz to wklej to zdjecie z ostatniego usg...ja chyba wolę się nie stresować,bo ostatnio (jak pisałam jakaś płaczliwa się zrobiłam) i wolę cierpliwie poczekać chyba :-( Przepraszam Ewik ale nie mogę znalezć tego Twojego usg...widzę tylko tej twojej koleżanki...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - porzuciłam planowanie po jednym cyklu. To nie dla mnie wole spontan;) chociaz nie powiem ze nie marzę o córeczce. Mam synka dziewczynka była by dopełnieniem ale generalnie pragnę drugiego dziecka najbardziej;) w chłopca łatwiej trafic chyba;)masz racje działamy razem:) ja mam cykle 30dniowe:) myszka - czekamy na testowanko Dziewczyny mnie od jakigos czasu troche martwią plamienia, które wystepują u mnie 2-3 dni przed i po @. Badałam sobie progesteron w drugiej fazie cyklu i wyszedł w porzadku, ginka powiedziała ze wyklucza jego niedoóbr w drugiej fazie po tym wyniku, plamienia ja nie zmartwiły bo mam faze lutealna 12 dniową... w sumie sie tym nie martwie ale czasem mysle czy to nie utrudnia nam zaciązenia...tylko z drugiej strony to ja tak miałam zawsze a w pierwszą ciążę zaszłam szybko...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszukałam się Ewik tych twoich fotek,ale niestety nie da się ich odpalić...:-( Znalazłam je na stronie 254 , wypowiedz z daty 04.01.2011 o godz.13.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od str 192 sa wklejane rozne zjecia wyrostkow dzidziusiowych w tym Ewik!! popatrzcie jak chcecie!! Jak widze Ewelina pierwsza dowie sie na polowkowym co nosi w brzuszku, i aby sie ruszalo zjedzcie przed badaniem cos slodkiego - podobno dziala. Ja pojde na polowkowe dopiero pod koniec marca, wiec jeszcze troche czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo dzięki, z chęcią zobaczę :-) Ewelina ja to może specem od fotek usg nie jestem,ale pisiaka to ja tutaj nie widzę!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te fotki chyba najlepsze nie sa :( ale ja tez go nie widze poki co i mam nadzieje ze tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej drugiej Ewelinko lepiej widac i ja bym powiedziala ze jest prosty czyli dziewczynkowy....kurde. napewno nie unosi sie do gory. dzidzia calkiem w dobrej pozycji nie jest stad moje ale... bo jesli jest zupelnie bokiem to lepiej widac. szkoda ze filmiku nie masz to bylby pewniak niemal! a ty fikusowo w koncu widzialas ta fotke co wrzucilam-ta chlopcowa z 18tc??? ninko to dokopalas sie do moich tych fotek czy chcesz bym ci wrzucila...jak tak to problemu nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewik...ale Fikusowo już mi podała stronki z Twoją dzidzią,więc widziałam i się przyjrzałam... Ewik twój synek też nie był całkiem bokiem tylko lekko przodem, więc nie umiałabym powiedzieć czy ten pisiak sterczał i był pod katem 30st czy raczej dziewczynkowy równoległy do kręgosłupka,hmm :-s U Eweliny stawiałabym na dziewczynkę...widziałam podobne zdjęcie usg dziewczynki na in gender...;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×