Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość do Fikusowo
Przepraszam jeśli Cię rozczaruję, ale to chłopiec! Nie wiem czy dziewczyny udają, czy naprawdę nie widzą. Gratuluję Synka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też sie tak wydaje fikusowo
..to chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko bole nadal mam .... bylam u poloznej i powiedzialam o tym,ale tak jak sadzilam powiedziala ze wiele dziewczyn tak ma i gwarantuje ze nic mi sie od naturalnego porodu nie stanie!!! moga mi do fizykoterapelty dac skierowanie ,ale nie chce! wytlumaczyla jak wstawac z lozka-nogi razem!!! nie jedna potem druga! latwo sie nie wstaje tak ale troche mniej boli! i jeszcze znow mowili ze malutki brzuch tylko ze teraz o 6tyg az a byly 4tyg wiec na cito dali na usg ... z dzidzia oki wszystko ,wymiary dobre i wazy juz 2.500kg. glowka juz nisko w kanale!! wiec ja sprzatam i robie wszystko co musi byc gotowe gdyby chcial przyjsc szybciej.... ruch dobrze mi zrobi!!! pozdrawiam was dziewczynki... ps. po filmie dzidzi fikusowa uwazalam ze to dziewczynka i tu tez mi na buleczke wyglada a nie siuraka.... strzalki tez nie widze.hehe siurak jest dlugi a nie taki wypierdek!! zadko pomylilam plec z filmu ,a nawet nigdy ,choc moze byc ten pierwszy raz -wiadomo !!! specem jakims nie jestem.... ale wewdlug mnie to jest cipuchna! wiadomo fikusowo zostaw rezerwe w serduszku! ja trzymam kciuki by nic sie w tej kwesti nie zmienilo....kropka! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50/50
Fikusowo Według mnie to nie warto gdybać bo 100 procentowa pewność da Ci tylko gin. Jedna powie tak a druga inaczej czyli tyle co i Ty wiesz 50/50 a tylko niepotrzebnie sie nakręcisz lub zmartwisz. Wiec trochę cierpliwości i do następnego USG...a najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo,główka do góry 🌼 Moja mama powtarza "tylko cierpliwi dostają to co najlepsze.." jeszcze ze dwa tygodnie i dowiesz się z całą pewnością czy nosisz pod serduszkiem upragnioną córeczkę :) Tymczasem-musisz wierzyć! Bo wiara potrafi czynić cuda! I dobrze napisała ci Ewik-zostaw rezerwę w serduszku!! Ja też mam masę wątpliwości,zwłaszcza jak termin usg się zbliża.... Do szału tez odprowadzają mnie komentarze ludzi jak się dowiadują że jestem w ciąży..."teraz to już musi być dziewczynka" albo "teraz przydałaby się dziewczynka,co?" Odnosze wrażenie że nie dziecko noszę pod sercem tylko jakiś towar eksportowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou!!! Wstawać śpiochy!! ;) Mi dzisiaj dzieci dały pospać do 9.00!!! ;) Rozpusta normalnie ;P Zaraz trzeba się ubierać,ruszyć szanowne cztery litery i pojechać po zakupy,w lodówce echo że ho ho :) Pisać,pisać co tam w wielkim świecie słychać? Miłej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok dokladnie tak ludzie reaguja i mowia gdy oczekuje sie kolejnego dziecka a w domu dwoje tej samej plci!! jak bedzie chlopieic to wiekszosc nie zlozy ci gratulacji.... nie beda zadzwonic chyba zeby powiedziec ojej ale szkoda!! malo bedzie takich ktorzy powiedza ze fajnie a co tam wazne ze dzidzia bedzie i do tego zdrowa a chlopcy beda miec kolejnego kompana zabaw! wiem co mowie! to jeszcze bardziej sprawia smutek-nikt sie nie cieszy... nikt nie reaguje tak jak na dziewczynke... trzeba miec juz obmyslane i przygotowac sie na konkretna odpowiedz taka ktora tej osobie w piety pujdzie... ja nie wytrzymalam i powiedzialam..... ale co z tego jak w sercu zostala zadra po tych roznych wypowiedziach innych! obys nie musiala byc w takiej sytuacji .tego ci zycze z calego serca! u mnie tez echo w lodowce...i musze na zakupy sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo nie trac nadziei.... jak znajde jeszcze dzis chwile to ogladne ten filmik raz jeszcze i powiem ci co widze ....ze 3razy go ogladne...ale wtedy tez nie ogladalam po lebkach tylko dokladnie -zatrzymywalam sie na roznych klatkach i cofalam pare razy!! nie chcialam mowic czegos co tylko chcesz uslyszec! nie jestesmy tu po to by sciemniac sie na wzajem ale wspierac i mowic prawde!!! tamte dziewczyny co sie wypowiedzialy (pomaranczowki) to tak sie znaja ze wiesz.....jak i my...albo jeszcze gorzej. z reszta nie ma na tych fotkach pindola widocznego na 100% szybciej bym powiedziala ze nie widac dokladnie jak juz!a nie ze siusiak jest-ciekawe gdzie????? specjalnie to zrobily by ci sprawic smutek i wprowadzic niepokoj.... usmieszek prosze....i nie mysl o tych co pisza glupoty-prosze!!! milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik,smutne jest to ale niestety...prawdziwe :( Miałam przedsmak tego jak chodziłam z drugim synkiem w ciąży.... Mam jedną koleżankę która ma trzech synków,nikt nie wiedział że była w ciąży i jak pokazała się z wózeczkiem,z mężem i dwoma starszymi synkami w parku i oczywiście lawina pytań o córeczkę,na co ona spokojnie "mam trzeciego synka" a jej mąż: "ja to potrafię co?" uśmiechnęli się do siebie i poszli dalej pozostawiając w zakłopotaniu bandę ciekawskich mamuś ;) Ja nastawiam się na synka,jedynie pocieszające jest to że z chłopcami jestem już zaprawiona w boju i nie wyobrażam sobie siebie jako mamy dziewczynki,jak udała mi się córcia będę musiała się wszystkiego po mału uczyć :P Ja już po zakupach,poszło w miarę sprawnie tylko oczywiście w torbach cała masa niepotrzebnych produktów...wiadomo jak się kończą zakupy z dziećmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo piszę, bo przypomnialo mi się jak ja się czulam, jak bylam w ciąży. Z tego co pamietam z poprzednich wpisów to Dudarewicz powiedział Ci, że raczej dziewczynka więc dlaczego po cihcu się już nie cieszysz?? Ja dowiedzialam się uwaga w 10tyg i chyba 5dniu ciązy, że będzie chlopak i przy kolejnych USG nie pytałam się już o pleć bo przecież wiem, że chłopak:) teściowa tylko się co tydzien doputywała bo miała już wtedy 3 wnuków i czekała na wnuczkę;/;/;/ i strasznie się wtedy czułam;/;/;/ jak Ci powiedział, że dziewczynka to dziewczynka, w ogóle patrzyłam na moje zdjęcia synka z USG i powiem Ci że ogonek miał bardziej szpiczasty i jeszcze jedno mi lekarz już prowadzący sam się pytał, czy chce znać pleć w 16tyg bo już było widać pindolka;) a jak Ci nie chciał mówić to znaczy że nic nie widać i najprawdopodobniej dziewczynka, ale nie chciał mówić bo czasami się zdarza że coś wyskoczy do następnego USG a im później tym większa pewność. Tyle:) a u mnie po staremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Ewik, Aga i Normi - dzieki za mile slowa, troche pocieszenia jak uwazam, ale powiem Wam ze przykro troche juz mi jest mimo ze na 100% to nie wiem jakiej jest plci moje dzidzi. Dudarewicz w 12t6d obstawial za dziewczynka (ale to bylo wczesnie) i teraz nic mi nie powiedzial ten ginekolog u mnie ww miescie tylko mowil ze trzeba trzeba czekac do 20 tyg - bo on nic za bardzo nie widzi. Na in-gender wczesniej laski tez pisaly ze moze dziewczynka - ale wiadomo kazdy moze sie pomylic i ja do nikogo pretensji nie mam ani miec nie bede - bo to loteria. A teraz nic nie odpisuja - moze niewyrazne zdjecia:/ Bedzie co ma byc i juz!! Wszystko przyjme na klate, nie ma rady hehehe Wam dziewczyny Zycze powodzenia co do plci a Tibie Ewik gratuluje ze prawie koniec ciazy i udalo sie bez wieszych komplikacji ja przejsc a moze kiedys jeszcze bedziesz chciala starac sie o dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Noemi - ja nigdy jakos za wczasu nie potraie sie cieszyc, a napewno nie w wtej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten lekarz w 12tc byl dobry i tyle...dlatego powiedzial co wie i widzi a ten widocznie nie zbyt... poza tym to w 16tc jeszcze wystaje lechtaczka ale zaczyna sie chowac a pisiaczek wydluza sie zdecydowanie!! wiec jesli jest konkretny to widac ze chlopiec jak na dloni a jak jest to dziewczynka to lekarz nie jest pewien i woli nie wypowioadac sie!! moze specem od plci nie jest! ogladalam filmi i ja watpliwosci nie mam zadnej ani troche! dla mnie to babaka jak nic! okolo 3minuty widac ladnie...a potem jak lekarz pokazuje strzalka!ale kolo 3minuty to super widac .... jak z tego bedzie chlopczyk to oznacza ze nie mozna ocenic plci w tym tygodniu-a jak wiemy mozna!!!i sa roznice pomiedzy chlopcem a dziewczynka! o tym drugim zdjeciu dziewczyny na in gender nie pisza tyle bo tak jak mowie nie jest perfekcyjne....a nie za widac siusiaka!! kochana bedzie cora zobaczysz!!!! obiecuje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiuskowo myślę tak samo jak Ewik :) Nie ma co się póki co nastawiać na płeć, bo róznie może być, ale ja też obstawiam dziewczynkę... To,że lekarz nie chciał powiedzieć to normalne, jeśli nie specjalizuje się w określaniu płci...Ja byłam z córką w 20 tygodniu i lekarz nie chciał mi powiedzieć, bo stwierdził,ze to za wcześnie i pomyłki sie zdarzają...Ja bardzo nalegałam, więc włączył jeszcze raz sprzęt i powiedział mi coś takiego: ja tu nic nie widzę...tu powinien być siusiak (pokazywał mi to miejsce) a go nie widać...natomiast to co widać wygląda jak u dziewczynki...No i wyłączył sprzęt i powiedział,ze tej rozmowy nie było... ;) Po 3 tygodniach poszłam do innego lekarza i ten powiedział,że to dziewczynka na 120% I oglądając zdjęcie z Twojego USG dla mnie ten punkcik gdzie powinien być siusiak, ago nie ma to wygląda właśnie na łechtaczkę...natomiast reszta na bułeczkę :) Ja też sporo filmików, zdjęć widziałam...owszem, na filmie widać zawsze lepiej, bo możesz robić stop klatkę...a tu na zdjęciu różne cienie są...no ale tak czy siak siusiaczka nie widać... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny jak ja bym chciala zebyscie mialy racje!!! Nawet nie wiecie jak bardzo!!! Kurcze, wizyte polowkowa mam dopiero pod koniec marca wiec wtedy bede wiedziec wiecej. Narazie dzieki Wam Wielkie za slowa otuchy!!!Co ma byc to bedzie!!! Buziaki przesylam Wam gorace!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-o ta strzałke i chodzi, którą u mnie widać. To zdjecie troche rozmazane -ale porównaj. Zgadzam sie i z Ewik i z Sylwką:) Tak jak pisałam mi wygląda u C. na opuchnięte troszkę wargi srom. Ale też specem nie jestem-absolutnie... A poza tym-usmiechnij się-chłopiec to też nie koniec świata!!!!! Fotka mojej z 18 tyg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f31778436d4cb28a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Dzis ogarnelo mnie wielkie lenistwo, wczoraj posprzatalam domek a dzis luz, zaraz ide z corka na rower a pozniej kocyk, cieple papcie i tv, Napisze Wam w zaufaniu, iz myslalam ze poprzedni cykl uznam za owocny, a gdy pojawila sie @ bylam zalamana, wkrecilam sobie ze to poronienie, a w dodatku ta krew jest bardzo czerwona. Zadzwonilam do pani ginekolog do Pl a ona spokojnie mnie uspokoila. Krew krzepnie w drodze na zewnątrz, jesli krawienie jest obfiete, wowczas krew jest żwywo czerwona, jesli mało sie ruszasz w czasie miesiączki , albo dużo leżysz krew spływa wolnie i może skrzepnąc sobie troszke i być ciemno czerwona do czarnego . A co do mojego skroconego cyklu to moglbyc bezowulacyjny mimo pozytywnego testu. Dziewczyny znowu nie poddaje sie i dalej bede walczyc aby byc 2w1, nadal biore tabletki, kupilam testy owul na e-bay'u i tak bardzo chcialam mierzyc tem. ale poki co to nie moge sie zmobilizowac. Walcze o moja upragniona fasolke i probowac bede planowac chlopca. Dziekuje ze tutaj jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka:-) ja mam pytanko, pisalas ze bralas Pregnacare conception, powiedz prosze co o nich sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo no ja dokladnie wiem jak bardzo bys chciala by to co mowimy bylo prawda... mysle ze kazda z nas wie to jak nikt inny. w koncu z tego powodu tu trafilysmy i zadnej z nas obojetne nie jest!!tylko nie kazdej sie udalo! zobaczysz na kolejnim usg co powie lekarz-jaka bedziesz szczesliwa.... u kibicki ta cipcia jest blizej jakby,a u ciebie dalej!to dlatego gorzej widac ale jajek w tym momencie nie ma ,wiec to co tam widac to pipcia spuchnieta jast tak jak mowi kibicka! na 28dni z tych filmikow ktore ogladalam kazdej plec ocenilam dobrze...nawet ze zdjecia sie nie pomylilam...ale musialy byc dobrze ujete!!jak nie byly to lepiej bylo nie gdybac! u mnie tez pozycja kiepska w ocenie byla,choc ten wyrostek w wyobrazni wydawal sie byc prosty .... na usg nie patrzylam nawet w tamto miejsce bo chcialam widziec ,glowke roczke i nozke kazdy detal!! to bylo najwazniejsze by moc poogladac dzidzie ,a nie tylko wyrostek i tak bylo juz co bylo!! kasia to sobie wkrecilas niezle...co ty!! glowa do gory!! jak o czasie jest krwawienie to nie ma co gdybac!! a to ze nie zaszlas nie oznacza ze owulki nie bylo!mogla byc ale ten cykl nie mial byc twoj!!! jeszcze i pare miesiecy tak moze byc ze nic z tego a moze udac sie juz w nastepnym...oczywiscie tego ci zycze!! ale nie ma co martwic sie jak przyjdzie okres-wiadomo smutno moze ci byc to normalne ,ale nie mysl o zadnym poronieniu. kazda dziewczyna chce od reki zajsc ale nie kazdej sie to udaje!! to wszystko zalezy kiedy ma przyjsc do ciebie maluch...moze za wczesnie zaczelas sie starac i musisz poczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 dziekuje za twoje wspaniale slowa, usmiech pojawil mi sie na twarzy, spadam na spacerek bo jest sliczne sloneczko, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo - to jeszcze ja Ci napisze:) ja tez bylam na usg w 16 tyg (bo na poczatku lekarka dosc czesto sie ze mna umawiala, dopiero teraz co miesiac) i wtedy tez nie chciala mi powiedziec, a w 18 juz tak:) Wiec glowa do gory, mnie dzidzia wyglada na dziewuszke, oczywiscie, ze mozemy sie wszystkie mylic ale jakos mi sie nie wydaje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...ale się rozpisałyście,aż miło ;-) Dzisiaj od rana słoneczko nas przywitało,no i też byliśmy na zakupkach...lista zakupów długa ale oczywiście zawsze jest sporo rzeczy z poza listy :-p Fikusowo jak najbardziej przyłączam się do życzeń córeczki...niestety nie znam się na odczytywaniu zdjęć...z resztą sama nie umiem odczytać swoich,może są zbyt przymazane... To jest dobry lekarz i rzadko się myli...a jak ci powiedział że na jego oko widzi dziewczynkę to tak jest.Nie martw się już tym ;-) Kasiu,brałam te tabletki 3 m-ce przed zajściem w ciążę i póżniej kupiłam sobie dla kobiet już w ciąży-tam jest już zawarty folic,więc nie musiałam dodatkowych tabl.brać+ wiele witamin :-). Dla mnie rewelacja i polecam je każdemu kto planuje bądz jest w ciąży.A Ty już je zażywasz czy nie??? Ewik,mam pytanie dotyczące zdjęć usg,otóż pisiak od którego tygodnia jest najbardziej widoczny i od którego jest już na stałe?????????????????????????? On stoi czy raczej leży???????????Sorki za takie konkretne pytanie ale ja z tego jestem zielona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odzew i ratunek emocjonalny hehe Ale jest, ok i co bedzie to bedzie - dowiecie sie zaraz po mnie jak mysle za kilka tygodni ! Ja kompletnie sie nie znam na tych zdjeciach usg, nic na nich konkretnego nie widze. Wszystko jeszcze moze sie zdarzyc ... wiec rezerwa jest ale i nadzieja w sercu takze! Jeszcze raz BUZIAKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z regoly siusiak sterczy do gory,chocby dlatego ze jest w wodzie!! zobacz Ninko u synka jak sie kapie hehe. u moich za kazdym razem byl wyraznie sterczacy!! do 7mies widac samego pindolka a potem i jajeczka bo one schodza do woreczka mosznowego w 7mies! wiec potem widac taki balonik z siurakiem! u mlodszego super bylo widac i nie mozna bylo pomylic tego z zadna cipka!! teraz na usg w 20tc jak widzialam to maly byl w takiej pozycji jakby stal ,a siurak razem z nim hihi a jak dzidzus jest do gory nogami to tym bardziej sterczy mocno do gory bo przyciaganie ziemskie dziala jakby nie bylo.... wkleje zdjecie to jest z 18tc bo po dacie widze -nie jest moje ale dobrej kolezanki urodzila juz dawno.chcialam pokazac je fikusowej by porownala ze swoim ze jest mega inne! a w takiej samej pozycji! to i teraz ty Ninko zobacz jak ladnie widac! http://img4.imageshack.us/i/skanowanie0001ps.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczku nie mozna otworzyc zdjecia bo jest jkos blokowane przez serwer:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej zle...zaraz poszperam!!! wstawie.za ktoryms razem sie uda tylko troche zasmiece forum hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×