Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

dzięki a już trochę wyluzowałam :P a tu znowu taki długi dzionek przede mną ale chociaż mam jeszcze troszkę nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nasza ma dwie cory!! Gosiu to maz calkiem idzie na to zeby sie starac skoro piszesz ze sie nie zabezpieczacie????? bo wczesniej ciezko bylo sprowokowac bez zabezpieczenia bara bara.... ja czasen juz czuje brzuchol i dosc czesto twardnieje i boli lekko... za pare dni bedzie tu moja mama wiec jeszcze niech zaczeka bo chlopcow bede bala sie zostawic i pujsc sobie rodzic.... witam cie Chlopca chcialabym.... rozumiem twoje obawy jak nic ...tez czulabym tylko strach gdybym chciala sprobowac ,ze i tak bedzie chlopiec!! do 20tc twoja cora byla chlopcem bo wtedy wystaje jeszcze wyrostek....i mozna sie pomylic! zapraszamy do nas... a na chlopck kasiu jednorazowy strzal w owulke najlepiej!! nie co drugi dzien! taka jak ni_ka zdaje sie pisze! tak jak ni_ka pisze szyjka po owulacji jest uniesiona do gory i opada albo dzien przed okresem ,albo tylko pare godzin przed i otwiera sie!! jesli jest ciaza to raczej zostaje na gorze ,ale tez moze nieznacznie opasc a potem znow sie uniesie.... na poczatku ciazy jest twarda potem robi sie rozpulchniona i meciutka!! nawet jej nie dosiegniesz... z reszta lepiej nie grzebac tam pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak dzis jak wyjelam wkladke a ginka zapytala czy dac nam prezerwatywy ??? My churkiem ze nie bo przeciez staramy sie o kolejne dziecko, dopiero w aucie uswiadomilismy sobie ze jak na dziewczynke bedziemy sie starac to jednak by sie przydaly i tak na drugi dzien po pracy moj M pojechal do kliniki po gumki :) Pozniej sie zloscil bo caly moj cykl musial gumke miec i po owulce rowniez do 4 dnia :) Takze Kasiu ja tez bym wam radzila sie poprostu zabezpieczac a strzelac w sama owulke tak jak pisza inne dziewczyny, a gumki dostaniesz przeciez za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynky:) Kibicko - no ja mysle, ze dziewczynka juz dziewczynka zostanie na bank:) I mam nadzieje, ze u mnie tez :) (choc czasami przychodzi do glowy mysli, a co jesli lekarka sie pomylila) Wczoraj bylam w smyku, kupilam pare cudeniek dla malej dziewczynusi, nie moglam sie oprzec, tam sa sliczne ubranka, strasznie mi sie podobaja:) widze, ze piszecie o dzieciowych gadzetach to i ja cos popytam:) dziewczyny, doradzcie mi jaki kupic lezaczek dla maluszka, wiem, ze fisher price ma takie lezaczki do 18kg, ale jakos ciezko mi sobie wyobrazic, zeby dziecko chcialo az tak dlugo w nim siedziec, wiec nie wiem czy jest sens, w sumie zastanawiam sie nad 3, moze mi doradzicie: http://allegro.pl/l0539-fisher-price-lezaczek-bujaczek-3-w-1-i1469354784.html lub http://allegro.pl/lezaczek-ptaszek-komfort-bright-starts-gratis-i1488153402.html http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczuszka-18-kg-gratis-i1497771844.html a jeszcze chodzi mi po glowie taka hustawka, no ale wtedy musialabym chyba i lezaczek i hustawke zamowic bo to troche inne http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do11kg-gratis-i1491023639.html w ogole ta seria ptaszek z bright stars bardzo mi sie podoba, bardziej niz flezaczki/hustawiki z fisher price :) tyle ze nie wiem jak z jakoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) My też jakoś mieliśmy śmieszne problemy z tymi prezerwatywami :-p, bo mój mąż nie mógł zrozumieć kiedy mu na zbliżenie bez gumki pozwalałam a kiedy nie....I w końcu powiedział: kurcze,my się staramy o dzidziusia czy nie??? Ach te chłopy...tylko by lecieli na żywioł!!! hehe ;-) W końcu pomyślelismy że Durexy są dość drogie i ich mało w opakowaniu...ale mój genialny M.znalazł stronkę i kupiliśmy 76 sztuk Durexa za bodajże 8funa....teraz to jest pełna szuflada gumek,które nie są obecnie potrzebne bo to "po ptakach",he. Kaddy ten leżaczek-huśtawka z bright stars są przecudne...kiedyś też je oglądałam,ale jak to jest w użyciu i jakiej jakości to nie wiem... W sumie Fisher price leżaczek jest super ,bo jest od narodzin a potem można używać dla większego dziecka np.jak ogląda bajki ;-) No i najważniejsze trzeba patrzeć na nogi takiego leżaczka,bo czasami są takie delikatne i cienkie rurki,że jak bobas jest dość pulchny i cięzki to prawie dotyka pupą podłogi (tak miała moja kumpela) i dość śmiesznie to wyglądało...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy Moj synek mial lezaczek i hustawke. I powiem Ci ze z mojego doswadczenia ja bym wolala kupic hustawke nawet taka jak jest w 2 linku, dlatego ze zdecydowanie bardziej zajmowala go hustawka ktora sama go bujala a ja w tym czasie moglam cos porobic :) w lezaczku sie bardzo szybko nudzil. A jezeli zdecydujesz sie na lezaczek to polecam cos takiego http://allegro.onet.pl/fisher-price-lezaczek-z-wibracjami-k2565-kurier-i1454806803.html ten ma wibracje, i swiatelka ktore zajmuja dziecko, ruchome elementy i melodyjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a jak z tymi nogami od tego lezaczka wyginały się czy sa raczej stabilne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stabilne byly :) Nawet jak byl juz duzy to sie do niego pchal :) Jak przyjechalimy do uk to synek mial 3 mce i zanim nasze graty zwiezlismy to od sasiada dostal taki zwykly lezaczek z palakiem i wibracjami i tak jak pisalam wolal chustawke, Ten ktory wkleilam kupilsmy pozniej i bardzo mu sie podobal bo mial duzo pierdulek ktore przyciagaly jego uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki bardzo za rady:) ta hustaweczka mnie kusi, bo faktycznie wiem, ze potrafi zajac malucha, mnie tez ta seria bright starts bardzo sie podoba wizualnie, takie cudenka:) Ninko - ale czad z tymi prezerwatywami w ilosci 76 egzemplarzy...:D:D:P jestescie zaopatrzenie, ze hoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zaopatrzenie jest...tylko najlepsze będzie jak teściowa z tesciem przyleci do nas i pomyli szuflady to się z lekka przerazi że my to jakieś "króliki",heheheheheheheheheheeee :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ka mam dwie corki 12 i 18 lat :))) Ewik uwazamy tylko w dni plodne i jakos sie udaje a poza tym moj M tyle sie nasluchal o tym synku ,z e chyba ulegl bo nie ma nic przeciwko, sila persfazji:)))) ja czuje kiedy jest owu wiec z tymi wyliczeniami jakos sie udaje a poza tym moj M jest tylko w poniedzialki , srody, soboty i niedziele w domu wiec jakos celujemy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia,juz tak to jest z tym celowaniem,doskonale cię rozumiem,ja nie mogłam się wcelować w odpowiednie dni prawie cztery lata przez to że mój małż pracuje za granicą i w domu jest na max 10 dni co miesiąc-półtora...ciężko było ale w rezultacie jakoś samo wyszło i to w momencie w którym byłam gotowa sobie odpuścić ;) Uda się i Wam,trzymam kciuki za synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas Gosiu ze wy sie nie zabezpieczacie i nie zachodzisz...wiec to brzmi jak jazda na zywiol,a nie omijanie owulki... gorzej jak z tego omijania przyjdzie ci kolejna cora bo jakis plemnik przetrwa do owulacji albo owulka sie troche przesunie...i po planach synkowych. jak juz kombinujesz to przed nic a w owulke trafiaj skoro maz jakby urobiony zostal.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ewiczku ze to na zywiol ale co ma byc to bedzie , zwlaszcza ze dziewczynki pisaly juz ze maja corki z owulki a sprzed maja chlopcow wiec......na razie sie udaje , zobaczymy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - testowałaś? A ja wczoraj chyba odkryłam powód przez który nam sie moze nie udawać zajść w ciążę:O Od razu mówię, ze głupi lachon ze mnie!😠 Juz mówie dlaczego... od dawna uzywamy zeli nawilzających durex i w starankach tez. Wczoraj przeczytałam ze one źle wpływają na plemniki powoduja ich krótszą zywotnosc i zmniejszają ruchliwość i ze nie powinno sie ich uzywac przy staraniach o dziecko wiec dziele sie z Wami tym jak by któras z Was tez uzywała to nie uzywajcie aczkolwiek takiej durnej baby jak ja pewnie ze świecą szukać:O Przeciez wiem od dawna, ze plemniki nie lubia środowiska wodnego i w nim szybko giną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksoul*********************
czesc dziewczyny,jesli chodzi o nawilzanie to polecam Preseed-jest to lubrykant pomagajacy zajsc w ciaze a takze wkladki menstruacyjne Instead Softcups-sa one przeznaczone do okresu ale bardzo wiele par uzywa po stosunku zeby nasienie nie wyciekalo i byly wieksze szanse na zajscie w ciaze.w necie jest wiele historii par ktore stosowaly powyzsze rozwiazania z sukcesem.zycze owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacksoul - dzieki za poradę. ja poki co spróbuję bez lubrykantów tak jak przy pierwszym dziecku, jak nie bedzie efektu to skorzystam z Twoich porad. Wiecie co wstapiły we mnie nowe siły i nadzieja! wiem ze to głupie bo to przeciez nie musiał byc głowny powód ale tek jest!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka co tam u ciebie? Czekam na wieści . Czy robiłaś już teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ! ni_ka Bernia nie nie robiłam bo dzisiaj tempka taka sama jak wczoraj zobaczę jak podskoczy to zrobię test. Czytałam że dwa dni po spadku test należy zrobić. Trochę szybki by ten spadek był bo w 9 i 10 dc i tak od razu z 37 na 36,7 i dziś znowu 36,7 zobaczymy...nigdy nie miałam takich anomalii temperaturki jak spadała to dzień dwa przed @ i to nieznacznie i pomału...Jak jutro skoczy to w poniedziałek robię test a jak nie to juz czekam na @ bo na ciąże nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - czekam na pozytywne wieści o podniesieniu tempki🌻 kasiu - tez widziałam ten lubrykant, tam jest nawet przy nim pokazane jak fatalne działanie maja nawilzacze na bazie wody:O ja spróbuję dwa cykle bez nawilzaczy i zobacze jaki bedzie efekt. Jak nie to jakis zakupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ni_ka nie mam dobrych wieści tempka od trzech dni taka sama 36,7 ani więcej ani mniej. Chyba nie ma sensu robić tego testu, albo zobaczę jutro może zrobię żeby już być pewna ze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj pojechałam do swojej kolezanki z moimi skarbami i ona zawołała swoja babcie zeby jej pokazac mojego młodszego synka jej babcia powiedziała ze jest sliczny i taki grubiutki ale musze urodzic jeszcze corke bo kobieta ktora rodzi samych synow lepiej zeby sie sama na swiat nie narodziała!!! i jeszcze powtozyła to dwa razy. Na poczatku miałam to gzies ale tak w głebi duszy to dzis jest mi pzykro i mam dołaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,nie przejmuj się,jakaś głupia ta baba-kompletnie! Takie ma zdanie na temat płci a nie pomyślała że gdyby nie jej ojciec-też facet!!-nie byłoby jej na tym świecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durna babcia jakas.... a co z chlopem ktory plodzi tych synow ....na odszczal chyba juz tylko sie nadaje!! same sobie nie robimy tych chlopcow. brrrrr trzebabylo jej tak powiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Podczytuje was ale nie pisze z wiadomego powodu- czas. U nas wszystko ok, mały ma już 5 tygodni, jest ogólnie grzeczny, wiadomo trochę płacze jak to dziecko. Kocham go tak bardzo, jest taki śliczny i słodki. Narazie nie mysle o drugim ale wiem ze będziemy sie starać o dziewczynkę :) Właśnie chce mu kupić wibrujacy lezaczek i nie wiem czy nie jest za wcześnie. I ma trochę na buzce uczulenia, czerwone krostki i sucha skóra, bałam sie ze to skaza białkowa ale chyba inaczej wygląda. Poza tym jestem w nim zakochana :) Trochę tylko ciężko bo całymi dniami jesteśmy sami teraz mój m nawet w weekendy pracuje ( chcemy skończyć mieszkanie) i trochę jestem zmęczona. Ale dany radę . Pozdrawiam wszystkich Ewik powodzenia bo ty chyba już na końcówce jesteś. Pamiętam jak rodzilam to była kobieta która miała dwóch synów i urodziła córeczkę, była w szoku bo nie znała płci. Z tym to jest loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Najgorsze to jak facet często wyjeżdża a my nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć,bo czasami owulka wychodzi wtedy kiedy go nie ma...Mimo to trzymam za Was kciuki dziewczyny (te które próbują zajść) ;-) Ni_ka my nigdy nie używaliśmy jakiś żeli na lepsze nawilżenie...jakoś miałam i mam naturalnego w dostatku,hee...:-p No to ciekawe że tak żele osłabiają plemniki,hmm.Dobrze ze się kapnęłaś w porę ;-) Myszka no poczekamy,zobaczymy...oby nie przyszła @ :-( Dorotka ale to durna baba była...ja bym jej odpowiedziała dokładnie jak powiedziała Aganiok...co za ludzie :-o Ewik Ty to już na końcówce, bo jak się nie mylę to 30 marca masz termin ;-) HopeU fajnie że się odezwałaś,bo wiadomo na poczatku czasu brakuje....masz grzecznego dzidziusia i masz wynagrodzone ;-) Jak znajdziesz czas to wpadaj częściej :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU właśnie miałam Cię wywołać,ciekawa byłam jak twój synuś :) Myślę ze nie jest za wcześnie na leżaczek więc śmiało kupuj!! Ja uciekam,dzisiaj mamy małe party,mój synuś kończy 5 latek-ale zleciało! :) Imprezka kameralna ale jest wszystko co trzeba,baloniki,trąbki,czapeczki słodycze i oczywiście tort-ZAPRASZAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak gwoli ścisłości przyszedł na świat o 14.25 więc parę minutek temu :) Pamiętam to jak dziś,od razu przyssał się do piersi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×