Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Monico wiem i dlatego się obawiam... że i ja bedę miec 3 chłopca. Ale puki co mam wielką nadzieję ale i sporo obaw. Myślę, że mogło ci się udac i że ta paskudna @ nie przyjdzie czego ci zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko,gratuluję syneczka oraz podobnie jak u Ewelinki-zdrowego podejścia do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia dziekuje Tak samo jak Ty mam cudownych synków i wielką nadzieję. Dlatego Tu znalazłyśmy się, trzeba wierzyć i miec nadzieję,bo wiara potrafi zdziałać cuda. Życzę Ci upragnionej córeczki i mam nadzieję że te nasze marzenia się spełnią :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko mój starszak w czerwcu skończy 8 lat a młodszy w sierpniu 5 lat. Pewnie, ze najlepsze jest zdrowe podejście do sprawy i ja też chciałabym tak myślec , lecz chęc posiadania córki jest duza i mam nadzieję, że jeśli mi się nie uda bede umiała do tego podejśc jak Ewelinka i Kubolinka. Inaczej jest gdy spodziewasz się 2 dziecka a inaczej gdy jest to 3 lub 4. Wtedy presja jest silniejsza. Puki co muszę wierzyc choc pomału wątpię czy mi sie udało. Teraz wazne aby dzidzia była zdrowa. O płci bedę mówic jak przyjdzie na to czas. Teraz kolej na fikusowo i aganiok a poźniej chyba ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kubolinko w gronie siusiakow :) Gratuluje serdecznie zdrowego synusia :) Moj taz na kazdym usg sie ciagle wiercil i fikal, chlopaki juz tak chyba maja ;) Ja tez co chwile zagladalam wczoraj by nowe wiesci przeczytac :) Berniu w moim przypadku do 3 razy sztuka sie nie sprawdzilo :) Ale za reszte dziewczyn trzymam mocno kciuki :) Treaz Aganiok Twoja kolej ? Kiedy masz usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D Boze wieki mnie tu nie bylo , pokickałam cos w kompie ... pozniej z netem problemy ... na koniec nie moglam znalezc watku yhhh :) ale juz wsyztsko "łoki" Qrcze ale tu sie dzialo..... dloslownie nie zdarzylam wszytskiego przeczytac ... po lepkach jedynie . Ewunia tobie spoznione ale najszczersze zyczonka z okazji urodzin 18/stych , niechaj spelnia sie twoje marzenia i zdrrowka bo to najwazniejsze . Trzymam za twoj poród oby lajtowo poszedl i bez kaplikacji !!!! :) :) :) Wszystkim zafasolkowanym wszytskiego dobrego , wybaczcie dziewczynki ale nawet nie wiem kto, kiedy !!! Witam rwoniez nowe forumki :) Moj Marcys rosnie jak na drozdzach niedlugo skonczy 4 miechy i dziewczynki szczerze ale to szczerze nie wyobrazam sobie aby mogl byc dziewczynka ... jest tak spokojny , kochany ze moglabym miec takich dzieci 10 cioro !!! :D :) :D pozdrawiam kochane i ebde sie starala zagladac czesciej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamuniu 30 :) fajnie, ze jeszcze czasem zagladniesz do nas. Na stronie 237 znalazłam opis staranek Kubolinki. Wynika z niego,ze staranka były bardziej chłopczykowe i to daje nadzieje mamom, które chcą synusia.Jednak i z takich staranek bywają dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik , spoznione ale serdeczne zyczenia z okazji urodzinek - latwego i udanego rozwiazania i spelnienia marzen w przyszlosci!!!! Juz niedlugo bedziesz tulic swojego szkraba:) Kubolinko i Ewelinko - ciesze sie ze macie zdrowe dzieciaczki i potrafilyscie tak pieknie przyjac wiadomosc o synku:):):) Najwazniejsze jest zdrowie dziecka i to jest pewnik!!! Dawno tu nie zagladalam i dlatego szybko przelecialam spawdzic co sie dzialo. Ja wczoraj mialam Usg i doktor D. stwierdzil ze dzidzius sie zdrowo rozwija i ze jest dziewczynka na 100% - to jego slowa. Jestem przeszczesliwa, i mysle tylko teraz o tym aby szczesliwie dotrwac do konca ciazy i urodzic bez komplikacji. To moje newsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Mam nadzieje ze nic sie nie zmieni w kwestii plci i rozwoju dzidzi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo GRATULUJE !!!! Ale dzisiaj się dzieje. Cieszę się ogromnie, że jednak udaje się zaplanowac płec :D Życzę powodzenia i niech dzidzia zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko - gratuluję synka🌼 a sen bardzo wymowny i pełen akceptacji dla płci jak dla mnie:) fikusowo - gratuluję córeczki!🌼 monico - trzymam kciuki zeby @ nie nadszedł&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiskuskowo Gratuluje corci :) Ale z Ciebie szczesciara . Poki co od dluzszego czasu tylko Tobie sie udalo :) Ciekawe jak bedzie nasza tabelka wygladala !!! Czy wiecej bedzie tych ktorym sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na tabelkę to teraz kolej na Ninke. Wpisany ma termin porodu na sierpien wiec teraz ona gdzies bedzie miała usg a później ja :) Uzupełniajcie tabelkę dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki!!! Ja dziekuje Bogu!!! I Wam za wsparcie, bez tego forum wiele bym nie wiedziala - w sumie nic. Teraz w kolejce jest Aganiok, Ninka i Bernia :) Oby im sie tez poszczescilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo a czy pamietasz w którym dniu cyklu zaszłaś w ciąże z synkiem? Faktycznie zapomniałam jeszcze o Aganiok. Moniko no to teraz nie masz wyjscia, muszą byc te 2 kreseczki bo nasz zespół brzuchatek pomału się wykrusza ;) Nowych staraczek i brzuchatek coś nie przybywa. Musi ci się teraz udac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje staranka: -przytulanki 10,11,12 i 13 dc (15-18 listopad) ok g.24 lub nawet po północy (na teście lekki cień testowej kreski) -14 dc - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień, śluz R (g.14 i 21) -15 dc - test g.12 - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień; test g. 21 - kreska jeszcze bardziej mocniejsza test g.22.30 - krechy tak samo mocne jeśli nie identyczne śluz R -16dc - test o 12 - kreska testowa mocniejsza niż kontrolna test o 22 - dwie mocne krechy śluz m -17 dc - test o 12.30 - kreska testowa słabsza (cos jak w 14dc) śluz L -18 dc sucho Wychodzi na to że owulacja mogła być 16 dc, z 15/16 dc najwcześniej lub 17 dc, ale ja dokladnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialas fikusowo kłócie jajnika? wydaje mi sie ze moglo to byc 15/16, a ilo dniowe cykle mialas i wktorym dniu po raz ostatni byl sluz fajnie , ze jakiejś mamusi sie udało, a staranka rzeczywiscie dziewczynkowe Bernia zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Mati skonczyl 8 lat w grudniu a Misiu skonczy 4 lata w maju :), mam 4,5 roku przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico - tez mam synka co w maju skończy 4 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ale dzisiaj wieści:):) Kubolinko - gratuluje zdrowego syneczka!! mój synek tez tylko brata pod uwage bral, kompan do zabaw itp;) a sen piekny:) Fikusowo - gratuluje!!! Twoje staranka bardzo dziewczynkowe i jest dziewczynka:) super!! to teraz zacznie sie szalenstwo zakupowe tych wszystkich cudeniek dziewuszkowych, (ja sie juz wciagnelam):D Ewik - ja tez uwazam ze marzec jest super na urodzenie dziedziusia (moj synek jest z marca) - nic z wiosny nie tracicie, od razu na spacerki, coraz cieplej i sloneczko... teraz tez tak chcialabym no ale ma byc koniec maja (mam nadzieje, ze troszke wczesniej, ale tylko troszke oczywiscie;)) Ninko - dzisiaj prawdopodobnie u ortopedy bede to sie o to spojenie i pachwiny popytam, ja zauwazylam, ze jest troche lepiej jak wiecej leze, najgorzej jest po dluzszym siedzeniu, wtedy strasznie boli... ehhh Odnosnie zdjecia z 12 tyg to nie wklejalam, ale chyba gdzies mam, jak znajde chwilke to poszukam:) Aganiok- to mowisz, ze sa szanse, ze dzidzius w ostatnim momencie sie przekreci, mam taka nadzieje, bo wole sn od cc (a nawet nie jestem pewna czy przy drugim dziecku ulozenie posladkowe jest wskazaniem do cc:/) jedno co mnie zastanawia to, ze ta moje dziewczynka ciagle tak siedzi, kolejne usg potwierdza no i ruchy tez sa tak charakterystyczne po bokach brzucha, nie ma kopania po zebrach itp. czyli jakos jej tak wygodnie, nie to ze zmienia pozycje i jest raz tak a raz inaczej. Kibicko - co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-ogromne gratulacje!!!! Jednak marzenia się spełniają tylko trzeba bardzo mocno w nie wierzyć :) Dziewczyny,ja mam usg 29 marca,trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ka to super, moj jest z 21 maja aganiok to juz tuz tuz :D znowu bedzie oczekiwanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko gratuluje synusia! no i synek bedzie mial sie z kim bawic. dobrze mowil ze jak on sie bedzie z dziewczynka bawil...hehe maly spryciaz! pewnie caly szczesliwy! moje chlopaki maja siebie to za dziewczynka byli jednoglosnie...ale mi nie bylo dane i tez nie sprawdzilo sie ze do trzech razy sztuka... moze trzeba dalej dopowiedziec przyslowie ....,,a za czwartym nauka,,!!! ale jakos narazie to nie czuje tego i nie wierze w takie cuda!!! Fikusowo gratuluje sedecznie...ale czy my juz nie wiedzielismy wczesniej ze bedzie cora?? wiedzielismy! fajnie ze juz tak na 100% potwierdzona jest!!! szczesciara z ciebie no i kaddy tez!!ale super tak ma byc,bo to ze jednym nie wychodzi to nie znaczy ze inni maja nie miec! fakt ze tez by sie chcialo byc w takiej grupie ale trudno sie mowi! Mamunia 30 w koncu kochana no! nie bylo dnia bym nie myslala o tobie!! nawet i dzis jak mylam glowe ....fajnie ze udalo ci sie odezwac ,a ja tak sie zastanawialam czy czasem jakis problemow nie masz z netem czy co... buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) No jak widać nasze forum ruszyło z kopyta i takie newsy ;-) Na samym początku chcę złożyć Berni życzenia w dniu urodzinek (masz dzisiaj ,dobrze pamiętam?)szczęścia ,zdrowia i szybkiego rozwiązania kochana!!!! Kubolinko super podejście do sprawy,GRATULACJE synusia ;-)...widać że jesteście także tą wiadomością zadowoleni...ważne że też synek jest zadowolony z braciszka ;-) Fikusowo super wiadomość kochana GRATULACJE!!!;-)...jeśli chodzi o planowanie ;-) Wierzę że teraz jesteś przeszczęśliwa ;-).Teraz to już tylko spokojnie czekać końca i zaszaleć z dziewczynkowymi ubrankami,ehhh :-p W końcu ktoś poprawi babkowe statystyki,heheheheeee Kaddy,pytaj pytaj bo ja tutaj nic sie konkretnego nie dowiem...No i wklej zdjęcie jak możesz z 12tc ;-) Pogdybamy...:-p Nie wiem która jest następna ,ale dzisiaj babka ze szpitala do mnie zadzwoniła że przesuwa mi się termin usg połówkowego z 5-go na 8-go kwietnia,bo malują pomieszczenie i muszą wszystko poprzenosić...:-( Normalnie się wkurzyłam, bo już liczyłam tygodnie i dni,a tu weż jeszcze czekaj te 3 dni dłużej....Jak pech to pech! :-( Pewnie teraz będzie następna Aganiok,Bernia i ???...na samym końcu ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja też dziewczynom gratuluje zdrowych dzieciaczków:) Fikusowo-toć widać było,że dziewczynka;)-mówiłysmy! no i tak jak pisałam D. podobno sie nie myli:D-nawet w 12 t.c. Ewelinko-bedziesz dumną mamą trzech muszkieterów-jak ja:) Ja obserwuję,ze jakoś to wszystko w przyrodzie sie wyrównuje-przykładowo -jeszcze 5 moich koleżanek było(jest) ze mną w ciąży. No i na nas 6 jest 3 chłopców i 3 dziewczynki. Dlatego mysle,ze tutaj bedzie podobnie-bez względu na rodzaj staranek ( u nas też było różnie) Kaddy-jakoś trwam 2 w jednym-chociaż naprawdę kiepsko znoszę tą ciążę. Ale staram sie nie smęcić... zaczęłam 34 tydzień-jeszcze dwa i mogę rodzić. Zaczęłam już prac i prasować ciuszki.W tym tygodniu chce podjechac po wózek(wstepnie zdecydowałam się na Roan Marite) i spakowac torbe do szpitala.Robimy jeszcze pokój dla nas i M. Chyba zdążymy ze wszystkim? To Twoja Młoda -Uparciuszka,ze tak sobie siedzi odwrotni:). Moja z kolei od 25 tyg już ułożona główkowo(chłopcy też dosyć szybko się tak układali).I czuję od kilku dni jakby mi ten łepek wciskała w dół-BOLI!! Daj znać co Ci powie lekarka o tym spojeniu?-pewnie nie bardzo na to mozna coś poradzic prócz leżenia i leków przeciwbólowych co? Normalnie funkcjonujesz czy raczej polegujesz? Wszystko już masz dla córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jakie tu wspaniałe wieści GRATULUJE...Wy już o porodzie myślicie o pakowaniu torby a ja nawet jeszcze w ciąży nie jestem :( Wychodzi na to ze to planowanie nic nie daje :P To mój ostatni cykl z uważaniem na owulke...następne to będą strzały bez planowania... a jak nic do lipca nie będzie to trzeba będzie się zabrać za szukanie pracy :) bo ile można czekać ??? W tym cyklu na razie podchodzę spokojnie, ale wiem jak to będzie pod koniec :P juz nie mam sił do tego ...trzeba czym się zająć i nie myśleć, a przyjdzie samo...Jak u mnie będzie sie dziac coś ciekawego to dam znac dzisiaj to mój 7dc wiec jeszcze sporo przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-nowy cykl, nowe nadzieje:) masz racje-wyluzuj i przestan myśleć-choć to pewnie nie takie łatwe... Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×