Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Chińska metoda planowania płc liczy się wiek matki w momencie zapłodnienia. Ale ja w to nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia kolejna w oczekiwaniu jest ni_ka chyba że kogoś ominęłam w każdym bądź razie ja chyba jestem na końcu :( bo coś nowych staraczek też nie przybywa a nawet jak przybędą to ja dalej będę się starać ... chyba mi sie nigdy nie uda :P no ale cóż można poradzić trzeba czekać na swoja kolej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia to kiedy mialas owu?? to teraz Ty i ni_ka czekacie na swoje testy bernia tak, ale w sumie myslalam ze nic z tego, bo plemniczki byly bardzo oslabiane tzn przez 3 dni przytulanka codzinnie A odebralam wynik i jest 7,48 a nie 748 wiec nic dziwnego ze test wykrył cien cienia i zgadza sie że to poczatek trzeciego tygodnia, nawet dokladnie tak wychodzi z owu Dziewczyny jak Wasze rodziny przyjęły 3 ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasztetów, wątróbek i tatara nie można jeśc za dużo albo unikać wątróbki, dlatego że watrowa jest takim filtrem wyłapującym wszystkie zanieczyszczenia z organizmu i zjadając ją w ciąży można sobie zaszkodzić i dziecku. tatar to surowe mięso moze zawierac toksoplazmoze lub np bakterie Jersinie, pochodną dzumy, jak jest z wiadomego pochodzenia i przebadane to ok, a tak też lepiej unikac surowych niedogotowanych mięs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka a jakie mialas staranka tzn kiedy a kiedy owu i jaką płeć planujesz? musze się cofnąć wstecz bo jeszcze nicki mi się mieszają Masz juz dzieci? i który to tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico no pieknie gratuluje ci kochana! super strzal..... jesli pytasz o Ninke nie ni_ke to ma ona syneczka a starala sie o coreczke! tylko kasia i Gosia o synka! jeszcze chodze! moze i pochodze jesli by wziasc pierwszy termin z okresu ...do owulki on tez pasowal lepiej jak ten na 30 marca! monico kciuki za core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,byłam dzisiaj na usg,wcześniej bo zaniepokoiłam się bólami w podbrzuszu i nie wierzę....BĘDĘ MIAŁA CÓRECZKĘ!!!!!!!!! Mało tego,z wczoraj na dzisiaj śniło mi się że urodziłam śliczną blondwłosą i niebieskooką dziewczynkę :)))))))) I jak tu nie wierzyć w sny? Jak mi lekarka powiedziała "dziewczynka" to zaczęło mi huczeć w uszach i zastanawiałam się czy się nie przesłyszałam!! Jestem taka szczęśliwa :))))) Marzenia jednak się spełniają :)))) Chociaż z drugiej strony teraz nachodzą mnie takie same wątpliwości jak kaddy czy kibickę...czy to się nie zmieni,lekarka była dość zdecydowana,nie miała wątpliwości więc mam nadzieję że wiedziała co mówi....u mnie to 17tc a właściwie koniec,czyli początek 18tc,na tym etapie chyba są już dosyć widoczne różnice między dziewczynką a chłopcem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monico serdeczie gratuluje!! Pamietam jak sama sie zorientowalam ze jestem w ciazy, tez nie mialam ochoty na kawe!! niepokoj i radosc razem wymieszane! Wszystkiego najllepszego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok GRATULUJJE!!! Ja tez mam takie watpliwosci zeby ta moja cora nie zminila sie w chlopca:) Miejmy nadzieje ze nie!!!! Jeszcze raz gratuluje dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę miała już tego usg we wtorek,miałam je dzisiaj właśnie,zadzwoniłam i akurat zwolnił się termin więc pojechałam :) Kolejne usg będe miała 5 kwietnia a 20 maja idę z chłopcami i mężem na 3 i 4D,lekarka mówiła że wtedy będzie ładnie widać twarzyczkę małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok - alez super wiesci dzis!!:D super!!!gratujaję córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGANIOK SZOK, SUPER SUPER SUPER !!!!!! Jak ja się cieszę :D :D Jakby to dotyczyło mnie, a tak Tobie kibicowałam, jej też nie mogę uwierzyć, czyli po dwoch synkach mozna mnieć córcie :D :D ale nadzieję mi dałaś!! To dziś super dzień!! A w tym tygodniu to napewno juz wiadc na 100% i nie m szans na pomyłkę Napisz mi jak mialaś staranka , buziaki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok pamietasz jak pisalam na baby ze snilo mi sie tez ze urodzilam coreczke i karmilam piersią?? mówisz, ze sny się spełniają :D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewelina,może przyjrzę się bardziej leżaczkowi ,bo może warto zakupić :-p Monico jak pisała Ewik.Owulkę miałam bardzo bliziutko od staranek..2,1.5 dzień od owulki,więc nie wiem co z tego wyjdzie ;-) Aganiok aż się popłakałam :-)...czyżby limit dziewczynkowy został wykorzystany? SUPER WIELKIE GRATULACJE CÓRECZKI :-D :-D :-D !!! Wiem ze czasami nie dowierzamy czy to naprawdę dzieje się naprawdę...zobaczysz że nic się nie zmieni!! Ale ci kobietko fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka narazie jest nadzieja, wiec jest dobrze ewik patrz na to z OMi z pierwszych tyg usg, mi sprawdzalo sie te usm w 8-12 tyg ciazy potem są przeklamania. Ja obstawialabym ten kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie daj znac jak zacznie się coś dziać aganiok dalej nie mogę uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę napisać:)))) Aganiok:)moja kochana przyjaciółeczko, to forum nas połączyło, tutaj zaczynałyśmy dawno temu starać się o dziewczynki i wreszcie i Tobie się udało.Cały czas w to wierzyłam i wczoraj i dzis trzymając kciuki.....cieszę się, wytrwałaś w staraniach tylko ty z całego starego forum......Jak nikomu należała Ci sie ta córcia wymarzona!!!!!!! Mam nadzieję, że pozdradniecie nam imię i będzie mała Laurusia:) bajaderko:) ciebie też mocno pozdrawiam!!!! i uściski dla Twoich dzieciaczków Wszystkim piszącym tu dziewczynom życzę powodzenia w staraniach o ciąże, planowaniu (oczywisice z przymróżeniem oka traktowanym) i zdrowych dzieci.Na niektore rzeczy nie mamy wpływu albo mamy wpływ niewielki wiec przede wszystkim życzę Wam z całego serca zdroworozsądkowego podejścia do planowania. żałuję, że nie mam czasu czytać Was częściej, tylko od święta, dziś...trzymam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monico,ja sama nie mogę uwierzyć,chyba dotrze to do mnie dopiero jak zobacze małą na porodówce ;) Na razie poczekam na potwierdzenie przez mojego gina... Moje staranka opisane na str 256 :) Nie umiem nie wierzyć w sny po tym co usłyszałam dzisiaj,jeszcze przed badaniem koleżanka mi wmawiała że sny z czwartku na piątek się spełniają...bardzo,ale to bardzo chcialam w to wierzyć :) Babo piaskowa,bez Ciebie nie dałabym rady wytrwać,Ty wiesz o tym najlepiej i dziękuję ci że byłaś i jesteś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a Aganiok miała jakieś zdjątka z usg tutaj wrzucone,bo przez to wszystko nie pamiętam????!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie wrzucałam żadnych zdjęć bo nie miałam takich co by się nadawały do interpretacji :) Mam teraz zdjątka niuni ale głównie buźki bo o takie prosiłam,mogę wrzucić,ale to później bo zaraz gonię chłopaków spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Aganiok jak się cieszę i bardzo ci gratuluję !!!!! Może worek z dziewczynkami wreszcie się rozwiązał :) Same wspaniałe wiadomości na naszym forum. Ale fajnie :D dziewczyny uzupełniajcie tabelkę Aha Ewik ja tez obstawiam kwiecień i myślę, ze tego terminu powinnaś się trzymac. Dzidziuś po prostu moze jest wiekszy niż wskazują parametry na dany tydzień i dlatego termin się przesuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Berniu ten worek się rozwiązał....chociaż tracę nadzieję,bo wszystkie dziewczyny (łącznie z Tobą)miały jakiś odstęp od owulki a ja np.minimalny...No ale zobaczymy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka czasm minimalny odstep wystarczy. Musimy czekac na swoją kolej. Ale się cieszę, ze dziewczynom się udało. To daje wielką nadzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizujcie ;) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczy nka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczyn ka/dziewczynka Ewelina29.........30..............10.............chłopie c Nicolas Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10............dziewczy nka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewcz ynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............ch łopiec Nie Ninko ;) Teraz ty pisałaś że masz usg w kwietniu. Ja tez mam 7 kwietnia ale to będzie dopiero 13tc więc nie liczę na to ze poznam płec. Muszę jeszcze czekac :) Będę po tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok a ciebie nawet nie ma w naszej tabelce? Jak to się stało. Ale się dziś nakręciłam ;) Chyba nie zasnę dziś szybko - tyle wrażeń, ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×