Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

No właśnie nie ,bo ja mam połówkowe 8-go kwietnia...a jak piszesz ty masz 7-go kwietnia 13tc...może coś tam zobaczy co masz,a jak nie to wrzuć tutaj fotki to będziemy gdybać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede miec fotki to na pewno wrzucę na forum. A ty ninko 8 kwietnia w którym bedziesz tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli u ciebie na pewno poznamy płec w kwietniu, ale fajnie. ja musze czekac pewnie do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale wiesci!!! Monico - GRATULACJE!! zycze spokojnej ciazy i oczywiscie coreczki:) Aganiok - ALE SUPER!!! ogromne gratulacje dziewuszki!!!:):) no mnie lekarka pierwszy raz powiedziala plec w podobnym czasie jak u Ciebie i wtedy to bylo niby na 90%, wiec to jest dobry czas:) i miejmy nadzieje, ze nic juz tym naszym dziewuszkom nie urosnie;) zdjecia sliczne:) ale sie ciesze:) Ninko - postaram sie na dniach cos wkleic jak znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Hej dziewczyny! Aganiok...bardzo mocno Ci gratuluję!!! super...Ty jako może nie jedyna ze starego forum ale zasłużyłaś na tą córeczkę, pomimo że pisałaś iż wyszło to tak spontanicznie bez starań akurat w tym momencie, tak widocznie miało być..znam tą radość....:) napewno to już się nie zmieni nie martw się, ja w 17 tygodniu ciąży dowiedziałam się o synku na najzwyklejszym usg :) Teraz musisz ochłonąć za nim przywykniesz do myśli że pod sercem nosisz wymarzoną córeczkę!już widzę minę tych osób o których pisałaś wcześniej, pozamykają im się buzie heh :) mężowi zrobisz fajną niespodziankę a wiesz że ja tak przypuszczałam że to będzie córcia choćby dlatego że ta ciąża przetrwała najgorszy jej czas, pisałam o tym już wcześniej że dziewczynki są silniejsze....:) ja też w sny nie wierzę ale moja forumowa psiapsiółka wyśniła mi ją i za to jej dziękuję!!! "Babusio Piaskowa" ja również serdecznie pozdrawiam całą Twoją rodzinkę:) Monico serdecznie gratuluję zaciążenia i trzymam mocno kciuki za córcię:) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiety :) nareszcie przysiadłam do kompa. Na początek dziękuję za tyle ciepłych słów po wiadomości o synusiu :) A teraz ja: GRATULUJĘ Aganiok z całego serduszka wiadomości o Księżniczce :) Super!!! Będą falbaneczki i kokardeczki :) :) :) Trochę odmiany :) Monico - bardzo radosna nowina :) Zawsze po takich informacjach robi się nam słoneczniej na forum :) Gratuluję!!! A za mamusie prze usg trzymam mocniachno kciuki. Dłuży się ten czas do wyznaczonego terminu ... przed każdym usem nie mogłam się doczekać kiedy znów zobaczę dzidzię :) Ewik kochana... Tobie chyba za to czas się bardzo wlecze :) jak się czujesz? Pewnie jesteś troszkę zmęczona? Już niedługo będziesz tulić :) Trzymaj się :) Ninka na kiedy masz dokładnie termin? Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję jeszcze naszą "rozpiskę" Aktualizujcie STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczy nka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczyn ka/dziewczynka Ewelina29.........30..............10.............chłopie c Nicolas Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31.............. 7............ chłopiec Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10............dziewczy nka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewcz ynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............ch łopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję jeszcze naszą "rozpiskę" Aktualizujcie STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.03.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka/ chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/dziewczynka Ewelina29.........30..............10........dziewczynka/chłopiec Nicolas Fikusowo..........26.........................dziewczynka/dziewczynka Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec/ Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10.........dziewczy nka/ monico..........................................dziewczynka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30............................................. HopeU.............?...........04.02.2011..................... troche uaktualniłam i zostawiłam dziewczyny które sie pojawiaja bo zbyt duzo martwych ników było w tabelce, zawsze mozna dopisac jak któs wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale się tu dzieje...Moje gratulacje Monico, to cudowna wiadomość, życzę Ci zdrowej dzidzi i miejmy nadzieje, że te dziewczynkowe limity jeszcze otwarte... Aganiok no cudownie, aż sie popłakałam, wymarzona córeczka to musi być wspaniałe uczucie. Bardzo się cieszę. Ninko i Bernia teraz za Was trzymamy ogromne kciukasy, za wymarzoną płeć. Ni-ka i Myszka,życzę Wam szybkiego zaciążenia , czekam na dobre wieści niech to forum rozkręci się na maksa! Ewiczku codziennie myślę o Tobie i maluszku, żebyś sił dużo miała, i szybciutko mogła tulić synusia. Jajak pisałam wszystko mam zagmatwane, jak tylko dostanę normalny okres to potem zaczne staranka, tym czasem jeśli można będę Wam dopingować bo tak tu miło , że jestem uzależniona od tego forum. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka dziekuję , że wpisałaś mnie do tabelki, wiek 33 lata (w sumie to za pól miesiąca ale to już ) Aganiok staranka mialas 7 a owu byla 9/10, skad wiesz ze byla wtedy, mialas jakies odczucia? klucie jajnikow, sluz?? A tak to faktycznie staranka dziewczynkowe :D :D PYTANIE: kiedy po raz pierwszy poszlyscie do lekarza, ile licząc od ostaniej @? mysle, żeby iść za 2 tyg. a i zrobilam z ciekawosci test, druga kreseczka juz widoczna, nie od razu, ale jeszcze blada, coś malo mam tego hormonu , z chlopcami mialam od razu grube ciemne krechy Co do snow mojej mamie jakies 2 miesiace temu snilo sie ze urodzilam coreczke i pomyslala, że co dom to dziecko. Mateusza poczelismy jak mieszkalismy u nich, Misia juz w swoim mieszkaniu, a teraz przeprowadzany sie do domku :D w sumie to nie poczęte tam, ale cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta dziekuję, nadzieję na córeczkę mam , oj mam, tak bardzo chciałabym . Tym bardziej, że już 2,5 roku myślimy o 3 dziecku i tak ciężko było się zdecydować i zacząć liczyć (od pażdziernika) i działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31............4.........6.03.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3.........3.03.11 ........chłopiec NASZE BRZUCHATKI: nick..............wiek..............TP........planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka/chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Ewelina29.........30..............10........dziewczynka/chłopiec Nicolas Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec/ Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10.........dziewczynka/ monico.............33..........................dziewczynka/ NASZE MAMUSIE: nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. .... sobie tez wiek zmieniłam przy okazji:)latka leca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję jeszcze naszą "rozpiskę" STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.03.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/c hłopiec Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynka/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............34..............10.........dziewczy nka/ monico.........................................dziewczyn ka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję jeszcze naszą "rozpiskę" i sobie też wiek poprawię ;) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31.............2.........6.03.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ c hłopiec Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynk a/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............35..............10.........dziewczy nka/ monico.........................................dziewczyn ka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaktualizuje STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31.............2.........6.03.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ chłopiec Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynka/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............35..............10.........dziewczynka/ monico.........................................dziewczyn ka/ Kaddy.........................................dziewczynka/dziewczynka Aganiok - jeszcze napisze, ze ja tez mialam co do Ciebie przeczucie dziewczynkowe, chyba dlatego, ze Twoja ciaza/samopoczucie bardzo mi sie podobna/e do mojego wydawalo:) MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak kiedy najlepiej do lekarza po @, chce troche poczekac a ewinka jak się starała bo widze z tabeli ze chciala corcie i ma ni_ka fajnie jakbys tez teraz zaszla bo kolejne dziecko byloby z prawie tego samego terminu. Innym starającym tez życzę szybkiego zaciążenia Tobie myszko i kto jeszcze czeka>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monico ja myślę, ze wcześniej niż ok 6 tyg nie ma po co chyba iśc. Nie pamietam jak wygladały starania ewinki, trzebaby się cofnąc i poszukac. Cos mi się kojaży że chyba nie były typowo dziewczynkowe ale może się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok, czy ty potwierdzałaś owulkę testami czy temp.? Oj dziewczynki tak chodzę i uśmiecham się do siebie po tych wspaniałych wiadomościach u Was, a mój Mąż pyta co ja taka jestem rozpromieniona? No to mu mówię że Monica jest w ciazy, Aganiok ma córeczkę i wogóle tyle się dzieje...A on nigdy się nie interesował, a teraz mnie wypytuje o Was...dziwił się że mnie forum wciaga( bo on taki antyforumowy, antykomputerowy facet). Kurcze ale fajnie tak sobie mieć inny świat z Wami, wciągać się w wasze marzenia i cieszyć razem z Wami. Pozdrawiam brzuchatki, staraczki i szczęśliwe mamusie które tu zaglądaja od tak żeby sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Większość osób które dowiedziały się o tym że będziemy mieli córeczkę zasypuje mnie opowiadaniami o pomyłkach na usg :P A ja nie wierzę w pomyłkę,Pani dr oglądała moją niunię w 2,3 i 4D,mała ułożyła się idealnie i pięknie współpracowała,z takim doświadczenie jakie ma ta lekarka,z pewnością w razie jakichkolwiek wątpliwości-powiedziałaby,tak jak mojej bratowej że "nie jest pewna,wygląda jej na dziewczynkę ale żeby się nie nastawiali" mają więc nadzieję na ujrzenie siusiaczka za ok.3 tygodnie czego bardzo im życzę bo oboje zawsze pragnęli synusia :) Monico,Lolietto,nigdy nie miałam do czynienia z testami owulacyjnymi,nie czułam potrzeby ich robienia ponieważ miałam zawsze bardzo mocno odczuwalne oznaki odbywającej się owulacji. Przede wszystkim bardzo mocny ból owulacyjny (tzw.mittelshmertz) wiedziałam na 100% że to wtedy bo tak strasznie mnie bolało że nie mogłam siadać,dodatkowo szczyt śluzu na ten dzień i paradoksalnie wielka ochota na seks (mimo bólu ;P) Obserwowałam swoje cykle bardzo długo,miałam bardzo nieregularne,od 28 dni do 35 a nawet 36,więc to moje "celowanie" też było bardziej w ciemno bo nie wiedziałam kiedy owulacja się zbliża tylko jak już była... W tym czasie miałam akurat dłuższe cykle,założyłam więc że owulka będzie prawdopodobnie 18,19dc i tym razem się nie pomyliłam,chociaż nie spodziewałam się że ten akurat cykl będzie owocny a już na pewno że zaowocuje córeczką bo jak już pewnie doczytałyście,nie było osłabiania plemniczków,strzały były po 14 dniowym,że to tak ujmę "celibacie" ;) Potem do dwóch dni po owulce nie stosowaliśmy żadych środków antykoncepcyjnych poza stosunkiem przerywanym ;) Nie wiem jak się odnieść do planowania,myślę że tak miało być...ciężko mi powiedzieć bo oprócz ogromnego pragnienia posiadania córeczki i odstępu od owulki nie było jak przykazano w Wójciku...Moja bratowa bardzo chciała chłopca,jednak postanowili pójść na żywioł i kochali się od momentu zakończenia miesiączki do paru dni po owulacji i...będzie najprawdopodobniej druga dziewczynka,potwierdzi się niedługo....Acha,przypomniało mi się teraz,na ok.miesiąc przed zajściem skończyłam dietę proteinową dr.Dukana,jest to dieta proteinowa i typowo "dziewczynkowa". Ale mi wyszedł elaborat ;) Zjedliśmy właśnie obiadek który poprawiłam extra porcją sałaty w jogurcie i chyba dzidzi smakowało bo fika bardzo intensywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok, moja gin.mówiła, że na dziewczynkę tak naprawdę powinien być 1 strzał bez osłabiania plemniczków na 2,3 ni przed owu. Taka jest teoria, a praktyk ano cóż..same widzimy że bywa różnie. Tak myslę że bez osłabiania chodzi o to,że może jak się wiale razy kochamy to męskie żołnierzyki się szybko regenerują i w efekcie nie wiemy ,z którego stosunku dotrą do jaja? Natomiast jedno uderzenie przed owulacją na 2, 3 dni i męskie sobie padną i zostaja tylko babeczki. T tylko moje gdybanie. Ale powiem ci , że super Ci się udało, bo przecież też miałaś cykle takie raczej dłuższe i też kurcze ciężko z tą owulką trafić. A Tobie sie udało!Fajowsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej dziewczynki :) dużo się dzieje u Was :) same dobre wiadomości - upragnione ciąże, zdrowe dzieciaczki ... :) gratuluję każdej :) no i zaczęło się pojawiać na forum troszkę dziewczynek :) wyobrażam sobie radość kiedy lekarz mówi że to dziewczynka :) sama chciałabym kiedyś to usłyszeć i zazdroszczę Wam ,ale tak pozytywnie życząc dużo zdrowia dla Waszych Maleństw :) nie martw się Aganiok głupim gadaniem o pomyłkach, myślę że jeśli ktoś tak reaguje to po prostu żal go ściska ! ciesz się swoim szczęściem !!! mój Synek rośnie jak na drożdżach, było trochę problemów zdrowotnych, morze łez i ogromne stresy ,ale wychodzimy na prostą :) jest kochany, grzeczny i pospać daje :) czasem tylko ludzie głupio gadają że szkoda że nie dziewczynka, albo że nic dla mnie mąż nie zrobił tylko chłopaki, chłopaki itd... przykro się robi , myslałam że w ciąży tylko takie teksty usłyszeć można, ze jak dziecko jest na świecie to raczej ludzie już nic nie mówią, ale widać naiwna jestem... przy każdej okazji życzą mi jeszcze córeczki, i to jest wkurzające bo postrzegają mnie jako nie spełnioną, życzą tego czego brakuje ... może nie świadomie to robią, sama nie wiem, może wyczulona jestem za bardzo. trzeba to ignorować i koniec tylko nie tak łatwo czasem. na szczęście każdy uśmiech moich Synów wynagradza głupie gadanie i czuję się szczęśliwa ;) może za jakiś czas znowu dołączę do grona staraczek :) co do fotelików dla dzieci to polecam taki z huśtawką , który można zdjąć. jednak jak dziecko się buja to jest spokojniejsze ,a w samym foteliku to nie zawsze chce siedzieć. czasem nawet zdarza się Mu usnąć w huśtawce. fotelik zawsze można zdjąć i łatwo przenieść :) pozdrawiam Wszystkie trzymam kciuki by dziewczynki nie zmieniły płci u Kaddy, Kibicki, Fikusowo i Aganiok by usg wyszło pomyślnie u Berni, Ninki i Monico by Ewik szybko urodziła i by wszystkie staraczki niebawem ujrzały dwie kreski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj passiflora :) Fajnie jak tak stare forumki zagladają do nas i cos skrobną od czasu do czasu ;) Passi przypomnij mi ile ty masz synów bo już nie pamietam. Dawno temu czytałam to nasze forum i nie pamiętam co i jak było na poczatku. Lolietta masz rację z tym jednorazowym strzałem. Tez gdzieś czytałam i słyszałam ze z jednorazowego strzału wychodziły dziewczynki. Niby to zaprzecza teorii Wójcika ale widac tak jest. U mnie w sumie były 2 strzały więc nie wiem co wyjdzie ale było kilka dni przerwy. Przytulanki były 8 dnia rano i 11 dnia rano a owulacja była 13 dnia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico - o tym samym dziś pomyślałam:) ze byłyby dzieci znowu z podobnego terminu ale nie robie sobie nadzei bo nie mam zadnych objawów:(niby jeszcze wczesnie wiec pozostaje czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,passi jak ja Cię doskonale rozumiem,ludzie potrafią być bezduszni,przeszłam przez to samo od czasu jak urodził mi się drugi synuś...puszczałam te uwagi mimo uszu,starałam się zostawiać bez komentarza ale serce bolało :( Dlatego wiele osób z mojego otoczenia (nie tego najbliższego) nie wie nawet do dzisiaj że jestem w ciąży,być może się domyślają,chociaż wątpię bo na razie chodziłam w płaszczyku zimowym i ciężko było zauważyć brzuszek ;) Parę osób pytało co mi sie stało z twarzą :P miałam masę wyprysków,zwłaszcza w pierwszym trymestrze,odpowiadałam że biorę hormony i tyle,nie kłamałam a nikt o nic więcej nie pytał :) Sama nie robię takich uwag nikomu i nie rozumiem dlaczego taki ktoś nie pomyśli zanim coś powie? Również mam wspaniałe dzieci,zawsze jak było mi źle czy miałam gorsze chwile,wystarczyło jedne spojrzenie,jeden uśmiach i życie znowu nabierało kolorów :) Mój młodszy synuś jest cudownym dzieckiem,moja mama zawsze mówi na niego "lek na całe zło",nigdy nie miałam z nim żadnych problemów,jest bardzo spokojny,oczywiście śliczny i mądry (;P) wiecznie uśmiechnięty i zaraża tym swoim optymizmem wszystkich dookoła :) Jedna z moich kuzynek wygraża się że mi go kiedyś ukradnie ;) Byłam szczęśliwa mając tylko ich,ale zawsze chciałam mieć trójeczkę i postanowiłam że jeszcze przed "30" swoje postanowienie spełnię a może moje marzenie się spełni i będę miala córeczkę? I stało się,w najmniej spodziewanym momencie... :) ciąg dalszy znacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Berniu ja mam dwóch Synków. planowanie było przy drugim. starania 13 dnia ostatnie a owulacja prawdopodobnie 15 dnia. takk wychodziło z testów i śluzu. bo temp nie skoczyła mi od razu tylko dopiero po 4 dniach od zmiany śluzu i zamknięcia szyjki , lekko się podniosła na 36,6. nie wiem czy to miało znaczenie ale staranka były co dzien od końca okresu czyli od 7 dnia. ponadto Mąż brał leki na poprawę nasienia bo miał złe wyniki. brał lek na obniżenie temp w jądrach, witaminy i L -Karnitynę. tego 13 dnia miałam bardzo dużo płodnego wodnistego śluzu, 14 dnia jeszcze też a od południa 15 dnia już zaczął się zmieniać na gęsty, nierozciągliwy. ale z tego przepisu wyszedł śliczny Chłopczyk :) :) :) teraz bym się skłaniała do jednego strzału, i wtedy kiedy śluz nie jest jeszcze taki wodnisty. ale ja bardzo długo się starałam , właściewie od 8 dnia cyklu co miesiąc się przybliżając o jeden dzień. od stycznia do pażdziernika. cykle mam dość krótkie bo 25 - 27 dni przeważnie. z tym że po owulacji mija tylko 11 dni u mnie i jest okres. w koncu udało sie 13 dnia , to poroniłam :( potem 3 miesiące przerwy i dalej starania przez dwa cykle , zakończone 13 dnia i wreszcie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj passi to ty faktycznie też sporo przeszłaś. Moze jeszcze kiedyś się zdecydujesz i pomyślisz o 3 dzieciaczku. Jak czytam co napisałaś to wydaje mi się, ze owulacja u ciebie musiała byc z 14/15dc. Zmieniający się śluz oznacza ze owulacja się juz odbyła. A robiłaś test tego 15dc? Moze za bardzo się przyblizyłaś. Masz krótkie cykle tak jak ja i ten 15 dc to chyba taka górna granica przy owulacji. Ja tez miałam krótką faze lutealną. Przeważnie 10 dni. Dlatego brałam castagnus i wierzę, ze to on mi pomógł. Wymądrzam się a sama nie wiem jeszcze co wyszło z moich kombinacji. Tez długo się zastanawiałam nad 3 dzieckiem ale stwierdziłam, że muszę spróbowac bo to mój ostatni dzwonek. A gadanie innych było tak samo mocne jak u Aganiok. Szczególnie rodzina mnie gnębiła a to jeszcze bardziej bolało. Teraz jak będzie 3 chłopczyk to chyba mnie zjedzą :( Ale mam to gdzieś. Mój pierwszy synuś powstał ze spontanu zaraz poślubie. Seks był właściwie codziennie przez cały cykl a drugi synuś centralnie z dnia owulacji po 3 cyklach starań bo myslałam, ze nie zajde juz w ciąże. Teraz kombinowałam od października 2009 roku ale z mizernym skutkiem. W czerwcu zeszłego roku poroniłam, później przerwa, zamieg na nadżerkę i znów starania i się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
berniu może faktycznie przekombinowałam ale pragnienie dziecka było bardzo bardzo silne , nie chciałam dłużej czekać bo i tak ponad rok się staraliśmy. myślę że spróbuję jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passifloro gratuluję synków, ważne , że młodszy już jest zdrowy, bo tak naprawdę marzenia o płci jednym, a gdy pojawiają sie jakieś komplikacje zdrowotne dziecka, czy najbliższych, to już nasze marzenia o płci schodzą na dalszy plan. Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że nie długo tu dołączysz,jako staraczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
no właśnie lolietto zdrowie najjważniejsze !!! :) czasem sobie myslałam że to mnie spotyka bo za bardzo o płci myślę... Berniu życzę córeczki - by wreszcie dali Ci spokój wszyscy " życzliwi " :) i przestali gadać. ludzie lubią się wtrącać, mądrzyć ,gdybać ,robić za usg itp . i to jest strasznie wkurzające. to nasze dzieci , nasze brzuchy i nic innym do tego :) może i ta owulacja była szybciej, bo 13 dnia była leciuteńka kreseczka, a 14 mocna, 15 nie robiłam. a z tego co pisały dziewczyny z monitoringiem to przy pozytywnym teście już była owulacja. więc może to było 1 dzień od owulacji, któż to wie ... :) chciałabym jeszcze do Was dołączyć za jakiś roczek może. włąsciwie to już bym mogła bo bardzo szybko wróciła mi płodność mimo że karmię. nawet chyba dziś mam owulację :) :) :) ale jeszcze się wstrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×