Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

lolietta - mnie tez w krzyzu połamało:( kupiłam masc przeciwbólową i przeciewzapalna zobaczymy czy pomoze... długo sie juz staracie o dzieciątko? dopisz sie do tabelki naszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiauk - teraz zerknęłam w tabelkę... Ty sie starasz o chłopca? bo tak masz wpisane w tabeli... wiec czemu do 10 dc sie staracie tylko? cos mi sie nie zgadza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama zrozumiałam. przeparszam pomyliłam kasiauk zkasiulak:P gapa ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
witajcie dziewczynki :) ja już kiedyś pisałam z Wami :) starałam się o córcie ;) później odpuściłam sobie i w grudniu wpadeczke z mężem zaliczyliśmy ;) obecnie jestem w 20 tc. i jeszcze nie wiem co pod serduszkiem noszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
mama 3 synusiów Tobie kochana udało się ucelować córunie :) jak mogę zapytać to w którym dniu cyklu się staraliście i ile przed owulką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamo 2 chłopców. Sorry ale nie pamiętam ciebie. To kiedy bedziesz miała usg? Może się wkrótce dowiesz jakiej płci bedzie dzidzia ;) To jest twoja trzecia ciąża -dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ewik śliczny synuś, sama słodycz:) Lolietta dziękuję za wsparcie. Nadal czuje się kiepsko, ciągle mnie mdli i wymiotuję. Jutro ide do gina, ciekawa jestem i denerwuję sie. Wg kalkulatora z netu to mój 7 tc,mam nadziej że bedzie już coś widać. Bernia nie martw się ruchami. Ja czułam już w 4 m-cu i ktos mi powiedział,nie znając płci, że bedzie chłopak,skoro już tak łobuzuje w brzuchu, bo dziewczynki są spokojniejsze, tak wiec trzymam kciuki :) Zmykam bo jestem nie do życia :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ewiczku przecudny ten Twoj synek, ucalaluj go od cioci Gosi:) dziewczyny jak u mnie zimno , normalnie zima wrocila:)) Marcelkowa mamo pozdrawiam , odzywaj sie czesciej do nas :)) pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni-ka My z mężem mamy staranka zacząć po wakacjach. Obserwuję się od lipca kiedy odstawiłam tabletki. Ja należę o grona kobiet, które nie mają łatwo z okresem, tzn, często zwiesza mi się jajko( tak to nazywam, a poprostu nie dostaję okresu i muszę go wywoływać. przez5 miesięcy miałam okres tak co 29,30 dni, więc regularnie. Ale w lutym 13 miałam ostatni i dopiero teraz po duphastonie raczył się zjawić. Zupełnie nie wiem czego się mam spodziewać i czy już będzie w miarę normalnie. Dlatego nie wiem do kiedy z Mężem działać, żeby dać sobie szansę na córeczkę. Testy owu, cały czas mi wychodziły pozytywne etedy jak miałam dostać okres, więc nie wiem czy coś mi pomogą. Dlatego zazdroszczę dziewczyną które mają okres regularnie. A jeśli chodzi o moje zbolałe plecy to jest ciut lepiej, plastry żelowe rozgrzewające- polecam na takie postrzały, czy zawiania. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mamo 2 chłopców, gratuluję fasolki. Kiedy masz usg, bo 20 tydzień to już spokojne możesz poznać płeć, chyba , że planujesz niespodziankę i dowiesz się przy porodzie? Berniu teraz Ty jesteś najbliżej do usg, wyobrażam sobie jak się stresujesz, ale pamiętam z twoich staranek, że zrobiłaś co mogłaś by były dziewczynkowe- będę trzymała kciuki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magii, napisz jak było na wizycie u gina, napewno będzie dobrze, a ty będziesz mogła spokojnie obserwować jak rośnie maleństwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika...dziś mój 4 dc..i nie wiem do kiedy próbowac...bo tak jak pisałam wczesniej cykl miałam ten 28 dni a ostatni 31 a jeszcze wczesniej 29..wiec kiedy tu skończyc starania...planuje zacząć od 10 dc...i tak do 14-go ..ale czy dobrze mysle?mnie naorawde ciezko zaobserwowac ten moment...chyba kupie te testy owulacyjne...hihihi sa w Rossmanie za 25 zł plus test ciążowy gratis...ale jak to z nimi jest...jak wyjda 2 krechy to za 24 h bedzie owulka..czy jak?pomóżcie mi kochane...ten cykl jest dla mnie meeeeega ważny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Bereniu ja wcześniej pisałam z Wami od strony 107 :) tak to jest moja 3 ciąża i w domciu mam już dwóch synków :) Magi31 ja moje maleństwo zaczełam czuć 17 tyg. + 6 dni ❤️ Magi mi gin przepisał czopki Torecan na mdłości Lolitta dziękuje za gratulacje :) ja idę we wtorek do gina i może wtedy dowiem się co noszę pod serduszkiem :) pozdrawiam Was bardzo serdecznie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 2 chłopców-serdecznie Ci gratuluję...i szczerze życzę wymarzonej płci...jednak czasami trzeba sie wyluzowac i zapomniec żeby zajśc w ciaże...przez ten stres zwiazany ze staraniami, przyszłe plany, obawy wpływaja na rezultaty staran...mam kolezanke, nieco starsza, starajaca sie o drugie dziecko juz jakis rok...co m-c zalicza załamkę...bo nic nie wychodzi...póbuje wyluzowac i nie nastawiac sie ale to nie takie łatwe...pocieszamy sie nawzajem...;-)a Ty kochana pamietasz mniej wiecej w kórym dniu cyklu mogłas zaciazyc...?jak sie czujesz?jeszcze raz gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loliettka-jak sie czujesz...dolegliwości miesniowe minęły?mamm nadzieję, ze ten cykl Twój cykl tez zaliczymy do udanych i trafionych...myśl pozytywnie i pamietaj, ze nie jestes sama... ni_ka-a ty jak obstawiasz swój cykl...tzn który masz dzień cyklu, jaki długi i kiedy kończysz starania?trzymam kciuki za ciebie... Bernia-juz nie moge sie doczekac Twojego usg...jak sie czujesz?muli Cie?ja w pierwszej ciąży ruchy wyczułam gdzies w 17 tyg...jak sie nie myle...każda ciaża i każdy organizm jest inny...takze nie martw sie...pamietaj, ze w ciazy musisz byc spokojna bo potem dzidzius da ci popalic i beda nieprzespane noce...mamusia w ciazy musi byc wesoła i radosna to dobrze wpływa na dzidziusia.... Magi-serdecznie Ci gratuluje...oj jak ja bym chciała byc juz w tym błogosławionym stanie...7 tydzien ciaży to na 100% juz bedzie widac serduszko...chyba nawet wczesniej widac, ale nie chce cie wprowadzac w bład bo nie wiem czy juz w 5 czy w 6 tyg...musze troche poczytac lektury hihihi, daj znac co lekarz powiedział...czekamy na Ciebie i dobre wieści... mamo 2 chłopców-czekamy na wieści od gina...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kasiulak
jeśli zależy Ci na płci (dziewczynce;) ), to radziłabym Ci kupić testy owulacyjne, ale lepiej na allegro, bo są tańsze i będziesz mogła kupić więcej myślę, że przy takich cyklach jak Twoje (sama mam podobne: 27-31 dni) warto choć jeden cykl poświęcić na testowanie by przekonać się jak testy pokazują ewentualną owulację, bo o ile producent sugeruje, że obie kreski muszą być tak samo mocno intensywne tak ja nigdy dwóch kresek tak samo nasyconych kolorem nie miałam, a owulacja była i mało tego -zaszłam w ciążę;) ja, starania zawsze kończyłam, gdy tylko pojawiała się druga kreska wydaje mi się, że warto przy cyklu kontrolnym testować nawet dwa razy dziennie by niczego nie przegapić nie wiem jak u Ciebie ze śluzem, ale jeśli jest widoczny, to warto zacząć testować od pierwszego dnia, gdy się pojawi u mnie jest z tym wręcz książkowo, bo jak się pojawi to dojrzewa 6 dni i faktycznie na 6 dzień jest owulacja, ale nie jest tak zawsze niestety dlatego nie jest tak łatwo przewidzieć kiedy owulacja będzie na 100%;) mam nadzieję, że trochę pomogłam;) pozdrawiam i życzę powodzenia:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak - ja robie testy owu i koncze staranka jak jest druga kreska ciut jasniejsza od kontrolnej...potem juz testów nie robie ale mam zwykle owu ok doby lub połtorej po tym tescie, tak obstawiam przynajmniej po bólu owulacyjnym... wem ze sie zblizyłam juz bardzo do owu ale poki co próbujemy i dupa wiec mysle ze albo maz ma słabe nasienie albo cos jest nie tak z moimi hormonami... ja mam cykle 28-30 dniowe a owu miedzy 15-17 dc zwykle, chociaz raz miałam 20 i cykl 32 dniowy... generalnie musisz mierzyc tempke i testy owu robic zeby miec jakies wieksze rozeznanie w temacie... wydaje mi sie ze do 14 dc to na poczatek ciut przydługo bo przy cyklach 28 dniowych to pewnie 14-15 bedziesz owu miała a wetdy wyjda bardziej na chłopca starnka. Kup jak powyzej pomarańczówka radzi testy na allegro sa po złotówce sztuka bo w aptece i rossmanie szkoda przepłacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ucaluje maluszka od ciebie na pewno-dzieki pozdrawiamy serdecznie wszystkie ciocie... mamo 2 chlopcow kciuki ogrpmne za corcie.... ale jesli cos by jednak nie poszlo po mysli i byl synek to zycze zdrowego podejscia do sprawy choc wiem ze to mega trudne....eh HopeU napisalam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
kasiulak,ewik78 dziękuje bardzo !!! jesteście kochane 👄 ja mam cykle 28,31 dniowe (bardzo różnie:( ) i wydaje mi się,że zaciążyłam w 11,12 dc. choć w 100 % nie jestem tego pewna jeszcze raz dziękuje za życzenia :) napewno dam Wam znać po wizycie u gina.. pozdrawiam i trzymam kciuki za starające się dziewczynki - i oby wszystkie Wasze staranki udały się owocne w te upragnione płcie :) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) No właśnie dziewczyny, czasami trudno jest zaciążyć...ja zaciążyłam po 3 m-cach starań bo brałam tylko pod uwagę siebie i swoje cykle, a nie przypuszczałam że mój M.ma tak słabe plemniki...które przeżywały 2.5 dnia do owulki :-p np.3 dni przed owulką to wszystkie plemniki popadały...zaciążyłam dzień lub półtora przed ;-) W sumie myślałam sobie że to będzie syn,bo zbyt blisko, chociaż brałam także go pod uwagę i przyzwyczajałam się z myślą że może być braciszek i też byłoby fajnie bo już chcieliśmy drugie dziecko....ale cieszę się że los się do mnie uśmiechnął i będzie upragniona córeczka...:-D Dziewczyny mam jeszcze 3.5 m-ca do porodu i już biję się z myślami jakie dać imię????? Macie jakieś pomysły imion dla swoich dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie rację co do testów owulacyjnych, warto z nich korzystać a szczególnie gdy nie możemy inaczej określić dnia owulacji. MI ostatnio gin przepisał FEMINELLA VAGI C dopochwowe globulki z wit c by dodatkowo zakwasić pochwę i stworzyć warunki super sprzyjające plemniczkom żeńskim. Ciekawe czy to coś da??? Lolietta no to faktycznie nie wesoło z tym twoim okresem , kurczę jak by nie mogło być normalnie!Zawsze się coś musi komplikować ale może w końcu nam się uda. Ni_ka , Kasiulak, Lolietta zobaczycie wszystkie zaciążymy i będziemy wspominać staranka. Witaj mamo dwóch chłopców, z wpadek przeważnie są dziewczynki więc masz duże szanse. Bernia czekamy na dobrą nowinę z usg- trzymam kciuki za dziewczynkę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, dziękuję za troskę, już mi lepiej. Ja bardzo pragnę być w ciąży, ale nie sądzę, żeby ten cykl był owocny. Kochałam się z M. ostatni raz w nocy z 11/12 dzień cyklu. Robię testy, ale tak jak pisałam wcześniej u mnie, przy częstych zaburzeniach hormonalnych to one nie są wiarygodne. Ja też nie mogę się doczekać na wieści od Berni... Oj muszę kończyć, ale potem zaglądnę, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5 dc,niedlugo nastepne staranka :-) Ewik-sliczny synus :-) Kasiulak,jestesmy chyba w tym samym dc.Ja mam cykle 28 dni,w poprzednim cyklu starania byly do 10 dc.I nic. teraz zakonczymy 11 dc.Boje sie blizej przyblizac. STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 2 synk.ow- to miałaś staranka dziewczynkowe- trzymam kciuki, żeby sprawy się miały po twojej mysli. Lucynko ja też za nas trzymam wielkie kciuki, całuski. Wogóle sie nie mogę skupić i coś tu napisać bo moji chłopcy wariują , a w porywach się biją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko mi się pooba imię Malwinka, Milenka-chociaż u nas zrobiło sie ostatnio to imię dość popularne, Emilka. Po 2 chłopakach, to ja mam sporo imion dziewczynkowych ;-) A Ty o jakim imieniu myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ;) Byłam dziś zrobic badania i po niedzieli w któryś dzień idę do gina. Na pewno dam wam znac jak coś się dowiem. Im blizej tego usg tym mam większego cykora ale musi byc dobrze ;) Lucynko ja też brałam te tabletki dopochwowe ale wcześniej niz w cyklu w którym zaszłam bo w listopadzie a zaszłam w styczniu więc nie wiem czy mi akurat by cos pomogły na płec ;) Ja brałam je z innego powodu ale może coś tobie i pomogą . Trzymam kciuki dziewczyny za wasze starania. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
hej dziewczynki :) Lolietta dziękuje kochana i ja również trzymam kciuki za Was :) Mi się podoba Oliwia,Liwia,Leticia,Maja,Emilka och dużo by wymieniać :) Bereniu "Im blizej tego usg tym mam większego cykora ale musi byc dobrze " oj ja też tak mam,,,, cały czas o tym myślę. a Wy w jakie dni się staraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 2 chłopców my sie staraliśmy w 11dc nad ranem a owulacja była 13dc wieczorem więc wychodzi 2,5 doby przed. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) a raczej kto ;) Robiłam dziś badanie na hiv i mam takie dziwne uczucie jaki ten wynik bedzie. Nie jestem niby z ryzyka ale pierwszy raz w życiu to badanie robiłam i tak mi dziwnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia-dla pocieszenia powiem Ci, ze ja tez miałam takie dziwne uczucie robiac to badanie przy pierwszej ciąży...bo niby jakim cudem miałabym sie zarazic...nie ma mowy, prowadzę normlany tryb życia...i dziwiło mnie, ze musiałam robic na to badanie...to rutynowe badanie i tak nalezy do tego podejść...dzis byłam po skierowanie do endo i przy okazji po wapno, które musze zażywac po operacji...i zaczęłam sie zastanawiac, czy ten niedobór wapnia moze wpłynąc na moje dziecko...którego tak bardzo pragne...lekarka rozwiała te czarne mysli...musze zazywac te kapsułki i tyle...wszystko bedzie dobrze....a ja im blizej tych dni to mam wiekszego stresiora...brrrr daj znać jak zaliczysz usg i nie martw sie...kochana...musisz sie cieszyć, śmiać i myślec pozytywnie, pamietaj, ze dzidizuś odczuwa każde Twoje zmiany nastroju...mdłosci juz ci odpuszczaja?masz apetyt? A co do usg i obaw to ja te zmialam stresiora przed każdym usg...z jednej s trony cieszyłam sie, ze zobacze dzidziunia a z drugiej jakies głupie mysli mnie nachodziły....to cąłkiem normalne...tylko nie popadaj w skrajności i nie mysl ciagle ze cos moze byc nie tak...zle emocje i myslii trzeba odpychac od siebie...zaraz ide z synkiem na dwór...pogod apiękna wiec trzeba korzstac zanim znów spadnie śnieg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×