Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

ni_ka mi trudno coś pomóc bo nie znam sie, nie miałam robionych ale widać że prolaktyna jest wyższa ale nie aż tak. idz do lekarza na pewno coś zaradzi. A miałaś skierowanie na te badani, czy sama poszłas? słyszałam,że to sie robi w określonych dniach cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Magi to tak jak u mnie prawdopodobnie 2 dni przed owulacja oby to wystarczyło :P Tylko że ja brałam jeszcze magnez z witaminąB6 ale jadłam wszystko żadnej diety no zobaczymy, z synem byłam strasznie senna w ciąży a teraz nie mam takiej senności no ciekawe kto tam rośnie :D Czasem pobolewa mnie brzuch i krzyże a tak jest ok. Przesyłam fluidki ciążowe łapcie staraczki &&& Eh jeszcze 10 dni do mojej pierwszej wizyty już nie mogę się doczekać. Dziewczyny co mają już potwierdzoną płeć żeńska powiedzcie na co miałyście smaki czy czułyście się inaczej jak z synem :) wiem że to rożnie bywa ale... Czasem wydaje mi sie ze ja nie bede miała tyle szczęścia i będzie synek, no najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi - robiłam w 3 dc tak jak jest zalecane na własna reke. Z tego co cyztałam to prolaktyne mam sporo do zbicia bo wynik dla staraczke jest do 15 a nie tak jak norma 25.... no i estradiol troche zbyt niski. Pojde w piatek to o wszystko zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo szkoda,że nie napisałaś o tych paskach do badania ph 3 dni wcześniej bo właśnie je kupiłam!!!IDENTYCZNE!!!! Niestety coś mi nie gra z nimi bo wcale koloru nie zmieniają po badaniu, a jak było u ciebie????? No cóż dziewczyny jednym się udaje mieć córę próbując 2 dni przed owulacją a innym nie. Myszka281 , Magi31 bądźcie dobrej myśli. Jeśli chodzi o smaki i samopoczucie w ciąży to u mnie każda ciąża była zupełnie inna : Z pierwszym synem miałam ochotę na fast fudy, pepsi, ogórki kiszone tonami, brzuch mnie bolał ciągle i rzygałam jak.... a przytyłam 20kg Natomiast z drugim synem to zupełnie inaczej - ochota na owoce, lekkie potrawy, przytyłam tylko 10kg i sto razy lepiej się czułam. Ni_ka a progesteron też masz w górnej granicy normy.Spytaj lekarki na pewno zna się lepiej od nas, zrobi ci kurację lekami i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie oj czytam was codziennie czytam .. ni_ka wiesz dopadła mnie jakaś niechęć i rozmawialiśmy z mężem że chyba zaptrzestaniemy starań o trzecie dziecko... ale szczerze Wam kibicuje, ja owulację miałam jak byłam u gin pecherzyk miał 25 mm i endo 10 mm w czwartek a w pietk max sluzu i ból jajników, oczywiscie ten cykl bez staran, teraz czekam na @ , w piatek powinna przyjsc. I chyba koniec.. stresujace to wszystko, musze zająć się chłopakami, chyba odpocząc, sama nie wiem, jak myslę o obowiązkach, nieprzespanych nocach, no chyba to poronienie dało mi popalić Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mogę do Was dołączyć? Mam 22 lata i razem z mężem staramy się o dzidzie od 3 miesięcy. To będzie nasz 4 cykl. W lutym lekarz wykrył u mnie torbiel i miałam 3 miesiące przerwy w staraniach. W tym 2 miesiące brałam tabletki anty na wyregulowanie hormonów.Gin stwierdził, że szybciej zajdę w ciąże. 28 kwietnia miałam krwawienie z odstawienia a od 5 maja zaczęliśmy intensywne starania. Mój mąż bardzo chciałby mieć syna. Robię testy owul. ale wychodzą mi negatywne. Nie wiem kiedy mogę mieć owul. A nie chciałabym stracić cyklu i wzmożonej płodności po tabletkach anty. Doradźcie mi co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was cieplo dziewczynki:):) gratuluje wszystkim zaciazonym staraczkom, z calego serca zycze zdrowych dzidziusiow o wymarzonej plci:):) Kibicko Kochana, oczywiscie, ze Cie nie wyprzedzilam:) trzymam sie dzielnie w dwupaku, choc maluszek juz donoszony i w sumie moglabym rodzic;) 37tydzien w koncowce, juz za moment 38, ale to zlecialo:) Trzymam mocno za Ciebie kciuki, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz:) Ja tez sie stresuje, z pierwszym porodem bylo mniej stresowo - nie wiedzialam co mnie czeka:D ;) A teraz boje sie porodu, brrrrr, z jednej strony chce to miec juz za soba a z drugiej wolalabym odwlec ile sie da;) Aganiok - dziekuje za pamiec:) Berniu- trzymam kciuki za usg:) A propos tej feminelli vagi c, ja stosowalam, nie wiedzialam o zakwaszajacych mozliwosciach co mialoby wplywac na plec ale gin mi przepisala, zeby raz, dwa razy w tyg stosowac i tak robilam, tak wiec moze faktycznie pomaga, teraz mi sie skojarzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -melanie-
Jakoś nigdy nie byłam przekonana do skuteczności takich metod, ale akurat trafiłam na tekst na ten temat, więc może komuś się przyda - http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/jak-zaplanowac-dziewczynke.html Koleżanka wspominała coś o tym, co piszą tu w punkcie "czas owulacji", ale nie pamiętam, czy jej się udało tak jak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Melani, coś pokręcili w tym artykule!!! Piszą , cytuję; "..Szanse na poczęcie chłopca rosną, gdy współżycie odbywa się od czterech do sześciu dni przed spodziewanym jajeczkowaniem przy zachowaniu abstynencji seksualnej, co najmniej 2 dni po jajeczkowaniu." Raczej na odwrót bo 4-6 dni przed jajeczkowaniem to starania dziewczynkowe!!!!!! Monico nie rezygnuj, potem będziesz żałować, może to tylko chwilowe wątpliwości- daj sobie trochę czasu. Ja też ten cykl odpuściłam. Kaddy zobaczysz jak szybko urodzisz, ja z drugim synusiem jak weszłam na salę porodową to ryczałam ze strachu a położna do mnie ,że rodzimy bo już główkę widać -myślałam,że sobie kobieta żartuje ze mnie a tu już po porodzie było. Zobaczysz będzie szybko!!!! Oby ta Feminella i mi dopomogła mieć córeczkę. Pozdrawiam was wszystkie staraczki, brzuchatki, mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico - moze zróbsobie przerwe, moze potrzebujesz troszke czasu... cieplutko o Tobie mysle pamietaj🌼 Ja poszperałam w necie i wszystko wskazuje na to ze ta prolaktyna skutecznie mi uniemozliwia zajscie w ciążę😠 mam nadzieje ze dostane lek i sie ona szybko unormuje i wtedy sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam , Witaj Madziii22. Ja bym Ci proponowała jeszcze śluz obserwować i temperaturę. Zresztą jest super książka na ten temat; "Chłopiec czy dziewczynka" Wójcika lub "Zaplanuj płeć swojego dziecka " Shetllesa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka-ja w pierwszej chwili czytajac ten artykul miała takie samo odczucie jak Ty ale po kilkakrotnym wczytaniu sie to jest sens...na chlopca 4-6 dni przed jajeczkowaniem...i potem po jajeczkowaniu....czyli..,małe sa szanse zeby pelmnik wytrzymal do owulki 4-6 dni (bo ksiażkowo 72h wytrzymuje w sprzyjajacych warunkach)...a potem po tej abstynencji jest szansa poczecia chłopca zaraz po jajeczkowaniu bo plemniki sa mega silne...nie ma osłabiania ich przed owulka....czyli jakas prawda tu jest....choc wiadomo z praktyka różnie bywa... ni_ka-dostaniesz tabletki i wszystko sie unormuje....i potem szybkie staranka i efekt gotowy...nie martw sie...najwazniejsze ze znalazłas przyczyne swoich niepowodzen...pamietam jak to u mnie było...tyle ze ja o wiele dłuzej musiałam czekac az zielone światełko zaświeci...takze glowa do góry...bedzie dobrze... kaddy-czekamy z niecierpliwoscia na maluszka... życzę Ci aby porod był możliwie bezbolesny...napewno paierwszy raz jest inny...ja miałam akurat cesarke i tez sie jej niespodziewalam...takze ewentualny naturalny poród byłby dla mnie nowoscia... Madzii-witaj wśród starających sie i planujących a także tych , które juz czekaja na swoje malenstwa...masz racje, ze po zakonczeniu antykon. szanse na dzidziusia sa znacznie wieksze...moze owulka sie przesuneła i bedzie i najmniej spodziewanym terminie...każdy organizm jest inny i nie każdy książkowy...najlepiej staraj sie nadal a napewno utrafisz w ten dzien, zaopatrz sie w wiecej testow owulacyjnych i sprawdzaj, chyba innego wyjscia nie ma, tym bardziej ze zalezy Wam na chłopcu...;-) jezeli nam sie uda to obie bedziemy Witać malenstwa w lutym...;-) powodzenia... monico-trzymaj sie ciepło...moze faktycznie musisz odpocząc psychicznie...a napewno przyjdzie czas kiedy mimo złych doświadczen nadal pomyslisz o maluszku....kochana...ja jakbym nie poroniła miałabym juz prawie 2 letnie dziecko...nie jest tak ze zapomnialam...byl okres kiedy najmniejszy drobiazg mi o tym przypominał i ryczałam, nie mogłam sie uspokoic....ale to normalne...bo nigdy o tym nie zapomnimy...ale trzeba sie podnieść...masz dla kogo życ...pamietaj o tym...zycze ci szybkiego powrotu do sił i pełnej formy ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zaplanuj płeć dziecka ni_ka baardzo Ci dziękuję,ja też o Tobie mysle cieplutko 🌼. Koniecznie idz z wynikami do lekarza, po co się dodatkowo stresować, napewno zaradzi. A lepiej szybciej poznac powód !!!! wiem u mnie może to chwilowe, bedziemy po prostu narazie wczesniej konczyc, zobaczymy Kaddy trzymam kciuki !! Witam nowe staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicicko i Kendy trzymam za Was kciuki, żeby na świat szybciutko przyszły wasze pociechy i oczywiście bezboleśnie. Napiszcie jak będziecie mogły, czy już się poród zaczyna to wtedy tu wszystkie myślami będziemy z Wami. Breniu jestem z Tobą, odezwij się ;-) Pozrawiam dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was serdecznie ... witam nowe dziewczynki... u nas wszystko dobrze maly rosnie i rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie pisze bo mam awarie kompa i nie mam za bardzo dostepu gdzie indziej. Witam nowe staraczki i trzymam kciuki aby wszystkim się powiodło. Kibicko mocno zaciskam piąstki za lekki i szybki porod. Czekam z niecierpliwoscią na wiesci od ciebie, Kaddy a ty na kiedy masz termin bo z opisów wnioskuje, ze tez juz nie długo. Ja mam usg w czwartek. Trzymajcie za mnie kciuki ;) Aha, dzisiaj poczułam pierwsze ruchy malenstwa :D ale cudownie :D Wydaje mi się że w niedziele wieczorem też dostałam małego kopniaczka ale nie jestem do konca pewna czy to dzidzia. Dziś natomiast kopniak był zdecydowanie mocniejszy. Poczułam to zaraz po przebudzeniu jak obróciłam się na plecy. Chyba wystraszyłam maluszka że tak mocno zafikał ;) Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ka ja też czytałam o prolaktynie i pewnie to ona nie pozwala Ci zaciążyc. Ja czytałam, że ten castagnus skutecznie obniża prolaktynę, no ale napewno gin ci najlepiej dobirze tableteczki, do całego obrazu wyników. A potem napewno odrazu zaciazysz, najważniejsze , że problem wykrty! Monico wiele przeszłaś i sama wiesz co dla Ciebie najlepsze. Odpocznij, musisz znaleść sobie coś co cię naprawdę odpręża, a potem świat będzie w barwniejszych kolorach. Ściskam Cię mocno. Witam Madziiię, zapraszamy na forum im nas więcej tym rażniej. A jeśli chodzi o ten artykuł to jakiś zagmatwany jest i sam sobie przeczy. Dziewczynki w necie pisze, że plamniki nawet do 7 dni mogą przeżyć w odpowiednim środowisku. No nie sądzę, żeby aż tyle a 4 dni? Jak sądzicie? Pewnie sie nie potrzebnie łudzę, nawet nie wiem czy moje cykle są z owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolietta, monico,kasiulak - dzieki za ciepłe słowa dziewczyny🌼 ide w piatek na wizyte, na pewno Wam dam znac co mi lekarka powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu cudownie, że czujesz kopniaczki, oj aż ozywiły sie moje wspomnienia..w czwartek zaciskam mocno kciuki. Zapomniałam - witam Kikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik jak miło , że tu zaglądasz. Ucałuj synusia od forumowej cioci:-) Oj dziś u nas piekna pogoda, poszła bym sobie z takim maluszkiem na spacerek, wózeczkiem. Moji chłopcy są już duzi, coraz mniej mnie potrzebują. Nie sądziłam, że zatęsknię za maluszkiem, spacerkami. Przecież jak mój drugi synus był mały to 2 do opieki, nie zawsze łatwo było, zmeczenie dawało w kość, A tu proszę, mogę odpocząć, a mnie instynkt macieżyński dopada, kobiety to nie mozliwe są... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chętnie dopisuję się do tabelki, wielkie dzięki :) STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11......dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec Chyba tak to miałam zrobić, mam nadzieję. Ja w tym cyklu chyba już nie zastosuje vagi c bo już powinna miec jakos owulację, chociaż zdurniałam kompletnie, bo test od 2 dni negatywny a dziś jakiś dziwny miałam śluz, ale tylko jednorazowo, tyle że go duuzo było i mega płodny, więc nie wiem nic. Przytulanko jak było w pt, sob i niedz. Więc jak by co to ok dwa dn i przed,ale dziś pewnie też będzie bo mąż już chce dzidzię, i chyba się zgodzę bo wczoraj był na saunie, czy lepiej nie ryzykować?? Dziś dzień 14, ale ostatnio z 13 i 15 nic nie było, tyle że jedan cykl 38 a drugi 29. Może w pierwszym było coś ale się nie zagnieździło, tak jest podobno często, ale było też jakieś bakteryjne zakażenie i to może dlatego.Chyba zaufam testom i dziś też spróbuję, w sume śluz oprócz tego jednego jest nie płodny no i tak sauna :) Myszka 281 i wszystkie dziewczyny które czekają na usg powodzenia!! to zawsze jest mega ekscytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak,z tego co zauwazylam tez masz dzis 10dc :-) Do ktorego dnia bedziesz sie starac???? Ja od wczoraj robie testy owul. Oczywiscie mierze tempke,...itd A jutro ide na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ...dziewczynka Madziii22...........22............4..........28.04.11.......chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja cierpliwość się opłaciła. Dziś test owu pokazał 2 grube krechy w 13 dniu cyklu. Uprawialiśmy seks w 8,9,11,12 dniu. Jak myście czy mamy szanse na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje, ja myślę że wg teorii to na dziewczynke bo owulację będziesz mieć za ok24-72h więc raczej lepiej próbować dziś a nawet jutro i w kolejne dni, no i jeszcze warto na śluz popatrzeć. I świeca oczywiście po przytulanku! Pare minut minimum, tak poczeli się synowie mojej koleżanki, ale ona przytulanko miała właśnie zaraz po teście i w następne dni. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj też spróbujemy. to będzie 14 godz po pozytywnym teście. Może jest szansa jeszcze na chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) witam Madziii22:) ni_ka nie martw się, lekarz doradzi i będzie ok. A ile cykli sie starasz,bo nie pamiętam? myszko281 ja tez brałam magnez z wit B6. Czyli mamy podobną sytuację:) diety nie stosowałam.Cieszę się,że dobrze sie czujesz. monico jestem z Tobą myślami. Poczekaj, przemyśl wszystko i za jakiś czas spojrzysz inaczej na to. Całuski:) trzymam kciuki za staraczki:) i za mamusie, które maja termin tuż tuż, pójdzie gładko, zobaczycie,mówia,że pierwszy poród jest cieżki a następne lżejsze i tej myśli się trzymajcie:) bo ja sie bede trzymać pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii22 próbuj, próbuj, bo też uważam,że jak zakończycie na 12dc,to bardziej dziewczynkowo (teoretyczie,bo kto to wie co bedzie;)) ja raczej odczekałabym jak pojawi sie druga kreska,bo ona wskazuje,że owulka bedzie za 24-36h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test już wyszedł mi pozytywny. Wcześniej też próbowaliśmy bo bałam się że ominę owulke. To nasza pierwsze dziecko więc jak będzie dziewczynka to też będziemy się cieszyć. Najważniejsze żeby nam się udało i test ciążowy pokazał 2 kreseczki. A jak będzie chłopczyk to będzie radość podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi - to moj 6 cykl madzi22 - wg mnie staracie sie bardziej dziewczynkowo codziennymi przytulasami. na chłopca trzeba w wou trafiac i robic przerwe przed stosunkiem zapładniającym ale jak to pierwsze dziecko wasze to chyba nie ma płeć aż takiego znaczenia a w sumie szanse i tak 50 na 50;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×