Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość normalny człowiek chciałby
spróbować WSZYSTKIEGO dlatego chciałby mieć i córkę i syna nie wiem nad czym tutaj filozofować?:O i pytać bez sensu matkę, która ma już córkę dlaczego chce syna albo odwrotnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem normalny
czowiek i mam juz jedna corke i planuje drugą :) chciałabym aby moja corka miała siostrzyczke :) sama mam brata i siostre i duzo lepiej dogadywalam sie z siostrą :) w ogole moje zycie dzieki siostrze było radosne, fajne :) byla i jest moją przyjaciółką dlatego bardzo chciałabym drugą córeczke i to znaczy że jestes nie normalnym człowiekiem? bo niby miec parke jest modnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOFA82
JA TEZ MAM CÓRECZKE I PLANUJE DRUGĄ WIEC FAKTYCZNIE COS W TYM JEST ZE CURECZKI CHYBA FAJNIEJSZE :) MAM NADZIEJE ZE MI SIE UDA :) TRZYMAJCIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skąd możesz wiedzieć
kto "fajniejszy" jeśli masz tylko córkę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie 4dc. No właśnie każdy sobie planuje i ma swoje marzenia odnośnie płci dziecka. Jednym się udaje zaplanować a drugim nie. Skoro jesteśmy normalni to czemu jedna pomarańczowa święta nas tak nienawidzisz i próbujesz zniszczyć forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was dziewczyny czasem, ale żeby sobie nerwów nie psuć nie zawsze i nie bardzo chce pisać. Wogóle dziwne, że odpisujecie na to co piszę dziwne osoby.Jak byście nie wchodziły z nimi w dyskusje to pewnie by odpuściły, zresztą nie istotne zupełnie. Trzymam mocno kciuki za Ally i Kasie!!!! Dziewczyny naprawdę często o was myślę i mam nadzieję, że miedługo będziecie mogły pisać to co ja. Za mną już połowa, czuję się dobrze, dwóch lekarzy potwierdzilo płeć: dziewczynka. Podchodzę do tego spokojnie, jak od początku wiedziałam, że to będzie dziewczynka, inticja. Al od 10 do 20 tyg była przypuszczenie, że chłopak, i też mi było dobrze. Wiadomo, że teraz to jestem bardzo szczęśliwa, będę mieć synka i dziewczynkę najpewniej, to sudowne, spełnienie moich marzeń. Ale najważniejsze, żeby dziecko była zdrowe! I to nie są puste słowa, jak się komuś bliskiemu coś przytrafia to człowiek zaczyna inaczej patrzeć na różne sprawy. Zresztą wiecie, że ja po 2 mc zrezygnowałam ze wszelkich metod, i przytulanka były w czasie przed i po pozytywnych testach, po prostu chciałam dziecko. I patrząc na siebie to raczej uważam jak mój gin, że nie bardzo są sposoby na płeć. Ale, że próbowanie to fajna sprawa, tak więć dziewczyny próbójcie, ja nie miałam tyle siolnej woli do liczenia, czekania itd, ale jeśli macie to ja trzymam za Was kciuki. Dodam jeszcze, że po tych paru tyg myślenie że to chłopczyk (nawet imię wybraliśmy, chociaż obywdowje wiedzieliśmy, że to będzie dziewczynka) mąz powiedział, że on wiedział co robi, to miała być dziewczynka i już. Wiadomo na 100% to jak się urodzi, ale chyba dwóch lekarzy się nie myli :) uzupełniłabym tabelkę,ale nie wiem gdzie ona była. Powodzenia jeszcze raz dziewczyny, będę was dalej czytać bo już sie przyzwyczaiłam,że odwiedzam to forum. Bardzo mi większość z was pomagała, kiedy się starałam, wspierajcie się i pamietajcie- zupełna zlewka na dziwne opisy ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Super. Rany jak to zleciało dopiero co się starałaś a tu już połowa ciąży za tobą. Wiesz może masz rację z tym nie odpisywaniem na te głupie posty ale czasem już nie wytrzymuję i odpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a z tego co pamiętam to u ciebie było przytulanko codziennie i zakończyliście 2 dni przed owulacją (" czyli osłabione codziennym przytulaniem plemniki czekały 2 dni na jajeczko i jest dziewczynka ") A jak wyglądał śluz???przed ostatnim przytulaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia770609
Ja jestem w 11 tygodniu ciąży. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam już 9 letniego syna teraz marzę o córeczce, ale syn chce brata koniecznie. Celowaliśmy 2 dni przed owulacją tzn. 12 dnia cyklu - potem koniec. :) a 13 d. c. test owu wyszedł pozytywny czyli za 36 godz miała być owulacja - owulacja była 14-15 dnia. Ciekawe co będzie nie mogę się doczekać. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 770609monia
Jeśli będzie chłopak też będziemy szczęśliwymi rodzicami, a synio szczęśliwym bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniaa
ja mysle ze bedzie chlopak, napwet jestem tego pewna :) ale przeciez najwazniejsze zeby bylo zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wernia
a ja mam juz dwie corki i planuje trzecia :) tez uwazam ze lepiej jest miec coreczki niz chlopców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia770609
wernia a czy planowałaś te dwie córki - że mają to być dziewczynki, czy to przypadkowo tak się zaplanowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki te które jeszcze mnie pamiętają :) Chciałam się pochwalic, że 10 października urodziłam synka. Poród był mega szybki bo zaledwie 2,5 godz i było po wszystkim. Czuje się rewelacyjnie, nawet mnie nie nacinali. Właściwie to już nie ma śladu po porodzie porównując, że mój wcześniejszy poród trwał 14,5 godz. Jestem szczęśliwą mamusią 3 synusiów i bardzo mi z tym dobrze. Widzę, ze nadal są tu podszywaczki pod cudze nicki (pomarańczki) :P Szkoda, ze taki fajny topik i upada. Mimo wszystko życzę nadal starającym się i tutaj piszącym powodzenia i więżę , że można zaplanowac płec pomimo iż nie zawsze się udaje. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za ciężarówki i staraczki :) Pa, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy ortograficzne ale szybciutko piszę i nie zawsze zdążę przeczytac co napisałam ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia770609
Bernia ale ci fajnie że już po wszystkim - masz z głowy. Dobrze że wszystko ok. A przede mną jeszcze 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Smerfika
Hej mamy z mężem półrocznego dzieciaczka i chcemy sie starac o siostrzyczke dla niego,jednak obawiam sie ,że będzie drugi chłopak ... choć w sumie przyzwyczaiłam się ze mam synia i to baaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia770609
Hej MaMa próbuj i nie odwlekaj bo ja tak czekałam, czekałam na odpowiednią chwilę i tak minęło już 9 lat od kiedy urodziłam syna, a teraz już 12 tydzień ciąży się zaczął i jestem szczęśliwa choć trochę starsza ;) Ważne że się udało, my niby celowaliśmy z testami owu na dziewczynkę ale teraz to mi wszystko jedno :) a niebawem okaże się co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
gratuluję serdecznie Berniu:) dużo zdrowia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia właśnie myślałam co tam u ciebie ( myślałam, że się już nie odezwiesz ) Ale fajnie , że masz już skarbusia przy sobie. Ale ci zazdroszczę tego nie nacinania tym bardziej , że chłopak duży- super sprawa. Trzymajcie się i buziaki od ciotki forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda dziewczyny, nie nacinane krocze to świetna sprawa. Po wczesniejszym porodzie to chyba z 3 miesiące dochodziłam do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bernia ja przy pierwszym synusiu miałam nacinane krocze i do tego pęknięcie pochwy. Ledwo co chodziłam a dziewczyna co leżała ze mną na sali nie miała nacinanego krocza to "biegała", karmiła siedząc po turecku i nic ją nie bolało. Naprawdę rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
Witam. Czy moge dolaczyc ? Jestem mama dwoch dziewczynek. Za 3 lata planowalismy postarac sie o chlopca.ale los zdecydowal inaczej,antykoncepcja zawiodla i jestem w ciazy juz,znaczy wpadka totalna.. Tak naprawde jest to dla mnie wielkie zaskoczenie i przeplakalam 3 noce,ale chyba bedzie sie trzeba juz pogodzic.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
AA i jesli z ciaza bedzie wszysko ok..W czwartek mam miec badania,poniewaz mam problemy ginekologiczne itp,to jednak nie bedzie tragedi jesli to 3 corka tam sie "zagniezdzila" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×