Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Chodziło mi o tą owulację podczas której począł się nasz drugi synuś. A przesunęła się pewnie dlatego, że pojechaliśmy wtedy na wakacje i pewnie zmiana klimatu zadziałała. No ale seksik był dwa dni wcześniej widocznie dla mega plemników mojego męża to było zbyt krótko dlatego teraz próbujemy zaraz po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja wczoraj super artykul o planowaniu plci czytalam... Ze naukowcy badali pary i ponoc jesli u mezczyzny w rodzinie byla przewaga chlopcow ,czyli mial wiecej braci jak siostr ,to wieksza szansa na chlopca,jesli dziewczynek to odwrotnie..Pisalo tez ze ludzie na mocnijszej pozycji finansowej maja synow :P A takze gdzie roznica wieku miedzy partnerami jest wieksza od 5-15 lat ,a i ze po 30stce kobieta ma wieksze szanse na dziewczynke ,u mnie te dwie ostatnie rzeczy nie bardzo sie sprawdzily,ale ponoc cos w tym jest...Takie tam spekulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko a pamiętasz jaki był śluz wtedy u ciebie podczas stosunku zapładniającego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka -napewno cos w tym jest bo moj ma brata i 3 siostry..A mojej kumpeli (tez ma 2 synkow) sa tez chlopacy...Z kolei moja mama ma nas dwie z innymi mezami,jeden mial samych braci i mam siostre ,aa glupie to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-w pierwszej nie pamietam nic ,bo to bylo prawie 8 lat temu a w drugiej bylo mi w sumie obojetnie,nawet jeszcze nie wiedzialam o tym planowaniu za bardzo..Pamietam ze byl 13 dc w weekend i mowie mezowi ze od dzis mozna probowac..cykl 28 dni ,a na drugi dzien sie juz nie kochalismy,bo bylismy zmeczeni wiec Nicole jak najbardziej z 13dnia cyklu.. A teraz pamietam jak przez mgle ,ze wrocilam z mama z Pl i w weekend juz chec byla duza,mowie do m ale zaloz gumke i nie koncz w srodku..To bylo ok 1-2 pazdiernika przy moich obliczeniach ,on zrobil wszystko poprawnie gumka nie pekla,liczylam ze wlasnie wtedy wypadala owu,albo bylo to mega blisko niej,ta ciaza nas zaskoczyla co nie miara tak naprawde..Innej mozliwosci nie bylo na zajscie...Dwa razy z gumka wlasnie wtedy bylo..w ten weekend..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka widocznie tak miało być nawet gumka nie pomogła;) Z tego co piszesz to są duże szanse na synusia, kurcze fajnie by było trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lUCYNKA-Dziekuje,ja wam zycze corci,ale wiesz oblatuje mi juz to,szczegolnie ,ze wszyscy mowia ze jeste "corko-robna :P" i stawaja na nastepna dziure :P Ja dzis malo co zblizam sie do dzieci,maz biega i mama za nimi bo ja pradkuje normalnie,pewno i tak sie zaraza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w klubie bo nam wszyscy mówią , że teraz to wam tylko córki brakuje. Trochę mnie to wkurza no ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, bardzo mocno sciskam Lucynka30, Gonia35, Ally84,Ninka:-) ( mam nadzieje, ze jestes ). Witam bardzo cieplutko nowe kolezanki Mamuskamimi i Majoweczka09. bardzo sie ciesze, ze nadal to forum tetni zyciem i oby tak bylo caly czas. dziewczyny od ostatniego mojego wpisu minelo bardzo duzo czasu, nic nowego sie nie wydarzylo a wrecz przeciwnie pojawila sie @ i wraz z nia rozpacz. Bylo tyle nadziei, cykl z 28dni przesunal sie na 31, i zaczelam wkrecac sobie... Teraz to juz nic nie robie, koniec. Zblizaja sie swieta tak wiec wpadlam w magiczny czas zakupow. Mam nadzieje ze magia swiat uczyni cuda i kazda z nas pochwali sie pozytywnymi tescikami. Wielkie buziaki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...29.10.11 ..................... AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Znów nie ma mnie w tabelce więc się dopisuję :) STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...29.10.11 ..................... AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec mamuśkamimi.......33............0..........25.10.11..........chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaUk super, że się odezwałaś. Może los w końcu będzie łaskawy dla nas i dostaniemy świąteczny prezent w postaci 2 kreseczek na testach 🌼 🌼 Majoweczka teraz patrzę, że nasze najmłodsze pociechy są z tego samego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu uk witaj i dzięki za miłe powitanie :) Może jak nie będziesz myśleć to właśnie się uda i na święta prezencik będzie :) Tego własnie Ci życzę :) Rozumiem,że płeć nie ma znaczenia - to staranka o pierwsze tak ? Lucynko - u nas w rodzienie to tak pół na pół się sprawdziły te zasady odnośnie rodzeństwa mężczyzny. Ja już też kiedyś słyszałam,że faceci o wysokim poziomie materialnym mają chłopaków - tam było to tłumaczone tym że jak facet jest pewny siebie , nie ma obaw materialnych to wtedy jego plemniki są szybsze :) U nas to tak jakby się sprawdziło, niby poziom materialny całkiem dobry ale mąż zawsze chce więcej i więcej - przez to taki troche pełen obaw o przyszłość, żeby gorzej nie było. Ale to już kwestia charakteru jak sądze i tego niestety nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś praktycznie nie spałam w nocy :( Starszaczka miała w nocy gorączke - chyba ode mnie się zaraziła :( bo teraz już też kaszel ją męczy. No i młodsza jak na złość też nie mogła spać i do mamy do mamy. Nie bardzo wiedziałam do której iść więc tak krązyłam po tej nocy. Mój mąż zwykle w nocy ma bardzo mocny sen ;) i jakoś dziwnie nic nie słyszy. Ale tym razem mu się nie upiekło i musiał wstać do starszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem czy wierzyć w te nowinki: - dużo stresu przed to chłopczyk - wysoki testosteron to chłopczyk - w rodzinie męża przewaga płci męskiej to też chłopczyk - wysoki poziom glukozy to chłopczyk Jednak zostanę przy metodzie Schettlesa i zakwaszaniu ale poziom testosteronu sobie zbadam tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Lucynka-Moja mlodsza jest z konca stycznia 2010 .. Wiecie z tymi domniemaniami co do plci,to nie wszysko sie zawsze zgadza,ja powiem wam ze mam obie cory ,ale one maja dwoch innych tatusiow ,z tego pierwszy mial tylko brata,a drugi brata i 3 siostry..A np moj maz teraznijszy nie ma problemow z osiagnieciem sukcesu,ma syna 13 lat z poprzednia zona,a teraz core ze mna..wiec u mnie nie dokonca tak,ze jeden facet strzelil dwie dziewczyny..A to przeciez od plemniczka zalezy i owulacji najwiecej chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Majóweczko - ja tez uważam, że jednak najważniejszy jest moment w którym dojdzie do zbliżenia, tzn. przed czy po/w trakcie - owulacji. Reszta ma uboczne znaczenie. To, że u niektórych powinna być dziewczynka bo teoretycznie zbliżonko było przed owulaka a jest chlopczek to dlatego,że owulka np. pod wpływem orgazmu może sie przybliżyć No albo w drugą strone, niby chłopak a tu owulka pod wpływem np. zmiany klimatu, choroby przesunie się o 2 dni i już dziewuszka. Myśle,że dzieje się to tylko czasami, no ale się zdrza. I stąd te niby pomyłki w tej metodzie dot. cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh dziewczyny jestem dziś padnięta i wszystko mnie wkurza :( Poza tym już bym chciała dostać tą @ bo tak to ciągle sobie coś wmawiam. Teraz mnie np. mdli ;) Wkurza mie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tylko tak szybciutko przypomne nowym kolezanka iz od mojego poczatku na tym forum bardzo usilnie dziewczyny wspomagaly mnie swoimi radami poczecia chlopca. Tak, chcialam zaplanowac chlopca, wiec robilam testy ow, pilam hektolitry wody z cytryna i lykalam olej z wiesiolka. No niestety, bezskutecznie. teraz od dluzszego czasu jest mi juz obojetna plec, aby tylko cora (7lat) miala w domu rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia proszę cię nie pisz tak!!! Rób dalej swoje i staranka jak najbliżej owulacji a zobaczysz - uda się!!!!! Ja też już 8mc starań ale jeśli to konieczne to i 2 lata poczekam na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,zycie jest nie sprawiedliwe.My np nie planowalismy 3 dziecka teraz ,jesli juz to duzo pozniej,a zdarzyla nam sie wpadka z gumka w dodatku..a inne dziewczyny nie moga zajsc :( Zrobilam sobie wlasnie inchalacje ...Nie dalabym rady tak bez niczego,nie widzialam w necie zadnych przeciwskazan w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi-Ja teraz tez czekalam na okres,bolal brzuch jak diabli...Mowie konkretna @ idzie..Ale nie przyszla i dwie kreseczki... Czasem objawy ciazy ,sa bardzo podobne do okresowych.. Lucyna,KAsia-a o poprzednie dzieci tez sie dluzszy czas staralyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×