Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Majóweczko - no właśnie u mnie jest tak samo, tak jakoś mnie pobolewa podbrzusze jakby @ miała przyjść, ale tez jakoś tam na dole jakby pęcherz miała przeziębiony czy co ? Nigdy nie miałam zapalenia pęcherza więc nie wiem jak to jest. Nadal czasami mam lekkie zawroty głowy, ale takie lekkie. Czasami lekkie mdłości, no ale najbardziej to ten ból tam nadole mi dokucza. No i ta niepewność :( Kurcze nie mam testu, a do apteki nie chce iść, bo jak znam życie to na złość jakis znajomych spotkami. Zamówie sobie dziś na allegro, ale pewie ok czwartu dojdzie dopiero :( No chyba że jutro jednak przyjdzie @ i sprawa bedzie jasna. Mój meżuś twierdzi że schizuję, że piersi mi się nie zmieniły, a w poprzednich ciążach bardzo. On twierdzi,że się na tym zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ale mam testy owulacyjne i gdzieś czytała,że w ciąży test owulacyjny jest pozytywny czy to prawda ? Jak myslicie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja byłam na usg wczoraj i lekarz miał potwierdzić tak na 99% płeć bo ostatnio powiedział tak na 65% że to synuś. Ale nie dałam rady zrezygnowałam. Powiem wam szczerze że wykańcza mnie już tz gadka od rodziny i znajomych no przydała by się ta córcia bo u mnie w rodzinie sami chlopcy, i nie wiem ale czuje że jak nie spełnie ich oczekiwań to to znowu duże rozczarowanie będzie:( już jak im powiedziałam ze na 65% to syn maja inne podejscie do mnie nie wiem czemu tak jest przeciez to nie moja wina to od nas nie zależy ale satacy co tego nigdy nie zrozumią naprzykład WREDNA teściowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka nie przejmuj się kochana. Ja już pisałam wcześniej że moim zdaniem rodzeństo jednej płci lepiej się chowa, mają więcej wspólnych spraw, zabaw i tak mów tej wrednej teściowej ;) Ja nie bardzo rozumiem i też mnie wkurza że wszyscy w koło uwazają że wszyscy chcę mieć parkę a to nie prawda. Jak rodziłam druga córcie to po porodzie leżałam w pokoju z taką dziewczyną która urodziła drugie - chłopca a miała już dziewczynke. I ona mi mówiła,że oni z meżem od zawsze marzyli o dwóch córeczkach i jak dowiedzieli się że jednak chłopiec to kilka miesięcy nie mogli z mężem sie z tym pogodzić. I w szyscy im wtedy wmawiali że przecież parka to super - ale oni chcieli inaczej. Więc nie rozumiem takiego uogólniania. Tym bardziej że ja sama chciałam dwie córki a nie parke. No teraz to męzuś mnie na to namawia, ja sama pewnie już bym się na to nie decydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozka-A tammm,zdrowy ten chlopaszek ? To najwanijsze:)A powiem ci szczerze,synowie za mamusiami to w ogien pozniej leca,a cory no coz ,bardziej tatowe sa :) zobaczysz za kilka lat nasze panny odejda do chlopakow,a Twoi beda wisiec na laczu z Toba i pytac sie -Co mamusi dzis potrzeba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zazwyczaj wychodza pozytywnie testy owu gdy jest ciaza...to niby jest ich wada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik79 dzieki za odpowiedź :) Nie wiem czy to wada, taka widocznie specyfika tych testów. No Majóweczko - to dziś pewnie test już będzie co ? U mnie jak na razie brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, widze ze sie rozpisalyscie to super.... jozka na tesciowa nie zwracaj uwagi , najwazniejsze ze synek zdrowo rosnie .... czesc Ewiczku jakos nie mam chwili aby do Ciebie napisac ale jak tylko bedziesz na topiku to odzywaj sie ..... majoweczka ja chcialbym taka wpadke jak Ty :) kasiu uk witaj kochana , czyli Ty nadal sie starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka urodzila trzecia coreczke , jest super mowi ,z e otworzy kolo gospodyn wiejskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Jozka przypomnij nam twoje staranka. Ewik super, że jesteś. Mimi, Majoweczka robiłyście testy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :-)) malo sie oddzywam bo jakos mam wrazenie ze zbedna tu juz jestem... ciesze sie ze planujecie i dalej marzycie!!!! zycze wam udanych i szczesliwych ciaz,bez wzgledu na plec!!!! no Gosiu ja caly czas cierpliwie czekam!!!!!!! napisz to przesle jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to tez nie jest wada ze testy owulacyjne ciaze pokazuja...ale w opisie ich jest to podane jako wada ,ze wylapuja hormon hcg...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Gonia-tak mnie rozbawilas z tym kolkiem gospodyn ,ze klawiature oplulam :P Evik-Dlaczego piszesz,ze jestes zbedna,im wiecej ludzis tym lepiej :) Lucynka-ja sie ostatnio wpisalam do tabeli,ale jakos gdzis "una"przepadla :P mimi-kur...no nie doszedl jeszcze test ,cholerka ,chyba predzej sie USG doczekam,ale maja czas na ,axa do srody ! U mnie mozna nie smiale powiedziec ze zdrowkiem juz tyci lepiej,choc nos zpchany ,ze sie boje o zatoki..Aa i rano mi noga spuchla,to tak z newsow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Napisalyscie abym sie nie poddawala, jak tu mam sie nie poddawac jak nic nie wychodzi? Mialam juz momenty wscieklosci samej na siebie, mialam tez chwile iz nie chcialam wchodzic na forum ani nic juz nie czytalam o planowaniu, choc na forum wciaz bylam mimo iz nic nie pisalam a inne strony o planowaniu plci tez czytalam. Wiem, jestem bardzo niekonsekwentna no ale coz to wszystko jest silniejsze ode mnie. dzis 25dc, tak wiec nie dlugo powinna @ sie pojawic. Teraz to juz biore pod uwage rozpietosc czasowa 28-31. Jak sie pojawi a sa bardzo duze szanse, gdyz staranka byly ale nie wiem w jakich dniach cyklu to kupie testy i bede dalej trzymala sie mojego planowania chlopca. O kurcze az sie usmiechnelam, bo to dzieki Wam wrocilo cos co mowi NIE PODDAWAJ SIE Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-na luzie,poprostu si kochaj dla przyjemnosci.a nie rob dziecka :) W wiekszosci przypadkow to najlepsze planowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i tak trzymaj!!!!nie jesteś przecież sama :) Do mnie @ też pewnie za niedługo przypłynie ;) Pa, pa idę kłaść spać moje skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Ewka - no coś ty jaka zbedna, musimy się trzymać razem babeczki !!! Majóweczko - to fajnie ,że ze zdrówkiem lepiej, no ale co z ta nogą robiłas ze ci spuchła ? No kurcze co ten teścior tak wolno idzie, a ja taka ciekawa jest ;) Lucynka - testu ciązowego jeszcze nie mam, a le zrobiłam owulacyjny i wyszedł negatywnie więc może jutro przyjdzie @ Na ale za ciebie trzymam kciuki żeby nie przypłynęła !!!! Kaśka - tak trzymaj ! Ja też o chłopaczka będę się starała więc postaramy sie razem :) Ja od stycznie będę działać , a grudzień zostawię na obserwację i może jakoś diete zacznę stosować. A powiedź mi jeszcze na co ta woda z cytryną ? jakie ma działanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...29.10.11 ..................... AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec mamuśkamimi.......33............0..........25.10.11..... .....chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka 5)Bernia.............35...............X.2011..........syneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia-No link bardzo fajny,szkoda tylko ze nie moglam skorzystac z rad,bo sama zycie zdecydowalo za nas...Ale z tego co tu pisza,70% wskazywalo by na chlopaka,ale sie nie nakrecam bo i po co ;) Lece zjesc cos cala noc sie krecilam,przez te nogi cholerne.. Zajrze pozniej ,przed zajeciami,mam nadzieje,ze ktos tutaj bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kasiu - dzięki za link, jest super :) Takie podsumowanie wszystkich wiadomości. U mnie na śluz olej z wiesołka nie działa, nie widze żadej różnicy :( Za to bardzo działa beta - karoten, tylko nie wiem czy na chłopaczka można go brać ? Kasiu nie wiesz czasami ? Dziewczyny ? U mnie wczoraj poźnym wieczorem przyszła @ !!!!! I chyba jednak odetchnęłam z ulgą, bo chciałabym tą ciąże choć troche zaplanować. No i tak aby między druga a trzecią pociechą było ok 3 lata różnicy - mam nadzieje, że tak się uda. Tak jak zamierzałam zacznę od stycznia, dwa dni po pozytywnym teście owulacyjnym lub bólu owulacyjnym jesli się pojawi. Myśle,że tak na 16 d.c Może przybliżę do 15 d.c. ale to dopiero po kilka ładnych miesiącach/ Więcej nie i jak Bóg da to będzie dzidzia. Zostawię to Najwyższemu :) No Majóweczko a jak tam twoja noga ? od czego to jak myslisz ? No i zamęczam cię pewnie tym gadaniem ale czekam nadal na twój teścior ;) No teraz uciekam do moich panienek :) Ale zajrzę popołudniu, mam nadzieje że coś skrobniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i poprawiam tabelke Bernia gratuluję dzidzusia :) :) :) Jak możesz przypomnij swoje staranka ? Synek planowany był ? STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...29.10.11 ..................... AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec mamuśkamimi.......33............0..........22.11.11..... .....chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka 5)Bernia.............35...............X.2011..........syn eczek [http://www.suwaczek.pl/cache/cb3eaf67f0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamimi dziekuje za gratulacje :) Planowałam córeczkę ale wyszedł synus. Staranka były jednorazowe 2,5 doby przed owulacją. Dwóch pozostałych synów mam z dnia owulacji. Ale nie trzeba się zrażac tylko próbowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, w tym linku co podała Kasia też piszą o odpowiednim ph i śluzie. Uważam , że na dziewczynkę to jednak jest bardzo istotne. Berniu super, że ty też jesteś z nami. Całusy od forumowej ciotki dla skarbusia 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu - a jak myślisz co spowodowało,że się jednak nie udało ? Owulacja się przesuneła czy wytłumazenia raczej nie ma ? Stosowałaś może testy owulacyjne ? Ale dziś ponury dzień blee :( Na szczęście córcia czuje sie już lepiej, tzn. nie ma już gorączki. To najważniejsze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×