Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Cześć dziewczyny! mamuśkamimi, ja piłam mieszankę nr 3 Ojca Sroki a także przez jakiś czas zioła na I i II fazę cyklu. Te na I fazę cyklu działają estrogennie więc niby powinny sprzyjać poczęciu chłopca :) Bernia, to prawda, że przy dzieciach czas ucieka jak szalony, mi się wydaje, że z każdym rokiem wskazówka na moim zegarze kręci się coraz szybciej, aż mnie czasami to tempo przeraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kasiu, testujesz jutro? :) Masz test 10 mIU/ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dzięki Agaruaia za odpowiedź :) No właśnie poczytałam troche o tych ziołach i postanowiłam też kupić sobie mieszanke ojca Sroki i na pierwszą faze bo zawiera roślinne estrogeny a to mi bardzo potrzebne :) Ale zastanawiam się jak mam je stosować ? i czy mimo wszystko kupić też na drugą fazę ? Tak sobie myśle, że będę piła mieszanke o.Sroki cały cykl a nie tylko do połowy a te na pierwszą i drugą fazę stosownie do fazy cyklu. Araguaia tak może być, jak myślisz ? Mam jeszcze pytanie o skuteczność tych ziół, zauważyłaś jakąś poprawę, zmiany ? Ile je trzeba pić by zauważyc poprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu - gratuluję synka :) jeśli jeszcze tu zajrzysz to może opowiesz jak wyglądały twoje staranka , chociaż w skrócie. Kasiu i jak tam kochana samopoczucie ? testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka kupiłam ale tylko na pierwszą i drugą faze a mieszanke o. Sroki zamówiłam na allegro bo nie mieli wszyskich ani w sklepiku zielarskim ani w pobliskiej aptece, nie chciało mi sie więcej szukać. Mam nadzieje,że nie będą stare. A ty Araguaia kupowałaś gotowe mieszanki czy sama mieszałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamimi, tą mieszankę nr 3 Ojca Sroki pije się przez cały cykl (przez 3 miesiące, potem przerwa) ale podobno można tylko do owulki a po owulce mieszankę na II fazę cyklu. Ja po tej mieszance bardziej odczuwałam ból owulacyjny :) no i zaszłam w ciążę (ale ciężko mi już powiedzieć czy to dzięki niej bo łykałam też całą masę innych wspomagaczy :), chyba najwięcej zawdzięczam jednak 2 kreski witaminie B6). Tą mieszankę nr 3 zakupiłam gotową na Allegro (najepiej jednak samemu zakupić składniki i wymieszać, ma się wtedy pewnosc, że zioła są świeże i nie były np. źle przechowywane), mieszanki na I i II fazę przygotowywałam sama (kiedyś zakupiłam gotowca na Allegro i się zraziłam, miał ohydny, nie do przetrawienia smak, przygotowane przeze mnie według przepisu mieszanki miały zupełnie inny, znośny smak więc z tamtym gotowcem coś było nie tak ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "chyba najwięcej zawdzięczam jednak witaminie B6" ;), tak to jest jak się pisze z wierzgającym synkiem na kolanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mamuśkamimi ja kombinowałam na dziewczynkę bo miałam już 2 synków z dnia owulacji. Trzeci jest z 2,5 dnia przed, z tym że nie osłabiałam plemnikw bo przy tamtych dwóch seks był często i też byli chłopcy ;) Myślę, że ja moge miec tylko synków. Ale nie żałuje, że spróbowałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Berniu - dzięki za odpowiedź :) I jeszcze raz gratuluję synusów, też mi się marzy taki jeden :) A powiedź mi kochana bo ostatnio mnie to nurtuje jaki wpływ na płeć ma pan orgazm ;) czy ty miałaś przy starankach ze swoimi synusiami ? Podobno przy starankach o chłopaczka jest wręcz niezbędny bo obniża ph pochwy a jak było u ciebie ? A dietę dziewczynkową stosowałaś ? jakieś suplementy ? Araguaia - również dziękuję za odpowiedź :)A zatem można pić dwie mieszanki w jednym czasie tak ? Te ojca Sroki + na odpowiednią fazę cyklu ? ? A słyszałaś coś o roli melatoniny na staranka bo mi coś się obiło o uszy ale coś nie mogę znaleźć wiarygonych informacji a ten temat ? U mnie dziś 27 dc, staranek nie było więc czekam na @ No ale cykl na szczęście normuje mi się bez witaminy B6 bo i plamień nie mam żadnych. Mnie ta witamina tak namieszała, że najpierw skróciła mi cykl a potem jakieś plamienia przed @ mi siępojawiły a wcześniej tak nie miałam. Ten cykl jest już w porządku i mam nadzieje, że za ok 2 dni pojawi się @ zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Pozdrawiam te dawne ( nie piszace) i te nowe...Gratuluje zafasolkowania... Mamuskamimi od razu Ci pisze ze przy staraniach na dziewczynke to nie powinnas miec orgazmu,bo zmieniasz ph pochwy. Ja staralam sie nie miec wcale orgamu starajac sie o dzidziusia...bo chcialam miec corcie,ale nie u wszystkich to dziala,bo jak ma sie miec samych chlopcow to nawet to nie pomoze... U mnie bylo to calkiem pogmatwane, sex dzien przed owulka,bez diety,bez oslabiania plemnikow...aczkolwiek w rezultacie doczekalam sie corci...;-) Dzis mam 5cio miesieczna Niunie,ktora jest oczkiem w glowie tatusia (no i oczywiscie moim),ale mam takze madrego i wspanialego synka (3l),ktory rano budzi Niunie buziaczkiem a ona odwzajemnia to ''odgryzajac'' mu nos,heeeeeee :-D Choc moj ''warsztat'' jest juz zamkniety i nie chce wiecej dzieci to moj maz mowi,ze takich skarbow moglby miec tuzin :-) Mam parke o ktorej marzylam i na tym koniec... Zycze wszystkim zdrowych dzidziusiow i radosnego wychowywania tak slodkich istot bez wzgledu na plec...choc wiem ze niektora powie ''jej to latwo mowic jak ma parke''... Jednak trzeba pamietac ze to czastka nas,ktora nosimy pod sercem,ktora czuje ;-) p.s dziewczynki na usg sa bardziej ruchliwe i maja szybsze bicie serduszka...u mnie i moich kumpeli tez sie to potwierdzilo.Machalo raczkami i nozkami,wkladalo paluszki do buzi :-) Buziaki :-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NINKI
NINKA MĄDRA DECYZJA DÓJECZKA TO IDELANIE :) WIDZE ZE ROZSADNA KOBIETA Z CIEBIE ALE WIDZISZ JAKIE TUTAJ MAMY SZAJBISTKI, TROJKA DZIECI I DALEJ MAŁO :( RUMUNY PO PROSTU, BIDA W DOMU A TE DALEJ O DZIECKACH MYŚLĄ ! DOBRZE ZE JEDNO PO DRUGIM ZDZIERA CIUCHY BO PEWNIE JUZ BY NIE MIAŁY TE DZIECKA W CZYM CHODIZC I CO JESC TY MASZ DWOJECZKE, STAC CIE NA NIE, JESTES SZCZESLIWA SPEŁNIONA! SUPER! A TE TUTAJ PROSTACZKI PRODUKUJĄ DZIECI JAK LECI! POTEM SIE DZIWIC ZE TYLE RODZIN PATOLOGICZNYCH TERAZ, JAK MATKA NIC NIE ROBI TYLKO SIEDZI NA INTERENECIE I KOMBINUJE JAK SPOLODZIC KOLEJNE DZIECKO! ZWIERZĘTA NIE LUDZIE :( !!! ZAL MI TYCH DZIECI! PATOLOGIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Wpadlam wam powiedziec, ze u mnie wszystko wrocilo do normy. Dzis wedlug wszelkich obliczen powinna sie pojawic @ i jest. Tak jak w poprzednim cyklu, byly jakies sporadyczne upalwy, niby sie pojawila, niby juz jej nie ma , tak teraz jest wszystko ok. Pozniej jeszcze wpadne i poczytam kilka stron do tylu odnosnie wspomagaczy, co tam ciekawego polecala jeszcze Kasia, pewnie skorzystam z jej rad. Pozdrowionka i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No Kasiu - a zatem nadal mamy podobne cykle, u mnie jutro powinna być @ Ninka - gratuluję dzieciaków :) Ja już mam dwie królewny czarnulke z czarnymi oczkami i blondynke z granatowymi oczkami, będę bardzo nieskromna ale są śliczne jak lalaeczki :D A teraz mężowi zamarzył się królewicz :) Staram sie zaplanować tego chłopaczka ale jak pojawi się trzecia mała królewna to ja uciesze się tak samo, choć pewnie mąż na początku będzie zawiedziony :( Dla męża staram się zaplanować tego synka, bo ja osobiście zawsze chciałam mieć tylko córeczki. W naszej rodzinie są sami chłopcy, moje córcie mają 8 kuzynów i ani jednej kuzynki, teraz kuzynka dowiedziła się że będzie miała drugiego chłopca więc szykuje się 9 kuzyn !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
o Jezu jaka durna rodzina i nieszczesliwa rodzina Ci sie trafiła :( 9 chlopakow!!!! tragedia!!! biedne te twoje rodzenstwo pewnie ich zazdrosc zrzera że ciebie takie szczescie spotakło a oni taka porazka! Twoje corcie napewno są wyjatkowe, duzo lepsze od tych tych smieci które mają twoje siostry i bracia! z reszta sama nam dajesz to do zrozumienia piszac w ten sposob wiec napewno tak czujesz w glebi serca! wynika z tego że jestes wyjątkowa :) twoje rodzenstwo pewnie zasłuzyło sobie na ten okropny los i teraz jak sama piszesz mają samych synów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
super miec poczucie własnej wartosci i wywyzszac swoje dzieci ponad wszytsko :) mamuskamimi jestes numerem jeden na forum!!!!! Jak te corki sa tak glupie jak ty to dziekuje bardzo!!!! wolałabym miec 10 synów niz jedną taką durną, zadufaną w sobie, pustą corunie jak Ty :P ale sadzac po tym co piszesz napewno sa głupie jak but ;) tak trzymac mamuskamimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
NO I GDZIE SIE PODZIAŁA TA WIESNIARA CO MA NAJŁADNIEJSZE I NAJMAZDREZJSZE CORECZKI POD SLONCEM :p PEWNIE NASMIEWA SIE Z RODZENSTWA KTORYCH bOG POKARAŁ SYNAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi duo
a która matka powie ze jej dziecko brzydkie? kazda jedna tutaj napisze że ma dziecko jak leleczke wiec nie mysl sobie że twoje są wyjatkowe!!! tobie muszą sie pdoobać bo sa twoimi corkami a inni moga powiedziec że masz wyjatkowo paskudne córki wiec po co tutaj sie dumą unosić i pisać takie bzdury? dziecko jak dziecko dla kazdej matki wyjatkowe! nie rozumiem czemu piszesz że masz dzieci "lepsze" od innych? ja tak jak moja przedmowczyni mysle że masz zrypaną psychike a te wszystkie głupoty wypisujesz po to żeby sie ubepieczyc na wypadek trzeciej córki i tyle! uwazam że jesteś durnowatą pustą kobietą! a twoje corki są zwykłe, pewnie nawet nie zbyt ładne a ty o tym wiesz i celowo probojesz je wywyzszać! taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor zet
a ja tem myslże że ona nie tylko durna ale i puszczalska :P jedna córka blondynka z niebieskiemi oczami pewnie męża a druga czarna wiec pewnie dala du....y jakiemus cyganowi albi rumunowi :P i sie czornula urodziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ojjj pomarańcza znów się nudzi, nic nie czytałam ale cię znam to pewnie jak zwykle troche żółci wylałaś. Na prawde żal mi cię bardzo... A u mnie @ pojawiła się jak w zegarku, bez żadnych plamien, a zatem chyba już wszystko wraca do normy po wit B No i od dziś piję ziołka :) A co u was ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
idz kobieto sprztaj, ugotuj dzieciom obiad a nie pisz bzdru, kogo obchodzi twoja smierdzaca @ ??? nie zasmiecaj forum takimi opowiesciami bo to napawde jest niesmaczne! nie masz przyjaciołek, kolezananek zeby im sie zwierzyc z takich rzeczy? biedna ty na interenecie musi wypisywac takie rzeczy bo wszyscy mają jak w d.u.p.i.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
ty musisz byc napawde nieszzesliwą kobietą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pomalu,maly rosnie jak szalony,ruchy coraz mocnijsze,22 tydzien na liczniku.... Ja sie czuje spoko choc od 2 dni kregoslup pobolewa i zebra... Pani pomaranczko- nie wszyscy majacy 3 czy wiecej dzieci zyja w ubostwie,mnie stac na 5 tyle ze chcialam 2,wyszlo inaczej i jest ok..;)ale powiem szczerze,ze znam rodziny plodzace bez zastanowienia bo np 5 dziewczynek a oni ciagle chca tego chlopca,a utrzymac te gromadke jakos trzeba,a ja nie chce zeby bylo moim dziecia" jakos" ma byc im dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majoweczki09
dokładnie masz racje ale widze ze i na tym forum są takie desperatki!!! trojka czworja dzieci w domu a te od rana na necie siedza i kombinują jak kolejne dziecko spodzic! diety, sluzy cuda na kiju po to zeby w koncu doczekac sie wymazonej płci!!! takie zachowanie woła o pomste do nieba! Zamiast zajac sie tymi dziecmi co juz sie ma w domu to te dalej probujaa....... ale co tu sie dziwic, po mamuscemimi widac jak kobieta ma pstro w glowie, brednie takie wypisuje że nóż sie w kieszeni otwiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamimi
napisz jeszcze cos o sobie swoich dziciach i starankach posmiejemy sie ;) dawaj malenka....... opisz jeszcez jakie to sliczne masz coreczki i jak to marzysz o synku ktorego nie chcesz miec :P dawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani pommaranczko-mozesz sobie pisac na innym forum!! prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie jeszcze jakies namiary na ta wit B czy ona jest bardzo wazna? bylam dzisiaj u lekarza, nerki ok mam odczekac jeszcze troche bo bralam mocne leki i mozemy dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ASIEK
NIE NIE MOGE BO NA INNYH FORACH NIE MA TAKICH DEBILEK JAK MAMUSKAMIMI ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ASIEK
nie nie moge ;) poniewaz na innych forach nie ma takich durnych debilek jak mamuskamimi ;) dlatego, pozwol że zostane i bede bacznie sledzic jej zmagania starankowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ASIEK
pozatym mam takie same prawa jak Ty wiec moge sobie pisac co chce ;) a jesli Tobie sie nie pdooba to spadówa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×