Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Araguaia zapisuje sobie najwazniejsze infi w pliku spisalam diete i te suplementy, zurawine juz kupilam, wit B ma przyjsc na dniach jeszcze jak ma byc z temy starankami na dziewczynke ma byc 7dniowa przerwa zeby byly slabsze plemniki, dieta i suplementy ale nie wiem o coc hcodzi z tym sluzem :/ jak bedzie ten pierwszy taki przezroczysty to mozna dzialac, a jak taki rozciagliwy to nie bo wtedy wieksze prawdopodobienstow o synka? u mnie z owulacja bedzie problem bo tak jak pisalam mam nieregularne cykle- testy bede zamawiac jutro z tego co pisza dziewczyny to wit B powoduje ze kreska na tescie owulacyjnym jest wyrazniejsza? mam nadzieje ze nic nie poknocilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie staralam...:) Napisze tylko co pamietam.. Bol owulacyjny przypadal mi na sobote wieczorem...Z tego co wiem,bo zawsze tak jest,ze sex mamy w piatek rano,w sobote wieczorem i czasem w niedziele rano jeszcze..Zawsze taka seryjka weekendowa byla ostatnimi czasy..Z ktorego przytulania jest synek ciezko powiedziec,bo byly gumki,ale napewno zaczelo sie od piatku wieczorem i skonczylo na niedzieli rano wlasnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z Was mnie pewnie nie skojarzy,udzielałam się kiedyś jak planowałam córeczkę ;) Podczytuję Was czasem z sentymentu do topiku i chciałam serdecznie POGRATULOWAĆ majóweczce synka!!! Super wieści kochana i oby takich więcej :D Dużo motywacji,cierpliwości,szczęścia i wiary staraczkom życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek, przejrzystość nie ma znaczenia, śluz o wysokim pH jest rozciągliwy, ten o niskim jest bardziej "suchy" i nie rozciąga się. Najlepiej zadziałać po minimum 7-dniowej wstrzemięźliwości. Przy metodzie odsuwania się od owulacji należy jednak zadbać (by maksymalnie zwiększyć prawdopodobieństwo) o niskie pH i brak rozciągliwego śluzu aż do samej owulacji ...niestety nie jest to łatwe (napisz do mnie na araguaia@o2.pl to podam linka do forum, na którym dowiesz się jak można tego dokonać :) i wiele innych ciekawych rzeczy, ja nie pilnowałam pH gdyż mam prawdopodobnie "low ionic strength" ale na tym forum są prawdziwe specjalistki w pilnowaniu i korygowaniu pH :) ), sama dieta i suplementy powinny z cyklu na cykl zacząć pogarszać Twój śluz. Co do witaminy B6 to niekoniecznie działa na intensywność kreski testowej :), ona po prostu we większych dawkach blokuje wydzielanie prolaktyny a nadmiar prolaktyny zmniejsza poziom progesteronu oraz hamuje uwalnianie neurohormonu GnRH, odpowiedzialnego za produkcję LH i FSH (a np. zaburzony stosunek LH:FSH może prowadzić np. do niewydolności ciałka żółtego, FSH stymuluje wydzielanie estrogenów, LH m.in. doprowadza do pęknięcia pęcherzyka Graafa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majówczkiiii
nie wazne że zdrowy, wazne że syn!!! co za rąbnięte babsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisalam wyzej glupia pomaranczo - " Gonia-trzeba zazdroscic zdrowego bobasa,a ze synek no to juz jest ekstra dodatek do calosci " Czytaj ze zrozumieniem,no comment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja napisalam,ze nie wazne ze zdrowy laski ?? Widzicie tutaj taki wpis?! Ktos chyba przycpal dzis za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka... wielkie gratulacje !!!! Daj nam troszke swoich ciazowych fluidow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko- i ja chciałam Ci serdecznie pogratulować, że tak fajnie się złożyło i będzie synuś. Pewno mężulek mega szczęśliwy, co? Super, że tak się wszystko zdarzyło, pięknie! Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze,ze zastanowily mnie dwa objawy ciazy: Pierwszy to wzmozony wzrost owlosienia na ciele :P Drugi to plamki na buzi..Testosteron byc moze tak podzialal,w kazdym razie z corkami tego nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie. jestem mamą 5 letniego mikołaja i 2.5 letniego wiktora. teraz z małżem staramy się o córcię. wczoraj lub dziś mam owulację wg testów lh, a zbliżenie było w sobotę i niedzielę. ciekawa jestem czy coś z tego wyjdzie. oczywiście liczę się z tym że może wyjść trzeci synuś, bo w rodzinie męza ostatnio rodzą się sami chłopcy. pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluję tym, które już są w stanie błogosławionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) majoweczko - no czyli dużo płodnego śluzu i przytulasy w okolicy owulacji zaowocowały synkiem :) Dzięki za odpowiedź i jeszcze raz wielgachne gratulacje :D Juz sobie wyobrażam jak mężulak zadowolony :) No ale najważniejsza tak jak piszesz że dzidzus zdrowy !!! Ja właśnie muszę powalczyć z tym śluzem aby go byo było więcej Już biore olej z siemienia lnianego a podobno z tego co przeczytałam podwyższa poziom estrogenów i sprawia że śluz płodny pojawia sie w większych ilościach - oby mi pomogło ! Dziewczyny a nie znacie jeszcze sposobu na podwyższenie estrogenów ? Araguaia nie czytałaś gdzieś o tym ? Może wit E? co myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Araguaia a czy czytałaś coś o Proszku zasadowym dr Auaera ? on ma za zadanie odkwasić organizm. Jest na allegro i zastanawiam się czy go nie kupic, jak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsec, kasia uk i reaszta dziewczyn:) majoweczko nie zwracaj uwagi na glupie pomarancze , ciesz sie z synka , ja tez chceeeee!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamini, w przyrodzie występują substancje, które po ich spożyciu przez człowieka wykazują działanie takie samo jak estrogeny. Substancje występujące w roślinach o działaniu estrogenowym u człowieka to tzw. fitoestrogeny. Występują między innymi w nasionach strączkowych (soja, fasola), nasionach lnu, nasionach słonecznika. Są też kremy estrogenowe http://allegro.pl/est-estrogen-sarati-i2085135520.html, ja stosowałam taki krem ale z progesteronem. Może pij też mleko sojowe? :) ...kremu bym raczej nie używała, nadmiar estrogenów w stosunku do progesteronu może być kancerogenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! mamuskamimi napisz co to za proszek??? Ja jestem bardzo ciekawa, ojej duzo rzeczy nadal nie wiem, no ale dzieki wam dowiaduje sie samych ciekawostek. U nas jest tak cholernie zimno, ze az z domku sie nie chce wychodzic, buuua Oby tylko ogrzewanie dawalo rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka - syyyyyynnnnn :D moj boze :) gratuluje kochana! wierzylam w to, ze to bedzie syn. szczesliwych reszty miesiecy i latwego porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pochłaniam ostatnio wapń i magnez, bo podobno sprzyja to poczęciu dziewczynki. dopiero za jakieś dwa tygodnie dowiem się czy w ogóle jestem w ciąży. kupiłam już trzy testy ciążowe, ale mogę je zrobić dopiero w dniu spodziewanego okresu. najgorsze jest czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×