Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Pisałam rano, ale widzę że nie wysłało. Test poranny wyszedł negatywny (kinder test a wczoraj robiłam bobo testem) więc czekam na plamienia, mam nadzieję że jutro przyjdzie @ i będę mogła zacząć się w pełni leczyć bo na razie biorę tylko antybiotyk, pozostałych lekarstw nie tknęłam. Dziś moja siostra oznajmiła mi że jej się udało i ma dwie kreski na teście, brak @ więc strzał za pierwszym razem. Nie starali się o płeć bo jest im to obojętne, mają już córeczkę - strzelali w ciemno :-) A ja pewnie sobie jeszcze poczekam :-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Dziewczyny co tak cicho!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ma ktos z was tego ebooka "Chłopiec czy dziewczynka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Nie pisałam wcześniej bo czekałam na wyniki badań z krwi gdyż te testy niby wychodziły blade kreseczki, ale po czasie. Temperatura rano była jak zwykle wysoka a @ było nie widać. teraz już wiadomo dlaczego, jest fasolka. Antybiotyk odstawiłam tzn już dziś nie wzięłam, więc tylko dwie tabletki mam na sumieniu. Mam nadzieje że nie będzie żadnych komplikacji z tego powodu, ale uszko już prawie nie boli i postanowiłam do końca 3 m-ca chodzić z wacikami w uszach by ich nie przewiać. Na razie codziennie jeżdżę na jakieś zamiany opatrunków. Mam tylko ogromną nadzieję że będzie wszystko w porządku. Kurcze to się nazywa pech, byłam przekonana że się nie udało bo się owulka przesunęła, a tu masz Ci los. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
amulet123:)))))))))))))))) Moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! super Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
amulet123:) Mam prozbe napisz mi jak u ciebie było z ostatnim cyklem :) i strzelanka były w coreczke czy w synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulecik baaardzo ci gratuluję :) Mówiłam, że u mnie było tak samo z tymi testami. Pod lupą i po czasie "szukałam" 2 kreseczek. Cieszę się bardzo i na pewno bedzie wszystko ok, zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!!! To już mamy kolejne dwie zaciązone w ciągu 2 tygodni :D Amulecik i mamunia30 GRATULUJE!!!!!!!!! i zazdroszcze po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje...dla mam zafasolkowanych, :) będzie wszystko dobrze trzymam kciuki i pozdrawiam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Amulecik GRATULACJE!!!!!!!!!!! Wiedzialam poprostu wiedzialam :D Tak naprawde nie masz sie co martwic poniewaz leki w tym czasie nie maja wplywu na płód , wiem bo pytalam we wtorek lekarza poniewaz rowny tydzien po OWU dostalam kataru i goraczki i wzielam wtedy to co mialam w chalupie czyli IBUMAX , najgorsze swinstwo jakie tylko moglo byc. Gratuluje jeszcze raz i szczesliwej ciąży Ci z calego serca zyczę :)))) Natomiast u mnie wszytsko ok plamienie jak do tej pory sie nie pojawilo , tylko wogole nie mam apetytu , nie mam pojecia co bym chciala , a jak juz mi sie cos zachce to nie ma tego w domu i oczywiscie jest bardzo pozno np 1 w nocy :D Ciekawosta jescze ejdna ze mam mdlosci ale wieczorem !! rano nic!! Moja twarz to jakas tragedia codziennie wyskakuja mi takie okropne pryszcze ze juz nie wiem co mam ze soba zrobic zwlaszcza ze moja cera wogole ejst tragiczna i bez ciazy , z moimi chlopakami tego nie bylo :( jestem zalamana ! Natomiast przeczucia i tak mam chlopczykowe :))) pozdrawiam was dziewczynki , ktora nastepna ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjana
Amulet123 moje gratulacje :) nie martw się tak bardzo tym antybiotykiem,ja też na początku ciąży brałam dość silny antybiotyk bo miałam zapalenie pęcherza i dzieciak był cały i zdrów!!!! a lekarz mi powiedział,że infekcja której się w pore nie opanuje może być o wiele grożniejsza dla takiej kruszynki,niż antybiotyk!!!!!i tego się trzymaj!!! a my będziemy trzymać za Was z dziewczynami kciuki :)serdecznie Cię pozdrawiam i pozostałe amatorki fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amuleciku kochany jak ja się cieszę, serdeczne gratulacje:) zobacz, udało sie i Tobie i Twojej siostrzyczce w jednym miesiacu:) super. antybiotykiem nic sie nie martw, nie wpływają na płód w początkowych tygodniach. Ja już się nie mogę doczekać aż mnie uszczęśliwi kiedyś taka wiadomosć i wogóle nas wszystkie z tego forum:) tak bardzo przeżywam to ze chcę dzidzię, to ze juz nie mogę się doczekać czerwca, ze bardzo to na mnie oddziaływuje, tak bardzo uwielbiam takie małe kruszynki. dziś jak oglądałam filmik mojej chrzaśnicy, na którym mówiła wierszyki to aż się popłakałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny załóżmy sobie taką tabelke, co wy na to? , to ja zaczynam:) nick..... .....wiek....... cykl starań...............planowana@ lolitka........25.........4 i przerwa do VI.........05.05.2010 zaciążone nic....wiek....długość starań..... wpisujcie sie kochane, będzie nam łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Już sie tak nie martwię tym antybiotykiem i wzięłam wczoraj tą ostatnią dawkę, lepiej to uszko doleczyć niż później by były jakieś komplikacje. Dzień w jedną czy w drugą żadna różnica, jednak za 4 dni już drugiego opakowania nie wezmę :-) Berniu moja siostra również ma fasolkę, a najlepsze jest to że różnica będzie między nami ok 1 tydz. - tak wyszło w badaniach krwi i z własnych obserwacji. Jeśli chodzi o moje staranka to wyglądało to następująco: 16dc test owul. : 7:00 ujemny; 11:15 dodatni; 18:20 dodatni; 21:40druga kreska bladsza; 17dc test owul. : 6:35 druga kreska bladsza; 17:40 druga kreska bladsza; 18dc test owul. 7:55 ujemny. Temperatura: 14dc - 36,4, 15dc - 36,6;, 16dc - 36,7, 17dc - 36,6, 18dc - 36,6, 19dc - 36,7, 20dc - 36,8, 21dc - 36,8, 22dc - 37,0. Przytulanie: 8dc -22:15, 12dc - 5:50, 15dc - 23:00, 16dc - 22:30, 19dc - 23:00 Ból brzucha 17dc a owulka myslę że rano 18dc Antybiotyk 27dc, 28dc,29dc :-( lolitko 85 u mnie to tak wyglądało: amulet123 28 3 cykle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amuleciku gratulacje !!!!!!!!!!!!! wiedziałam że się ci uda wiesz jak człowiek odpuści sobie i przestanie myslec to różne rzeczy się dzieją na pewno będzie wszystko dobrze z fasolką tak sie cieszę buziaczki Mamunia 30 ach jaki to fajny stan byc w ciąży te zachcianki :) a syfkami sie nie przejmuj zejdą same a ja wierze w to że ci sie uda z ta córcią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 zaciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulet gratulacje!!!! Cieszę się ogromnie!!! Życzę Ci zdrowego maluszka!!! Czyli w sumie za bardzo nie celowałaś w tą dziewczynkę,w sumie dałaś równe szanse ;) ale co ma być to będzie najważniejsze zdrowe :) I super,że razem z siostrą w ciąży będziecie...Ja tak chodziłam z moją szwagierką :D Niecałe 2 tygodnie różnicy było między nami :D I nawet razem nie umawiałyśmy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ............16.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ............16.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.................21.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah być moze:) ale to piękne by bylo jakby się udało:) mamusia 3 synów to ma razem bedziemy działać:) a powiedz mi jak Twoje nastawienie, ja to juz nie moge sie doczekać, u Ciebie jak? dopisujcie się dziewcyznki:) buziaczki ja jadę do Tunezji 10-18 czerwiec:) jak planowalismy wczasy to właśnie w tym czasie miały być moje dni płodne, zawsze cykl co 29 dni, choć w tym miesiacu poprzestawiało mi się coś, dopiero w 32 dniu pojawił się @, zobaczymy jak to dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.......... .......21.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III mamunia30....................30.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.......... .......21.04.2010 Bernia........................34................8..................17.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III mamunia30....................30.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.......... .......21.04.2010 Bernia........................34................8........ ..........17.04.2010 kubolinka....................31................1...................11.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III mamunia30....................30.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Witajcie Dziewczyny! Za 2 dni moja ostatnia ( mam nadzieję) @. Za kilka dni rozpoczynam pierwsze starania o 2 bobo. Przyznam się szczerze że dla dobra dzidziusia i swojego samopoczucia przestałam nastawiać się na płeć. Przynajmniej tak sobie wmawiam. Od początku planowania ciąży w myślach siedzi mi córeńka. Myślę jednak, że szanse na nią mam co najmniej beznadziejne. Od kiedy jestem z Wami ( XII 09) zaczęłam dokumentować przebieg mojego cyklu i jakby grom w niego strzelił popaprał mi się maksymalnie. Do XII był on 28 dniowy z owu w 14 dniu, a teraz ma od 23 - 28 dni a owu 11 - 14 dc. Nie mam żadnej pewności kiedy owu będzie w tym miesiącu, a tym samym kiedy skończyć staranka. Nie chcę też przesuwać terminu starań bo bardzo zależy mi aby dzidziuś urodził się na początku 2011r. Może to naiwne myślenie że uda się tak od razu ale kurczowo trzymam się tej myśli. Wszystko to uzależnione jest od mojej pracy. Gdyby moje marzenia się spełniły to miała bym szanse być z dzidziusiem w domku 8 miesięcy. Z żalem wspominam to, że po urodzeniu synia musiałam zostawić po macierzyńskim 3,5 miesięcznego dzidziusia i wracać do pracy. A może jednak nie wszystko stracone z tą dziewczynką? Może jakoś mogę jej jeszcze pomóc? Doradźcie mi coś dziewczyny bo osiwieję od rozmyślań. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka 85 u mnie samopoczucie jest okej nie stresuje się za bardzo choc nie mogę sie doczekać tego miesiąca a z drugiej strony mam mieszane uczucia czy decydowac się na dziecko czy jeszcze czekac syn najstarszy ma podejrzenie dyslekci wiec dużo czasu musze mu poświęcic tak sie boje że nie dam rady podzielic tego wszystkiego na dodatek w szkole nauczycielka nie pomaga mi i to jest najgorsze psycholog mówi jedno a ona drugie on jest w połowie pierwszej klasy i jeszcze nie czyta płynnie a pozatym myli litery i ma problem z pamięciom Sama niewiem czy sie starac czy poczekac jeszcze ale tak bym chciała takie malenstwo obojetnie co by było . Lolitka właśnie też zmęzem planujemy wyjazd do tunezji tylo niewiem gdzie dokładnie bo tych miejscowości jest tyle że niewiemy co wybrac my zamierzamy jechac we wrzesniu ale niewiem jak to wypali a ogulnie od tego stresu z synem chyba owulka mi sie przesuneła dobra nie zanudzam was moimi problemami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Amulet :) super wieści..... kochane, ja to może za 5 lat dołączę do starania o córcię, na razie czekam do maja, na urodzenie 2 synka :) a staraczkom powodzenia życzę i trzymam mocno kciukasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×