Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kubolinka
ZBYT MAŁE SĄ NASZE SŁOWA..... KOMENTARZEM DZISIEJSZEGO DNIA NIECH BĘDZIE MILCZENIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiów no ja też nie mogę się doczekać czerwca, w ogóle to nie mogę się doczekać aż będę miała swoje dzieciątko, tak bardzo kocham dzieciaczki, czasem to mam żal do sebie że nie potrzebnie w te 4 cykle kiedy staraliśmy się to tak kurczowo trzymałąm się zasady ze na kilka dni przed owu, tak żeby była dziewczyna, przecież my nie mamy wcale takiej pewności ze na pewno się uda. Dopiero teraz to zrozumiałam. Mamo 3 synusiów ja właśnie ze względu na wyjazd do Tunezji do Tunisu przełożyłam planowanie dzieciatka na czerwiec. Nie brałaś tego pod uwagę, ze może lepiej nie planować ciąży na wyjazd? Sama się nad tym zastanawiałam, w końcu zapytałam lekarza i odradza, ze względu na temperaturę jaka tam panuje. z bólem serca przełożyłam staranka. Trzymam kciuki za synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mueGratuluję Ci z całego serca!!!!!ciesze sie razem z Tobą...teraz dbaj o siebie i dzidziusia i odzywaj sie...oczywiście musisz nam zdać relacje jak juz bedzie wiadomo jaka to płec...no i trzymaj kciuki za te co nadal si estaraja i starać bedą...;-) Izucha-a co z Toba sie dzieje?pisz jak sie czujesz, jak dzidziuś...który to juz tydz? lolitka-wszystko bedzie dobrze...moze i lepiej było odłozyc starania...tym bardziej ze lekarz ci tak doradził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :-) U mnie wporządku poza obsesją na punkcie bycia zdrową i nie brania żadnych leków. Ubieram sie cieplutko, unikam ludzi przeziębionych, jak gdzies jest okno otwarte to to pomieszczenie nie dla mnie, jem i pije mnustwo żurawiny, by nie mieć problemów z pęcherzem - lepiej dmuchać na zimne :-) W domu leniuchuje bo jakoś fatalnie sie czuję, bardzo senna i zmęczona, o 18 najchętniej bym kładła sie spać. Wizyte u gina mam na 22.04, wiec po zdam relację. Pewnie po tej wizycie zostanie ustalony termin badań genetycznych, a wtedy poznam płeć. Robią je międzi 12 a 17 tygodniem. Jestem dobrych mysli i mam nadzieje ze z fasolka bedzie wszystko ok :-) Trzymam mocno kciuki za starające się i wyczekuje kolejnych dobrych wieści :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Co u was ??? bo straszna cisza nastala po tej strasznej tragedii jaka sie przydarzyła Polsce. U mnie wszytsko dobrze czuje sie niezle tylko niestety ciagle mecza mnie wypryski na buzi juz nie wiem co mam ze soba zrobic , w poniedzialek mam kolejne USG mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze :) Powoli zastanawaim sie nad wakacjami , chce jechac do Polski a w pewnym sensie musze i mysle czy w 16/18 tyg ciazy wogole myslec o tak dlugiej podrozy okolo 1400 km. autem . Czy ktoras z was wybierala sie w ciazy w takie dlugie podroze ?? Niestety samolot odpada bo musimy przewiesc pare gabarytowych zeczy i byc moze skusze sie na wozek bo tu sa takie "koszmarki" w bardzo wysokich cenach ze za ta kase mam MUTSY w plu. Wiem ze za wczesnie ale ja nie wierze w przesady :) pozdrawiam was dziewczynki :) ps. Amulecik jak sie czujesz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o długie podróże to np. moja szwagierka będąc w trzecim miesiącu ciąży przyjechała z Anglii samochodem i ona przez pół drogi go prowadziła..ale całą ciążę dobrze się czuła..a myślę, że to indywidualna decyzja..no i zawsze lepiej zapytać lekarza...pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co o tym myśleć wiem że już na ten temat było pisane... @ mam mieć 21.04., ale dziś rano zrobiłam sobie test ciążowy chyba trochę za wcześnie go zrobiłam (owulacje miałam gdzieś koło 6 lub 7 .04 ) i odczyt był negatywny...ale po 2 godzinach tak z ciekawości popatrzyłam sobie na niego i widać tam drugą kreseczkę, no ale w ulotce pisze że nie należy odczytywać po dłuższym czasie .... pierwszy raz mi się to zdarzyło ..kiedyś robiłam sobie test ciążowy i tez sprawdzałam po paru godzinach i drugiej kreski nie było...już nic z tego nie wiem .chyba za parę dni powtórzę test...pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Minutka78 :) Wszystko zalezy od testu poniewaz czytalam ze czesto BOBOTEST wychodzi pozytywnie mimo ze ciazy nie ma . Ja osobiscie testowalam bardzo czesto paskowych i mi test wyszedl po okolo 10 dniach od OWU ( uzywalam testow OWU ale bardziej wierze w obserwacje cyklu u gina dlatego owulacji pewna nie jestem) i powiem Ci ze na wczesniejszych testach nie widzialam nic , natomiast teraz gdy te testy juz wyschly to kreske bardzo delikatna bylo juz widac po 8 dniach od OWU. Takze trzymam kciuki :) wszystko jest mozliwe :)))))))))) zrob test za 2 dni mysle ze juz rozwieje twoje watpliwosci :) Jesli masz testy owulacyjne zatestuj nimi :) bo wczesniej wykrywaja ciaze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja miałam pink test, ale mam jeszcze testy owulacyjne więc sprawdzę jeszcze :) ,pozdrawiam i dam znać co i jak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 zrobiłam sobie test OWU...i są dwie kreski ta druga trochę jaśniejsza ale powtórzę jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Minutka 78 jestem pewna że Ci sie udało, ja miałam taką samą sytuację tylko że mi bobo test wyszedł po czasie, a pink test zrobiłam nastepnego dnia i nic nie wyszlo. W końcu zrobiłam badanie krwi i sie upewniłam. Testy owulacujne też mi nie wychodziły :-) Myslę że jak coś wychodzi nawet po czasie to się udało. Mamunia30 u mnie samopoczucie ok, czekam na wizyte u gina za tydzień i wtedy dowiem sie nieco więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny bardzo bym chciała żeby się udało :) i zrobiłam test owu i są dwie kreseczki idę dziś po test ciążowy i zrobię jutro rano....by się upewnić :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka:) o jak wspaniale kochana:) trzymam za Ciebie mocno kciuki żeby test ciążowy wyszedl rowniez pozytywnie. Zaraz nam melduj w jakie dni działaliście i jak długie masz cykle:) buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM DZIEWCZYNKI WIDZE ZE ZA FASOLKOWANYCH PRZYBYWA:) SUPER minutka :) CHYBA MOZNA CI JUZ POGRATULOWAC :) OJ MARCOWE PRZYJEMNOSCI DAJA REZULTATY BEDZIESZ TRZECIA SZCZESCIARA . SUPER JA WAM POWIEM ZE TEZ MAM MAŁE NADZIEJE ZE MOZE I JA DO WAS DOŁACZE OD NIA TOTALNEJ OWULACJI MAM BOLESCI PODBRZUSZA I COS OSTATNIO CERA MI SIE ZMIENIŁA CO U MNIE TO JEST NOWOSC , KROSTKA NA KROSTCE. I CO 2 DZIONEK ZŁE SAMOPOCZUCIE , ALE NIE CHCE SIE NAKRECAC JUTRO TEZ ROBIE TEST CIAZOWY TO SIE OKAZE :) POZDRAWIAM TRZEMAJCIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Qrcze tyle sie napisalam i mi skasowalo wiadomosc grrrrrrrr !!!! Minutka78 :) moje gratulacje :) napewno sie udalo ja tak samo mialam z testami owu ze nie byly barzdo wyrazne 2 kreski ale wiedzialam ze cos sie u mnie dzieje z tego wzgledu ze po owu zawsze testy byly negatywne i nie bylo nawet cienia 2 kreski :) tazke jestem pewna ze juz masz dzidziusia pod serduchem :))))))) Zatestuj jutro ciazowym dla pewnosci powinien juz wyjsc bardziej wyrazny :) Amulecik ciesze sie ze u Ciebie wszytsko ok :) Ja czuje sie fatalnie od wczoraj wieczora i mam mega mdlosci :( w prawdzie jeszcze nie mialam spotkania bliskiego stopnia z muszla klozetowa ale jak tak bedzie dalej to nie wykluczam przytulania sedesu :(((( Mialam miec w poniedzialek USG ale niestety dopiero bedzie w srode :( dzisiaj sie dowiedzialam i trcohe mi smutno bo juz sie nastawialam ze zobacze moje dziecie w poniedzialek a tu dopiero w srode :((( pozdrawiam dziewczynki i trzymam kciuki za nastepne mamuśki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kupiłam test ale zrobię go jutro rano by był bardziej wiarygodny :) już nie mogę się doczekać...trochę się stresuję,.... a działaliśmy tak..przytulanki: 1.04, 3.04, 4.04, OWULKA 6 lub 7.04, później przerwa :) bez przytulanek :) temperatura teraz ciągle 37.0, ..ogólnie coś słabo się czuję,moja cera to katastrofa...pobolewa mnie brzuch i jestem senna....jutro mam nadzieję że wszystko się wyjaśni, dzięki za wsparcie zaraz rano dam Wam znać pozdrawiam :) trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż temperatura dziś 37,1.....ale niestety test ciążowy :( tylko 1 kreseczka :( chyba się jednak nie udało no cóż może powtórzę test za dwa dni..może jest pod moim serduszkiem fasolka..... a jak u ciebie sonia_29....zrobiłaś test mam nadzieję że jest pozytywny..pozdrawiam i trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie inny test, robiłam kinder testem, jak myślicie mogło nie pokazać ciąży ...już sama nie wiem może bobo test jest lepszy....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
minutka78 ja tez jestem załamana i nie wiem co mam robic . ????????????? Jak zrobiłam test była 1 kreska , oczywiscie ja to przyjełam ze łazami w oczach , a po upływie gdzies nie całych 10 minut maz patrzy jest dwie kreski tylko ta 2 troche jasniejsza , ale jest!!!! Sama juz nie wiem czekam do poniedziałku i robie test jeszcze raz . Ja @ miałam dostac w czoraj wiec moze za wczesnie na jakie kolwiek stwierdzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że masz fasolkę :) ja chyba skocze do sklepu po test....trzymam kciuki i mam nadzieje że nam sie udało ...pozdrawiam serdecznie i informuj...co i jak...a jaki miałaś ten test ciążowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Minutko78 już wcześniej Ci pisałam że mi też na kinder test nic nie wyszło mimo że zrobiłam go dzień po zrobieniu testu bobo testem gdzie po czasie pokazały się dwie kreski. Bobo test jest bardzo czułym testem i mimo że pisze ze po czasie nie należy patrzeć na wynik to ja zajrzałam i była druga kreska. Też nie byłam pewna i bardzo zdenerwowana bo zaczęłam brać antybiotyk z grupy B i zrobiłam badanie krwi gdzie wyszło mi że jestem w ciąży. I gdyby nie fakt że dokładnie się badałam robiłam testy owulacyjne, mierzyłam temperaturę i wiedziałam kiedy była owulacja i doszło do zapłodnienia to dziś bym się załamywała. Z badania krwi wyszło mi wtedy że to 3-4 tydzień a branie leków do 16 dnia od poczęcia nie spowoduje nieodwracalnych wad płodu, tylko jeśli go uszkodzi to dochodzi do samoistnego poronienia. Wiem że byłam wtedy między 10 a 12 dniem więc jestem pewna że z fasolką jest wszystko ok. Dziewczyny jeśli pokazały wam się dwie kreski w którymkolwiek momencie na teście to jestem przekonana że macie swoje fasolki :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam kciuki...ja robiłam testem QUICK VIEW, on jest bardzo czuły i wyszły w dwóch przypadkach od razu ładne dwie kreseczki. Testy zawsze robiłam dzień po oczekiwanym @......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.wpiszecie mnie na liste?bo ja mam internet w telefonie i nie za bardzo wiem jak sie za to zabrac.zaciazonym gratuluje.ja wiele razy ogladalam test nawet po kilku godz.i nie bylo drugiej kreski.wiec wg mnie to ciaza.u mnie bez zmian.czytam was.ale z 3 bardzo ruchliwych chlopcow malo czasu na pisanie.czekam na @.wg mnie w poniedzialek.zastanawiam sie nad staraniami.bo w czerwcu przyszlego roku syn ma komunie.i nie chcialabym byc w zaawansowanej ciazy bo mam na ogol z problemami.z noworodkiem tez problem.wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gratuluje wszystkim zaciazonym. A propos nudności to gdzieś czytałam ze wymioty są bardziej na dziewczynkę ale ile w tym prawdy? U mnie dziś 13dc słaba druga kreską na teście owu ale staranek nie było bo mąż trochę rozbity i tak na siłę mechanicznie nie potrafi, problemów się trochę nazbieralo i tyle. Dziewczyny czy wy stosujecie sie do tego chińskiego kalendarza? Bo ja chce połączyć wszystkie metody razem na dziewczynkę i może coś da: kalendarz chiński, stosunek 3,4 dni przed owu, dieta wapniowo-magnezowa, zakwaszanie tzn biorę wit. C i już sama nie wiem co jeszcze. Następnym razem osłabimy jeszcze plemniki i mam nadzieję ze sie uda bo w tym cyklu boję sie ryzykować bo jestem już blisko owu. Trzymam kciuki za resztę testujących ale wiem ze tempka podwyższona to świadczy i fasolce a testy czasem nie wychodzą przed terminem @ bo stężenie hcg jest niskie jeszcze. Smutna co u ciebie? Marcelkowa mama ?? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulet123, na pewno z Twoją fasolka wszystko ok :) ja dziś kiepsko się czuje boli mnie głowa ...a często mam tak , że przed @ mam właśnie taki zwiastun..ale jestem dobrej myśli :) za 3 dni mam mieć @,mam nadzieje że u mnie jest tak jak było u ciebie :) i chyba pójdę w twoje ślady i zrobię badanie krwi, żeby się nie stresować..pozdrawiam sonia_29 jak tam się masz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×