Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witajcie! Clarissa współczuję Ci, doskonale rozumiem co czujesz bo i ja to przechodziłam :( ale lepiej jest sobie odpuścić i wyleczyć się do końca , widocznie tak miało być i trzeba się z tym pogodzić :) Pozdrawiam, dziewczyny piszcie co U Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witam was dziewczynki co u was ja czekam na @ jakos w weekend przylezie dzis u mnie 26dc jestem napompowana jak balon niecierpie tego tygodnia przed@ a brzuch mnie boli jak bym juz miala dostac ale jestem strasznie zadowolona z tego cyklu temperaturke mialam ok skoczek wyrazny w 2 fazie cyklu tempki nad linia nie wysokie bo tylko 36.8 ale nad linia no i przestalam sie martwic teraz tylko czekac ale juz niedlugo:-) u mnie mrozno a moje dziecko na wycieczke do lasu pojechalo no ale coz samo zdrowie wyhasa siea ja pod koldra przy kompie mam lenia clarissa wracaj do zdrowia jeszcze sie wykurujesz i dokonczysz cykl naraie leki syropki i kocyk bajaderko buziaki kochana w nastepnym cyklu zakupie jeszcze testy jrdnak dodaja pewnosci bo tempka tylko pokaze skoczek a co u innych dziewczyn jak planowanie plci nic sie niechwalicie :-) milej srody zycze a ja chyba sie zdzemne😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
czesc dziewczyny wlasnie dostalam @ale tak bardzo sie nie zmartwilam bo w tym miesiacu cos mi sie poprzestawialo a tak na dobra sprawe az tak bardzo sie nie staralismy zaraz po@bede mierzyla temperature tak jak mowilyscie i oczywiscie testy owulacyjne i zobaczymy na razie zyje mikolajkami moj synek nie moze sie doczekac wie ze w nocy przyjdzie mikolaj i przyniesie mu prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
czesc dziewczyny mam do was pytanko mam regularne okresy co 30 dni i wyznaczylam sobie dni kiedy bedzie przytulanko i zastanawiam sie czy 12 dzien cyklu ma byc ostatnim dniem czy moge sprobowac 13 dnia oczywiscie wiem ze powinnam wiedziec kiedy mam owulacje w poprzednich miesiacach test pozytywny wychodzil na16 dzien cyklu co wy na to prosze o podpowiedz mielismy odposcic na razie ale mnie korci zeby sprobowac chinski horoskop pokazuje ze do marca mam szanse na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie ja zaczelam nowy cykl musze zakupic testy owu poki co jestesmy z mezem oboje chorzy i lezymy w lozeczku dotrzymujemy sobie towarzystwa😴 mam wolne w pracy a co u was dawno sie nie odzywalyscie kokurka jezeli owulke masz 16 dc to 13 dc chyba mozecie jeszcze sprobowac powodzonka zycze dziewczynki milego poniedzialku ja wracam do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam że tak długo nie odzywałam się ale miałam w rodzinie ważne wydarzenie bo w poniedziałek moja siostra urodziła synka i tak jakoś nie miałam głowy do kompa. :) Kokurka widzisz ja też mam szansę na córkę dopiero w marcu ale ja akurat wcale nie wierzę w te chińskie kalendarze bo w moim przypadku z synkiem wcale się to nie sprawdziło. :( i Tobie też radzę z dobrego serca żebyś nie sugerowała się czymś takim bo każdy ma swoje przeznaczenie i co ma być to będzie a jak będziecie kochali się przed owulacją nawet te 2 dni to są bardzo duże szanse na poczęcie córci.:) Jeżeli jest tak jak piszesz czyli cykle 30 dni regularne i co najważniejsze owulacja też regularnie czyli po 16d.cyklu to śmiało moim zdaniem możecie próbować do 14dnia cyklu oczywiście zaznaczam jeszcze raz że przy regularnych owulacjach.! Ja pisałam Wam już wcześniej że jeżeli chodzi o moje staranka z mężem to na razie poprzestajemy do przyszłego roku ale.... będziemy jeszcze nadal próbować z tym że dużo wcześniej kończyć się starać przed owulacją, ja wiem że nic z tego nie wyjdzie bo plemniki nie dożywają u nas aż trzy dni do owulacji ale gdyby jednak to nie będę miała wyrzytów że nie spróbowaliśmy.:) Tak więc w tym moim cyklu nie zakupiłam żadnych testów owulacyjnych jedynie opierałam swoje obserwacje na śluzie i temperaturze. W piątek i w sobotę był sex czyli 10 i 11 dnia , wczoraj miałam bardzo niską tempkę czyli 36.45 a dzisiaj 36.70 czyli piękny skok. Owulacja była w poniedziałek. Oczywiście już nie raz tak było że dwa dni przed owulacją staraliśmy się i nic z tego nie wyszło więc i teraz wiem że to dla nas jedynie była czysta przyjemność i nic więcej. Do lekarza wkrótce się wybiorę jak tylko znajdę odpowiedni moment ale póki co wydaje mi się że z temperaturą u mnie jest wszystko w porządku i z tego się cieszę.:) Starająca no to teraz Ciebie dopadło... kuruj tam się, jestem kochana z Tobą!! :) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzonka w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
czesc dziewczynki kochane wracam po dlugiej nie obecnosci musze sie pochwalic po roku staran okazalo sie ze jestem w ciazy jestem bardzo szczesliwa przesylam szczesliwa nic dla tych co nadal czekaja na 2 kreseczki.pozdrowionka cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Tami nawet nie wiesz jak się cieszę że udało Wam się!!!!!!!!!! :) Jak miło że odezwałaś się i podzieliłaś tą wspaniałą wiadomością. Napisz który to już tydzień ciąży , jak się czujesz i co myślisz o płci? Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim starającym żeby i Wam się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tami!! Kochana,nawet sobie nie wyobrażasz jak sie cieszę!!! MOJE GRATULACJE!!! Właśnie,zdradź coś więcej na temat swojego stanu,który tydzień,jak się czujesz i jeśli oczywiście masz ochotę...jak do tego doszło?? Tzn chodzi mi o to który to był dzień cyklu?? Tchnęłaś we mnie nadzieję że warto próbować w tym momencie kiedy gotowa byłam odpuścić :) Buziaczki cieplutkie,dbaj o siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tami🌻 gratulacje!!!! wlasnie sie dowiedzialam poczta pantoflowa ze ci sie udalo wiec zagladam!!! super!!!!!!!!!! tez jestem ciekawa jak do tego doszło:P:P:P zartuje:) jak sie czujesz?ktory to tydzien?? sciskam cie mocno na odleglosc!!! pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować! :) GRATULACJE !!!!!!!!!! Odezwij się kochana jak znajdziesz chwilkę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witam u mnie @ odpuszcza takze zabieram sie za tempke czuje sie juz znacznie lepiej tylko mnie strasznie suchy kaszel dusi najgorsze ze moj maz lerzy i tez sie rozchorowal mam nadzieje ze corcia nie zalapie narazie poki co jest ok:-) nie jade do polski na swieta i smutno mi troche ale planuje zrobic polska prawdziwa wigilie a co nawet bedziemy mieli zywa choinke a co i racuchy beda a co i sledzie a co przynajmniej troche poczujemy sie jak w polsce bajaderko pozdrawiam cie serdecznie i trzymam kciukse za ciebie❤️ clarissa🖐️ kokurka🖐️ babo piaskowa🖐️ aganiok🖐️ pozdrawiam wszystkie 🌼🌼🌼tami ogromne gratulacje🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
DZIEKUJE JESTESCIE KOCHANE ZE O MNIE NIE ZAPOMNIALYSCIE.JUTRO WYBIERAM SIE DOLEKARZA TO NAPISZE COS WIECEJ JA NATOMIAST DOMYSLAM SIE ZE JEST TO 5 TYDZIEN CZUJE SIE DOBRZE JEDYNIE JAK WRACAM Z PRACY MUSZE POLOZYC SIE NA 2 GODZ BO SPAC MI SIE CHCE OKROPNIE.PODSWIADOMOSC PODPOWIADA MI ZE TO CORECZKA ALE CIESZYC SIE BEDE TAK SAMO MOCNO Z SYNCIA BO CHODZILO NAM O WSPOLNEGO DZIDZIUSIA WAZNE ZEBY BYLO ZDROWE I NASZECIESZE SIE OKROPNIE JESTEM MLODSZA O 0 LAT.CHLOPAKI MOJE PRZYJELI WIADOMOSC O RODZENSWIE SUPER NAWET MOJ 15 LATEK STWIERDZIL WAZNE ZEBY NIE PLAKALO GLOSNO.JAK DO TEGO DOSZLO TO TRUDNO WYCZUC PONIEWAZ ODPUSCILAM SOBIE JUZ PLANOWANIE WIEM ZE MOGLO TO BYC MIEDZY 11 A 17 DNIEM ALE BYLAM TEZ NA 3 IMPREZKACH U ZNAJOMYCH I TO PRZYCZYNILO SIE TEZ BYLAM ROZLUZNIONA.NIE TRAC NADZIEI MOJ AGANIOKU UDA CI SIE ROWNIEZ BUZIACZKI DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
NADZIEI NIE NALEZY TRACIC NIGDY TOBIE TEZ BAJADERKO ZYCZE TEGO SZCZESCIA I WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNA DO JUTERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
Cześc dziewczyny mam do was pytanko czy przy planowaniu dziewczynki stosowanie durex play lub malej ilości śliny moze mi w tym przeszkodzic przepraszam za to pytanie ale tylko z wami tak naprawde moge o tym porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tami dziękuję za miłe słowa, masz rację nadziei nigdy nie można tracić i pomimo że ja czasem mam ochotę się poddać to gdzieś tam głęboko myślę inaczej i wgłębi serca wierzę że i ja kiedyś będę mogła napisać na tym forum tak jak Ty niedawno...zafasolkowałam .... :) Kokurka, niestety nie mam zielonego pojęcia o to o co pytasz? ale myślę że ktoś kto będzie wiedział to odpowie Ci na pytanie. :) Ostatnio nie mam w ogóle czasu żeby coś naskrobać, same wiecie jak to jest przed świętami, gdybym w razie nie odezwała się do świąt to chciałabym Wam drogie forumowiczki złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji tych pięknych świąt, miłej atmosfery a przede wszystkim duuuużo optymizmu na ten Nowy nadchodzący Rok, żeby spełniły się Wasze wszelkie marzenia a w szczególności to najważniejsze .......:) to które jest naszym wspólnym marzeniem na tym forum. Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
cześć dziewczyny życze wam z całego serca spełnienia marzen tych najwiekszych i szczęśliwego nowego roku ,dzieki za podpowiedzi nawet te na które ,nie dokonca znałyscie odpowiedzi ale tak naprawde cieszę że tu trafiłam bo przynajmniej widzę że są fajne babki na tym świecie ,które wszystko zrozumieją i zawsze pocieszą ,ja od jakiegoś czasu zastanawiam się jeszcze co do planowania dziewczynki jak zmienic ten odczyn w pochwie o którym tak się dużo mowi moze ty bajaderko coś wiesz z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! A co tu takie pustki, czemu się nie odzywacie? Święta szybko minęły nawet nie wiem kiedy a co u Was dziewczyny jak tam Wasze obserwacje i starania :) Kokurka niestety nie wiem co doradzić o tym odczynie, ja specjalnie nic nie robiłam żeby go zmienić, jeżeli masz jakiś sposób to chętnie się dowiem. :) U mnie żadnych nowych wieści, nowy cykl zaczął mi się dzień przed wigilią ale już wcale nie przykładam się do starań, nie kupuję testów owulacyjnych ani nie obserwuję siebie, po prostu nie chce mi się już o niczym myśleć. Nie miałam nawet czasu wybrać się do lekarza i będę musiała zrobić to już po Nowym Roku . Nie wiem czy to jest normalne że jest mi już wszystko jedno czy zajdę w ciążę czy też nie. Piszcie co u Was dziewczyny! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie kochane uuuu ale mnie dlugo nie bylo wybaczcie ale przygotowania przedswiateczne poprostu mnie pochłoneły do reszty swieta musiałam przygotowac sama bo bylismy tylko we troje ale było tak jak chciałam idealnie odpoczełam atu jutro ostatni dzien roku wiec PRZYJEMNOSCI W DOTYKU SŁODKOSCI W PRZELYKU SZELESTU W KIESZENI I SŁONCA PROMIENI ORAZ BY ROK CAŁY PO PROSTU BYŁ WSPANIAŁY udanej szampanskiej zabawy takze i powodzenia w planach :-) a dla ciezarowek szczesliwego rozwiazania❤️ u mnie nic nowego niby robiłam testy ale niebyło staranek w terminie:-) czekam cierpliwie na nowy rok i nowe siły duza buska dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
hej bajaderko ,ja czytalam na innym forum o tym ze powinno byc odpowiednie srodowisko pochwy,postaram sie cos dowiedziec i dam znac a tak po zatym u mnie nic wiem juz ze przy moich cyklach 30 dniowych 12 dzien to za wczesnie ,teraz czekam na @jutro powinnam dostac i w tym miesiacu bedziemy probowac 13 i 14 dnia bo test owulacyjny wychodzi mi na 15 dnia do tego doliczyc 36 godzin i powinno byc ok,moze cos wyjdzie moj syn ma dopiero 2.4 miesiace wiec mam czas na drugie dziecko ale chcialabym zeby byla mala roznica wieku,wiem jak bylo u mojej siostry starali sie przez trzy lata i teraz urodzila drugie dziecko ,roznica 7 lat wiec troche za duzo moze mi uda sie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie jak nastroje noworoczne mam nadzieje ze po szalonej nocy humorki dopisuja ja bylam w domu w gronie znajomych ale bylo calkiem sympatycznie kokurko ja tez kiedys czytalam o odczynie i wplywie na plemniki ale nie wiem jaki na chlopca a jaki na dziewczynke pozdrawiam ja tez czekam na @ bajaderko dyza 👄 ,milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam Was wszystkie w Nowym Roku, może ten rok przyniesie nam szczęście i uda nam się w końcu zaciążyć. :) Kokurko, ja mam cykle 28 dni , zdarza się że 29 i owulacja przypada mi przeważnie ma 13, 14 dnia cyklu ale jeśli robisz testy owulacyjne to wiesz że po pozytywnym teście lepiej już nie ryzykować jeśli oczywiście chcesz dziewczynkę. :) podobno jak pije się kefirki i je dużo nabiału a nawet węglowodanów czyli słodkości to wtedy odczyn zmienia się co powoduje że mamy większe szanse na córcie a jedząc dużo cytrusów i mięs na odwrót czyli na chłopca a tak w ogóle to nie wierzę w to tak do końca. :) A jeśli chodzi o różnicę wieku między rodzeństwem to nie zawsze jest tak dobrze kiedy wychowuje się dwójkę naraz małych dzieci i nie mówię dlatego bo mam problemy z zajściem bo tak na prawdę staramy się prawie rok czasu i im moje dziecko jest większe tym widzę jak dużo mój synuś rozumie i czasem nawet pomaga mi w prostych czynnościach i zdaję sobie sprawę o ile łatwiej by mi było wychowywać drugie dziecko które na prawdę wymaga poświęcenia się czasu dla niego mając przy boku takiego mądrego już i wyrozumiałego synka. Ja sama mam starszego brata aż o .....9 latek i tak miało być bo okazało się że jak mój braciszek miał te 9 wiosen to moja mama urodziła bliźniaczki i ja jestem jedną z nich a więc gdyby brat miał 2 czy 3 latka to moja mam w życiu by sobie nie poradziła z trójką malutkich dzieci. Także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jak to się mówi. :) Jak już byłam starsza to brat we wszystkim mi pomagał a głównie w lekcjach i było na prawdę super. Wiadomo że miał własny świat to różnica wieku była bardzo duża ale teraz mamy bardzo dobry kontakt i jest co powspominać kiedy braciszek opowiada o tym jak nami się opiekował kiedy razem z siostrą byłyśmy małe.:) Co ma być to będzie nie bierz sobie kokurka tego aż tak do serca. :) będzie dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki, przed nami cały Nowy Rok więc bądźmy dobrej myśli. :) Starająca, kochana i za Ciebie też trzymam kciuki !!!! :) Pozdrawiam wszystkie starające i zaciążone !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 33
Witam kobietki jestem Grazyna mam 27 lat i nie bardzo wiem kiedy ta owulka cykle mam 26-27 teraz 27 kochałam sie z mężem w 13dc i nic teraz znowu kupiłam test już 5 i zobaczymy może wczesniej robić test zaczynam obserwacje od 9dc i nic . Co robie żle napiszcie błagam bo nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witaj Gabi, myślę że najlepiej byłoby na początek poobserwować swój cykl i wtedy będziesz wiedziała kiedy masz owulację bo to nie zawsze jest tak że przy cyklach 27 owulacja konkretnie pojawia się w danym dniu , fajnie byłoby ale niestety.... jest jedynie jakiś przedział kiedy ona może wystąpić, ja mam cykle 28 dniowe a owulację 13 dnia cyklu( choć czasem zdarza się później) więc wygląda na to że u Ciebie może być 11 lub 12 dnia cyklu. Jeżeli masz taką możliwość to polecałabym na początek pomiary tempki, przynajmniej te 3 miesiące ,najlepiej byłoby pół roku ale nie zawsze byśmy chciały tyle czekać i już po 1 cyklu z mierzeniem temperatury będziesz wiedziała gdzie nastąpiła owulacja i jak to się ma do śluzu . Ja osobiście też tak zaczynałam i dlatego wiem kiedy u mnie najwcześniej jest owulacja i wiem jedno że przed 13 dniem cyklu nigdy jej nie miałam, albo 13 dnia cyklu albo po 13 dniu cyklu. Napisz coś więcej o sobie ile się staracie czy płeć ma jakieś znaczenie i czy masz dzieci? . Życzę powodzenia w starankach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam się z prośbą do administratora o usunięcie wszystkich moich wpisów począwszy od 14 strony.Zagościlam na innym forum gdzie przyjęta zostałam naprawdę szczerze i życzliwie.Pozdrawiam starające,śledzę Wasze poczynania i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
cześć dziewczyny , nie wiem od czego zaczac ale chyba jestem w ciazy nie moge jeszcze w to uwierzyc ,zrobilam dzisiaj test ciazowy bo okres 3 dni mi sie spoznial patrze dwie kreski ,oboje z mezem sie ucieszylismy zapisalam sie do lekarza na przyszly tydzien ,jestem w szoku robilam sobie test 7 dni po stosunku ale wyszedl negatywny wiec dlatego jeszce nie moge uwierzyc na razie podchodze do tego z dystansem bo roznie to bywa a co najwazniejsze w momencie kiedy zobaczylam wynik pomyslalam ze plec przestala miec dla mnie znaczenie co bedzie to bedzie na razie koncze odezwe sie w przyszlym tygodniu,a przy moich cyklach 30 dniowych od zawsze przytulanki byly 10,11,12 dnia cyklu a owulacje mialam 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kokurka ależ niespodzianka :) , zapoczątkowałaś Nowy Rok na tym forum! bardzo się cieszę i myślę że już mogę złożyć Ci gratulację !!!!!!!!!! Jeżeli faktycznie staraliście się z mężem tylko w te dni czyli do 12 dnia cyklu a owulację masz 16 to po prostu wielkie szczęście macie że te plemniki zdołały tyle przeżyć! I zasypę Cię pytaniami , jak to u Ciebie wyglądało ze śluzem skoro żołnierze tyle przetrwały? czym się sugerowałaś? I jak się teraz czujesz czy masz jakieś objawy ciążowe? typu bóle podbrzusza? A tak w ogóle to szanse na córeczkę macie ogromne !!!!!! Zdaję sobie sprawę jaka jesteś pozytywnie zaskoczona tym bardziej że wcześniej robiłaś test ciążowy i nic nie wykrył a tu masz..:) Mam nadzieję że prześlesz mi i nam wszystkim tu starającym się trochę fluidków ciążowych! będzie dobrze zobaczysz, jak już ochłoniesz to naskrob coś!!!!!! Jeszcze raz mocno gartuluję z całego serca !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuncia3
Witam drogie Panie! Jestem mama dwóch chłopców 4 i 3 latka(są cudowni!!!) O pierwsze dzieciątko staraliśmy się z mężem prawie 4 lata! Najpierw były próby, potem mnóstwo badań, a na końcu modlitwa ... i kiedy w zasadzie już zwątpiliśmy pewnego 1 kwietnia okazało się, ze jestem w ciąży była przeszczęśliwa. Synek urodził się w listopadzie, kiedy w marcu musiałam zostawić go w domu z opiekunką i wrócić do pracy byłam zrozpaczona i wiecie co wtedy się stało... niespodziewanie zaszłam drugi raz w ciąże i kiedy się o tym dowiedziałam wcale nie rozpaczałam. W grudniu urodził się drugi zdrowy synek. Teraz chłopcy są już więksi i zaczęliśmy myśleć z mężem o jeszcze jednym dzieciątku, bo zawsze marzyła mi się taka rodzinka. Oczywiście marzy nam się córeczka. Przeczytaliśmy chyba wszystkie informacje na temat planowania płci (oczywiście odwiedzałam to forum i czytałam wszystkie cenne wskazówki) przed kilkoma dniami okazało się, że jestem w ciąży. cieszę się ogromnie, ale co to będzie, jestem strasznie ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuncia 3 i dla Ciebie przesyłam szczere gratulacje i cieszę się że chcecie podzielić się z nami swoim szczęściem.:) Dziewczyny piszcie i dzielcie się z nami tym co dla nas czasami wydaje się już po prostu nie możliwe bo nawet nie wiecie jak taka wiadomość wpływa optymistycznie dla kogoś kto chce mieć dziecko a niestety póki co nie może zajść w ciąże. Starająca odezwij się !!! Clarissa a co u Ciebie! i reszta dziewczyn meldować się jak u Was poczynania posuwają się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Hej. Gratuluje wszystkim dziewczyna! Az milo sie czyta takie newsy :) ,,Bajraderko'' u mnie ogolnie caly czas obserwacja, nawet testy ostatnio dolaczylam. Z sluzem dziwnie, bo jestem praktycznie sucha :/ Musze w koncu dostac ten wiesiolek, chyba w sklepie zielarskim,bo w aptekach nie ma. Mam nadzieje, ze wiecej bedzie takich radosnych postów, teraz czekam na starajaca i bajraderke :)) w pierwszej kolejnosci. Buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×