Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Jak bylam w ciazy z drugim synkiem i poszlismy na USG to malo nie zemdlalam jak zobaczylam (sama wiesz co) centralnie na monitorze zanim jeszcze lekarz zdazyl cokolwiek powiedziec:0 Dłuuuuuuuuugo zajelo mi oswajanie sie z mysla ze bedzie drugi chlopczyk, nie wiedziec czemu wmowilam sobie od poczatku ze to dziewczynka, tylko ze tej dziewczynce cos miedzy nozkami wyroslo hahaha:). I wiesz jak sie urodzil to wpadlam po uszy... milosc od pierwszego spojrzenia. Pomyslalam sobie wtedy JAKA JA glupia bylam, ze mailam pretensje do calego swiata ze to chlopak.To byla wazna lekcja. Dlatego mysle, ze mimo wszystko teraz nie zachowalabym sie tak jak wtedy (mimo ze to 3 dziecko i ostatnia sznasa na dziewczynke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz cykle? I wktorych dniach probujecie? Ja kiedys mialam 30 dniowe jak w zegarku a teraz raz 28 raz 29 raz 30 normalnie mozna zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARL10
TO TAKA LEKCJA OD ŻYCIA, MASZ RACJĘ, JA MYŚLAŁAM, ŻE NIGDY NIE PRZYJDZIE MI DO GŁOWY CHĘĆ POSIADANIA JESZCZE JEDNEGO DZIECKA A TU SAMA WIDZISZ. MÓJ MĄŻ BARDZO CHCE MIEĆ JESZCZE JEDNO DZIECKO, DLA NIEGO NIE MA ZNACZENIA CZY TO DZIEWCZYNKA CZY CHŁOPIEC. JA GO ROZUMIEM PONIEWAŻ ON TAK NAPRAWDĘ MA JEDNO BIOLOGICZNE DZIECKO (MÓJ STARSZY SYN JEST Z PIERWSZEGO MAŁŻEŃSTWA). MAM NADZIEJĘ, ŻE NAM SIĘ UDA I BĘDZIEMY MIEĆ CÓRECZKĘ, NAJGORSZE, ŻE JA NIE JESTEM JUZ TAKA MŁODA, MAM 36 LAT WIĘC TO JUŻ OSTATNI DZWONEK NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ A TU JAK NA ZŁOŚĆ, NIC NIE WYCHODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARL10
ja mam cykle co 28 dni aprubujemy 12 i 13 dni, nic z tego niestety nie wychodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez chce jeszcze jedno i tez jest mu obojetnie co bedzie czasem nawet mowi ze woli chlopczyka bo juz wie czego sie moze spodziewac. Zeby bylo smieszniej ja tez mam pierwsze dziecko z poprzedniego zwiazku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 28 dnowych cyklach teoretycznie na dziewczynke jest 10- 12 dzien, ale jak sie okazuje to nie jet wcale takie proste.. Postaraj sie zdobyc ta ksiazke tam jest duzo napisane. Czytalam kiedys takie forum gdzie jedna dziewczyna miala 3 synow i marzyla jejsie dziewczynka miala kolo40 i udalo sie ! Ma dziewczynke! To tak na pocieszenie, dla nas:) Mam dzisiaj jakiegos dola, w sumie nie wiem dlaczego, ale czasem juz tak jest i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARL10
WIESZ ODNOŚNIE TEGO 12 DNIA TO TAK PODPOWIEDZIAŁ MI MÓJ GINEKOLOG, ZE JEST TO SPRAWDZONE I SZANSE MAM NAWET DO 70%. JA STOSUJĘ TESTY OWULACYJNE I DWIE KRESECZKI POJAWIAJA MI SIE DOPIERO 14 DNIA CYKLU, WIĘC SAMA WIDZISZ , ŻE TO RÓŻNIE BYWA. DLACZEGO CZEKASZ JESZCZE DWA MIESIĄCE, CHCESZ POOBSERWOWAC SWÓJ CYKL CZY CHODZI CI O TO ABY URODZIC W ODPOWIEDNIM TERMINIE DZIDZISIA. JAK WIDAĆ Z TYMI MĘŻAMI MAMY DUŻO ZE SOBĄ WSPÓLNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka -22
Witam bardzo iteresujące to co piszecie ja bardzo bym chciała chłopca. Marcelkowa mamo mogłabym prosic zebyś mi przysłała to jak nalezy sprawdzić o tym ph w pochwie czytałam ,że komuś to wysłałaś . W zamian moge przesać ci e-poka Wójcika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baetama36
MARL10 - Twój ginekolog powiedział, że u Ciebie ten 12-ty dzień to jest sprawdzone na 70% na dziewczynkę. Czyli rozumiem, że w Twoim przypadku to 2 dni przed owulacją? Ja też mam 36 lat i podjęliśmy ostatnio próbę 2 dni przed owulacją i za 3 dni się okaże czy się udało.. Mam chłopca i też myślę o córeczce.. na szczęście mojemu mężowi wszystko jedno, co będzie, byleby było zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce jeszcze poobserwowac swoj cykl, bo ostatnio jest jakis taki nieregularny i wlasciwie sama juz nie wiedzialam kiedy mam ta owulacje.Pierwszy test owulacyjny zrobilam w tym miesiacu i wyszedl mi pozytywny w 16 dniu cyklu. Poprzedni cykl mialam 28 dniowy. Wogole nie mialam objawow owulacji takich jak sluz itd we wczesniejszych mialam w 14, wiec juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inka22 Cześć. Mam nadzieje, ze udalo mi sie przeslac linka do MARL10, informatykiem to ja bym nie mogla być, nie ma co:) W razie czego to jak przyjdzie moj synek to moze cos wymysli. > Marl10 Jak juz sprawdzisz poczte to daj znac czy sie udalo Kiedy masz dostac@? Będe trzymac za Ciebie kciuki >Inka22 mnie sie wydaje, ze o chlopca latwiej sie postarac (pewnie dlatego, ze ja mam dwochhahaha) kupujeesz testy owulacyjne, jak wyjdzie Ci dodatni to czekasz 24 godziny i do dziela! Bedzie chlop jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.thelaboroflove.com/chart/cal.html a to stronka na ktorej jest prawidlowa tabelka chinskiego kalendarza plci. Trzeba odnalezc tylko miesiac POCZECIA dziecka i skonczone lata matki w chwili poczecia dziecka. Jednym sie sprawdza innym nie. Mi z moimi synami sie sprawdzilo. Z jednym zaszlam w pazdzierniku majac 19 lat(skonczonych) a z drugim w lipcu majac 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARL10
BAETAM- TAK DOKŁADNIE POWIEDZIAŁ, BYŁAM NA WIZYCIE JAKIS CZAS TEMU I ZAPYTAŁAM SIĘ CZY JEST TO WOGÓLE MOZLIWE, ON POWIEDZIAŁ, ZE SZANSE SĄ BARDZO DUŻE ALE MUSI BYĆ DOKŁADNIE 2 DNI PRZED..., PRZY CYKLACH 28 DNIOWYCH OWULACJA WYSTEPUJE OK 14-15 DNIA ALE SAME WIDZICIE JAK JEST ZE MNĄ TRWA TO JUŻ POŁ ROKU I NIC, TAK MYŚLĘ SOBIE , ŻE MOŻE JEST ZA WCZEŚNIE TEN 12 DZIEŃ CYKLU I DLATEGO ZACZĘŁAM STOSOWAĆ TESTY OWULACYJNE ALE TERAZ PO TYLU PRÓBACH JEST MI WSZYSTKO JEDNO I NIE BEDĘ PRZESUWAĆ TEGO 12 DNIA I DALEJ PRÓBOWAĆ. OSTATNIO BYŁAM U BIOENERGOTERAPEUTY BO MIAŁAM KŁOPOTY ZE ZDROWIEM I WIECIE CO MI POWIEDZIAŁ ODNOŚNIE PLANOWANIA PŁCI??? CHCĄC CÓRKĘ NALEŻY7 PODDAĆ SIE MĘZOWI, NIE RZĄDZIĆ BYC POTULNYM JAK BARANEK, NIECH ON RZĄDZI I WTEDY NAPEWNO BEDZIE CÓRKA, NIEZŁE CO? PRUBUJĘ BYC POTULNA JAK BARANEK ALE MI TO ZA BARDZO NIE WYCHODZI. MARCELKOWA MAMO - DOBRZE ŻE OBSERWUJESZ SWOJE CYKLE , MOZE DZIĘKI TEMU TOBIE SIĘ UDA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potulna jak baranek to ja niestety nie jestem, zwlaszcza jak widze wysypujace sie z kubla smieci, dzien po tym jak poprosilam mojego M zeby je wyrzucil :) . Zastanawiam sie czemu Ci nie wychodzi tego 12. Moze wczesniej sie nie "przytulajcie" za bardzo z pare dni, ale nie chce sie wymadrzac bo jakby co to bedzie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie sobie ta tabelke ciekawe czy wam sie sprawdzi. Trzeba tylko dokladnie zobaczyc miesiac poczecia dziecka. Dobrej zabawy. Musze leciec po mojego mlodszego. PApapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafajka27
Cześć dziewczyny! Widzę że na tym forum dyskusja aż wrze! Cieszę się, bo przy okazji mogę się dowiedzieć czegoś nowego i skorzystać z Waszych rad. Cześć MadziaO! Co u Ciebie? Powiedz mi czy jak byłaś u lekarza to on mówił coś o czasie jaki trzeba odczekać po odstawieniu tabletek? Bo szczerze mówiąc trochę się boję tak od razu... a do lekarza jakoś tak nie mogę się wybrać, ciągle coś mi w tym przeszkadza. I jeszcze powiedz od kiedy myślisz o powiększeniu rodzinki? Czy zawsze o tym marzyłaś czy może niedawno Cię naszło? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i dziękuję za miłe powitanie. Niestety nie mogę tu zaglądać tak często jakbym chciała, ale moja praca mi na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baetama36
Marcelkowa mama - zgadza mi się z synem- 20 lat, poczęcie w kwietniu, a teraz wychodzi mi córka! Tylko nie wiem jaszcze czy zaszłam... MARL10 - ja od tak dawna się sprawdzam, że owulację czuję. Cykle mam 25-cio dniowe, owulacja 11 dc, a stosunek był 9 dc. Acha, ja byłam ostatnio potulna, bo mąż wrócił z wyjazdu po 2 tygodniach wyposzczony, że nie miałam nawet szans dominować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baetama36
:D ja miałam 20 lat, a teraz 36, poczęcie (mam nadzieję) w styczniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafajka27
Marcelkowa mamo te tabelki sprawdziły się u mojej mamy w 100% (troje dzieci), u mojej siostry też (ma jednego syna) a u mojej bratowej z jedną córką się zgadza a druga powinna być chłopcem. :-) Ale czytałam, że jak jest rok przestępny to wtedy trzeba tą tabelkę odczytywać odwrotnie. Może właśnie wtedy był ten rok przestępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa26
witam wszystkie Panie:)tak nowa tutaj jestem ale prześledziłam od początku wszytsko co było tutaj napisane, w maju skończe 26 latek i z mężem pomału zaczynamy myśleć o Maluchu:)obojgu baaaaaaardzo zależy nam na chłopaku (dzieczynki wogóle nie biorę pod uwagę pewnie dlatego że sama jestem trochę typem chłopczycy i nie cierpię różowego koloru;) )mąż ładnie łyka witaminki (androvit), ja zakupiłam folik i zajęłam się pomairem temperatury:)długość okresu hmmm ostatnio baaardzo różna nawet 7dniowe przesunięcia (pewnie dlatego że kilka lat brałam tabletki antykonc ale już prawie rok jestem \"czysta\") mniej więcej orientuję się (nie da się niezauważyć) śluzu w te dni..ale to dla mnie ciągle mało, przeczytałam już książę wójcika, lukałam na te chińskie kalendarze, wywiesiłam na lodówce listę produktów bogatych w sód i potas i...czuję że to ciągle mało...wiem że jeden złoty strzał ma nastąpić w samą owulację...ale czy jeszcze macie jaieś rady sprawdzone?2 tyg spokoju i strzał czy codziennie próby;-)licze że nie zostane wyśmiana czy zignorowana pliis pomóżcie początkującej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! na chlopca lepiej sie wstrzymac z tydzien, dac chlopu kawy(kofeina przyspiesz i tak szybkie plemniki z Y czyli potencjalnych chlopakow, coś jak turbo dopalacz:)) i po dodatnim tescie owulacyjnym PRZYTULANKO. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inka-22 chetnie Ci wysle, ale musisz mi podac maila, bo ja tez mam to u siebie na poczcie i jakos nie umie tego wkleić tu na kafeterie, no ale moze mi sie uda, sprobuje(chyba jestem informatycznie zacofana:)). Jesli tylko mozesz przeslij mi tego ebooka(jak to nie problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka-22
Witaj oto mój e-majl. inka22-27@.o2.pl a bierzecie coś na zwiększenie ilości śluzu ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec dziewczyny powiedzcie mi ,bo widze ,ze chyba się troszke orientujecie. Ja zaszłam w ciązę odrazu po okresie,dwa lub trzy dni po,tak wiec co mi wypada?:P Oczywiscie w czasie okresu przytulanka nie bylo :P @ mialam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie wejsc do Ph test KIT, i tam bedzie taki kolorowy paseczek z wartosciami dla kwasnego i zasadowego ph ,tak dla orientacji. Dla chlopczyka lepszy zasadowy dla dziewczynki kwasny. Jesli chodzi o ciaze zaraz po @ to raczej na dziewczynke pod warunkiem, ze Twoje cykle nie sa wyjatkowo krotkie np 24 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
dzięki Marcelkowa mama:)własnie kazałam mojemu pić i pić cole i kawe::0choć jeszcze nie wiem keidy to przytulano nastąpi ale niech wzmacnia armie:)narazie obserwuję siebie i staram się wiedziec kiedy @ będzie pewnie testami bede się też podpierać ale mam nadzieje ze się uda zdziałać facecika;-)dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich goooorąco hmm fajnie tak jest się wygadac i wiedzieć ze nie jest się samemu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram się i staram....
czy to oznacza, że picie coli zwiększa produkcję plemników ? czy może ja źle zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram się i staram....
aha... teraz doczytałam, że kofeina pomaga już i tak sprinterskim Y jeszcze szybciej dostać się do kobiecego jajeczka.. no to w moim przypadku nieciekawie gdyż staram się o córkę. mąż kawy co prawda nie pije wcale ale colę i tympodobne specyfiki pochłania litrami bo w swoim godzinnym systemie pracy bez codziennej dawki kofeiny już by dawno poległ. zatem jeśli udało mi się tym razem zajść w ciążę to mogę sie jedynie spodziewać drugiego chłopczyka. choć marzę teraz o córeczce to drugi chłopczyk też będzie kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia NIE WIE
Witajcie co do tej stronki co podana nie bardzo mogę wejść tam jest wszystko po angielsku o co tam chodzi napiszcie , A no właśnie co z tym śluzem czytałam,że jak na chłopca musi byc go dużo a co bierzecie na zwiększenie ilości śluzu .PISZCIE CO WIECIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×