Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewik przeprasza że na "sam koniec" tak Cię tym przestraszyłam, ale niby jak to wykryją to będziesz pod większą opieką lekarzy i pózniej (ok 4 m-ce po porodzie) wysyłają cię na darmowe ćwiczenia z fizjoterapeutą (jeśli chcesz)...może faktycznie nie wpływa to niekorzystnie na dziecko, ale nas na starość nie powykręca,he :-p Ewelina ja też jak byłam na usg to powiedzieli mi że to 15tc,a tak faktycznie byłam prawie 16 bez 3 dni....Tak więc raczej to co ci lekarze mówią tak jest ;-) A jak Ty się ogólnie czujesz,masz jakieś "zachcianki"??? No jakoś te bóle kości łonowej przechodzą i powracają...też mam zamiar o to spytać jak będę widziała się z moją gp.A tak poza tym to zjadam wszystko...ale kwaśnego nie bardzo lubię,a zawsze jadłam. Mam takie ciągnięcia w dole brzucha,a pas od spodni to wolałabym aby nie istniał...dlatego przerzuciłam się na dres lub getry ;-) Cera daje wiele do życzenia i jakoś nie umiem wyleczyć tego dziadostwa do końca...:-( Ogólnie widzę że przytyłam...wszędzie...nawet na buzi,beee :-( Czy jestem odosobniona??? A jak to u Was wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka :-) ja sie czuje dobrze tylko mam takie slabosci jak w poprzedniej ciazy, ze jak cos obrzydliwego zobacze lub poczuje to biegne do wc :) Zachcianek nie mam, w poprzednich ciazach tez nie mialam... Jesli chodzi ogolnie o apetyt to uwielbiam ostanio soki pomaranczowe i ananasowe, ogolnie wcinam duzo owocow a ochote mam tylko na konkretne obiadki :) i jem je bez opamietania co u mnie tez juz widac po wygladzie :) jak tak dalej pojdzie z moja waga to bedzie to rekord w moich ciazach bo juz mam 5 kilo wiecej na koncie :) I nie moge tego opanowac, bede wygladac jak sloniatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tak zle.....a co do soków to też bardzo często sięgam właśnie po soki pomarańczowe...a jeśli chodzi o ananasy to przedwczoraj zjadłam całą puszkę sama ....łasuch ze mnie..:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka,czyli już za 2-3 tygodnie możesz uderzać na 4D,już na pewno będzie widać płeć maleństwa :) Ninka,mi też najwygodniej w dresach ;) a jak wychodzę to wskakuję w ciązowe legginsy. Na temat cery się nawet nie wypowiadam bo wyglądam jak nie półtora a sto nieszczęść :( Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła odstawić ten progesteron.... Od początku ciąży przybyło mi 3 kg ale czuję się jakby to było z 10kg...taki mój urok,najlepiej wyglądałam w ciąży z pierwszym synkiem,potem było już tylko gorzej :P Ale nie ma co narzekać-ony do września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,a co? ale chyba powinnam bo jak mąż w pracy a synuś się bawi a szaruga za oknem to nie mam z kim pogadać...:-( A ty jesteś na innym forum??????? Aganiok ,prawda byle do...sierpnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - Uwierz mi ze bardzo bym chciala pojsc ale mieszkam w uk a tutaj usg 4d to koszt ok 200 funtow :( wiec jestem skazana na zwykle usg w szpitalu 15 sierpnia, z tym ze oni maja super sprzet wiec moze sie juz dowiem a jak nie to pojde prywatnie na 2d tylko na okreslenie plci koszt 70 funtow. Pod koniec maja wybieramy sie z rodzinka do pl to wtedy pojde na 4d z nagraniem, bedzie to ok 28 tydzien wiec ju bedzie super widac dzidzie :) moze nam sie poszczesci i zobaczymy jak bedzie miala oczka otwarte :) Bedzie fajna pamiatka :) z poprzedniej ciazy plytke ogladalam juz chyba z 1000 razy :) Ninka :-) ja jestem jeszcze na dwuch innych forach *********Termin SIERPIEŃ 2011************* http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4672807&start=1770 i Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4687281&start=1350 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak szybko pisze to niedopuszczalne bledy robie :( "dwuch " mialo byc dwoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Czy Wy juz umawiacie sie na usg polowkowe? Macie juz jakies terminy? Ja wlasnie sie zastanawiam czy nie zapisac sie choc jestem w 15t3d ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w angli to sami zapisuja na kolejne usg.... lub czeka sie na list z data i godz. ja mialam tak ze po usg w 12tc od razu poszlam do okienka i zapisali mnie na polowkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewelina, dołączę do Was z miłą chęcią :-) Ja też na razie nie zrobię sobie tego 3d bo jednak to dość duży koszt...najgorsze jest to że dopiero na swięta Bożego Narodzenia pojedziemy do pl,wiec jestem zmuszona teraz na następnym usg naciskać na to aby powiedzieli mi płeć dzidziusia...chyba że jak Ewelina zrobię te tańsze za 70funa. Fikusowo,właśnie miałam ci napisać że tutaj od razu zapisują w recepcji na następne usg....Ewik mnie wyprzedziła ;-) Ewik poczytałaś sobie o tym rozchodzacym się spojeniu i penie się wystraszyłaś,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
Jak tam po usg? Podziel się dobrymi wieściami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ninko poczytalam i wiecej nie czytam lepiej....hehe moze to oznazac rozchodzenie ale nie musi.... zglosze poloznej i zobacze co powie mi. pewnie ze to normalne jest... berniu wlasnie co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina,zapomniałam że mieszkasz w uk...ale masz rację 28 tydzień to będzie już pewniak,im później stwierdzona płeć tym mniejsze ryzyko pomyłki :) Ja planuję wybrać się na 4D pod koniec marca,to będzie 18tc,chcem zabrać ze sobą chłopców,żeby zobaczyli bardziej "realnie" rodzeństwo :) Dzisiaj od rana boli mnie głowa.. :( Idę z chłopcami do domu kultury,mają wyśiwetlać w tamtejszym kinie "Żółwika Sammy",mam nadzieję że samopoczucie i nastrój mi się poprawią.... Miłego dnia :) Bernia,czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - mnie przed ciaza czesto glowa bolala a w ciazy jeszcze ani razu gdyby nie te mdlosci na poczatku to ciaza mi sluzy :) Żółwik Sammy to jedna z ulubionych bajek mojego synka, widzialam ja duzo razy :) i polecam goraco bo jest swietna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie co jest z Toba berniu ??? Mialas dac nam znac jak z usg wrocisz :( Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Sorki, ze trzymałam Was tak długo w niepewności. Miałam wczoraj napisać co tam po USG ale nie miałam już siły. Ostatnio w ogóle nie mam na nic ochoty, jestem zmęczona ale mam nadzieję, ze to sie zmieni. A więc mam już 1 zdjęcie swojej fasolki :D Jest jeszcze bardzo malutka, ma 8mm i bijące serduszko. Co prawda ja dobrze nie widziałam bo monitor był źle ustawiony ale lekarz sam do siebie mówił że jest serduszko. Byłam u gina w przychodni i mam taki trochę niedosyt bo nie znam tego lekarza i nie dowierzam mu do końca. Chyba jednak przerzucę się na prywatne wizyty. Jakoś czuje się wtedy bezpieczniej. Jutro idę na badania. Ale coś nie widać nowych zafasolkowanych dziewczynek ;) W grudniu był taki wysyp i teraz cisza. Monico co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berniu dziekuje za zainteresowanie :) niestety u mnei nie w tym cyklu, byłam na becie i wyszlo ze nie jestem w ciazy :(, wiec testy nie klamaly, a te przesuniecie przez wyciągniecie wkladki najprawdopodobniej Ale dzis rano przyszla @ i mozna zaczac nowy cykl, mam nadzieję że już na spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu... no to troszkę jesteś uspokojona przynajmniej troszkę... chociaż rozumiem twój niedosyt i chyba sama bym tak miala no ja zdecydowalam na prywate wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Monico, ze się nie udało ale nowy cykl się zaczyna, moze tym razem będzie dobrze ;) Ja jeszcze jutro pójde na badania bo mam skierowanie (a tych badań jest sporo za pierwszym razem) i z wynikami pójde jeszcze raz do gin ale prywatnie. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko w te mroźne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu Wiele kobiet po panstwowych wizytach ma niedosyt, ja rowniez do nich nalezalam .Osobiscie bym Ci radzila chodzic i prywatnie i panstwowo ze wzgledu na darmowe badania w ciazy. Ja jak mieszkalam w pl to tak robilam :) Panstwowy lekarz nie wiedzial ze chodze prywatnie a wizyty w prywatnym gabinecie przebiegaly duzo przyjemniej i dluzej :) no i na kazdej byl moj M co bylo dla niego bardzo wazne by brac udzial w rozwoju naszej dzidzi. Najwazniejsze jest to ze dzidzius sie rozwija :) chociaz szkoda ze trafilas na egoiste i nie obrocil monitora w Twoim kierunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico - u mnie wyjecie wkladki nie mialo znaczenia, 2 razy po jej wyjeciu zaszlam w pierwszym cyklu. Mialas wkladke miedziana czy hormonalna ?? Najwazniejsze ze dostalas @ i zycze Ci by kolejny cykl byl juz owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina no wlasnie zwykła, bez hormonow i niby wplywu na cykl, Nova t i z mlodszym synkiem zaszlam w nastepnym dniu po wyjeciu spirali, w dniu wyjecia mialam owu. Ale tu odsuwalam sie od owu na coreczke, bylo to 5 dni przed owu i 3 dni po i widocznie plemniczki nie dotrwaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Berniu - bardzi sie ciesze, ze wszystko dobrze i malenstwo zdrowo sie rozwija!:) Aganiok - super, ze Twoj maluszek dal rade i krwiaka pogonil;) Teraz juz bedzie dobrze:) Ewik, Ninka - ja tez mam takie bole w pachwinach, i jest dokladnie jak opisujecie, najgorzej po nocy, czy dluzszym odpoczynku, lepiej jak 'rozchodze', wtedy mniej dokuczaja. W pierwszej ciazy tez tak mialam ale dopiero pod sam koniec, w ostatnim miesiacu i po urodzeniu ani sladu, teraz niestety juz jakis miesiac temu bole sie pojawily i troche daja w kosc:/ A jeszcze pełne 3 miesiące przede mna... Jesli chodzi o liczenie, to lekarze zawsze skonczone tygodnie podaja, tak jak pisalyscie, a szkoda bo fajnie sobie tak ten tydzien dodac:) ja juz powoli mysle o kompletowaniu wyprawki, choc troche ciuszkow dla malutkiej juz zakupilam, nie moglam sie oprzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ewik to już lepiej nie czytaj, mam nadzieję że wszystko wyjaśnisz ze swoją gp i rozwieje wątpliwości... Berniu super że widziałaś już swoją kruszynkę i bijące serduszko, to jest coś najwspanialszego zobaczyć jak w Tobie rozwija się życie :-p Powiem Ci że ja nigdy nie byłam przekonana do tych gin.z przychodni,zawsze wolałam zapłacić i iść do bezpiecznego fachowca...jakos tym z przychodni nie ufam! Monica,przykro mi że teraz się nie udało,ale bądzmy dobrej myśli ;-) Kaddy fajnie ci....znasz płeć i mozesz powoli kompletować ciuszki...też bym tak chciała ciszyć się córeczką :-p Ewelina już zabieram się do czytania tego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×