Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Maz boi sie roznych spraw.tez tego ze poprzednio byl pewien ze bedzie corcia.i to ze sie nie udalo tez go zakuło.a dlaczego bylas ty i on zdziwiona ze grudniowy wypad zaowocuje?przeciez nie bylo zabezpieczenia i wcelowalas sie akurat przed owul. u nas jest tak ze zaraz po @ do 3 dni przed owu.jest bez zabezpieczenia.potem po owul. z gumka.i maz ma dni czasem ze nie chce bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu byliśmy zdziwieni? Po takim czasie starań bez rezultatów (również strzały przed owu,bez zabezpieczenia) nie spodziewałam się że zajdę wtedy kiedy sobie odpuściłam,byłam pewna że sam wyjazd,lot samolotem i bądź co bądź zmiana klimatu wpłyną negatywnie na cykl dlatego byłam zaskoczona kiedy poczułam symptomy zbliżającej się owulacji :) Miałam iskierkę nadzieji jak wracałam do Polski a byłam u męża zaledwie 5 dni,od razu pomyślałam że jeśli jestem w ciąży to cud :D teraz wierzę że tak po prostu miało być,nie trzy,nie dwa lata temu tylko właśnie tego szczęśliwego dla nas grudnia 2010 było mi pisane ujrzeć upragnione dwie kreseczki na teście :) Ja nie jestem w stanie powiedzieć z jakiego momentu cyklu są moi chłopcy,nie miałam wówczas pojęcia o jakimkolwiek wpływaniu na zwiększenie prawdopodobieństwa i nie znałam swoich cykli,zaczęłam się tym interesować dopiero po urodzeniu Oliwerka. Ty masz dwóch czy trzech synków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bylo odwrotnie tzn mnie mąż prosił prawie trzy lata o trzecie, a ja nie bylam pewna czy chcę i tez jak odpuscilam i w sumie darowalibyśmy już sobie trzecie dziecko to zaszlam bo owu przesunęła mi się do przodu :D widocznie tak miało być pozdrowionka dla wszystkich brzuchatek i oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Ojojoj nasz topik spada na sam ogonek, a szkoda bo to taki fajny temat :-( Czyzby nic ciekawego u Was nie slychac??? U mnie jakos leci...coraz ciezej,ale ciesze sie ze juz nie dlugo bede mogla przytulic niunie :-D Piszcie dziewczyny,bo w koncu przepadnie bez sladu ten topik :-( Berniu,Ewelina,Aganiok, i reszta kobietek jak sie czujecie,czy wszystko przygotowane???????????????????????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie 19dc, nie wiem co sie dzieje, bo dziwnie test owulacyjny ( pokusilam sie i zrobilam, a wiem, mialam nie robic :P) wyszedl pozytywny 10dc, a tempka skoczyla dopiero 14dc, mysle ze znowu z tego nic nie bedzie. Sex byl ,8,10,12 dc i kurde juz nie dalo rady 14dc a mysle ze to wtedy by sie udalo, a tak to chyba znowu lipa bedzie. 17dc pojawil sie troche plodny sluz wieczorem, co mnie zdziwilo, ale juz na nastepny dzien go nie bylo. Dzis Jak juz pisalam 19dc, wiec jeszcze 8 dni i pewnie okresik bedzie, ale to dobrze z jednej strony bo jestem na ostrej diecie proteinowej i dobrze mi z tym :) a tak, to bym musiala przerwac dietke. Aha, dzis z ciekawosci zmierzylam sobie tempke i wyobrazcie sobie ze dziwnie 37.3 wysoka - hm.. zazwyczaj moj gorny pulap to bylo 37.05 czasem takie niedociagniete 37.1 nigdy nie poszla wyzej, teraz mnie to zaskoczylo. Nie pozostaje nic innego jak czekanie. Jak tam ma sie kika? jak sie ma Kasia_uk? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally ja tak sie zastanawiam czy dietka czy dzidzius jest dla Ciebie wazniejszy?! Czasami dieta moze sporo namieszac...tak miala moja sis i owulka tez przychodzila w najmniej oczekiwanym momencie...:-p To jest oczywiscie Twoj wybor i jesli dobrze Ci z tym (dieta) to ok...ale potem kazde starania moga isc na marne...a szkoda :-( Zycze dwoch kreseczek wszystkim staraczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, myslisz ze dieta moze zaszkodzic w zachodzeniu w ciaze? ja jem duzo i zdrowo, poprostu tylko produkty proteinowe, bez cukru i tluszczu. Nie wolno jesc chleba, ziemniakow, slodyczy, slodzic napoji, pic sokow w kartonie itd. Jem kurczaki, jajka, ryz, indyka, warzywa. To chyba nie jest tak zle, co? :) Oczywiscie ze ciaza by mnie bardziej ucieszyla niz to ze bede mogla dalej kontynuowac diete, ale powiem Ci ze juz od tylu miesiecy sie staramy i tylko to mialam w glowie, cialo zapuscilam i nie moge sie tak zapuszczac z nadzieja ze w koncu zajde. Jak ma byc ciaza to bedzie. Takie moje zdanie, a przynajmniej mysli mam czyms innym zajete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos cos moze napisac o tej temperaturze? Czemu zawsze najwyzsza jaka mialam to max 37.1 a teraz 37.3 dzis. Podstawowa to byla 36.6. w 14 dc skoczyla na 36.9, pozniej 16dc - 37.00 a dzis 37.3- szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko dobrze tylko dokuczają mi bóle głowy Ninka czy ciebie też tak bolała głowa i co robiłaś żeby nie bolała nie wiem która pisała o tych bólach No dieta mnie się tez wydaje że zakłóca cały organizm a tym bardziej cykle no ale to indywidualna sprawa Ostatnio mówili o diecie Diukana jaka jest niezdrowa i tylko szkodzi choć efekty są widoczne Po prostu powinno się jeść wszystkiego po trochu i zachować pory dnia i starać się nie jeść na wieczór takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Trochę się dziś wystraszyłam bo po wizycie w toalecie zauważyłam na papierze śluz lekko brązowawy. Czy któraś z was tak miała? Dzwoniłam do mojego gina ale jest na urlopie do 10 lipca i nie wiem co teraz robic. Nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Bernia ja bym pedzila do szpitala, tam wszystko sprawdza i ty bedziesz spokojna a to jest najwazniejsze. Moja kolezanka miala podobnie i dostala duphaston. Bedzie wszystko ok. U mnie dziewczyny 26dc i w 100% sie pojawi. Brzuch boli, piersi duze i obolale, testu nie mam co robic bo to jeszcze za wczesnie ( cykle 26-28) tak wiec znowu poprazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Bernia dla świętego spokoju idz do innego gina, albo nawet do szpitala, chociaż dla mnie to nic złego nie jest, ale wiesz po co sobie wkręcać, a w każdym szpitalu masz pierwszeństwo bezkompromisowe!!! Ally ja wiem na pewno, że tłuszcz a szczególnie masło są bardzo ważne jak się kobieta stara o dzidziusia. A z tempka to może ciaza? Ale z tym testem to dziwnie u mnie zawsze kreska bladła, ale chyba nigdy dobrze nie znaiknęła, a Ty masz ten z buźką to się kompletnie nie znam. ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk czemu tak myślisz, może jednak...kiedy testujesz u mnie w sumie 10 dni po bzykanku mega cianka krecha, gdyby nie beta to bym się chyba nie domyśliła, że tam coś jest. Trzymam za Was kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu,przede wszystkim bez paniki,najważniejsze że nic cię nie boli i że nie ma "żywej krwi" ale do lekarza bym poszła,ja już taka jestem że latam ze wszystkim.... Ostatnio też poplamiłam,tyle że u mnie był to lekko zabarwiony krwią śluz z kłaczkami krwi,stało się to po zastosowaniu dopochwowo pimafucinu na grzybka,miałam to dwukrotnie,zawsze rano,tuż po przebudzeniu... Na izbie przyjęć okazało się że to reakcja mojej nadżerki na leczenie,nic się niepokojącego nie działo :) Bądź dobrej myśli :) U mnie średnio,mała chyba podrosła bo ciężko mi oddychać...nawet czasem jak źle się ułożę do snu to potem cały dzień boli mnie w klatce piersiowej jak wezmę większy oddech...W poniedziałek też wybieram sie do internisty bo od dwóch tygodni mam strasznie wrażliwe gardło,chwilami pobolewa jakby od migdałków,innymi razy przy przełykaniu,nic nie pomaga,ani domowe sposoby ani tantum verde czy propolki do ssania,podejrzewam że albo mam lekkie zapalenie albo podrażnienie...eeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewna na 100% ze nic z tego!!! Objawy jak co m-c przed @, wiec nie ma sensu testowac tylko czekac, bo wkrotce sie pojawi. Ja to najchetniej juz polecialabym po test i testowala, ale z moja rozbieznoscia w cyklach (26-28) to za wczesnie, a dzis dopiero 26dc..a boje sie ze test uswiadomi mnie tylko w moim przekonaniu, a tak zawsze jakas mala nadzieja, ze moze....Dziewczyny czy powinnam juz testowac dzis czy czekac? Jak to jest najlepiej z porannego moczy czy bez roznicy, bo mysle iz gdyby tam byla fasolka to bez roznicy pora dnia bo i tak wyjdzie wynik pozytywny. Ja z moja piewrsza ciaza robilam test popoludniu, tylko ze ja nie pamietam po ilu dniach od braku@. Boze to bylo tak dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu uk ja testowalam w 28 dc a cykle mam 30 dniowe z tym ze mialam duuuze przeczucie ze sie udalo, test robilam pod wieczor i wyszedl pozytywny :) Berniu moze to jakas infekcja Cie dopadla ?? Powinnas isc do gina to bedziesz spokojniejsza po co Ci stres i domysly... U mnie nic nowego, dla siebie i dzidziusia juz mam wszystko wiec juz zostalo tylko czekac :) Podwyzszona temp moze oznaczac ciaze :) Po ostatnim usg synek sie potwierdzil w 100% i rozwija sie prawidlowo w 34 tyg wazyl 2200 oczywiscie sie skubaniec zdazyl odwrocic z pozycji posladkowej i jest juz glowka w dol :) nawet nie wiem kiedy to sie stalo :) Ale ze mialam prawo wyboru to pomimo ulozenia wybralam jednak cc. Teraz jak nie zrobi nam nr i nie wyjdzie wczesniej to ustala term na poczatku sierpnia :) Wiec juz tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Napisalam jeszcze wczoraj ale widze ze nie ma mojego posta :-( Otoz mysle Ally ze to tez dieta robi swoje...trzeba jesc wszystko ale z umiarem,no i wieczorne przekaski ograniczyc...A i tak w czasie ciazy nieuniknione dodatkowe kg...wiec moze poswiec sie najpierw dla dzidziusia a pozniej (po porodzie) zacznij dietke :-p Mamo 3 synusiow u mnie byly czeste bole glowy i czesto wyczytywalam na necie ze to objawy ''dziewczynkowe'', no i u mnie sie sprawdzily ;-) Obecnie te bole minely,ale skurcze lydek pozostaly...a jestem juz prawie ku koncowce ciazy (prawie 35tc)...ehh jak to zlecialo,a dopiero co sie staralam ;-) Berniu ja bym poleciala do ginki to sprawdzic...chociaz piszesz ze to brazowe plamienia,ale mimo to sprawdz to chociaz u innego ginekologa... A moze mialas zbyt intensywny sexik...???Oby wszystko bylo ok kochana :-) Ewelinko ale to zlecialo...hoohhohhhooooo Trzymam kciuki za staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ninka no się okaże czy dziewczynkowe ja 22 lipca ide do ginka może już się coś dowiem :) wczoraj ciśnienie miałam tak niskie że dopiero po 2 kawkach przeszła mi głowa no mówie wam coś okropnego dziś juz przynajmniej nie boli Ninko współczuje skurczów łydek to okropne mnie za to skurcze nóg chwytają musze jeść magnez i wapń Ewelinko jak ci to zleciało a dopiero się starałaś Staraczkom spokoju życze i pozytywnych teścików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzieki za dobre rady i slowa. Kasia_uk - nie mysl ze sie nie udalo, bo sex byl, wiec szansa jest i nadzieje powinnas miec. Duzo dziewczyn, a nawet moja kuzynka na 3 dni przed planowana miesiaczka czula sie jakby miala ja za chwile dostac, okropny bol brzucha i plecow, do tego piersi duze i twarde. Okresu nie dostala :) Jutro z porannego moczu zatestuj jesli nie mozesz juz wytrzymac. Trzymam kciuki. Bernia - z tego co ja czytalam w ciazy zdarzaja sie plamienia, i o wiele lepiej jest, jesli sa one ciemne, brazowe, niz czysta jasna krew. Czytalam kiedys ze takie plamienia moga pojawic sie z szyjki macicy, albo poprostu to jest jakas stara krew (ciemna krew to stara krew). Moze juz jakis czas temu cos tam "peklo" wiesz, jakies naczynko czy cos, a krew dopiero teraz sie wydostala. Dla spokoju jednak i tak bym poszla do lekarza. Trzymaj sie i nie stresuj! Ninka, moze masz racje z tym co piszesz odnosnie diety. Juz wczoraj tak sobie o tym myslalam i postanowilam troche odpuscic. Nie jem dalej slodyczy i nie slodze herbaty i kawy, nie pijam takze slodkich napoji typu coca-cola i nie jem pieczywa. Wszystko inne wrocilo do normy, bo juz sama nie wiem czy organizm nie plata mi figli troszke, ale o tym za chwile :) 8kika8 - bardzo bym chciala zeby ten skok tempki oznaczal dzidzie, ale na to jeszcze musze poczekac i sie nie nastawiac lepiej, bo nie chce mi sie wierzyc w to, ze moglo sie udac. Znowu nie trafilismy w owulke chyba, a u mnie plemniki nie wytrzymuja dlugo :( A teraz tak, u mnie dzis znowu zmiany, wczoraj byl skok na 37.3 i pojawil sie typowy nieplodny sluz - bialy, gesty, klejacy sie. Dzis 37.2 - lekko spadla, ale to i tak jak dla mnie to rekord, bo nigdy nie przekraczala 37.1 nawet czasem te 37.1 to byly takie naciagane. Wiec jak dla mnie to naprawde duzo, do tego, dzis juz brak nieplodnego sluzu (bialego,gestego, klejacego sie) pojawil sie znowu lekko wodnisty (taki pol na pol (troche gesty, troche wodnisty), szklisty, przezroczysty. Nie mam go duzo, ale jak bylam w toalecie robic nr.2 :P to pozniej na papierze mialam go duzo, az sie sweicil z papieru do mnie i jak dotknelam palcem to sie slizgal palec po papierze, nie ciagnie sie (ale ja nigdy takiego nie mialam), ale tez sie nie klei do konca. Nie wiem co to sie dzieje, dzis 20dc, wiec jeszcze 7 dni i powinien byc okres. Pozdrawiam wszystkie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berniu jak tam?? Już po strachu? Kasia uk- testowałaś? Ja w śr mam lekarza i mam nadzieję usłyszeć serduszko:):):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! No nie stety nie testowalam, bylam wczoraj w Tesco ale jakos tak bez przekonania patrzylam na testy i nie kupilam, a dzis jakos nie mialam ochoty jechac do sklepu. Moje postanowienie jest takie, iz jesli jutro nie pojawi sie to jade po test i testuje od razu, co mam byc to bedzie juz i tak za pozno na zmiany :) Wydaje mi sie iz bedzie bo dzis bardzo, bardzo sucho, tak wiec cisza przed burza ja tez jestem ciekawa jak tam Bernia, mam nadzieje ze u niej wszystko ok. Kolezanko odezwij sie i napisz bo my tu wszystkie martwimy sie o ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiua_uk, trzymam za Ciebie kciuki, nie ma okresu - jest nadzieja :) Bernia, jak u Ciebie? Sytulacja plamienia opanowana? U mnie cisza jak makiem zasial :P tempki juz nie sprawdzam bo tylko sobie nawkrecalam z tym skokiem glupot do glowy, wiec juz nie mierze. Zero objawow, na nic, wiec pewnie okresik bedzie jak zawsze :) Jeszcze 5 dni, nie liczac dzisiejszego i powinien byc. Oh... to czekanie :) Pozdrawiam wszystkie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To fakt to czekanie jest straszne pierw 8 miesięcy zanim się udało ciągłe liczenie mierzenie temperatury itd. :( teraz czekanie na USG połówkowe bo już bym chciała robić zakupy ale nie mogę bo nie wiem jeszcze kto to...a później czekanie do porodu i pewnie będzie mi się dłużyć jak przy pierwszej ciąży bo wiadomo ciężko cokolwiek zrobić itd. już mi puchną nogi a co będzie dalej jutro zaczynam 5 miesiąc a już brzusio dość spory...ale takie jest życie wciąż na coś się czeka :P pierw na prace potem na awans, na wypłatę itd. A mam pytanie do dziewczyn które urodziły synów a później córkę lub się jej spodziewają czy przy dziewczynce urosły Wam bardziej piersi niż przy chłopcu chodzi mi w ciąży, bo gdzieś czytałam że przy dziewczynce bardziej rosną bo ona wydziela inne hormony niż płód męski? Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ally84 ja tez trzymam kciuki za ciebie i inne dziewczyny. Testu jeszcze nie robilam, dlatego iz teraz sobie wkrecilam iz moze sie udalo, moj M tez co chwile dzwoni i pyta a tu nic. Boje sie iz oboje sie nakrecilismy a on najbardziej i bedzie rozczarowanie. Myszka ja dawno temu bylam w ciazy i piersi mi bardzo, bardzo urosly. Z miseczki B na D. Ciekawe co z Bernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_uk - a kiedy termin miesiaczki? Moze lepiej zrobic test niz sie tak nakrecac? A powiedz te piersi to Ci tak od razu urosly? Tak jakos zaraz po owulacji, po dniu terminu miesiaczki Ci wywalilo? (ze napisze tak brzydko :P). Moje piersi ani nie bola, ani sie nie powiekszaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki ! Mi w tym miesiącu też się nie udało od wczoraj mam @, nawet nie testowałam wcześniej bo właśnie tak czułam ,że @ przylezie. Berniu co się dzieje? odezwij się!!!! Ally wydaje mi się ,że ta wysoka tem to ciąża - trzymam kciuki i za ciebie Kasia UK też!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, dzieki za mile slowo, ale tempka troszke spadla na 37.1 czyli moja norma. Wiec te skoki to nie wiem skad sa, ale chyba za duzo nie znacza, nie wiem. Zobaczymy. Trzeba cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 28dc, normalnie to 26-28dc, ale zawsze 27dc i jest. Piersi w poprzedniej ciazy to urosly mi dosc szybko, z czego byl bardzo zadowolony M. Natomiast teraz kilka dni po owul, bardzo mnie bolaly, cholera do tego stopnia ze nie moglam sie dotknac a dzis spokoj, zero bolu brzucha, nic. Nadal sucho, dziewczyny to byloby zbyt wielkie szczescie dla mnie zajsc w ciaze, po tylu cyklach? Nie wierze no ale wciaz cichutko o tym mysle, ze tak jak napisala Ally byl seksik, wiec jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×