Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Czesc :-) Myszko nie wazne czy to synek czy coreczka...wazne ze sie doczekalas i bedziesz miala zdrowe slodkie malenstwo ;-) Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostale starajace sie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie jakoś leci Dziś tak z głupoty poszłam do sklepu dziecięcego ale się naoglądałam wózków i fotelików no słodkie te rzeczy są oj już bym chciała zacząć kupować pomału Powiedziałam sobie że przy tym dzidziusiu to zaszaleje i pójdę na 4 D umówiłam się na 26 lipca oj przeżywam to jak by to pierwsze moje dzidzi było no słodkie to będzie która była już na USG 4D i jakie wrażenia Mąż no zaskoczył mnie bo od razu powiedział że idzie a ja myślałam że będzie protestował a tu takie zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki ominelo mnie diagnozowanie ze zdjecia...ale i tak tak 100% nie powiedzialabym kto jest pod twoim serduszkiem...bo szybciej na pierwszym zdjeciu wygladalo dziewczynkowo...niz na drugim na pierwszym zdjeciu to byla czesc wyrostka ale obie plci maja ta kulke..czyli takiego grzybka na koncu jak siurki maja... wiec tym nie ma co sie sugerowac!!! na tej drugiej fotce wedlug mnie byl bardziej uniesiony.... ale dobrze obrocony profilem nie byl i nie mozna jednoznacznie powiedziec. a w 17 tyg to juz lechtaczka chowa sie a siurek wydluza... w dalszych tyg juz nie patrzymy czy sterczy czy jest rownolegly,bo to tylko w 12-14tc a potem powoli juz lechtaczka sie chowa a siurek wydluza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewik! I tak muszę czekać na potwierdzenie obie foty były z 12 tygodnia 3 dnia. A jak byłam na tym USG to ostatni dzień 17 tygodnia ta praktykantka tak może 2 sekundy spojrzała i mówi chyba syn ale że to nie pewne więc nie wiem czy jej wierzyć bo była trochę zakręcona pomyliła mi tygodnie w karcie :P dziwkarz bądź razie już się nastawiłam na syna...ale by był zonk gdyby była córa...Na razie nikomu po za mojej mamie nie powiedziałam bo to jeszcze nie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozek tako
dziewczyny jak tako to tylko jumper ze skretnymi pompowanymi kołami! Jest rewelacyjny! o ten jest super dla mamy z klasą http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-3w1-minerals-mega-15gratisow-i1703657872.html Te zwykłe tako to czołgi mega ciezkie, okropnie brzydkie i bez skretnych kół! o takie: http://allegro.pl/tako-natalia-gleboko-spacerowy-wys-0zl-parasol-i1715062806.html dla mnie wozek dla ludzi ze wsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozek tako
ten pierwszy waga 12 kg ten drugi 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu nie chce cie odwodzic od tego wozka, ale ja mam wlasnie ten wozek ze wszystkimi akcesoriami i nie jestem z niego zadwolona. Jest bardzo ciezki, przy pierwszym synku sie jeszcze z nim meczylam.ale przy drugim kupilam sobie leciutka spacerowke,bo mialam dosc dzwigania tego ciezaru. "Tako" mam w domu i sluzy mi teraz bardziej za krzeselko do karmienia.-ale zrobisz jak uwazasz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Za późno, juz sobie wczoraj poszalałam i kupiłam wózeczek :D Ale się cieszę. Podoba mi się i nie przeszkadza mi za bardzo że moze nie należy do najlżejszych bo mieszkam w domu i nie musze go taszczyc po schodach. Mam tylko 3 schodki to dam rady ;) Mój stary wózek na pewno nie był lżejszy i dałam rade. Mam nierówny teren i potrzebuje wózka masywnego. A to mój zakup: http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-tako-i1727646605.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten wózek Tako Natalia wcale nie jest brzydki, rzecz gustu. Miałam właśnie przy pierwszym i 2 synku tego typu wózek i dobrze się sprawdzała. Ciężki był to fakt ale jak mówie mi to za bardzo nie przeszkadzało , no może ciężko było wkładac go do bagażnika ale miałam też "parasolkę" i jakoś było. Teraz chciałam ze skrętnymi kołami bo to jest super sprawa. Warriora testowałam w sklepie i bardzo mi odpowiadał. Zastanawiałam się tez nad Tutkiem Camaro. Też fajny wózeczek i leciutki, fajnie się prowadził w sklepie ale spacerówka jakoś mi nie pasowała za bardzo. Tak samo myślałam nad Espiro Enzo-Evo lub GTX ale ten 2 ma za mały koszyk na zakupy . I wybrałam Warriora. Teraz czekam na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) A ja chyba zgłupiałam jeszcze nie mam drugiego dziecka a już chce i trzecie :P Zawsze chciałam trojkę, a teraz pomiędzy synami będzie duża przerwa i przy trzecim dziecku chcę max 2 lata różnicy, jeśli będzie 3 synek to będzie miał lepszy kontakt z bratem a poza tym naraz odchowam pieluchy i koniec, bo i tak będzie siedzieć 3 lata w domu zanim mały pójdzie do przedszkola :) Mój M też tak stwierdził że jeśli w ogóle to jak najszybciej 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie , jesli jest nie zniszczony to okazyjnie zaplacilas :)mi sie podoba mutsy i moja kuzynke namawiam na taki wozek ale troche drogi....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się stelaż Mutsy średnio podoba i ceny są wysokie więc nie brałam go pod uwagę choc słyszałam pozytywne opinie o nim. Ten co kupiłam tez jest fajny i prawie jak nowy więc myślę, że źle nie zrobiłam mimo iż nie łatwo było mi się zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest na zdjeciach nie zawsze wszystko widac ale wyglada ok wiec nie powinno byc niespodzianki mi ten stelaz 3 rider trojkolowy sie podoba Berniu a imie juz wybralas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imieniem też jest problem :) Limit imion dla chłopców już wyczerpaliśmy hi,hi,hi. Nie mamy jeszcze niestety ale myślimy intensywnie. A jak tam Twoje dzidziusiowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany sa i to intensywne ale moj facet raz chce a dwa razy nie chce, jak to facet nie zabezpieczamy sie jakos specjalnie tylko przerywnym i ciazy brak:) ja bym chciala bardzo ale widzisz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że o imionach mowa, ja mam też straszny problem wybredna jestem to przy pierwszym synu bardzo długo myśleliśmy aż tylko to jedno nam odpowiadało. Teraz dochodzi jeszcze taka sprawa że nie może być ł ,rz, polskich znaków bo mieszkamy za granicą chcę krótkie żeby go nie przekręcali tak jak na naszego Pawła mówią Pałel lub Pawel mi sie podoba Alan ale mój M mówi Alan klaun nie wiem skąd on wziął takie skojarzenie :P Myślałam też nad Davidem albo Danielem to drugie mi się bardziej podoba tylko że niezbyt fajną osobę znam o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Mowicie o imionach dla chlopcow...otoz zawsze podobalo mi sie imie mojego synka Nikus ;-) ale takze Mikolaj mi sie podobal,ale zanim sie dowiedzialam ze nosze pod serduszkiem corcie wpadlo mi w oko imie LEO i takie chcialam ostatecznie dac. :-) Myszko w imieniu Leo nie ma polskich znakow i jest teraz mega modne...nie wiem jak Wam sie pododoba :-p Teraz to ja mam problem z imieniem dla corci...Dalima,Jagoda,Natalia,Lena,Jena,Mila,Marta,Nadia,Maxima....i teraz mam wielki dylemat,bo nie mozemy sie zdecydowac,a moze Wy macie jakies fajne i orginalne imie dla dziewczynki ???? Pomozcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia
chcialam cie przestrzec przed wozkiem mutsy! wydalam na wozek 3800 zl i do czasu jak jezdzilam gondolka byl idelany jak zaczelam uzywac wersji spacerowej do 2 m-cy wozek sprzedalam! Co starsznego, siedzisko jest twarde, zle wyprofilowane, dziecko zjezdza calay czas. Zero ochrony, takiej przytulnosci! Moj mąz okresił to siedzenie jako "krzesło" wmontowane w stelaż! Dla mnie beznadzieja! satrsznie sie zawiodłam Ja miałam dokaldnie ten model http://allegro.pl/siedzisko-spacerowe-mutsy-cargo-orange-unikat-i1715151657.html z reszta spacerowka jest taka sama we wszytskich tylko stelaze są rózne! Napawde nie poelcam, tysiac razy wolalabym ten tako ktory kupiła bernia niz ten mutsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ninka
Ja mam corcie Nadie :) ma juz 3 latka i imie nadal szalenie mi sie podoba z reszta nie tylko mnie teraz do kompleu marzy mi sie synek o imieniu Natan :) jeszcze jak dzieci nie miałam to marzyłam o tym, ze pewnoego dnia bedde miala Natanka i Nadie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja własnie wróciłam od lekarza no nie za ciekawie szyjka się skraca :( dlatego twardnieje mi brzuch przepisał mi tabletki mam nadzieje że pomogą i poród nie będzie przedwczesny :( nie pytałam się o płeć bo jakoś nie w głowie mi to było a zresztą 26 dowiem się na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matsy wchodzi w gre tylko gleboki i fotelik poniewaz spaceroka ma byc malutka i lekka ....... co do imion to znam Nadie i jest niegrzecznym dzieckiem :) mi sie podoba dla corki Pola albo Maxima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia
a to faktycznie jak jest niegrzecznym dzieckiem to odpada :P Uwielbiam takich proznych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasiaczekjkkk
a ja mam sasiadke Malgosie tak powalona głupia i brzydka osoba ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry :) ja ostatnio w 31 tc byłam na usg 4d i wyszłam z tego usg rozczarowana :( liczyłam na śliczne ujęcia małej a tu wielka klapa mała jest ułożona poprzecznie obraz 4d był bardzo nie wyraźny gdyż łożysko mam na ścianie przedniej,jest grube i te fale nie odbijają się tak jak należy gin stwierdził,że na 90 % jest to dziewczynka ale patrzał tylko na usg 2d a ja tak bardzo chciałam zobaczyć narządy płciowe na usg 4d i lipa zawiedziona jestem i teraz znów mam mentlik w głowie dlaczego tylko 90 % ?????? może gdyby popatrzył na usg 4d było by wiadome na 100 % co dzidziol ma między nóżkami ! byłam u innych lekarzy i oni na zwykłym usg powiedzieli mi 2 ginów - 100 % dziewczynka a 2 że na 80,90 % dziewczynka.. i jak myślicie czy mogli się pomylić ? a po porodzie okaże się inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mama 2 chłopców
ale chyba i tak najważniejsze, że maleństwo prawidłowo się rozwija i jest zdrowe, a co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
no jasne że tak !!!!!!!!! ale jeśli mój dzidziuś dobrze się rozwija i jest zdrowiutki to co nie mogę mieć marzeń ? nie mogą się one spełnić ? to,że bardzo chcę mieć córke to już inna sprawa i nie można jej łączyć np. z tym,że dziecko może być chore :( na świecie jest wielu ludzi,którzy to czegoś dążą i mają swoje marzenia ! i co niby Bóg ma ich skarać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mama 2 chłopców
ok, rozumiem i wszystko to wiem sama też bardzo chcę mieć córkę... i tak będę upierać się, że zdrowe dziecko to największe szczęście pomimo tego pragnienia córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
to ja życzę Ci zdrowiuchnej dzidziuni i dobrze by było,żeby była to dziewczyneczka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×