Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość berniu.... tesknimy
dla mnie to akurat istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
to bardzo przykre, że tak wartościujesz życie ludzkie... że może być ono zależne od wieku, bardzo smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
nic nie wartosciuje tylko w pewnym okresie ciazy niektore rzeczy. czytaj poronienia, zdarzaja sie czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
naprawdę zadałabyś takie pytanie kobiecie, która jest na przykład w 8 tc? stojąc z nią twarzą w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
co to za jałowa rozmowa? nie szkoda Ci czasu na takie pytania, a co wtedy, a jak to to co? no prosze Cie! mi szkoda i wlasnie wylaczam komputer i ide na swierze powietrze. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
faktycznie szkoda czasu na dyskusje z osobą Twojego pokroju... życzę trafnych przemyśleń na tym spacerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...super, kolezanka wlasnie wylaczyla komputer i znowu bedzie super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Widze ze na forum wrze....i jak zwykle od pomaranczowek :-( Wezcie dziewczyny zalozcie sobie osobny temat 'gdzie sie podziewa Bernia' i nie zasmiecajcie tego topiku! Moze faktycznie Bernia chce sobie odpoczac na wakacjach i odprezyc sie od tych ciaglych pytan...czesto nie trafionych! To od niej zalezy czy sie odezwie i czy bedzie chciala nam powiedziec co tam...nie naciskajcie dziewczyny... Wiadomo kazda z nas sie niepokoi ale nic tu nie zrobimy...niestety... U nas jakos ostatnio superowa pogoda,korzystamy z tego...oczywiscie ja z umiarem...ale synek lubi spedzac czas w ogrodzie w 'swoim raju' (czyt.piaskownica,hustawki,karuzele,zjezdzalnie,basenik itd.heee ;-))...ale od jutra zaczyna sie czas deszczow...niestety i trzeba bedzie cos wymyslac w domku...:-p U mnie jakos leci...jeszcze ponad miesiac i niunka bedzie z nami :-D Torba do szpitala prawie spakowana,jeszcze musze kupic podpaski poporodowe i pampersy dla dzidzi... Dziewczyny im blizej porodu tym bardziej mam cykora jak cholera...:-p Pozdrawiam i lece do synusia,pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfvfvfv
tylko dziewuszjka,chlopca .....ale lepiej zeby go wcale nie by;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
Ninko ale mi Twoje pozdrowienia wcale nie są potrzebne :D :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ogromne gratulacje nowo zaciążonym :) kciki wielkie za starające się. Rzadko teraz Was podczytuje, bo wróciłam do pracy i czasu malo. Wymioty już ustąpiły, tylko bardzo mnie ciśnie pod żebrami, jakbym miała cały czas pełny żołądek, a to męczące jest, podniósł się tak do góry. Ja po pierwszym porodzie stosowałam lactacyd i jestem b.zadowolona,żadnych dolegliwości, goiło sie bardzo ładnie. U mnie też presja otoczenia,że teraz to dziewczynka musi być. A ja mam takie przeczucie,że chłopiec bedzie, brzusio jak najbardziej na chłopca. Boję się,że inni bedą od razu komentować "a szkoda że nie dziewczynka"," przydałaby się dziewczynka" wkurzające to jest,a najważniejsze żeby zdrowe było. I te ciągłe pytania :a znacie już płec?? a nie mam ochoty im wszystkim nic mówić. Na ostatniej wizycie lekarz nie mógł nic podejrzeć bo nie chciało nic pokazać, na następnej bedziemy próbować, ale tak jak inne dziewczyny,boję się swojej reakcji i czasem nie chciałabym znać do porodu. pozdrawiam :) zmykam bo jak siedze to ciśnie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj przyjrzałam się foto mojego dzidziusia i poczytałam trochę o wyrostku płciowym i wygląda mi to na synka...gdybym umiała wrzucić foto na kafe to może byście coś wywnioskowały czy ja dobrze widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,trzeba mieć nie lada doświadczenie w interpretowaniu płci na etepie wyrostka płciowego,widziałam już dziewczynkowe które miały kąt nachylenia jak chłopięce i odwrotnie :) Jesli chcesz wkleić zdjęcie na forum to musisz je załączyć np do fotosika a potem odpowiedni link skopiować do posta (wszytsko jest tam napisane) A ja bez zmian,kulam się ;) Na 12.30 mam ostatnie już usg a popołudniu muszę idę do internisty w związku z moim przewlekłym bólem gardła który trwa już od dobrych trzech tygodni...nie boli mnie bardzo,mogę normalnie przełykać,nie towarzyszą temu żadne inne dolegliwości,nie mniej jednak wolę żeby zobaczył to lekarz,może to zwykłe podrażnienie? Mam nadzieję :) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) U mnie wszystko w porządku. Widzę, ze się o mnie martwiłyście co jest bardzo miłe. Jeszcze nie doczytałam co i jak bo dopiero siadłam do kompa. Później nadrobię czytanie ;) Ja byłam 5 dni w szpitalu. Porobili mi badania i dali leki na podtrzymanie ciąży. Nie było aż tak groźnie ale jednak nie można lekceważyc takich objawów. Jestem już w domu. Nadal biorę leki i jest ok. Mam nadzieję, że ten incydent już się nie powtórzy. A co u was? Są jakieś nowe ciężarówki? Jak nadrobię czytanie to się odezwę. Na razie pa i pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
tak myślałam;) bardzo się cieszę, że wszystko ok u Was:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia, witamy spowrotem :) ciesze sie ze sytuacja opanowana. Masz racje, nie ma co lekcewazyc objawow. Dobrze ze wszystko jest ok, tak trzymaj! :) Duzo zdrowia zycze i pozdrawiam. U mnie dzis 27dc - jutro powinien byc okres, czuje sie dziwnie, troche jakby gardlo mnie boli - chyba jakas choroba mnie lapie, do tego caly czas plecy i podbrzusze boli. Tempka dzis o dziwo nadal wysoko, ale moze spadnie dopiero jutro. Testu nie robilam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Berniu,bardzo się ciesze że wszytsko jest ok :) U mnie tak sobie,wczoraj byłam u internisty i okazało się że mam polipa w gardle :( Echhh....jak nie urok to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest polip... w gardle jeszcze w dodatku? to jakas bakteria? Masz jakies jej objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polip jest pojęciem makroskopowym, odnoszącym się do rozrostów łagodnych błon śluzowych w postaci kulistego, miękkiego zgrubienia... tak po krótce...trochę pobolewało mnie gardło,od trzech tygodni i okazało się że jest winowajca... W ciąży się nie leczy,po rozwiązaniu można ale tylko operacyjnie,poprzez usunięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok, kurcze, to nie ciekawie. Powodzenia zycze. a mozna z tym zyc i tego nie usunac? sa tego jakies konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi lekarka mówiła,mój jest na tyle malutki że prawdodpodobnie zapomnę o jego istnieniu po porodzie, chyba że się będzie powiększał...( na razie wiadomo-hormony) nie była też całkowicie pewna związku bólu gardła z polipem,dlatego jeśli nie przejdzie mi po tygodniu stosowania płukanek które mi dała-mam zrobić wymaz z gardła i nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok to zycze Ci zeby Ci przeszlo i zebysz szybko o tym zapomniala i nie musiala wycinac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was... poczytaam was troszke :-)) dobrze ze u was jest wsio oki...szczegolnie u berni... malo pisze bo juz nie mam zbyt o czym tu wam truc...hehe NInko cudnie opisalas swoje przezycia podczas usg i po nim gdy powiedzieli GIRL... tak bysmy wszystkie zareagowaly.... moj syncio jest cudny ...ze ja takiego kochanego czlowieczka dostalam...no!! chyba nie zasluzylam sobie :-))) jest bardzo pogodny i pieknie spi...do tej pory nie plakal ani razu w nocy-az dziwne a to juz 3.5mies minelo!!! dzieki temu jestem mega wypoczeta...w ogole nie jestem umeczona nim!!! jak bedzie nocka przeplakana choc troche to normalnie date utrwale gdzies :-)))) pozdrawiam serdecznie was... kciuki za monico i mamusie 3synusiow!!! niech wasze marzenia spelnia sie!!!! Myszko jak ci sie uda wrzucic do fotosika podgladne zdjecie..jak jest dobrze ulozony dzidziolek to moze sie cos wypatrzy,ale zdarzaja sie pomylki w wyrostkach tak jak aganiok zdaje sie mowi!!! jak nie bede pewna moge nic nie mowic i w glowie nie mieszac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik mam nadzieję że moje marzenie się spełni, ale wie tylko Bóg jak bardzo chciałam i ile lat walczyłam wewnętrznie o trzecie dziecko i super ze Mati taki grzeczny a to tez bardzo ważne tym bardziej przy trójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, super ze u wszystkich ok, Bernia bardzo sie ciesze ze jestes w domku, odpoczywaj i badzie dobrze. Trzymam kciuki. U mnie 6dc, jade po witaminki i mam o was ogromne pytanie co sadzicie o tym zelu? Conceive plus gel ułatwiający poczęcie lubrykant przyjazny plemnikom tuba 75 ml Conceive plus gel nawilżający żel (lubrykant) dopochwowy wspomagający poczęcie, dla wszystkich par, które starają się o dziecko. Żel jest przyjazny dla plemników. Wspomaga ich ruchliwość, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże. Conceive Plus pomaga zapewnić optymalne warunki, w przeciwieństwie do innych żeli dostępnych na rynku (które nie spełniają warunków do optymalnego funkcjonowania plemników). - Specjalnie zaprojektowany dla par starających się o dziecko - Zwiększa szansę na zapłodnienie - Pomaga rozwiązać problem niepłodności - Zwiększa żywotność plemników i ruchliwość - Żel ma zrównoważone pH, które jest przyjazne dla plemników. - Tylko ten żel zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności plemników oraz udanego procesu zapłodnienia. - Klinicznie przetestowane i zalecane przez lekarzy na całym świecie. - Certyfikat CE i bezpieczny produkt. Rejestracja w Ministerstwie Zdrowia Dz\iekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chyba udało mi się wkleić: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcd6d06f5e34d1fd.html Jak dla mnie to on leży, chyba że ta kulka nad nim to część wyrostka wtedy wyraźnie by stał i wskazywał na chłopca, a jeśli by nie liczyć tego to wygląda mi na dziewczynkę he he czyli dalej nic nie wiem może Wy coś wywnioskujecie ... Ewik pomocy może któraś wrzuci na in-gender ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×