Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość eeewaee
Spanische fliege- to znaczy chyba hiszpańska mucha:D 5 ml Tropfen zum Einnehmen- 5 kropli zarzywac :P Anwendung=zastosowanie........... Hinweis: enthalt 45 vol% alkohol -wskazówka zawiera 45% alkoholu..cos to nie zrozumiale hehh ale jak tłumacze tylko dosłownie :(i tylko to co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewaee
aha i jescze to Przepis dozowania: O ile nie ustanowi inaczej, przy potrzebie do 15 kropel codzienie do dowolnego napoju zarzywac :P jakos tak mam nadzieje ze troche sie to kijowe tłumaczenie przydalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia199
dziewczynki chcialam sie was poradzic w jednej sprawie,juz wczesniej pisalam ze obawiam sie ciazy ale zrobilam 3 testy i wszystkie negatywne,zreszta lepiej sie czuje tylko martwi mnie jedno.odkad rzucilam tabletki boli mnie watroba i jajnik...i jakos tak w kostkach odczuwam ból jakby mialy mi sie zylaki zrobic,,,tzn wlasciwie to nie bol ale poprostu czuje oba te narzady i dosc czesto sikam w jakims takim dziwnym kolorze a na domiar zlego mam bardzo duzo bialej wydzieliny ktora(przepraszam za wyrazenie)jakos tak kwasno pachnie...hmm,moze to zapalenie przydatkow?nie macie pomyslu?a moze efekt tych tabletek?ciaze jak mowie wykluczylam bo 3 testy negatywne,apetyt mi wrocil,nie mam mdlosci,nie wymiotuje,nie bola mnie piersi...co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, ja mysle ze to wszystko razem wziete moze byc wlasnie efektem tych posranych tabletek, ale nie wiem co Ci moze byc:( ja chyba na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, powiedziała mu o wszystkich objawach i o tym, ze zaczelo sie tak dziac po braniu tabletek. Tylko jest jeden problem - ja np.nie mam juz za grosz zaufania do lekarzy, korzystam teraz z pomocy homeopaty i naprawde dobrze na tym wychodze. Wiem, ze sie powtarzam z tym homeopatą, ale sama jestem w szoku, ze medycyna konwencjonalna byla bezradna, a wrecz mi szkodziła, a homeopatia właściwie mnie uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia199
dzieki berry,wlasnie jestem umowiona do dobrego ginekologa bo jeszcze zauwazylam lekko zoltawa wydzieline no i parcie na pecherz praktycznie caly czas,byc moze to jajniki bo troche pobolewaja.dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxyna do A***A
UWAZAJ NA TĘ HISZPANSKA MUCHE. Bron boze nie bierz wiecej niz te 15 kropel. hiszpanska mucha ma w swoim skladzie cantharidin (to z D6) ktory w dawce 0,03g jest smiertelny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! co tu sie dzieje??? Ja jestem trochę do tyłu ,bo powrót po urlopie do pracy mnie wykańcza:-(Wczoraj walnęłam 12 godzin i mam dość!!!Rano kurwa ledwo na oczy widzę!!! Co za mucha z tej hiszpańskiej skoro ma w sobie dawkę śmiertelną czegoś tam??? prr...A to jest dla faceta czy dla Nas??? Bo jak dla faceta to byśmy wyszły na modliszki,które po pykaniu wiadomo co robia ze swoim pertnerem.:-)) Do Berry- ten mój piękny( w cudzysłowiu ) widok z balkonu jest taki jak Twój ,czyli drugi blok!!! bee...Na zdjęcie z widokiem na morze trochę musisz jednak poczekac ,bo zapomniałam że w niedzielę moja Córa ma urodzinki i będą goście. Praca mnie wykancza - zapomnieć o urodzinach dziecka!!!??? Dobrze ,że mój Ślubny ma łeb na karku i obiecał ,że wyreczy mnie z gotawania,ja tylko ciasto!! uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeb wyjeb tę muchę! ;) lepiej nie ryzykować! Ja dziś zdycham, cały czas dziś na nogach na dole byłam, ale w sumie cała szczęśliwa byłam bo z tym \"moim\" byłam i czas leciał jak głupi do przodu.. i było fajnie, zajebiscie nam sie ze soba gada, az mnie brzuch boli od śmiechu. Nie pamiętam kiedy z moim mężem się tak śmiałam.... :( Ech, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1313
Oj, coś ostatnio dziewczyny sie strasznie wulgarne zrobiły. Ależ wam to nie pasuje!!!!! Czytam wasz topic od początku, naprawdę ciekawy, ale ostatnio to przesadzacie. Nie jestem aż tak wrażliwa, ale zaczyna mnie to razić. (Zaraz rozpęta się piekło.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A Po prostu z nia nie przesadzaj. To jest prawda (poszukaj na google jak cos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja1313 !! Na poczatku się nie znałyśmy tak dobrze i było nam niezręcznie bluzgać:D Teraz jesteśmy jak stare, dobre przyjaciółki i walimy prosto z mostu. Bywaja w życiu sutuacje, których czasem nie da się inaczej określić niż \"kurwa mać\" :P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanetyczka
oj jak bardzo bym chciala ke wyrzucic i juz nie uuzywac- .Fakt6-mam giga piesro po nich i do tego bardzo wrazliwe na dotyk-ale czesto to przypomina niemal bol,a najgorszy cellulit-odkad uuzywam tabletek -masakra,ale jeszcze wiekszy jest moj strach pzred ciaza,a nie chce miec wogole dzieci.;Plastry-tez hormony wiec na jedno wychodzi,a wkladka bywa ze sie pzresuwa no i powoduuje jakiez tam problemy z nadzerka,prezerwatywa-nieeee tyle juz znam wpadkowych dzieci z gumek,wiec niestety tabletki chyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
Hej dziewczyny:-) właśnie dobiegłam do finiszu czytania Waszych postów:-) Fajne kobitki jesteście a ja jestem pod (fuck)talnym wrażeniem Waszych doświadczeń i skutków tych słodkich cukiereczków.... I oczywiście pytanie stawiane tutaj nie raz i nie dwa.... brać- nie brać- kiedy skończyć a jesli tak co później????:-(:-((((???? Od półtora roku biorę Harmonet, który był zbawieniem dla mojej cery i (fuck)talnych miesiączkowych przyjemności bólowych:-((( Nie miałam potrzeby zmieniać go na inne tabsy bo czułam się rewelkowo, miesiączki regularne, bez "wodociągów";-) bóle takie że co to za bóle, dodatkowo zero plamień pomiędzy, żadnych skoków wagi i co ważne libido cały czas raczej takie samo jak na starcie:-)czyli super (chociaż z Waszych wypowiedzi nie wiadomo jak długo się może utrzymać)... Minusy brania(tak myslę że to od tych cukiereczków), które ostatnio nie dają już mi spokoju, to: ciągłe wypadanie włosów (to akurat już od samego początku); mniejsza aktywność (jakakolwiek), zero ochoty w zasadzie na cokolwiek (no może za wyjątkiem spania, spania, spania i spania); narastające osłabienie i wyraźnie poczucie spadku sił(wymyślam już coraz to różne witaminki na wzmocnienie ale czy ja wiem czy one działają....); ostatnio zaczęły pojawiać się znowu moje "cuda" na twarzyczce blueee; teraz jeszcze co raz częstsze mdłości i (fuck)talne doły z których co raz gorzej mi się wychodzi:-((( Myślę i myślę i rozważam wszystkie za i wszystkie przeciw ale najbardziej chyba boję się znowu tego parszywego bólu miesiączkowego, ryzyka ciąży (nigdy jeszcze nie używałam gumek- tak dziwnie jakoś się przekonać do nich i pewnie do tego byłabym taka nieporadna w majstrowaniu przy ich użyciu;-)) Z drugiej strony myślę że nie mogę ich brać wiecznie, a w dodatku niestety mój Miły i ja raczej nieczęsto możemy sobie pofolgować naszemu ciału i zmysłom..... Dręczy mnie to i dręczy i męczy...... ichyba po prostu nie mam odwagi na podjęcie decyzji albo może jeszcze mój organizm nie został na tyle zrujnowany że byłabym podstawiona "pod ścianą"....???? Musiałam się chociaż tutaj "wypisać" co mi leży na duszy a tym bardziej że takie fajowe kobitki jesteście:-) Pozdrówka i sielankowego dłuższego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
olcia>> parcie na pęcherz i upławy mogą oznaczać, że złapałaś chlamydie. zrób sobie posiew, żeby sprawdzić co tam siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka123
Rachell tez bralam harmonet kilka m-cy, za to kolezanki ktore braly dluzej mowily mi ze po jakis 6 m-cach czesto łapały doła, depresje i te sprawy. tak tylko na to uczulam a ja juz ich nie biore 3 m-c i dobrze sie ogolnie czuje pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
Dzięki Oleńka:-) kurcze właśnie tak sobie myślę że może jak zostawię tabsy to moje doły też w końcu znikną bo ile można to znosić...? Juz nawet nie pamiętam kiedy nie miałam doła....Dziwna taka się porobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachell- ja tez łapałam ciągłe doły, a myśli przychodziły mi takie ,że teraz włos jeży mi się na głowie.A włosy wypadały garsciami,dobrze ze ich mam sporo ,bo jeszcze coś z nich zostało.Niestety wypadają nadal,chociaz nie biore od ponad 9 tygodni,ale myslę że to musi potrwać zanim wszystko wróci do normy!!!:-) Do A***A - poszłam za Twoim przykładem i zaczynam mały remoncik w kibelku i łazience.Takie małe co nie co ,ale cieszy oko,no nie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachell !! No mdłości i doły to miałam na okrągło:( Nie było takiego dnia, żeby nie chciało mi sie wymiotować:P To było straszne:( Potem doszły lęki i lekka deprecha. Też zaczęłam je brać przez bóle miesiączkowe, bo mam koszmarne😭, ale jakoś sobie radze:) Ketonal, nospa i heja...:D Wielkie dzieki za komplementy:) Ty pewnie też jesteś fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA32
Do A****A i Berry Zdjęcia poszły,niestety nie aktualne,ale z maja tego roku .Spędzalismy długi weekend w Dębkach nad morzem ,także jedno jest z odpowiednim tłem.Troche jestesmy na tych zdjeciach zmeczeni ,bo wiadomo... odpoczywalismy??? ;-\ ACHA, ja to ta w brązowych okularach i czarnej chustce. A teraz ide spac , bo za mną pracowity dzień,trzeba odpocząc :-) Dobranocka- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak zmęczona ,że nawet mój nick przekręciłam.Oczywiście to wyżej to ja MAŁA32. :-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała!! Ten facet na pierwszym planie to Twoj mąż? Na poczatku nie wiedziałam, która jesteś:P Wiecie co? Mam juz dość tego zasranego remontu!!Wiecznie latam ze ścierą. Dla pedantki, takiej jak ja to prawdziwy horror!!!Powiedziałam, że następny remont nie wcześniej niż za pół roku bo targedia. Wszedzie pył, czego się nie dotknę zasyfione :( Do środy koleś ma skończyć. Kurka, znowu mi sie pęcherz odezwał. Kiedys miałam bardzo chory. Raz na jakis czas daje znać o sobie, szczególnie jak zmarznę. Teraz pogoda jest do dupy, już widze jak zima sie zbliża i jestem bliska załamania bo jej nie znosze do bólu!!!!Pewnie mnie przepizgało w sandałkach i dupa sie przeziębiła znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;-) Z cera jest coraz lepiej :) Humor mam coraz lepszy :) Nie musze pamietac o pigułach...wczoraj z kochanym łazilismy po starówce o 23:00 :) wypiłam se piwko - pierwsze od...1.5 roku chyba :P Przedtem miałam schizy, ze alkohol wpłynie na pigułke (bo łykałam o 21:00 wiec jak tu gdzies sobie wieczorem wyjsc...) Było romantycznie ;-) Jak wrócilismy do domu miałam straszna ochote isc na zywioł - ale mój kochany zawsze potrafi zapanowac nad sytuacja i powiedziec NIE ;-) ps. Jakas ***** zarezerwowała sobie taki sam nick na forum jak mój tylko że z trzema \"N\" :P :P :P (cisnienie mi wzrosło :P) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A****A - tak to mój hasbend,niewyjściowo wyszedł ale i tak go kocham!!!:-) Dzisiaj już nie mam siły pisac ,bo własnie wrócilismy z kina,idę spać.Tylko spać ,bo niespodziewanie ciotka mnie nawiedziła i zalewa mnie ,że aż strach!! brrr...:-( trzymaj cieplutko swoją dupcie ,bo wiem co to za ból z pęcherzem przeziębionym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, nie mam dzis za bardzo dostepu do kompa bo nie jestem u sibie, zero czasu na nic, do bani:( Mała, mercy za zdjęcia, przypominasz mi jakas aktorke ale za cholere nie moge sobie przypomniec która, ale jak zajarzę to napisze;) normalnie niestety, musze konczyc bo ostatnio w pracy sajgon.acha, wielkie zimno mi wyjebało na brodzie ( i niech no mi ktoś powie że bluźnię, to zabiję;)) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem! Na tym zdjęciu z powiększeniem jesteś podobna do Sisi Spacek (nie wiem czy tak sie ją pisze)!! Cooool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!moze Wy mi pomozecie:( mialam wziasc tabletke w ubiegly czwartek -nie wzielam bo postanowilam po 11 miechach brania rzucic antykopy:( wczoraj spalam z facetem i dzisiaj sie zastanawiam czy moglam zajsc w ciaze? napewno orientujecie sie bardziej odemnie w tych sprawach:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellie22
ale rzucilas je tak sobie w trakcie brania?tak nie powinno sie robic...w takim razie zabezpieczona nie ejstes juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie;) w czwartek powinnam nowa paczke tabletek zaczac a tego nie zrobilam:) no coz...bedzie trzeba czekac na okresik:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
A ja chyba już podjęłam decyzje:-) Mam nadzieję tylko że zanim skończę opakowanie to się ona nie zmieni;-) Muszę rzucić w jasną cholerkę to świństwo bo po co mi to Tylko zastanawiam się co robić bo mam opakowanie z 19-oma tabletkami (przedłużałam sobie parę razy cykl) i nie wiem czy skończyć na 19-ej czy iść do apteki i kupić kolejne ??? Boję się że jak kupię kolejne to się na nich nie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×