Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość Malgolas
No właśnie dlatego mam wciąż wątpliwości czy to dobry pomysł tam rodzić. Oni nastawiają się chyba na ilość a jakość nadrabiają serdeczną i miłą obsługą. A chodzi głównie o zdrowie dzieci. Co z tego, że 2 dni spędzi się bezstresowo jak później 2 miesiące się męczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgolas
I ponawiam pytanie: kto wie jakie badania wykonują w Z. dzieciom po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
do malgolas,ja też rodziłam na zamenhofa i w sumie było ok.a dzieciom wykonują wszystkie badania tak jak w państwowym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wiecej slysze opinii tym wiecej mam watpliwosci... Którego lekarza na Zamenhofa szczerze polecacie? W nast tyg musze sie umówic na wizyte a nie wiem do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście prowadzi dr Lipski i jego polecam- nie ma do niego żadnych zastrzeżen- jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście prowadzi dr Lipski i jego polecam- nie ma do niego żadnych zastrzeżen- jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tenka :-) A co wiecie na temat dr. Lenczewskiego? I jak to jest rzeczywiscie z ta opinia ze w razie klopotów wioza do panstwowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do miłej obsługi to mam zastrzeżenia, paniusie w recepcji nie sa rewelacyjne! zadzieraja noski! prowadzi mnie dr Lenczewski, nic do niego nie mam, polecila mi znajoma, ktora sama do niego chodzila i jej siostry, i opinia o dr ze ladnie szwy zaklada. Po ostatniej wizycie odnioslam wrazenie, ze mnie zbyl. Mam straszny metlik co do porodu, panicznie boje sie bolu, wyobrazalam sobie, ze w prywatnej klinice zrobia mi cesarke, wszystko bedzie fajnie i oczywiscie bezbolesnie! ale to jest oszukiwanie samej siebie. wiele z nas rozmawia z kim sie da o porodzie i opinie sa podzielone. Coraz czesciej mysle o warszawskiej i o sali eko i wynajeciu poloznej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dwano mnie nie było:) ja uważam że poród to jak totolotek-jednemu 6 drugiemu 3:) wiadomo wszystko nie może się wszystkim podobać ja tam jestem zadowolona i jeżdzę na Z z maluszkiem nawer na wizytę do pediatry by obejrzała dziecko.Kwestia -jak się uda,jak dobrze wszystko to logiczne że się chwali a na odwrót wiadomo-gani. Jak coś żle z dzieckiem to wiadomo klinika na Z nie jest dobrą wróżka i nie może zapewnić nam zdrowia w dosłownym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
JULKA1612 TO JEST TAK NA PEWNO LEPIEJ JEST RODZIć PRYWATNIE. TAK SAMO JAK TY 3 LATA TEMU BAłAM SIę PORODU PLADłAM NA SAMą MYśL. rODZIłAM NA PARKOWEJ BóL NIESAMOWITY SUFIT MOGłAM LIZAć ALE TAK SIę ZłOżYłO żE DALI MI ZMIECZULENIE WEWNąTRZOPONOWE I ale niestety MUSIELI ZROBIć CESARKę. TERAZ JESTEM W 4 miesiącu i będę rodziła na parkowej. Może i tak samo w twoim przypadku będzie że rodzenie zakończyć się cesarką. Prywatne kliniki maja z NFZ podpisaną umowę że przyjmują kobiety po 36 mieiącu ciąży wcześniejszej nie mogą, jak coś poważnego gdzieje się z dzieckiem to odsyłają do szpitala. Matka i dziecko są wypuszczani do domu kiedy ich stan zdrowia jest dobry. Z własnego doświadczenia wiem że do domu to się chce jak najszybciej.Spotkałam tam lekarza pediatrę który z sercem wykonuje swoją pracę pociesza, doradza złoty człowiek. Dawno takiego lekarza nie spotkałam a w dzisiejszych czasach to diament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
julka1612 prywatnie zapłacisz ale będziesz pod opieką lekarza położnej a twoje dziecko będzie pod bardzo dobrą opieką. Idę rodzić prywatnie bo dla mnie to jest rodzenie bezstresowe nie muszę się martwiś czy pezeżyje ja i dziecko. Tylko pieniądze :-( ale warto wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllyyyyyy
strona 9 tego topiku z 30 lipca godz.15.20 tam jest wpis jesiennej mamy z opisem jak to ona zadowolona i jak chwali zamenhoffa. Przed wyjciem zrobiłam makijaż i z radością stwierdziłam że wyglądam po porodzie o niebo lepiej niż kobieta w ciąży czekająca na wizytę u ginekologa. No, i własnie to jest poród w prywatnej klinice, skąd wychodzisz jak kobieta a nie jak duch ciemności po opuszczeniu państwowego szpitala. Wypoczęta i zdrowa i z usmiechem mimo szfów Pacjentkom po cc podają morfinę dożylnie.Dziewczyna z pokoju miała cc. Nie zazdroszczę.Ale dalej nie straszę. No to chyba wszystko napisałam. Jestem bardzo zadowolona i szczerzez polecam klinikę, bez żadnych wątpliwości Porównajcie to z wspisem 11.10] 13:38 jesienna mama Do julka1612: wyszłam w stanie nie bardzo, choć na tabletkach nie było tak żle (maceracja naskórka , obrzęk i krwiak w okolicach rodnych, peknięcie szyjki macicy o którym nie powiedziano mi nawet słowa, mały ze stanem zapalnym pępka). Jak połozna przyszła na wozytę do domu zaraz następnego dnia po moim powrocie to zapytała co ja tu robię. E, było minęło, z pępkiem walczyłam ponad miesiąc (też antybioykiem na skórkę), ale teraz wszystko gra. Ale na wizytę poporodową już tam nie poszłam mimo że przysługuje i już nie pójdę. ciekawe dlaczego teraz zmieniłam zdanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam azz pomimo, ze chodze na zamenhofa, zadowolona nie jestem, zaczynajac od recepcji- porazka! z gabinetu wcale nie wychodzilam do konca zadowolona a stowki lecialy:P. przypadkowo kosmetyczka polecila mi wizyte u dr Leśmiana (genetyka) pan dr przyjmuje właśnie na parkowej. Po dzisiejszej wizycie mam porownanie. koszt wizyty o polowe mniejszy, rozwazamy z mezem zmiane kliniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
J U L K A 1612 A kiedy masz termin porodu.Też mam zamiar rodzić na parkowej może się spotkamy.cieszę sie że jesteś zadowolona. Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie co miesiac jest inna data:P ale tak 16-20 grudzien mam nadzieje ze na swieta bedziemy juz w komplecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja chyba bede rodzic w gigancie,bo na prywatny szkoda kasy,a poza tym na Zamenhofa nie jest tak idealnie.Maja bardzo malo inkubatorow i wypisuja jak najszybciej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Julka1612 eeeeeeeeeee ja dopiero ok.24 marca.Tylko nie zapisuj się na parkowej do prof. Piecukiewicza chyba że masz skończoną medecynę. A inni są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Julka a to twoje pierwsze dziecko???????????????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do azz to moje pierwsze dziecko i dlatego taka panika :P coreczka- julia zostały jeszcze tylko 2 miesiace, wiec pozostane juz przy dr Leśniewicz. bardzo sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do azz to moje pierwsze dziecko i dlatego taka panika :P coreczka- julia zostały jeszcze tylko 2 miesiace, wiec pozostane juz przy dr Leśniewicz. bardzo sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do azz to moje pierwsze dziecko i dlatego taka panika :P coreczka- julia zostały jeszcze tylko 2 miesiace, wiec pozostane juz przy dr Leśniewicz. bardzo sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
a u mnie 5 miesiąc. Spodziewam się drugiego. Różnica będzie 3lata i miesiąc. Przy I zawsze jest takie ogromne podniecenie. Fajnie :-) aby Julka była zdrowa bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski ;) Mogę sie przyłaczyc do dyskusji....??Jutro zaczynam 35 tydzien brzuszka wiec juz nieduzo mi zostalo...Czas niestety strasznie sie dluzy w tych ostatnich miesiącach :( Jesli chodzi o porod w prywatnych klinikach...Ktos wczesniej napisał ze i Parkowa i Z ma cały sprzet tak samo jak inne szpitale panstwowe...ze w razie czego procedura jest taka sama , bo tylko i wylącznie DSK ma oddzial patologi niemowlęcej Tak samo w panstwowym i prywatnym inkubują maluszka i wiozą do DSK.. DEcyzja jest strasznie ciazka bo to jednak jeden z najwazniejszych dni w naszym zyciu Ja zmienialam zdanie chyba z 10 razy ze strachu...ale chyba jednak zdecyduje sie na Parkową mam tam zaufanego lekarza i wiem na kogo trafie a w szpitalu nigdy nie wiadomo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamyprzyszłe i obecne ;)) Urodziłam moja ukochana corke Lene 18.10.2007 na parkowej przez cc. Jestesmy od wczoraj w domu. Czujemy sie swietnie. Tak moge rodzic co 9 miesiecy. Operował mnie moj lek prowadzacy dr lemancewicz, znieczulał super koles nie pamietam nazwiska ale chyle czoło przed jego profesjonalizmem, wiedza, imponujacymi umiejetnosciami, od momentu znieczulenia do momentu wydobycia Leny mineło jakies 15 min. Dziecko dostałam do dotkniecia , poglaskania na moment, poczym corka teafila do inkubatora na jakas godzine. Po urodzeniu krzyczała w niebogłosy-co mnie bardzo uspokajało bo wiediałam ze wszystko jest ok. Dostała 10 p, pediatra 3 razy przychodził do mnie(w trakcie jak bylam na stole i mnie szyli) i mowil co z Lena sie dzieje. Po ok 50 min trafilam na normalna sale, opieka super co 15 min sprawdzanie cis itd-standardowe procedury. Mała na piers dostałam po ok godz i od razu sie przyssała, pokarmu jeszcze nie mialam, ale to bylo super. Nie chcialam malej wypuscic z rak , wiec co 10 min siostra noworodkowa zagladała sprawdzała czy wszystko ok, połozne to samo.Specjalistyczna opieka na najwyzszym poziomie. Daje tej klinice 10 punktów na 10 mozliwych, fakt ze zabieg robil lekarz ktory tam na stale nie pracuje, przyjmuje u arciszewskich, i w psk, naprawde jest super. Polecam. Zycze wszystkim mamom tak cudownych przezyc z tego wyjatkowego dnia jakim jest porod. Pozdrawiam Magda i Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
bunia a do kogo chodzisz na parkowej?////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
madzik gratulacje brawo.Cieszę sie razem z tobą. A co do tego lekarza co dawal znieczulenie to nie byl brunet z wąsami bardzo sypatyczny i dowcipny? Super lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE MALUTKIEJ LENKI ;):) JESZCE BARDZIEJ PRZEKONALAM SIE DO PARKOWEJ I RODZENIA TAM, POWIEDZ TYLKO CZY NIE CIEZKO PO 2 DOBACH UCIEKAC DO DOMKU?? CO TRZEBA BRAC ZE SOBA IDAC N APOROD??;) AZZ MOJ LEKARZ TEZ NA STALE NIE PRZYJMUJE NA PARKOWEJ ALE MA MOZLIWOSC WYKONANIA TAM ZABIEGU MNIE BEDZIE OPEROWAL DR KUPISZ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
dziekujemy wszystkim za gratulacje:) na parkowej po raz pierwszy byłam na zabiegu, moj lekarz prowadzacy tam nie przyjmuje , ale wykonuje zabiegi. Ten anastezjolog, taki szpakowaty, krempy, bez wasa, musze sie dopytac, bo moze pojde na zdjecie szwow. Ale jeszcze jest tam jeden super lekarz pediatra dr Sołtysiuk super podejscie do dzieciaczka ale i do leczenia, ciesze sie ze Lenka do niego trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
dziekujemy wszystkim za gratulacje:) na parkowej po raz pierwszy byłam na zabiegu, moj lekarz prowadzacy tam nie przyjmuje , ale wykonuje zabiegi. Ten anastezjolog, taki szpakowaty, krempy, bez wasa, musze sie dopytac, bo moze pojde na zdjecie szwow. Ale jeszcze jest tam jeden super lekarz pediatra dr Sołtysiuk super podejscie do dzieciaczka ale i do leczenia, ciesze sie ze Lenka do niego trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×