Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Ja tez byłam pacientka dr.Lipskiego i polecam szczerze. Konkretny, sympatyczny i przede wszystkim kompetentny. I przyjechał specjalnie na poród mimo iż rodziłam w niedziele wieczorem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azz- ja rodziłam na parkowej i poród odbierał właśnie dr Pieciukiewicz. Potem byłam jeszcze 2 razy u niego na wizytach kontrolnych po porodzie i wcale nie odniosłam takiego wrażenia. Wręcz przeciwnie -powiedziałbym sympatyczny, gaduła:) Ja wspominam miło. Dodam że ciążę prowadził kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
mama i ja to ci gratuluje że umiesz się z nim porozumieć. Bo ja 1 ciąże u niego prowadziłam i nie wspominam dobrze chciałam na początku z niego zrezygnować ale mąż nalegał abym została a później i jego zdenerwował ale to był 7 miesiać i nie widziałam sensu na koniec zmieniać. Jesteś jedyną osobą która ma i nim dobrą opinię.Nawet na dzień dobry potrafi do siebie zniechęcić. Uważam że jest on beeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Spójrzcie jakie wazne jest, by lekarz wywarl na nas dobre wrazenie. Wtedy milo jest isc na wizyte, a i wizja porodu jawi sie w jasniejszych barwach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
hej dziewczyny. Mam pytanie do tych które rodziły na Zamenhoffa. Ja również tam będę rodzić i zastanawiam się jak tam wygląda poród... chodzi mi szczególnie o to... czy trzeba sie golić ...czy może tam golą pielęgniarki.... no i jak to jest z lewatywą ... czy wogólę tam robia... wogóle jak to wszystko tam wygląda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Sall na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sall. Przed porodem dostaniesz liste potrzebnych rzeczy i czynnosci które należy wykonac. Jest tam min. mowa o glicerynowym czopku i depitacji podbrzusza :) Także o te rzeczy nalezy zadbać w domku Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Dziewczyny, a czy przed cc tez wymagana jest lewatywa lub czopek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
ja mam termin porodu na połowę maja.. i będę rodzić na Zamenhoffa, no i juz sie denerwuję tym jak to bedzie i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
Eulalio.. z tym glicerynowym czopkiem to róznie bywa... bo jezeli ma sie terminowo cc to wiadomo kiedy uzyc czopka... a jezeli ja nie wiem kiedy bede rodzic i kiedy zaczna sie skurcze to czytałam ze uzycie w domu czopka jest niewskazane wręcz gdyz w czasie podrózy do kliniki w czasie skurczów mozna popusczac i takie tam rzeczy.... chodzi mi o to jak to jest na zamenhoffa czy jezeli zajeżdza sie tam juz ze skurczami to czy oni robią lewatywę czy nie? jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zamenhofa nie robią żadnej lewatywy, to jakieś komunistyczne podejście. Poza tym nie ma sobie brać do głowy oczyszczania brzuszka czopkami. Kobietki, nasze organizmy są takie mądre, że przed wyjściem ze 3 razy siądziecie na tolalecie. Poza tym przypomnijcie sobie, jak reagowałyście na egzmainy na studia albo maturę. Tu jest podobnie, choć rezultay inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Co prawda, to prawda. Na studiach zdecydowanie nie potrzebowalam niczego na przeczyszczenie :-) A poród to w koncu najwazniejszych z zyciowych egzaminów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna mama jak zwykle ma racje :) Poza tym kochane- poród nie zaczyna sie z minuty na minute, skurcze moga potrwać nawet kilkanaście godzin- zdążycie ze wszystkim :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna mama jak zwykle ma racje :) Poza tym kochane- poród nie zaczyna sie z minuty na minute, skurcze moga potrwać nawet kilkanaście godzin- zdążycie ze wszystkim :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, czy nadal odwiedzasz dra Lipskiego? Ja bardzo chwalę sobie jego podjeście i fachowość. Tylko nadal szkoda mi że nie było go podczas mego porodu. Ale może w końcu to przeboleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna mamo nie byłam u niego od wizyty kontrolnej 6 tyg. po porodzie. Mam sie zgłosić po 3 miesiacach na badania ale chyba pójde państwowo skoro i tak narazie nie pracuje i mam czas... szkoda mi troche kasy na rutynowe kontrole.. A ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, nie chodzę do Niego ale wkrótce pójdę i zobaczę czy Mu wybaczę:) A jak juz przebaczę (domyślam się że tak, no bo jak nie) to pewnie zacznę do niego chodzić. Mam niedaleko, poza tym raz na pół roku to nie będzie wydatek a na pewno fachowość się przyda. Poza tym to taki miły doktor i takie poczuce humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
dzięki jesienna mamo za odpowiedz... w sumie uspokoiłas mnie trochę... mam nadzieje ze bedzie dobrze... ja chodzę od początku ciąży do Lipskiego i mam nadzieje ze gdy bede rodzic to się zjawi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna mamo gdyby chodziło o wizyte to ok, ale najbardziej mnie wkurza ze jak klinika kieruje na badania to za badania trzeba płacić bo państwowe przychodnie nie chonorują skierować z prywatnych klinik :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sall, nie masz się zupełnie czym przejmować. Mam nadzieję głęboką, że doktor do Ciebie dojedzie, bo to naprawdę niemiłe uczucie jak wybierasz doktora i płacisz za wizyty u niego specjalnie żeby odebrał Twój poród a jego przy tym nie ma (a to wszystko dlatego że urodziłam w 45 min i nie zdążył biedaczek dojechać:) Teraz w normalnych klinikach nie robi się lewatywy ani specjalnego golenia. Zresztą, każda zadbana kobieta sama się depiluje i bez okazji:) Poza tym na Zamenhofa są przemiłe siostry i świetnie opiekują się dziecmi gdy świeża mam odpoczywa lub chce spokojnie przespać noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, zapomniałam napisać że zgadzam się z Tobą jak najbardziej. państwowy skieruje na zabieg do prywatnego, to nie płacisz jeśli jest umowa z NFZ. Ale na odwrót nie mam mowy. ale jest jedno ale. Prywatny lekarz (wiem z doświadczenia lecz nie z Zamenhofa dla jasności) znajdzie Ci przy okazji parę innych spraw do natychmistowego zabiegu. A państwowy pomyśli 5 razy zanim Cię wysle na cięcie. A często musisz jeszcze o to poprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
Jesienna mamo jak ja ci zazdroszcze porodu w 45 min. o jeju jak ja tez bym tak chciala :))))) juz i nawet doktorek jakby nie zdążył dojechac to nawet by nic sie nie stalo:) ale tylko 45 minut meczarni- zazdroszcze :))) o lewatywe pytalam... bo sie naczytalam o panstwoych szpitalach ze tam robią i wogóle... i dlatego nie wiedzialam jak to jest w prywatnych klinikach... ale juz sie uspokoiłam... i juz bede wiedziala co robic jak juz nadejdzie mój czas. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adula25
mam pytanie ile czasu po porodzie zostaje sie w klinice na parkowej lub na zamenhofa i co sie dzieje jezeli dziecko dostanie żółtaczki czy odsyłają do innego szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zamenhofa 2 pełne doby po porodzie, ale jeśli np. urodzisz późnym wieczorem to na trzeci dzień rano wychodzisz A na żółtaczke mają takie specjalne inkubatory do naświetlań. I sprawdzaja poziom bilirubiny nieinwazyjnie, czyli bez kłucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
adula 13 marca rodziłam na parkowej to był czwartek 13.45 a wyszłam w niedziele o 10. a badanie zółtaczki tak samo jak na zamenhofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
hej dziewczyny. która z Was ma termin na maj i rodzi na Zamenhofa? ja mam na 16 maja ale cos czuje ze to bedzie wczesniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Delikatnie odbiegajac od tematu... Czy chodzicie lub chodzilyscie do szkoly rodzenia? Jesli tak to do której i co wam to dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodziłam i urodziłam sama :) Położna w klinice powiedziała mi tylko jak oddychać (wdychać nosem a wydychać ustami jeśli dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Kobietki poradzcie. Karmie piersią i zastanawiam się jaką metodę antykoncepcji wybrać. Nie mogę używać wkładki wewnątrzmacicznej a przed tabletkami mam obawy, ponieważ mam kłopoty z żylakami i boję się utyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadłam na chwilke poczytać co się dzieje, moja niunka skończyła 4 miesiące, poród na zamenhoffa wspominam miło, mój lekarz nie zdążył na czas bo moj poród trwał tylko 10 min ale musze przyznac ze szybko przyjechał bo w 15 min ale ładnie pozszywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×